Svet 15

DeletedUser

Guest
granum somniet porci, bi rekli Stari Rimljani, po povratku iz Niške Banje.. :)
 

DeletedUser

Guest
noob,zopet podžigaš,pol pa nisi nč kriv,ampak smo drugi,gdo je reku ,da se ne igra,igra pa še kolk.
pa še to,a veš kdo teb hval,tisti ,ki so teb podobni v igri po špilu in tvojem nagnusnem vodenju ,ki morjo steboj držat,pa tuki teb v prid pisat ,drgač jih pohamstraš.:)

hahaha :D legenda

Franco vidim da ti rad samo vodje prcas tu na forumu, pejt raj farmat...
bos mel vsaj kej od tega...
lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Franco vidim da ti rad samo vodje prcas tu na forumu, pejt raj farmat...
bos mel vsaj kej od tega...
lp

ja grem pa pa,............ojla ,ja kdo je pa reku ,da ne igram!!!:rolleyes:

naj vas firbci mantrajo,jst se mam lepo. a pozna kdo ta rek,če so ti fauš nekateri("Ljudem lahko oprostiiš samo problem je, kako to pozabiti"). igra teče dalje,franco ma vas rad. lp
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hahahaha in mi z vami tečemo častni krog okoli okoli :p

sprašujep kako pozabiti ? z glavo v zid fajn pa imaš izgubo spomina
 

DeletedUser

Guest
hahahaha in mi z vami tečemo častni krog okoli okoli :p

sprašujep kako pozabiti ? z glavo v zid fajn pa imaš izgubo spomina

TEČEMO MAŠ PROV,SAM Z GLAVO V ZID MEN NE TREBA,če pa češ ti pa lahka komot.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Kak je kaj na si15?:)

To zanima tudi mene in verjetno še marsikoga. Pretekla noč je prinesla kar velike spremembe... iz najmočnejših računov EX-alianse je nastalo pleme BB. Prav čudi me, da nihče ne komentira tega "velikega in močnega" občutka pripadnosti plemenu in pripravljenosti vodilnih članov, da se žrtvujejo za svoje pleme. Jim pa seveda želim veliko vojnih uspehov...
(Bodo pa sedaj verjetno popljuvali mene :) ni panike, imam dežnik :p )

Dan prej je nastalo pleme -No!- Forgoten souls (kakšno romantično ime).. tudi njim vso srečo
In tudi o tem bi lahko izvedeli kaj več na forumu..
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
To zanima tudi mene in verjetno še marsikoga. Pretekla noč je prinesla kar velike spremembe... iz najmočnejših računov EX-alianse je nastalo pleme BB. Prav čudi me, da nihče ne komentira tega "velikega in močnega" občutka pripadnosti plemenu in pripravljenosti vodilnih članov, da se žrtvujejo za svoje pleme. Jim pa seveda želim veliko vojnih uspehov...
(Bodo pa sedaj verjetno popljuvali mene :) ni panike, imam dežnik :p )

Dan prej je nastalo pleme -No!- Forgoten souls (kakšno romantično ime).. tudi njim vso srečo
In tudi o tem bi lahko izvedeli kaj več na forumu..

Ko folk navali, ti niti dežnik ne bo več pomagal;)
 

DeletedUser

Guest
Nič ne kaže na to... vse vpletene strani so tiho... kaže da so vsi zadovoljni z rezultatom... pred leti so bili takšni dogodki veliko bolj zanimivi :p.. ko se že nihče več ni spominjal za kaj pravzaprav gre, je bila "debata" še vedno živa.. tudi bani jih niso mogli ustavit... sedaj pa skorajda prosim za kakšen komentar :D
 

DeletedUser

Guest
Nič ne kaže na to... vse vpletene strani so tiho... kaže da so vsi zadovoljni z rezultatom... pred leti so bili takšni dogodki veliko bolj zanimivi :p.. ko se že nihče več ni spominjal za kaj pravzaprav gre, je bila "debata" še vedno živa.. tudi bani jih niso mogli ustavit... sedaj pa skorajda prosim za kakšen komentar :D

Igramo igramo...:D Nimamo časa pisati, vsaj komentar si dobil...
 

DeletedUser

Guest
Nisem lih v središču dogajanja, kar se mogoče vidi tudi po mojih točkah :(...Nevem, zakaj ste ukinili svetovno prevlado? S tem bi se dalo malo več povedati kdo vodi in kdo ne...
 

DeletedUser

Guest
zanimive debate,ste pa eni radovedni,sej bi se pisal,pa za nekatere ne znamo,he he!!!!!!!!!!!!!:)
 

stricaspalico

New Member
Reaction score
0
al' komaj vrata so odprta, vname
se strašen boj, ne boj, mesarsko klanje:
Valjhún tam s celo jih močjó objame

kupi mrtvih, pa tropi v bolnici, tak, da na forumu ni več nikogar. prešeren je bil jasnovidec. je vedel, da se bo zgodovina ponovila. :D
 

DeletedUser

Guest
al' komaj vrata so odprta, vname
se strašen boj, ne boj, mesarsko klanje:
Valjhún tam s celo jih močjó objame

;) Ne samo palico, tudi poezijo poznata ta dva strica.. in to velikega Franceta Krst pri Savici.. res lepo presenečenje.

Je pa tudi novoustanovljeno pleme BB poskrbelo za "presenečenje". Ustanovili so podpleme BB1. In verjemite, pa čeprav težko, sestavljajo ga člani EX, 2, 3... pa se mi postavi vprašanje, kaj jih je motilo v prejšnjem plemenu? Je bilo to ime plemena, morda plemenski znak ali njihov moto? Ker vse ostalo je bolj ali manj enako (prej bolj kot manj). Večinoma isti soigralci, z manjšimi selitvami iz glavnega plemena med služabnike in obratno. Isti sovražniki, isti prijatelji. Veliki poet Vili Tresočasulica je v času "VP v živo" napisal:
A rose by any other name would smell as sweet kar bi se po naše reklo To, čemur roža pravimo, dišalo. bi prav tako lepo z imenom drugim; in pleme zaradi drugega imena ne bo prav nič bolj (ali manj) uspešno. Seveda, če ste pristaš numerologije, potem ima to preimenovanje nek smisel :cool:
Počakajmo in čas bo pokazal, ali je bila to res dobra poteza..
 
Top