Svet 15

mr. noob

Banned
Reaction score
0
;) Ne samo palico, tudi poezijo poznata ta dva strica.. in to velikega Franceta Krst pri Savici.. res lepo presenečenje.

Je pa tudi novoustanovljeno pleme BB poskrbelo za "presenečenje". Ustanovili so podpleme BB1. In verjemite, pa čeprav težko, sestavljajo ga člani EX, 2, 3... pa se mi postavi vprašanje, kaj jih je motilo v prejšnjem plemenu? Je bilo to ime plemena, morda plemenski znak ali njihov moto? Ker vse ostalo je bolj ali manj enako (prej bolj kot manj). Večinoma isti soigralci, z manjšimi selitvami iz glavnega plemena med služabnike in obratno. Isti sovražniki, isti prijatelji. Veliki poet Vili Tresočasulica je v času "VP v živo" napisal:
A rose by any other name would smell as sweet kar bi se po naše reklo To, čemur roža pravimo, dišalo. bi prav tako lepo z imenom drugim; in pleme zaradi drugega imena ne bo prav nič bolj (ali manj) uspešno. Seveda, če ste pristaš numerologije, potem ima to preimenovanje nek smisel :cool:
Počakajmo in čas bo pokazal, ali je bila to res dobra poteza..

Isto sranje drugo pakovanje. Vse to so naredili samo zato, da nekateri vodilni dobijo par lahkih vasi spet, ker jim je zmankalo internega noblanje:) Igralce brez plemena pa tud ni problem dan danes več pobrat;)
 

DeletedUser

Guest
A veš, da je tudi meni prišlo nekaj podobnega na misel... ampak ne.. česa takega pa res tako dobri igralci, ne bi nikoli storili :confused: Saj mogoče bomo pa od njih samih izvedeli kaj je bil razlog
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
A veš, da je tudi meni prišlo nekaj podobnega na misel... ampak ne.. česa takega pa res tako dobri igralci, ne bi nikoli storili :confused: Saj mogoče bomo pa od njih samih izvedeli kaj je bil razlog

Dobri igralci;)

Poglej tw.stats pa ti bo vse jasno.

Poleg tega pa, še razpadajo. Tolko o tem.
 

DeletedUser

Guest
Isto sranje drugo pakovanje. Vse to so naredili samo zato, da nekateri vodilni dobijo par lahkih vasi spet, ker jim je zmankalo internega noblanje:) Igralce brez plemena pa tud ni problem dan danes več pobrat;)


zato pa prevzemaš take igravce ,to ti uspeva,tuki se vidi ,da ti admini dajejo pogum ,tole prispevki povejo vse.
če si že tolk firbčen,igramo pa pošteno glede na pretekla tvoja dejanja storjena,te poznam dragi noob-ek.podžigaš z občasnim pisanjem . lp
 
Last edited by a moderator:

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
zato pa prevzemaš take igravce ,to ti uspeva,tuki se vidi ,da ti admini dajejo pogum tole prispevki povejo vse.
če si že tolk firbčen,igramo pa pošteno glede na pretekla tvoja dejanja storjena,te poznam dragi noob-ek.podžigaš z občasnim pisanjem . lp

hahahahahah ja on je pa res taprvi ko ma pr adminih vse porihtan ja hahah :D :D :D

:D
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
zato pa prevzemaš take igravce ,to ti uspeva,tuki se vidi ,da ti admini dajejo pogum, tole prispevki povejo vse.
če si že tolk firbčen,igramo pa pošteno glede na pretekla tvoja dejanja storjena,te poznam dragi noob-ek.podžigaš z občasnim pisanjem . lp

Sem raje zbrisal kar je bilo prvotno napisano. Vglavnem na kratko:

Komu se pa da z tabo prerekat? Meni ne. Prvo boš mogo svoj prag pospravit, da boš ti meni lahko govoril kako in kaj;) Osebno imam čisto vest. Kaj pa ti pišeš mi je pa itak vseeno. Tako kot 99% ostalim, ki berejo tvoje poste. Če kdo podžiga si pa to ti. da ne bom tvoji sporočil iz zasebca prilimal tuki, da bodo potem drugi lahko ocenjevali o tem kdo podžiga;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
C, c, c, c... pa sem pričakoval, da se bo kdo razpisal o pozitivnih učinkih preimenovanja plemena, potem pa tole. Po stari navadi smo najprej za vse krivi člani ekipe (še posebej moja malenkost - forum mod :D ), potem malo spominov na pretekle svetove, pa naprej na osebno raven...
Dajmo no.. prepričan sem, da ste sposobni napisat prispevek, ki bo tudi nam ostalim (firbcem) pojasnil, kaj in zakaj se dogaja na SI15.
 

