Svet 15

DeletedUser

Guest
Hojla igravci,dejte enkrat ta pametni ali tisti ,ki se imate tukej za taboljše igravce stem bontonom in nesramnostjo pisanja nehat tele čačke vaše,ker tukaj igramo to vojno plemen razne nacije ali pripadnosti,potem iz raznih regij in vsaka naša regija ali nacija ima svoj naglas,vsaka nacija pa svojo jezik.Pa vem ,da je tuki slovenija in se govori slovensko,ampak dragi moji mladi igravci ,ne spuščajte se v prepire z starejšmi ,ker nekateri poznamo vaše hece nekateri pa ne- ampak ,ko pride do tiste meje pa bo hudič verjemte.Po moji presoji ,naj admini nastopijo z svojim delom ,redno brišejo poste nepotrebne,ker lahka v nasprotnem primeru pride do katastrofe.Pozivam glavnega ,da se opredeli na delo ,ki mu to nalaga in plačan strani tele igre,naj zadevo prouči.Pa še tole,odkrit nekega igravca ,kje živi sploh ni problem,ker tuki igramo tudi taki ,ki imamo službe,.....naprej pa ne bom pisov ,das se mal zamislite nad tem.Ne mi zamert ,da je prišlo tako daleč kot je,zarad provokacij nekaterih,naslednjič bom imenoval in tudi zraven pripisal še kaj. lp
 

DeletedUser

Guest
Slovenski bonton?:D A vsaka država ima svoj bonton?

Skoraj. V različni deželah veljajo različna pravila obnašanja. Se pa strinjam "Nikoli ne naredi človeku nekaj, kar nebi želel da nekdo drug naredi tebi" je osnovno pravilo sobivanja v civiliziranem svetu.

Lep dan


Pozdravljeni lord-franco.

dragi moji mladi igravci ,ne spuščajte se v prepire z starejšmi ,ker nekateri poznamo vaše hece nekateri pa ne- ampak ,ko pride do tiste meje pa bo hudič

Prepirov ne podpiramo in ko bo šlo preko meje, ne bo hudiča ampak bo ban. Dosedanja debata je sicer res malce ostrejša, vendar brez direktnih žalitev, groženj in (v večini primerov) uporabe neprimernih izrazov. Forum modi (ki nismo plačani) opravljamo svoje delo v skladu s pravili foruma in usmeritvami Innogames in ne po vaši ali koga drugega presoji.

Pa še tole,odkrit nekega igravca ,kje živi sploh ni problem,ker tuki igramo tudi taki ,ki imamo službe,.....naprej pa ne bom pisov ,das se mal zamislite nad tem.
No tole pa že izgleda skoraj kot grožnja. Naj vas opozorim, da bodo vse grožnje v zvezi z RL igralcev VP, najstrožje kaznovane.

zarad provokacij nekaterih,naslednjič bom imenoval in tudi zraven pripisal še kaj.
Če vas kdo ali kaj na tem forumu žali, nam to sporočite in v primeru upravičene pritožbe bomo ukrepali.

Lep dan
 
Last edited by a moderator:

kustos

Member
Reaction score
0
Hvalmo se z drugimi ker sami za svoj račun nimamo, nikname pohvalno...Pridi na Si-15 pa bova kakšno besedico rekla kaj pravš? :D


Če ne znaš brat, ti je že povedal da je med top 5, če bi te tako zanimalo kdo je, bi poklikal tistih 5 profilov pa kmalu ugotovil kaj igra.
 

DeletedUser

Guest
Slovenski bonton?:D A vsaka država ima svoj bonton?

