Svet 15

klavnca

Member
Reaction score
0
hahhaha

pejt mav pogledat nemško, angleško,špansko in francosko vp na spide pa boš vidu damam kr dost zmag
mam kr dost nabranga pp-ja
 

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
hahhaha

pejt mav pogledat nemško, angleško,špansko in francosko vp na spide pa boš vidu damam kr dost zmag
mam kr dost nabranga pp-ja


Že od nekdaj si biv gopc pa sapa in se še nisi sprmenu? Zmagi ti filipinskega a slovenskega ne boš haha :)
 

DeletedUser

Guest
klavnca, do zdaj te še nisem zasledil niti tukaj niti drugje...pridi na Tw masters ko igramo jaz pa moja ekipa...:)
negovorim da sem najboljši da nebote mislili in me obtoževali ;)
 

DeletedUser

Guest
Default You have received an infraction at Forum Vojne plemen

Dear lord-franco,

You have received an infraction at Forum Vojne plemen.

Reason: Žaljenje ostalih članov
-------
Žaljiv in neprimeren komentar.
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?p=70645
All the best,
Forum Vojne plemen

moj post je zbrisu grobi,a sn se kej zmotu,pa nisn žalu igravcev,a je natepavanje žalitev,ostalo ne vem kaj si prebrav in si razlagaš,pa še to,če je vojna slovenska verzija mi piš v slovenščini,prosim.
 

DeletedUser

Guest
Sej....... rad bi videl, da nas obvestite, kdaj se odpre svet 15, naj bo prosim že začetek decembra
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Jaz tudi, ker tukaj sem salbo začel, nebi se smel predregistrirat potem pa sem preveč zaostal ker sem še enkrat začel na novo.
Sicer to je moj accountza forum drugače pa sem TimeAcc.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Zaenkrat vam lahko povem, da še se ne pogovarjamo o novem svetu, ampak bodo zanimivosti, ki bodo potešile vaše želje. :D

Lep pozdrav,
Chopper
 
Top