Svet 16

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Lep pozdrav vsem,

jaz še vedno čakam na odgovor pristojnih na moj post pred nekaj dnevi. Rada bi zvedela kaj je bil razlog, da so se najavljene nastavitve v spodaj navedeni točki spremenile:

"Pošiljanje okrepitev le znotraj plemena: da, okrepitve pri drugih se pri menjavi plemena vrnejo domov. Po menjavi je potrebno počakati še 2 dni preden so mogoče okrepitve novega plemena."

http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?3575-Svet-16-odpira-svoja-vrata


In to tako spremenile, da je okrepitve možno poslat še isti trenutek, ko nekdo zamenja pleme in je s tem izničena smiselnost 10 članskega plemena. Vse skupaj pa spet en velik nateg.

Zatorej - kaj je razlog?

- Mogoče kaj res tehtnega ?
- Mogoče lobiranje favoriziranega plemena razdeljenega v 4/4 ?
- Mogoče nedoslednost ?
- Mogoče površnost ?
- Mogoče zgolj prikaz moči z uveljavljanjem magičnega stavka "Do pričetka se lahko nastavitve še spremenijo!"
- Mogoče pa "samo nebo zna" ?

Prosim naj ne ugibam naprej - ampak mi/nam naj pristojni dajo odgovor.


Se bojim, da se boš načakala. Če ne bo prej konec sveta predno bo odgovor prišel:D
Pustimo se presenetit:)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Eh noob ze zdavnaj smo se nehal ukvarjat s tabo. Edino ti se nemoras nehat z nami. Tvoj problem, jokaj dalje. Vedno znova govoris da bos nehal, nakladaj ti komu drugemu, sevedno igras in igral bos dokler te ne bom znoblal,, pa lahko 1527x reces da bos brisal. Ti samo jokaj, ni panike. No ne bit prevec uzaljen
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
eh noob ze zdavnaj smo se nehal ukvarjat s tabo. Edino ti se nemoras nehat z nami. Tvoj problem, jokaj dalje. Vedno znova govoris da bos nehal, nakladaj ti komu drugemu, sevedno igras in igral bos dokler te ne bom znoblal,, pa lahko 1527x reces da bos brisal. Ti samo jokaj, ni panike. No ne bit prevec uzaljen

mamiiii!!!!!!:(((((((
 
Last edited by a moderator:

Thorin

Member
Reaction score
0
Ja lahko da je to zadni nobl bil, da je zanalaz poslal tko da mu noben ne more renoblat....
 

tyron

Member
Reaction score
0
Ojoj kam je sla tale vojna plemen,ne vem kako je na narodnih serverjih
Sam res kje je point da je tej igro na slovenskem ime VOJNA PLEMEN ( se mi zdi da bi naj to pomenila da so vojne med plemeni)
Ne pa da je med prvih 10 plemen kar 7 plemen ki imajo povezavo med sabo (vsi veste katera zveza je to)

Ker res ne vem kam je slo ves skup,zdej jz se mam en predlog za podporo da spremeni ime te igra v =ISKANJE ZAVZENIKOV IN ZDRUZEVANJE RACUNOV
mi je en reko da se je na sim city hujse ko so baje katastrofe,ker na tem svetu je res zalost,upam na cimprejsni prihod 17

In pa odgovor zveze mnozicnih zaveznikov.
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Če bi ostali znali skupej stopit, bi meli šanso.
Tk pa pobirate barbike in čakate da vas "zveza" poje.
 

tyron

Member
Reaction score
0
Ce je to odgovor potem recem samo (ROLF), isto ko se menijo na si14 da ce stopijo skupaj da so mozni premagat LAME

Imam pa se eno vprasanje,ok zvezo sestavljajo 5 plemen ki se ne bodo locile

Zakaj pa potem drugi rinete in hocete diplomacijo z njimi,moje prvo domneva da ste rezani,druga pa da vam je taksna igra vsec
da samo napad zgradis pa posles napad na nekoga ki je dopoldne v soli in si 100% da bo ratalo,res ne vem ce se vam ni za borit al kaj

Ker vp na slovenskem je samo se farming pa noblanje nubov,tistih 10-15 dobrih pa tak nima sans

Jz ne vem potem pa zmagate svet pa se mate najboljse, pa mi je enkrat reko
kak ves da si dober oz. Najboljsi ce igras zmeraj zram najboljsih
 
Last edited by a moderator:

masterx.

