Svet 15

DeletedUser

Guest
Zanimiv vrstni red na lestvici.

Res je zanimiv in po svoje grozen... SC in EX (s svojimi podplemeni ali kakorkoli jih že imenujejo), zasedajo prvih 5 mest na lestvici. Najvišje uvrščeni igralec, ki ni iz teh plemen je na 38 mestu... izmed prvih 70 na lestvici imata veliki aliansi 68 igralcev! Mislim da je prihodnost tega sveta jasna... če ne bo kakšnega resnega pretresa ali vesoljnega potopa, se bosta ti dve plemeni borili za zmago. Večina ostalih pa se jim bo poskušala na kakršenkoli način priključit, vendar bo glede na kvaliteto, ki jo že imata, to težka naloga. Sploh glede na to, da je večina računov v teh plemenih dvojno ali trojno zasedenih. Dolgčas!
S temi istimi igralci bi lahko imeli 10 približno enakovrednih plemen, kar bi skupaj z ostalimi plemeni, naredilo igro veliko bolj dinamično, zanimivo in nepredvidljivo. Tako pa si bo večina igralcev na koncu lahko čestitala, da so tujemu plemenu pomagali do zmage, svojemu pa do poraza.
 

DeletedUser

Guest
Nekdo mora izgubiti.

Res je. In izgubiti ni sramota, če si se boril po svojih najboljših močeh. Nekaj drugega pa je, če se že na začetku odločiš, da se ne boš boril za zmago, ampak samo za preživetje
 

DeletedUser

Guest
ja mata prov,če se ne bojo spet vodji skp združl kot na 14 in izdal ostale v plemenih,barabe.:confused:
 

DeletedUser

Guest
Če se boriš in zmagaš si ZMAGOVALEC. Če pa se boriš pa izgubiš pa lahko rečeš samo da si dal vse najboljše od sebe. Ter seveda čestitaš nasprotniku kar nekateri neznajo.:)

Zmagovalec je že itak jasn bi reko banshe.. hahah. Zdaj že dolgo ni morem rečt. je že kr par dni :) Ima podpora kako nagrado za njega?
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Bomo vidli kak bo ... združili se pa stoposto nebomo hahaha :D :D :D
 

nikname

Member
Reaction score
0
Banshe pomoje boljše da si tiho. To je samo predlog ne kot kakšna grožnja da neboš vzel osebno.

1.Vidi pa se da imaš odigranega 2mesca sveta, kjer so te ponoblali in si končal ker si vedu da bojo oni zmagali?

2. Zgodovine se še nisi učil torej sklepam da si zelo mlad, al pa si vse naredil glih za glih z zadostnim. Če je katera koli država v vojni zgubila je bil svet končan in je država razpadla? Ni bilo v vseh vojnah tako. Sicer me pa ne moti kaj govoriš, samo hočem te na nek način po svoje popravit. Pa mislim da se mariskdo tukaj strinja.

Ne jemli to osebno. Zgolj dejstva, ki se mi zdi da ti jih je potrebno povedati. Pa lep večer



Banshe pomoje boljše da si tiho.



TAK DA DEJTE SE OBNAŠAT DO LJUDI NORMALNO PA NE TERORIZIREJTE NARODA TULE NA FORUMU ŠEPOSEBEJ ŠIBKEJŠIH NE ENO JE ZBADANJE MED STARIMI MAČKI DRUGO JE ZATIRANJE NOVIH IGRALCEV ALI MLAJŠIH TAK DA KAR MENE TIČE VEP KEJ SI TI ,.......

kar se pa noba tiče pa ja dejte ga znoblat brez pomoči ljudi k vodijo to igro pa bomo vidli kak vma bo ratalo franco ti itak najboljši igralec vseh časov ko michael schumacher vojne plemen si hehehehehe.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
TAK DA DEJTE SE OBNAŠAT DO LJUDI NORMALNO PA NE TERORIZIREJTE NARODA TULE NA FORUMU ŠEPOSEBEJ ŠIBKEJŠIH NE ENO JE ZBADANJE MED STARIMI MAČKI DRUGO JE ZATIRANJE NOVIH IGRALCEV ALI MLAJŠIH TAK DA KAR MENE TIČE VEP KEJ SI TI ,.......

kar se pa noba tiče pa ja dejte ga znoblat brez pomoči ljudi k vodijo to igro pa bomo vidli kak vma bo ratalo franco ti itak najboljši igralec vseh časov ko michael schumacher vojne plemen si hehehehehe.


Mislim da si se rodil kot nedonošenček.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nikname naj ti bo za zgled v igri mislim da ima več pameti kot jo boš ti kdajkoli imeu.
 

