Svet 15

vojak00

Member
Reaction score
0
Vojna kot vojna.....skratka Mr. Noob (sveti).....preberi še enkrat svoje skajp pogovore....pa potem muti ..... če želiš te pride BEER uničit tudio na ta svet:)....lajkam:D
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Vse vas še zaenkrat prijazno opozarjam - v kolikor bo prišlo do nadaljnjih žalitev ali provokacij bom primoran uporabiti strožje sankcije. Izmenjava mnenj je mogoča tudi na prijazen način.

Lep pozdrav,
Chopper
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Ah dejte se že umirit pa to bojevitost ki jo mate tu pokazat v igri ;)

Lp
Kostko
 
Last edited by a moderator:

kustos

Member
Reaction score
0
Hram slave svet4 si poglej

Calimero, takega bedanca kot si ti, je treba iskat daleč naokol, pa ga še težko najdeš. S tem enim svetom, kjer ti je ratalo prpeljat svet do konca se hvalš že 2 leti, v tem času pa nisi pokazou nič, razen ustrahovanja, neznanja itd... S tem svetom se počas nehej hvalt, pa raj pokaž kje drugje če znaš kej, ker do zdaj od sveta 4-15 nisi pokazal nič, razen tega da si uničil par plemen:)
 

DeletedUser

Guest
Me zanima kero pleme je teritorialno na K44 mislim masivno da da ste pleme vecinoma drzi na enem kosu kontinenta... ?
 

DeletedUser

Guest
Kje je zdaj dadl a se je skriv od sramote ki je napovedoval da bo vsak dan plenilec in podobno no same besede so ga ble in se lahko skrije bravo.
SC pa noblajo kot zmešani le tako naprej... :)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Banshe, kaj si druzga prckavou, glih prava dva sta naracunu :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ma se strinjam s tabo same besede učinka pa ni blo tko da SC ma zmago v rokah samo da ga kaj ne zaserjejo pa bo.. :)
 

DeletedUser

Guest
Bravo pametnajkovič. 70% sveta je že njihovega ja... Saj ni čudno da je država v taki krizi. Če pa govorijo da je že tu zmagovalec znan... Čestitan Banshe
 

DeletedUser

Guest
Ka?! Pir? Jaaao zgleda da neveš ker račun igram. Če bi vedu nebi reko za en pir :pP
 

DeletedUser

Guest
Ne ne ne spremljam igre samo poste tukaj tko da lahko pa zaupaš na zs da vem s kom govorim :))
 

underguns

Member
Reaction score
0
Govoris z igralcem GaaPoo na si15, ki je en velik izdajalec. Kot sem ze rekel znajo ~E~ samo vohunit in nic druga in on je bil eden izmed njih.
 

DeletedUser

Guest
dadelček je že ubupo lepo SC kar tako največjega pametnjakoviča bote končno ponoblal,

Polepšal ste mi dan hehe :)
 

DeletedUser

Guest
Govoris z igralcem GaaPoo na si15, ki je en velik izdajalec. Kot sem ze rekel znajo ~E~ samo vohunit in nic druga in on je bil eden izmed njih.

underguns da se nebos sesedu. Samo privatne skype ste meli. Člani pa nismo smeli niti not. Tolko o tem. lp
 

DeletedUser

Guest
dadl a se nisi ti neki hvalu nakonc ponoblan bil :D se vidi kako moc ima SC
 
Top