Svet 16

nikname

Member
Reaction score
0
nima veze kej folk pizdi igrat je treba in s emet fajn dat vseod sebe ter se učit od boljšit ter tako sampostat boljši igralec


kar se pa BEER pupik tiče pa se itak ve kak igrajo tule so me presenetli z podplemeni racman jaka na 15 opevle kak 10 beerovcev premagavse slo igralce zej pa vidim da je server 16 v bistvu eno vlko BEER pleme sej je ja pol servera v BEER ostali pa vohunijo za njih skritih v ostalih plemenih

beer bomo vidli kak se bote pokazali na 17 hehehehe upam da vam nebodo pesi pakraveračunalnikov do te požrle pa da te lahko igrali
 

kustos

Member
Reaction score
0
No no. Ker vam že počasi teče voda v grlo, se je spet potrebno spravljat na nas, tokrat nas pač še niste začeli zmerjat, da nam pomaga podpora (čudno), zato nas je treba na nek drug način metat po zobeh. Aja, prosim te da drugič v svoj tekst vneseš malo več slovenščine, da te bodo vsi razumeli, ker tega še google prevajalnik ne zna prevest.

Sicer pa:

glave se štejejo na koncu, ko se delijo nagrade za zmagovalce.

Bomo videli, če nas bo na koncu 10, 15 ali 20 ostalo. Dejstvo pa je, da samo nastavitve preprečujejo normalno pleme, saj je vseeno, al eno pleme z 30-imi igralci, ali pa 3 plemena z 10-imi igralci.

Pa lepo se imejte, trcjalke :D

Lp
 

midva

Member
Reaction score
0
beer bomo vidli kak se bote pokazali na 17 hehehehe upam da vam nebodo pesi pakraveračunalnikov do te požrle pa da te lahko igrali

o Nikname kot da nevemo na s11 da je kljub temu da te ni bilo 14 dni na računu niso mogli stolčt in da se od s10 vedno samo pritožuješ in jokcaš daj enkrat se sprani k sebi in reci PO KONČANEM SERVERJU VAS VABIM NA PIIIR DOBR FAJT JE BIL pa neglede ali si zmagovalec ali poraženec in takrat bo tako kot mota biti špil med frendi ali pa navideznimi prijatelji
lp
ps
ne pluvaj čez ljudi ki jih ne poznaš oziroma nimaš dokazov za to
 
Last edited by a moderator:

Tango & Cach

Banned
Reaction score
0
če še niste nehali igrat te igre.
Vam svetujem,da jo prenehate igrat,ker se vam ne bo potrebno živcirat potem več ;)
Tako sem jaz naredil in se zelo dobro počutim.
Tangota ni več ;) in ga vsaj neki časa ne bo na vp.
Mogoče,da še pridem kak svet odigrat.
A če je sovražnik bolši od vas mu čestitaj in ne da pljuvaš po njemu.
Eni znajo igrat in zato tudi zmagajo z razliko od drugih,ki samo pljuvate v igri pa nimate pojma ;)
lp tistim,ki še igrate
in srečni tisti,ki ne igrate več ;)
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

zopet nov absurd na S16. K razpravi, ki se je pred časom odvijala na temo propagirane klasičnosti tega sveta - ki pa to sploh ni in pa k razpravi o dnevnih odličjih, ki so bila najavljena, pa potem je bilo rečeno, da jih ne bo, no zdaj pa le so, sem danes ugotovila, da tudi tole iz najave sveta sploh ne drži:

"Pošiljanje okrepitev le znotraj plemena: da, okrepitve pri drugih se pri menjavi plemena vrnejo domov. Po menjavi je potrebno počakati še 2 dni preden so mogoče okrepitve novega plemena."

http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?3575-Svet-16-odpira-svoja-vrata

Okrepitve je novemu članu možno poslat takoj, ko je prestopil iz pleme v pleme!


Zatorej - 10 člansko pleme je zgolj en velik larifari in v tem ni nobenih omejitev ali mini zavor, če se lahko nekdo sprehaja med "bratskimi" plemeni in nabira okrepitve enako kot bi jih znotraj 30 ali pa 40 članskega plemena.

Resnično vas ne razumem - zopet propagirate eno, naredite drugo in zopet je sprememba tam, kjer neupoštevanje ene najavljene nastavitve potem povzroči, da je druga nastavitev iz vidika zanimivosti igre nelogična, če ne celo absurdna.

