Svet 15

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Ker razumem, da so bitke na tem svetu težke, borci utrujeni in se jim enostavno ne ljubi hvaliti na forumu, sem se odločil prilepiti primerjavo dveh glavnih velesil. Če sem pozabil na kakšne zaveznike, mi prosim oprostite, o dogajanju vem samo to, kar izvem na forumu. Bi pa rad vedel več, pač firbec po naravi, popravite me, če imate informacije iz prve roke.
Lep dan

Side 1:
Tribes: SC, SSC
Side 2:
Tribes: BB, BB1, EX, EX2, EX3, EX4

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 349
Side 2: 298
Difference: 51

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 38
Side 2: 18
Difference: 20

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,099,824
Side 2: 872,379
Difference: 227,445

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 164,804
Side 2: 77,599
Difference: 87,205

chart
 

DeletedUser

Guest
Tale "Čarovniški emporium" se mi pa kar do pade morem priznat imate +1

Super ste to naredili vse pohvale ste popestrili igro.
 
Last edited by a moderator:

stricaspalico

New Member
Reaction score
0
bemu moram cakat se pol ure ker me carovnik pozna. jaz pa napadel vse magicne stante na kontinentu. tele trapasto
 

AC-DC

New Member
Reaction score
0
Tu se povsem strinjam z Egon Malijem,da vse večkrat pomešate RL od VPja ki je samo igra in vsak svet zase
Vsi ne morejo biti zmagovalci in vse je odvisno na začetku kako se stvarem streže
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Mi lahko kdo razloži zakaj majo eni igralci ROZA obarvana imena?
Eni majo zraven imena na lestvici kr <3 <3 <3 pa take ... :D
 

DeletedUser

Guest
Pa to vseeno ni razlog, da ne bi izrazil svojega mnenja. :)

Lep pozdrav,
Chopper

pravilno,vsak ma pravico do mnenja,pač ene želodci zato bolijo in jih sklanjanje moti,pa pogovorno narečje,itd.,,,,,,še bi lahko našteval,so bolj fini ljudje . franco ma vas rad. lp
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Po novem je treba javit podpori, tud če ti kdo pošlje nekaj malega surovin(v tem času sveta ja 100k vsake malo). Vsaj če se mene kej vpraša. Sploh pa nevem kaj sem jaz kle kršil, če mi nekdo pošlje vse skupi 300k surovin, ki jih jaz enkrat več naberem ko enkrat pošljem farmat. Totalna bedarija. Spet ste začeli, ko SC gladko vodi:) Tokrat bomo in vas premagali voluharji iz podpore. Se me ne boste rešili.

Poslal mi je pa zato surovine, ker je bila čisto blizu in končuje z igro, tako da lahko tam blizu na hitro naredim plemiče in začnem noblat;) No sedaj bom zaradi 300k surovin 3dni počival. Verjetno mislijo, da 300k surovin 3dni nabiram. Bolano.

Tole se tiče drugega primera:
Kolko je meni jasno in če mi spomin pravilno deluje, so bili na 11ki pol plemena našega blokiranega, ker so imeli na 10ki 3je igralci vsak svoj račun na 11ki pa so na enem od teh računov igrali trial;)
Od tistega sveta dalje pa to več ne velja;) Če velja bi moralo bit ogromno računov blokiranih, sploh če pogledate skaype od nekateri vam je potem vse jasno;) Poleg imena 4 računi napisani poleg na teh računih pa še min. 2 druga igralca, ki spet igrata druge račune na drugih svetovih, ki so spet trial;)
Že sedaj sem povedal preveč, bom rabo dežnik egon, posodiš?:D
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
3ji ugovor. Od vas pa itak ne pričakujem odgovora do nedelje, ker vem da rabite najmanj 2 dni, da se sploh zmigate.

Torej bil sem blokiran, zato ker mi je amazonka predala eno vas in mi poslala max. 300k surovin(100k vsake).

