Svet 16

DeletedUser

Guest
hahahahahaha.....legenda.....dej pejd mal svoje poste od par strani nazaj brat enega za drugim pa boš vidu da sam sebe izključuješ ;) Prbližno tako kot ob 10letnici....kdo je že takrt razlagu da 12let igra?? Da nisi bil slučajno ti ko tako zelo obvladaš VP :D

Tko da sm z tabo zaključu, glede na to kako svojo slavo opevaš in na dolgo in široko razlagaš kako niti enega sveta ne odigraš ker povsod dojameš da nimaš šanse in greš rajš na novga probat ;) ....če bi se pa dal dobit kje tvoje statistike, seveda take kjer si kej dosegel (recmo vsaj 100vasi -> to ni zdej kej prov zlo velizga da se nebi dal ane?) bi jih pa z veseljem pogledal, mogoče pa se od tazga veleuma še kaj naučim...

aja pa by the potka: bil si zbrisan in to z moje strani ter če se ne motim je bil že celo s14 takrat zunaj...
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Odkar tu pises si dal 1001 izgovor zakaj ti ni na nobenem svetu uspelo...

1x podpora daje vasem od 400 pik po 5 orozji od 1x 2gic izdaja podpora kje pa kok vojske mas 3tic spet si bil pa obkrozen z sovrazniki in nisi imel volje do igranja 4tic pa nehas igrat svet ki ga trenutno igras zato ker je novi prsu....

Realnost je pa taka da ti niti do kolen ne sezes igralcom ki jih tu na ves glas pluvas ni po znanju ni po postenju....Jaz te enacim z barbarsko vasjo po nevarnosti mas pa sanso pridet na sv17 kjer se bo pojavilo pleme FA v orginalnem izdanju pa da vidimo to tvoje znanje se 1x in ce si res tak frajer da nam dokazes kaki bureki smo mi.....do takrat je pa brez veze zgubljat cas pa zivce z tabo....

Tko da lep pozdrav Thorin a.k.a burek
 

DeletedUser

Guest
http://si.twstats.com/si11/index.php?page=player&mode=conquers&id=109624

iz statistike je vsem razvidno da si zavzel cele 3 vasi od igralcev(eno vas tojo1 ter 2 vasi UROS1958)....vse ostalo si noblal barbarske vasi.....oz si bil noblan ali si prenoblaval.

Se te pa zdej spomnim ja....statistika mi je osvežila spomin tako da prejšne navedbe niso namenjene tebi.....ti si bil med VP, AIE in FA in si tam tudi ostal....kot je že Thorin lepo povedal-z manj grožnje kot prazna barbarka...
 

DeletedUser

Guest
lepo da vzbujate zlate čase sveta 11.
Tango&Cach preveč pameten si za svoja leta.
 

kustos

Member
Reaction score
0
ojoj Tango kakšen pacient si ti... Ne vem enostavno kako te je Robi prenašal, srečo si imel na 13tki, da si pršou celo do cca 15ih vasi, itak zarad Robija :D Kjer si pa igral sam pa si itak pokazal da si nesposoben kot so že parkrat povedal ;) Enostavno škoda besed zate, ker si poden tako v igri, kot človek in s takimi se enostavno ne splača ubadat. FAjovci so te pa itak pojedli ;)


Lp
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
če še niste nehali igrat te igre.
Vam svetujem,da jo prenehate igrat,ker se vam ne bo potrebno živcirat potem več ;)
Tako sem jaz naredil in se zelo dobro počutim.
Tangota ni več ;) in ga vsaj neki časa ne bo na vp.
Mogoče,da še pridem kak svet odigrat.
A če je sovražnik bolši od vas mu čestitaj in ne da pljuvaš po njemu.
Eni znajo igrat in zato tudi zmagajo z razliko od drugih,ki samo pljuvate v igri pa nimate pojma ;)
lp tistim,ki še igrate
in srečni tisti,ki ne igrate več ;)


kaj sploh še delaš tukaj ?
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ma kakšen iziv ane tilenček? Džabe sploh igramo fantje. Upam, da bom zvedel kdaj me bodo hotli ponoblat, da bom nehal premium kupovat pa hitro račun dal na brisanje, ker pol mam nočne more pa lulam v pojstlo med spanjem:((

Res bolše da vsi zbrišemo račune itak so že zmagali haloo! Butci vi se pa mučite pa čas zapravljate + denar. Prosim tilen če mi javiš kdaj me boš prevzel da bom dal račun na brisanje, ker proti vam igrat, pretežko vglavnem. Lahko noč, mami rekla da je risank konec, jutri pa šola pa morem zgodaj ustat.
 

DeletedUser

Guest
Ma kakšen iziv ane tilenček? Džabe sploh igramo fantje. Upam, da bom zvedel kdaj me bodo hotli ponoblat, da bom nehal premium kupovat pa hitro račun dal na brisanje, ker pol mam nočne more pa lulam v pojstlo med spanjem:((

Res bolše da vsi zbrišemo račune itak so že zmagali haloo! Butci vi se pa mučite pa čas zapravljate + denar. Prosim tilen če mi javiš kdaj me boš prevzel da bom dal račun na brisanje, ker proti vam igrat, pretežko vglavnem. Lahko noč, mami rekla da je risank konec, jutri pa šola pa morem zgodaj ustat.

Lepo,lepo,mami ma prov,spančkat treba,...;)
 

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav vsem,

jaz še vedno čakam na odgovor pristojnih na moj post pred nekaj dnevi. Rada bi zvedela kaj je bil razlog, da so se najavljene nastavitve v spodaj navedeni točki spremenile:

"Pošiljanje okrepitev le znotraj plemena: da, okrepitve pri drugih se pri menjavi plemena vrnejo domov. Po menjavi je potrebno počakati še 2 dni preden so mogoče okrepitve novega plemena."

http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?3575-Svet-16-odpira-svoja-vrata


In to tako spremenile, da je okrepitve možno poslat še isti trenutek, ko nekdo zamenja pleme in je s tem izničena smiselnost 10 članskega plemena. Vse skupaj pa spet en velik nateg.

Zatorej - kaj je razlog?

- Mogoče kaj res tehtnega ?
- Mogoče lobiranje favoriziranega plemena razdeljenega v 4/4 ?
- Mogoče nedoslednost ?
- Mogoče površnost ?
- Mogoče zgolj prikaz moči z uveljavljanjem magičnega stavka "Do pričetka se lahko nastavitve še spremenijo!"
- Mogoče pa "samo nebo zna" ?

Prosim naj ne ugibam naprej - ampak mi/nam naj pristojni dajo odgovor.
 
Top