Svet je še v povojih, ampak že v štartu ima na S16 največ možnosti skupina igralcev, ki se je preprosto razdelila na 3 oz. 4 plemena in se bo počasi zreducirala v eno pleme.

Vse lepo in prav. Do trenutka, ko se pokaže, da ste s svojimi nastavitvami (ali bolje rečeno spremembo najavljene nastavitve) zopet pomagali enim in odmagali drugim.

Svetovi se s pomočjo nastavitev razlikujejo drug od drugega, ampak tole pa ni nobena niansa - ampak sej veste "isto s***** - drugo pakovanje"!
Pa ne me narobe razumet - nisem oklicala VP za sranje - saj jo rada igram, ampak primernejšega izraza za tole pa res nimam.
 

nikname

Member
Reaction score
0
PO KONČANEM SERVERJU VAS VABIM NA PIIIR DOBR FAJT JE BIL ;)bom se te mogo v formo spravit al pa da jas pijem pir beer pa pije vino da nebo koga prehitro zasukalo hehehehe
tu ti dam roko po 17 silahko piknik naredimo drgačeono kr sem govorilza 10 beer igralcev je letelo na racman jaka ki je razlagal da 10 beerovcov celo slo vp vkup zloži glede podpore pa je mel za povedat de se bo nek beerovec pridružil podpori in da bote dobili cekine zastonj na 16 od podpore to ve polovica sveta15 ker jih je tam z takimi fintami novačil na svet 16

drgače pa ja sekiram se ne sempšrepozno začelin z ne dovolj resnimi nmeni sam an 17 se bomo pa potrudli da s enaredi pleme ki vam bo kos in seveda brez novačenja in fint da bo zanimivo tuji svet15 je bil odločen na začetku ko se je vnovačlo vse najboljše in je svet dolgčasen daakr boli upam da na 16 vseeno pride do dobrih bojev in bo fajn pokalo
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,

zopet nov absurd na S16. K razpravi, ki se je pred časom odvijala na temo propagirane klasičnosti tega sveta - ki pa to sploh ni in pa k razpravi o dnevnih odličjih, ki so bila najavljena, pa potem je bilo rečeno, da jih ne bo, no zdaj pa le so, sem danes ugotovila, da tudi tole iz najave sveta sploh ne drži:

"Pošiljanje okrepitev le znotraj plemena: da, okrepitve pri drugih se pri menjavi plemena vrnejo domov. Po menjavi je potrebno počakati še 2 dni preden so mogoče okrepitve novega plemena."

http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?3575-Svet-16-odpira-svoja-vrata

Okrepitve je novemu članu možno poslat takoj, ko je prestopil iz pleme v pleme!


Zatorej - 10 člansko pleme je zgolj en velik larifari in v tem ni nobenih omejitev ali mini zavor, če se lahko nekdo sprehaja med "bratskimi" plemeni in nabira okrepitve enako kot bi jih znotraj 30 ali pa 40 članskega plemena.

Resnično vas ne razumem - zopet propagirate eno, naredite drugo in zopet je sprememba tam, kjer neupoštevanje ene najavljene nastavitve potem povzroči, da je druga nastavitev iz vidika zanimivosti igre nelogična, če ne celo absurdna.

Svet je še v povojih, ampak že v štartu ima na S16 največ možnosti skupina igralcev, ki se je preprosto razdelila na 3 oz. 4 plemena in se bo počasi zreducirala v eno pleme.

Vse lepo in prav. Do trenutka, ko se pokaže, da ste s svojimi nastavitvami (ali bolje rečeno spremembo najavljene nastavitve) zopet pomagali enim in odmagali drugim.

Svetovi se s pomočjo nastavitev razlikujejo drug od drugega, ampak tole pa ni nobena niansa - ampak sej veste "isto s***** - drugo pakovanje"!
Pa ne me narobe razumet - nisem oklicala VP za sranje - saj jo rada igram, ampak primernejšega izraza za tole pa res nimam.