Torej tukaj je vaše pravilo:
Splošno je dovoljeno, da igralec dovoli drugemu igralcu, da ta prevzame eno ali več njegovih vasi brez boja.
(Vasi morajo biti še vedno osvojene s poglavarjem, ne obstaja nobene poti, po kateri bi preprosto prenesli vasi enega igralca k drugim.)
Obstaja pa nekaj omejitev, ki jih je potrebno upoštevati:
Računi iz iste internetne povezave ne morejo biti združeni.
To vključuje tudi račune, ki so bili v preteklosti igrani iz iste internetne povezave.
Račun ne sme biti trajno igran s strani čuvaja, samo zato, da bo ta kasneje dobil vasi.
Kot vedno, čuvaj računa ne sme napadati manj kot 24 ur po prenehanju čuvanja računa.

Igralcu, ki zapusti igro je dovoljeno račun preko čuvanja zapustiti članu svojega plemena z namenom, da ta razdeli vasi med so-plemenjake.

Pri tem pa je potrebno upoštevati naslednja pravila:

- tak račun je v posebnem primeru dovoljeno čuvati največ 60 dni.
- prepovedano je urjenje vojske
- prepovedano je trgovanje in pošiljanje surovin drugim igralcem
- prepovedano je zasedanje novih vasi
- dovoljena je obramba teh vasi
- za čuvaja je prepovedano zasedanje čuvanih vasi
- prepovedano je pošiljanje vojske "ven" na tak način, da ima čuvaj ali pleme od tega neposredno bojno korist ter čuvano vojsko uporabljati za normalno bojevanje. Vojsko je potrebno ven poslati enkrat in vas zasesti.
- prepovedano je kakršno koli drugo okoriščanje, uporaba, zloraba tega čuvanja za namene, druge kot samo razdeljevanje vasi.



TOREJ:
Na računu amazonka je originalen lastnik, nobenega čuvaja. Torej ona lahko z računom počne kar hoče(to je bil vaš odgovor na par prejšnih prijav glede pushinga, ko so igralci ki so končali svojo vojsko poslali nad sovraznika(torej so napadli, kar je prepovedano), vendar vaš odgovor je bil da je na računu originalni lastnik in ne čuvaj oz nekdo drug iz plemena ki opravlja tale račun preko čuvanja). Razložite mi sedaj, zakaj delate razlike. Ko igram pod drugimi imeni z vami nimam nobenih problemov, ker enostavno ne veste kdo sem. Igram enako že par let pa so vedno problemi samo, ko igram pod tem računom, a ni to zanimivo?

Ali spremenite pravila ali pa začnite kaznovat igralce, ki jih kršijo. Jaz kršitve ne vidim. Vidijo jo samo vi in tisti, ki so to prijavili.

Me zanima vaš odgovor in čakam na njega. Sem pripravljen pisat tudi innogames, pa da vidim njihov odgovor na to.



Pa naj me kdo popravi, če se motim.
 

DeletedUser

Guest
Po novem je treba javit podpori, tud če ti kdo pošlje nekaj malega surovin(v tem času sveta ja 100k vsake malo). Vsaj če se mene kej vpraša. Sploh pa nevem kaj sem jaz kle kršil, če mi nekdo pošlje vse skupi 300k surovin, ki jih jaz enkrat več naberem ko enkrat pošljem farmat. Totalna bedarija. Spet ste začeli, ko SC gladko vodi:) Tokrat bomo in vas premagali voluharji iz podpore. Se me ne boste rešili.

Poslal mi je pa zato surovine, ker je bila čisto blizu in končuje z igro, tako da lahko tam blizu na hitro naredim plemiče in začnem noblat;) No sedaj bom zaradi 300k surovin 3dni počival. Verjetno mislijo, da 300k surovin 3dni nabiram. Bolano.

Tole se tiče drugega primera:
Kolko je meni jasno in če mi spomin pravilno deluje, so bili na 11ki pol plemena našega blokiranega, ker so imeli na 10ki 3je igralci vsak svoj račun na 11ki pa so na enem od teh računov igrali trial;)
Od tistega sveta dalje pa to več ne velja;) Če velja bi moralo bit ogromno računov blokiranih, sploh če pogledate skaype od nekateri vam je potem vse jasno;) Poleg imena 4 računi napisani poleg na teh računih pa še min. 2 druga igralca, ki spet igrata druge račune na drugih svetovih, ki so spet trial;)
Že sedaj sem povedal preveč, bom rabo dežnik egon, posodiš?:D


he ,he, saj nis edini z več računi-jih je še več,he he
mogl bi ti dat ban za stalno.
 
Top