DeletedUser

Guest
se ne oglašam veliko

vse kar mam za povedat o tem svetu je: 3/4 tamalih plemen sodeluje z SC


zdej pa ti spilaj :cool:


lp
 

DeletedUser

Guest
quit, soul (kar je itak glavnina od malih plemen, ostalo je šrot)

za tiste tam med vami pa pitaj boga... :)

ma lej, sej je to dobra taktika, da druge nahecaš da delajo deff za vas.

upam, da lahko kdaj ta svet "ponovimo", vaša ekipa proti naši, ker mi igramo skupaj slab mesec, vi pa od začetka...

razlika je očitna...nimaš kaj, kapo dol..organiziranost na vrhuncu :)

odgovor egonu malemu:

menjava imen zato, ker če nismo sposobni naredit konkretne akcije, pa vsaj ime menjamo...sej ves, da ni dolgcas...

pa malo se skregamo, pa tko...cist vsakdanje igranje vojne plemen :D
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
1 Zaveznik in 1 NNP je pa res 3/4 plemen na tem svetu;)

Mislim, da imate vi enako število plemen, ki vam pomagajo, tako da kle ne vidim razloga zakaj pišeš neumnosti.
Taktika gor ali dol. Je daleč od tega kar ti misliš da je;)

Svet traja 2 mesca, vi ste pa 1 mesec že skup. Nebi vedo, da je tisti prvi mesec tako zelo pomemben. Nismo se mi združili z sovraniki, se mi zdi da ste se vi, logično je da se zdaj ne kregate, če si jih ti posebej prvo tako zelo preziral, sedaj pa z njimi cele dneve na skaypu cepiš;) Enkrat more počit. Hehe. Pa še calimero se ne spoka iz plemena + svojo kompanijo ima. Sej ne morete, da se nebi kregali;)

Sem pa vam povedal takoj po zdruzitvi, da ste nam naredili uslugo, ko ste se združili z E, vprašaj osmana;)

Lep dan , treba mal na sonce. Al pa tud ne;)
 

DeletedUser

Guest
dobro dobro, lej sej smo videli kdo vse je posilju okrepitve, ko so se vasi renoblale...tko, da ne ti men, da pišem neumnosti


poleg tega, nisem nikoli rekel da preziram te ljudi, samo calimerota...

njega ni ne na skypu ne na plemenskem forumu oz. da bi od kje karkoli dirigiral in mešal štrene

tko, da ne polagaj besed v usta.

Itak si pa ti vedno povsod najbolj pameten in imaš odogovor na vse. Tko pač je, 3/4 v našem plemenu smo uspešni v realnem življenju, kar pomeni, da imamo redne službe, družine in tako naprej.

VP je le zabava in se trudimo kolikor lahko.

Ti pač tega nimaš, tvoj uspeh je odlično igranje VPja, za kar rabiš samo čas in malo logike.

Tako, da ti vse uspehe tukaj privoščim, saj ti to zelo pomeni v življenju.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Hehe;)

A 2 plemena je 3/4 plemen?

Ti že veš kaj pa kako;) Se ne bom spuščal na tvoj nivo.

Vse je res, priznam;)
 

DeletedUser

Guest
Krasno :)

ja moj nivo je zelo nizek a ne ? haha, svaka ti čast kako znaš obračat stvari.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Kaj ti bo RL, če pa maš VP. Sej to je hujš ko služba;)

Ti bi to že mogo vedet;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Jaz imam redno službo :)

Pridno služim denarce in plačujem davke.

zdej, ce mi pa sluzba dovoljuje da klikam, je pa samo plus a ne ? :)

Ta teden bo že april, čas za novo žepnino :)

Mami, dej DNAR! :D
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Hehe a tako je izgledalo tvoje otroštvo al kako? Ne razumem celotnega sporočila;)

Žepnino si dobival? Car. Jaz bi tudi rad. Sam ni dnarja:(
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Bi se najprej Psicki Bozicki zahvalil za odgovor.. Hvala :)
Potem pa še obema z mr.noob za zanimivo izmenjavo mnenj v nadaljevanju... ahhh skoraj tako, kot v dobrih starih časih :cool:
Edino na kar bi vaju (in vse ostale) rad opozoril je, da iz debate izključita realno življenje (RL)... naj bo to pogovor o Vojni plemen
Predvsem me veseli, da sta se v pogovor vključila oba vodilna predstavnika glavnih dveh vojskujočih strani... :plemic:dva nasprotnika:eek:braz:, vendar ne sovražnika... še je upanje, da SI15 postane zanimiv, morda celo legendaren svet

Še enkrat hvala obema :D
 
Top