Svet 15

DeletedUser

Guest
Lepo prosim da poveste če bo v decembru nov svet al ne ker škoda bi blo da ga nebi odprli zdaj ko bodo božični prazniki bi ZELO pasalo zram toplega čaja v postelji pa prenosnik v rokah bi fajn imeli vsi dosti cajta gore viset po cele dneve.

Upam da ga boste odprli saj nebote samo mene osrečili ampak vse ki igrajo vojnoplemen. Pa lepe praznike že vnaprej! :)
 

Mr.Cold

Member
Reaction score
0
Lepo prosim da poveste če bo v decembru nov svet al ne ker škoda bi blo da ga nebi odprli zdaj ko bodo božični prazniki bi ZELO pasalo zram toplega čaja v postelji pa prenosnik v rokah bi fajn imeli vsi dosti cajta gore viset po cele dneve.

Upam da ga boste odprli saj nebote samo mene osrečili ampak vse ki igrajo vojnoplemen. Pa lepe praznike že vnaprej! :)


Kva ti bo s15 če neznaš igrt.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Jao no svet 15 se ne bo odprl v temu letu (moje mnenje), saj je minilo še premalo časa od sveta 14...in slovenska vojna plemen je premajhna da bi svete odpiral hitreje kot v roku 3 mesecev 1 svet.
 

bojler12

New Member
Reaction score
0
Ja sej mas prav glede tega....sam ali nebi bilo fajn da bi za kak bozic al pa kda se sv 15 odprl :D
 

DeletedUser

Guest
Za božično novoletne praznike se bo dogajalo... Božiček in Dedek Mraz sta obljubila, da bo veselo.. ampak zaenkrat je še skrivnost, kaj točno bosta prinesla ;) Tako da dolgčas ne bo... S15 gor ali dol.. zabave bo dovolj za vse okuse.. :p
 

tyron

Member
Reaction score
0
Jao no svet 15 se ne bo odprl v temu letu (moje mnenje), saj je minilo še premalo časa od sveta 14...in slovenska vojna plemen je premajhna da bi svete odpiral hitreje kot v roku 3 mesecev 1 svet.

Ja glavno, da je hrvaška vojna plemen gigant proti slovenski, saj je bilo med svetom 14 in 15 2 meseca razmika.

Za božično novoletne praznike se bo dogajalo... Božiček in Dedek Mraz sta obljubila, da bo veselo.. ampak zaenkrat je še skrivnost, kaj točno bosta prinesla ;) Tako da dolgčas ne bo... S15 gor ali dol.. zabave bo dovolj za vse okuse.. :p

Samo za tiste, ki že igrajo mnogi čakajo (zaman) odprtje novega sveta
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
neee se sekirat,saj naši admini z motorko vred niso sposobni ničega,pa naj reče kdo da ni res,dejte sposobne ljudi spustit zraven ,ki so računalniški geniji in znajo delat z kompi.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Oprosti, ker se takole vključujem v zanimivo debato in to kot navaden uporabnik (ne kot moderator!). Ker sem starejša generacija, enostavno ne razumem, kaj pomeni da "znajo delat kompi". Mi lahko to kdo razloži? Potem bom mogoče razumel tudi, zakaj bi morali biti admini "računalniški geniji" (teh je verjetno v Sloveniji ogromno??)

Hvala za popravek lord-franco, sedaj mi je vsaj del sporočila bolj razumljiv. Kar pa se tiče računalniških genijev, bi jih Innogames z veseljem zaposlil v oddelku za razvoj (z dobro plačo!) in ne kot admine (brezplačno). Vendar pa zato ne zadošča biti "genij", potrebno je znanje in delo.

Še vedno pa mi ni povsem jasno, kakšno zvezo ima to z odprtjem novega sveta. Trenutno potekajo štirje slovenski svetovi, pri čemer ima SI14 več igralcev kot ostali trije svetovi skupaj. Hiter pogled nam pokaže, da že sedaj večina igralcev igra dva ali več svetov. Odprtje novega sveta, bi povzročilo predvsem osip igralcev na SI14. Žal (pre)majhno število igralcev, ne opravičuje pogostejšega odpiranja novih svetov.
To je moje mnenje uporabnika in ni nujno, da je v skladu z uradno poslovno politiko Innogames. Kot moderator foruma, tudi nimam nobenega vpliva na potek same igre.
 
Last edited by a moderator:

Mr. Anonymous

Spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Zmagoval
Reaction score
0
Oprosti, ker se takole vključujem v zanimivo debato in to kot navaden uporabnik (ne kot moderator!). Ker sem starejša generacija, enostavno ne razumem, kaj pomeni da "znajo delat kompi". Mi lahko to kdo razloži? Potem bom mogoče razumel tudi, zakaj bi morali biti admini "računalniški geniji" (teh je verjetno v Sloveniji ogromno??)

strinjam se s tabo

admini marajo biti samo aktivni in znati voditi to igro (vojna plemen)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
drekam ???? hmmmm , zelo težko, če bi drekala, bi bilo še na tebi polno dreka, nisem pa tebe vprašala bambi :eek:
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hehehehe tok ste pametni da kažete bele riti hitro vas puška dobi, me žirafe smo vsaj visoke in dobro brcnemo
 

DeletedUser

Guest
Še vedno pa mi ni povsem jasno, kakšno zvezo ima to z odprtjem novega sveta. Trenutno potekajo štirje slovenski svetovi, pri čemer ima SI14 več igralcev kot ostali trije svetovi skupaj. Hiter pogled nam pokaže, da že sedaj večina igralcev igra dva ali več svetov. Odprtje novega sveta, bi povzročilo predvsem osip igralcev na SI14. Žal (pre)majhno število igralcev, ne opravičuje pogostejšega odpiranja novih svetov.
To je moje mnenje uporabnika in ni nujno, da je v skladu z uradno poslovno politiko Innogames. Kot moderator foruma, tudi nimam nobenega vpliva na potek same igre.

egon egon,mislim ,da te poznam ,saj sva približno istih let in celo igrala skp na prvih svetovih,zdaj te pa vprašam ,kdo je pa kriv za nastalo situacijo ,da ni tuki igravcev kot bi radi,kdo je bananal igravce,kdo je po vezah zmagoval-to so bili tisti ,ki jim je motorka in podobno to omogočili kako to ne bom razlagal,..........................hinavščina.
zato ne men tralala,zato bi mogl tuki vsi zapustit svetove slovenske.
pa ne men ,da zastojn delate,kje pa je tisti denar,ko bananš igrvca pa ostane na računu še premium,.........????????????
igranje VP je užitek drugih držav,tam je vse boljš.

lp
 

DeletedUser

Guest
Zna biti, da sva res igrala skupaj.. Zakaj ni igralcev, kdo je koga banal, kdo je zmagoval po vezah... ne vem, ker me takrat ni bilo zraven.. pravzaprav tudi sedaj nisem.. vendar to ne vpliva na število odprtih svetov... ker je igralcev malo, ni rentabilno odpirat nove svetove... premium ki ostane na računih po banu, je stvar Innogames.. ne adminov... Da pa je drugje vse boljše... hja težko verjamem... ljudje so v bistvu povsod enaki, tako igralci kot admini.. res pa imajo ponekod veliko daljšo tradicijo in so že rešili težave, ki jih mi še moramo...
 
Top