Da ti jaz povem, kaj je osnovno pravilo bontona:

"Nikoli ne naredi človeku nekaj, kar nebi želel da nekdo drug naredi tebi"

Prvič pa slišim, da obstaja slovenski bonton. Verjetno ima vsaka država svojega in v eni državi lahko vsem mater, v drugi pa greš zaradi tega v zapor. Nevem;)

S tem daj e slovenski sem mislo da je slovenska različica. Ker gleden a izgovorjavo dvomim da zna angleško itd. :)
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni
Tale debata je že nekaj časa na meji sprejemljivega. Od tu dalje bom izbrisal vse prispevke, kateri se ne nanašajo na SI15.
Vsaki žalitvi ali posmehovanju članom glede njihovega RL, bo sledil ban.
Agresivnost je zaželena lastnost v igri VP, tu na forumu pač ne.

Lep dan
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Bla bla bla...agresivnost pa taka:)

Moj komentar je...sledi...


Igra pokaže vse...zatorej vse čestitke SC.

Kazanje mišic na zunanjem, ja pa ja:)....igrajte raje

Lordi, tebi pa sledeče....najbrž vsi k tukaj pišemo mamo za pometit dosti pred svojim pragom:)

Torej...Be quiet! in šopaj:)


Lepo nedeljo
 

DeletedUser

Guest
Vojak,----tiho ti ne bom ,niti pod razno pametnjakovič.

kar se tiče pa SC,je vprašanje časa kok dolg bo.;)
 

DeletedUser

Guest
Grem stavt da boš ti celo pleme SC ponoblu hahahahaahahaha ;)

Gdor se zadnji smeje,se najslajše smeje........Če bi bil na tvojmu mestu ,bi se mal zamislu(Uvrstitev Ime Pleme Točke Vasi Točke na vas
755 Apolon223 DEATH! 1.490 1 1490)


velk sreče :p
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Gdor se zadnji smeje,se najslajše smeje........Če bi bil na tvojmu mestu ,bi se mal zamislu(Uvrstitev Ime Pleme Točke Vasi Točke na vas
755 Apolon223 DEATH! 1.490 1 1490)


velk sreče :p


kdo si pa ti na VP?

SC definitivno ni vprašanje časa ;)

zamisli se ti malo ... :)

Lp
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Bla bla bla...agresivnost pa taka:)

Moj komentar je...sledi...


Igra pokaže vse...zatorej vse čestitke SC.

Kazanje mišic na zunanjem, ja pa ja:)....igrajte raje

Lordi, tebi pa sledeče....najbrž vsi k tukaj pišemo mamo za pometit dosti pred svojim pragom:)

Torej...Be quiet! in šopaj:)


Lepo nedeljo


Kdo od SC pa kaže mišice na zunanjem? Če nas drugi hvalijo pa nismo mi zato krivi ali pač?
Če ne igrate na teh svetovih se ne vtikajte na forumih, ker sploh ne veste o čem je govora.
 

DeletedUser

Guest
Kdo od SC pa kaže mišice na zunanjem? Če nas drugi hvalijo pa nismo mi zato krivi ali pač?
Če ne igrate na teh svetovih se ne vtikajte na forumih, ker sploh ne veste o čem je govora.
noob,zopet podžigaš,pol pa nisi nč kriv,ampak smo drugi,gdo je reku ,da se ne igra,igra pa še kolk.
pa še to,a veš kdo teb hval,tisti ,ki so teb podobni v igri po špilu in tvojem nagnusnem vodenju ,ki morjo steboj držat,pa tuki teb v prid pisat ,drgač jih pohamstraš.:)
 
Last edited by a moderator:

midva

Member
Reaction score
0
noob,zopet podžigaš,pol pa nisi nč kriv,ampak smo drugi,gdo je reku ,da se ne igra,igra pa še kolk.
pa še to,a veš kdo teb hval,tisti ,ki so teb podobni v igri po špilu in tvojem nagnusnem vodenju ,ki morjo steboj držat,pa tuki teb v prid pisat ,drgač jih pohamstraš.:)
ma lord nevem in me tudi ne zanima kdo si samo glej nob zna špilat glede vodenja se nebbom spuščal v debato nisva frenda z nobom ga pa kot igralca z znanjem spoštujem in če bi rad da spoštujejo tudi tebe (ne da te imajo za seratorja -blebetača )boš moral v igri dokazati to pa pomeni se pokazati
 
Top