DeletedUser

Guest
Ker se eni in isti oglašajo na forumu, se bom pa še jaz zdejle. xXHunterXx, nevem kaj je fora da žališ z "nedonošenčki"? Si se rodil kot "nedonošenček", to nobenega ne zanima trenutno na tem forumu, če pa koga zanima naj gre pa na kaki drugi forum in naj tam sprašuje v teh stvareh :D. Nikname, je pa res da se ne bi bilo treba teb tle dret na nas, lepo mirno pritisni Caps Lock na off in spravljal svoje živce v kaj drugega kot pa na tale forum, najdi si nek hobi in ne tle moriti kdo je boljši ter kdo ne, ko boš sam tak dober se pa oglasi in se deri kokr te je pa še več...

Lep dan vsem oz. lepo noč vsem :D
 

DeletedUser

Guest
TAK DA DEJTE SE OBNAŠAT DO LJUDI NORMALNO PA NE TERORIZIREJTE NARODA TULE NA FORUMU ŠEPOSEBEJ ŠIBKEJŠIH NE ENO JE ZBADANJE MED STARIMI MAČKI DRUGO JE ZATIRANJE NOVIH IGRALCEV ALI MLAJŠIH TAK DA KAR MENE TIČE VEP KEJ SI TI ,.......

kar se pa noba tiče pa ja dejte ga znoblat brez pomoči ljudi k vodijo to igro pa bomo vidli kak vma bo ratalo franco ti itak najboljši igralec vseh časov ko michael schumacher vojne plemen si hehehehehe.

glede noob-a ti dam prov,
pravilno si napisal po sebi,michael se še pa res ni zbudo---a misliš ,da se bo.
 

nikname

Member
Reaction score
0
Ker se eni in isti oglašajo na forumu, se bom pa še jaz zdejle. xXHunterXx, nevem kaj je fora da žališ z "nedonošenčki"? Si se rodil kot "nedonošenček", to nobenega ne zanima trenutno na tem forumu, če pa koga zanima naj gre pa na kaki drugi forum in naj tam sprašuje v teh stvareh . Nikname, je pa res da se ne bi bilo treba teb tle dret na nas, lepo mirno pritisni Caps Lock na off in spravljal svoje živce v kaj drugega kot pa na tale forum, najdi si nek hobi in ne tle moriti kdo je boljši ter kdo ne, ko boš sam tak dober se pa oglasi in se deri kokr te je pa še več...

Lep dan vsem oz. lepo noč vsem

lej sej ti dokazujem na slo15 kdo kako igra račun je v top 5 na tem svetu tak da nevem kej bi še rad videl

vlke črke so bile zato ker nemaram da nekdo tule zatira igralce neglede na leta ali izkušnje imajo vsi pravico govorit tule in povedat svoje mnenje nevem zakaj bi nekdo mogo bit tiho ker je xXhunterXx tako rekel ma take bi jas naučil malo olike al jih pa z njihovo brezobraznostjo nazej udarjal pa pol naj bodo oni tiho samo zaradi tega motoja se nebom prepiral z njim
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

sem pa proti takim zatiralcem
 

DeletedUser

Guest
Nikname, madonca sej ti si pa največji car...A sva ohka prjatla? Hahahahaha...Hvalmo se z drugimi ker sami za svoj račun nimamo, nikname pohvalno...Pridi na Si-15 pa bova kakšno besedico rekla kaj pravš? :D

Tale SC pa Extreme sta si pa še dalje bol bliže :) Zanimivo bo...
 

DeletedUser

Guest
lej sej ti dokazujem na slo15 kdo kako igra račun je v top 5 na tem svetu tak da nevem kej bi še rad videl

vlke črke so bile zato ker nemaram da nekdo tule zatira igralce neglede na leta ali izkušnje imajo vsi pravico govorit tule in povedat svoje mnenje nevem zakaj bi nekdo mogo bit tiho ker je xXhunterXx tako rekel ma take bi jas naučil malo olike al jih pa z njihovo brezobraznostjo nazej udarjal pa pol naj bodo oni tiho samo zaradi tega motoja se nebom prepiral z njim
S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!

sem pa proti takim zatiralcem

Mislim da je pred oliko na spletu treba znat pisat. Tak da predn se spraviš na slovenski bonton še malo pravopisa preberi.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Mislim da je pred oliko na spletu treba znat pisat. Tak da predn se spraviš na slovenski bonton še malo pravopisa preberi.

Slovenski bonton?:D A vsaka država ima svoj bonton?

Da ti jaz povem, kaj je osnovno pravilo bontona:

"Nikoli ne naredi človeku nekaj, kar nebi želel da nekdo drug naredi tebi"

Prvič pa slišim, da obstaja slovenski bonton. Verjetno ima vsaka država svojega in v eni državi lahko vsem mater, v drugi pa greš zaradi tega v zapor. Nevem;)
 
Last edited by a moderator:
Top