Svet 15

DeletedUser

Guest
Banshe pomoje boljše da si tiho. To je samo predlog ne kot kakšna grožnja da neboš vzel osebno.

1.Vidi pa se da imaš odigranega 2mesca sveta, kjer so te ponoblali in si končal ker si vedu da bojo oni zmagali?

2. Zgodovine se še nisi učil torej sklepam da si zelo mlad, al pa si vse naredil glih za glih z zadostnim. Če je katera koli država v vojni zgubila je bil svet končan in je država razpadla? Ni bilo v vseh vojnah tako. Sicer me pa ne moti kaj govoriš, samo hočem te na nek način po svoje popravit. Pa mislim da se mariskdo tukaj strinja.

Ne jemli to osebno. Zgolj dejstva, ki se mi zdi da ti jih je potrebno povedati. Pa lep večer:p
 

DeletedUser

Guest
Ti že veš :))

Tako kot je že Egon povedal:

Zmaga 1. pleme Ostali ste poraženci kot gledam imate 5 podplemen a nakoncu jih bote ponoblal kar je logično a ne ??? samo da se spomnim kako je calimero prosjačo za deff in ostalo... prljavo se igra ni kej rečt..

Zdej pa farmat ;))
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Mislim, da je bolše, da ste vsi skupaj tiho pa igrate. Boste vsem naredili veliko uslugo pa še sebi.
 

DeletedUser

Guest
mr. noob-:),kako,,,,,,jaz pa mislim ,da pr teb to vela ,veš kok mir je ,ko ti igraš.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
mr. noob-:),kako,,,,,,jaz pa mislim ,da pr teb to vela ,veš kok mir je ,ko ti igraš.

Pa glih ti mi to rečeš, ko si že počasi obseden z mano. Ti revež še igrat ne moreš brez vasi, al se da? Nevem.

P.S: Ure v osnovni šoli pa še vedno nisi nadoknadil vidim:(
 

DeletedUser

Guest
Franc se je zalubu.

Banshe ko si pa reko famrat ti pa dam +. En pozitivn post od .
Total Posts
Total Posts 223. Razmerje sicer ni slabo. Lep večer :)
 

DeletedUser

Guest
Pa glih ti mi to rečeš, ko si že počasi obseden z mano. Ti revež še igrat ne moreš brez vasi, al se da? Nevem.

P.S: Ure v osnovni šoli pa še vedno nisi nadoknadil vidim:(
noob kot noob,je in vedno bo,kak si uganu,da mi taršica umrla za slovenački jezik,zato mam popačeno slovanščino zate;)


pa glih ti ,ki imaš več računov,admini na delo,................
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
noob kot noob,je in vedno bo,kak si uganu,da mi taršica umrla za slovenački jezik,zato mam popačeno slovanščino zate;)


pa glih ti ,ki imaš več računov,admini na delo,................


Ja vsak, ki je boljši od tebe ima več računov. Torej vsi;)

Ne da je popačena, nepismen si. Velika razlika.

LP
N
 

DeletedUser

Guest
Ja vsak, ki je boljši od tebe ima več računov. Torej vsi;)

Ne da je popačena, nepismen si. Velika razlika.

LP
N


Logično,sej te poznam kot svoj žep,kakšen vodja si bil hinavski in z več računi,prov ,da si priznal. Lepo od tebe.:confused:
 

midva

Member
Reaction score
0
lord pokaži na bojišču sam tam nobu ne sežeš do podplata kaj šele do gležnjev
 

DeletedUser

Guest
lord pokaži na bojišču sam tam nobu ne sežeš do podplata kaj šele do gležnjev

ssssseeee ggaaaa bbbjjjiiiiimmmm, midva,še eden njegovih,ki ga more zagovort.pustimo se presenetit.raj držžžžžž j.....k. lp
 
Top