Klasicne fakerske poteze, vedno znova me razocara ta .si pa ni cudno da prihajajo razne obtozbe zaradi delovanja nase podpore

Mislim, ce so neke fiksne nastavitve jih ne mores kar spreminjat sredi igre zato ker ne odgovarjajo dolocenim posameznikom ali plemenom, ali pac? Vsak je lahko vidu kake nastavitve so preden se je registriru na ta svet ( a so za njega ali ne)
 
Last edited:

kustos

Member
Reaction score
0
Pa tudi to, da ko zapustiš pleme, se okrepitve ne vrnejo domov, ampak ostanejo pri tistem, ki jih je dobil, čeprav je menjal pleme. Katastrofa.
 

tyron

Member
Reaction score
0
Zdej nastavitve se kake so,poac cakamo na bolje na svetu 17

Lahko cestitamo beer za zmago in njegovim 3 plemenom
BEER,LAŠKO,TQ,TQ2,ONE,ON1,-GC-,ŠB

aja ce sem se kerega pozabil se opravicujem

Moj nasvet nehajte igrati ko vam potece remium in je
 

kustos

Member
Reaction score
0
Tisti, kateri morajo vedet, vedo katera so dejansko naša plemena, drugi pa glumite v prazno ;)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
dečki še vedno se .
če vam kaj ni všeč naredite taqko kot sem jaz in se vam ne bo treba več pritoževat in jezit.
skratka končaš z igranjem in to je to.
Pa še podpori daste mir + tega pa pustite še druga plmena pri miru,ki so bolša od vas.
Ne pa,da jih stalno pljuvate in jim mečete nekle polena pod noge.
Dejte nehat z takimi in pokažite z svojo igro kaj lahko naredite.
Verjetno nič,ker ste vičino časa tukaj in tukaj samo jokcate kako in kaj je in kaj naj bi komu se kaj pomagalo.
Dej raje končaj z igranjem kot pa,da težiš tukaj podpori in še ostalim,ki se tako večina ne strinja z posameniki,ki samo bluzijo tukaj.
Še samo Noob manka,ko je tako pameten na vseh svetovih in kaka amazonka.
pol pa ste komplet druščina ,ki samo pljuva.

ja pa še to mamato a greš za dualko.
sam če ne boš računa ;)
lp
Še vedno Tango ;)


No, to kar ti zdej tuki pises je cist brez glave i repa....nima nobene veze o pritozevanju za spremenjene nastavitve

Zakaj bi zdej gdo brisu acc zdej ko je vlozil kar nekaj truda v njega? pa zakaj bi podporo pustil pri miru ko so pa oni tu da nam omogocijo lazje igranje i prakticno ce imas kako pripombo se moras na njih obrnit....

Tuki se gre za princip pa red i nic drugega....ne mores me namamit na en svet z dolocenimi nastavitvami in jih nato kr sprement
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Hahahaha daj prosim te nehaj se smesit....Ce je negdo bolsi od tebe se ne pomeni da ne igra posteno
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Haha pa mel si tiste 2 pasje utice nafilane z deffom (od celega plemena) ko smo mi mel po 50 vasi...pa itak da nebo noben kuru na teb 10 nukov ko si itak glih toliko nevaren kot barbarska vas :) Sem ti pa zato ponoblu drugi acc z kerim si igral Lucky tomm al kako je ze bil :) Si znan po temu da vedno multi accje igras

Pa mas prav ti si najbolsi igralec .si
 

DeletedUser

Guest
Zame ne ti ne Dr. Mance nimata pojma v igranju,če ti povem svoje mnenje.

hahaha,ti pa sploh neveš igrati vojne plemen in ne bodi preveč pameten.Thorin in Dr.menace jima ne sežeš do kolen na vpju
 
Last edited by a moderator:

nikname

Member
Reaction score
0
s11 se malo spomni kako ste dobili pri enemu članu kar 5 orožij in je imel še vas z 400 pikami.
in to so bila orožja
plamenica
babtistov prapor
sekira
sulica kralja matjaža in
vaskovo žezlo

vsih 5 v enem dnevu.
pa še ravno pravi se je oglasil
Dr Mance je štel kovance sam nevem za koga je štel kovance.
Ko je kdo imel napad je bil dostkrat blokiran,da ni mogel dobit preveč napadov itd.
Jaz na tvojem mestu bi bil raje tiho psssssssss


meni so dali na 11 v eno vas 37 000 populacije v kmetiji pa to samekatapulte ker so me neupravičeno blokirali seveda panisemimel plamenice tak dami niso nič koristli tolko o podpori
 
Top