Statistika vojn na si5

DeletedUser

Guest
sramota za bzjv!
bzjv rekurtira naše člane kot po tekočem traku a res ne morete zmagat brez tega a negre a?


A nisem nekje zasledil komentar kako BZJV ne recruta clane sovraznih plemen :)

Dokaz vec da je 99% stvari ki jih izrecete živa laz!
 

DeletedUser

Guest
haha da ne bo tole res kje. vaš vrli bosko se je spustil tako nizko da prosjači člane da bi prišli k vam ... in koliko računov bo še moral on igrati in imeti na čuvanju da boste kej naredili brez njega ste poden ... trop ovac brez pastirja
tak je to ko obrambe primankuje za vašo gnado.
 

ciko1

Member
Reaction score
0
res si bogi, kako lahko govoriš neumnosti, nazadnje boš res sam sebi verjel te bedarije ki jih tu pišeš
 

DeletedUser

Guest
xd model, če bi bili res tako dobri, kot ste govorili oz. kot govorite, da ste bi mi lahko takrat vsaj eno vas prevzeli. Vam je zmanjkalo plemičev ali kaj podobnega. Ko je fronta dobila par igralcev z s4 se je vaše prevzemanje zmanjšalo vsaj za polovico, če ne še več.

Ne jokat. Lepo prosim.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
xd model, če bi bili res tako dobri, kot ste govorili oz. kot govorite, da ste bi mi lahko takrat vsaj eno vas prevzeli. Vam je zmanjkalo plemičev ali kaj podobnega. Ko je fronta dobila par igralcev z s4 se je vaše prevzemanje zmanjšalo vsaj za polovico, če ne še več.

Ne jokat. Lepo prosim.

on sploh ne igra s4...
 

DeletedUser

Guest
xd model, če bi bili res tako dobri, kot ste govorili oz. kot govorite, da ste bi mi lahko takrat vsaj eno vas prevzeli. Vam je zmanjkalo plemičev ali kaj podobnega. Ko je fronta dobila par igralcev z s4 se je vaše prevzemanje zmanjšalo vsaj za polovico, če ne še več.

Ne jokat. Lepo prosim.



Kake ma to zdej veze z njegovim komentarjem? da bosko prosjaci igralce da prestopijo ter da on igra vec racunov?
 

DeletedUser

Guest
xd model, če bi bili res tako dobri, kot ste govorili oz. kot govorite, da ste bi mi lahko takrat vsaj eno vas prevzeli. Vam je zmanjkalo plemičev ali kaj podobnega. Ko je fronta dobila par igralcev z s4 se je vaše prevzemanje zmanjšalo vsaj za polovico, če ne še več.

Ne jokat. Lepo prosim.

že sam yoshimitsu je bolši od tebe da ne omenjam še steee-ja itd.;)
 

DeletedUser

Guest
Govoril sem za s5. Račune je dovoljeno sitat ;). Glede tega kdo je boljši pa sem že neštetokrat napisal, da se ne primerjam z nikomer. Naj pa povem, da sem s temi, ki si jih ravno omenil dober prjatu, ker smo nekoč igrali skupaj. Če je kdo boljši od mene bom to športno priznal, ker nihče ni popoln; nastopa pa veliko drugih okoliščin ki vplivajo na razvoj v igri (od časa, ...).

Toliko o tem.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
BZJV če zmagate s5 boste zmagali zaradi igre kot jo imate to je rekurtiranje vseh igralcev ker drugače niste sposobni zmagat vojne...
sram naj vas bo da morate rekurtirat res vsakega igralca iz FF ter FF2 ter našemu podplemenu trositi laži o nas da lahko zmagate...
sram naj vas bo bzjv aja saj res vi ste tadobri ki nikoli niso prekršili zavezništva,spoštovali rezervacije mi pri vas nismo smeli noblat vi pa pri nas lahko...
mi smo pustili vaše izbrisane igralce vam vi pa ste si takoj rezervirali naše... ja resnica je kruta kajne bzjv? brez umazane igre pač ne znate ***** ga se boste moral še veliko naučit o tej igri... verjetno ste zahrbtni tudi v rl kajne?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
BZJV če zmagate s5 boste zmagali zaradi igre kot jo imate
Res je!

sram naj vas bo da morate rekurtirat res vsakega igralca iz FF ter FF2
Ti igralci dobro vedo, zakaj hočejo stran iz vašega plemena, pa saj jih lahko povprašaš.

jebat ga se boste moral še veliko naučit o tej igri...
Res je.. ampak namesto njega bomo raje vas :eek:

verjetno ste zahrbtni tudi v rl kajne?
Verjetno ste nesposobni tudi v RL kajne?
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Res je!


Ti igralci dobro vedo, zakaj hočejo stran iz vašega plemena, pa saj jih lahko povprašaš.


Res je.. ampak namesto njega bomo raje vas :eek:


Verjetno ste nesposobni tudi v RL kajne?

hm zakaj bi se ubadal z nekom katerega iQ ne presega 60??? če zmagate svet še ne pomeni da boste imeli spoštovanje....
 

DeletedUser

Guest
Res je!


Ti igralci dobro vedo, zakaj hočejo stran iz vašega plemena, pa saj jih lahko povprašaš.


Res je.. ampak namesto njega bomo raje vas :eek:


Verjetno ste nesposobni tudi v RL kajne?



Ce se zahrbtnost po novem imenuje sposobnost potem imas prav, res ste sposobni.....

Drugac se pa verjetno tudi v igri odraza kaksen si v RL se pravi ce si tuki ***** in uporablas vse mozno neglede na to koliko je sramotno potem verjetno v RL niste veliko bolsi
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hm zakaj bi se ubadal z nekom katerega iQ ne presega 60???
Poglej si ga no.. psiholog na daljavo :) S teboj se ubadam samo zato, da mi hitreje mine čas. In če misliš, da si boš ti pridobil spoštovanje z žalitvami in pritoževanjem vseprek, se motiš. V igri (in to je SAMO igra) je treba znat tudi izgubljat!
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Poglej si ga no.. psiholog na daljavo :) S teboj se ubadam samo zato, da mi hitreje mine čas. In če misliš, da si boš ti pridobil spoštovanje z žalitvami in pritoževanjem vseprek, se motiš. V igri (in to je SAMO igra) je treba znat tudi izgubljat!

zate tole dvomim da je samo igra če igraš umazano in zahrbtno na vsakem koraku....
 

herat

New Member
Reaction score
0
egon: če je samo igra, te pa ne kradite igralcev pa ne skoz samo nekaj kaj bi prosim prišo v pleme.
nesite si dadla nekam samo vojno bote pa zgubli.
 

DeletedUser

Guest
zate tole dvomim da je samo igra če igraš umazano in zahrbtno na vsakem koraku....
Spet samo žalitve brez osnove...

če je samo igra, te pa ne kradite igralcev
Igralci so LJUDJE in teh se ne krade... sami se odločajo kaj je boljše za njih.. in prestopi so povsem v skladu s pravili..
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
***Cenzura - objava zasebnih pogovorov je prepovedana, četudi cenzuriraš ime pošiljatelja.
 
Last edited by a moderator:
Top