Member
Reaction score
0
Če bi ostali znali skupej stopit, bi meli šanso.
Tk pa pobirate barbike in čakate da vas "zveza" poje.

Ce se ne motim si ti tisto rokyyy z lestvice si kr visoko :)

In me zanima kako te ni sram recti kaj takega, Da se naj barbarke in bonusne povezejo proti vam :confused:
 

DeletedUser

Guest
pazite,da ne bo prišu enkrat takšen svet,da vas bodo barbarke farmale
 

DeletedUser

Guest
pazite,da ne bo prišu enkrat takšen svet,da vas bodo barbarke farmale
Ti se tak barbarke bojiš pa sam sebe farmaš s tisto vojsko, ki si jo na začetku z bonus igrami dobil, ostalo pa vlagaš v zgradbo, da jo mi potem poberemo. Sej če bi na barbara z zidom poslal kej ti tak nese vse te tvoje sulice pa tistih 50 sikerc :D .Pametno, pametno poba. Zato pa smo tam kjer smo.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ti se tak barbarke bojiš pa sam sebe farmaš s tisto vojsko, ki si jo na začetku z bonus igrami dobil, ostalo pa vlagaš v zgradbo, da jo mi potem poberemo. Sej če bi na barbara z zidom poslal kej ti tak nese vse te tvoje sulice pa tistih 50 sikerc :D .Pametno, pametno poba. Zato pa smo tam kjer smo.

Lahko se je spravit na 10let starega otroka, pa mu pametovat kako naj igra. Namesto da se mu posmehuješ mu pomagaj in svetuj kako naj dela na naslednjem svetu. Zakaj bi nasprotnik spoštoval tebe, če ga ti ne spoštuješ? Zakaj bi se do tebe lepo obnašal, če se ti ne?

Pa sej v končni fazi , sam zmagat slovenski server, res moreš bit heroj, da ti to uspe. Na .net pa noben niti povohat ne upa it.

Pa ne se vžigat zdaj spet. Leti na vsakega posameznika, ki pametuje in misli, da je najbolši svoje vrste.

LP
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Lahko se je spravit na 10let starega otroka, pa mu pametovat kako naj igra. Namesto da se mu posmehuješ mu pomagaj in svetuj kako naj dela na naslednjem svetu. Zakaj bi nasprotnik spoštoval tebe, če ga ti ne spoštuješ? Zakaj bi se do tebe lepo obnašal, če se ti ne?

Pa sej v končni fazi me boli kurac, sam zmagat slovenski server, res moreš bit heroj, da ti to uspe. Na .net pa noben niti povohat ne upa it.

Pa ne se vžigat zdaj spet. Leti na vsakega posameznika, ki pametuje in misli, da je najbolši svoje vrste.

LP

Sploh ni point v tem kdo pametuje. In ne govori mi komu naj pomagam. Če dobro pogledaš mam zadej pleme parih igralcev, ki jih učim igranja, jim pomagam in svetujem. Da bo pa nekdo grozil in žalil po VP zato ker mu vas poberem in govoril, da naj se spravim na nekoga, ki ima 1mio pik; pa če dobro pogledaš takega sploh ni več med sovragi....brezveze mi je nekomu pomagat, če me niti ne spoštuje kot sovražnika in kot igralca. Pa me ob tem zanima koliko si jih ti kdaj naučil, ker si že ravno omenil.

Sami izgovori so te in pol na koncu butneš ven .net. Igra kot igra, samo da moraš imet dosti več časa, dosti več znanja in vez. Pa da neboš mislil, da si samo ti igral oz. še igraš na netu, tako da se malo prizemlji. Sicer sem ti pa že na s10 povedal, da sem s tabo končal, in to sem oz. še vedno mislim skrajno resno.

Lp
 

micka s planin

New Member
Reaction score
0
Noob se umika v kot. Jokat svoji mamici. Se oproščam za komentar.

Da pa nekoga učit igrat, moreš prvo ti naučit. Zato neučim nobenega, ker neznam. Pa tako bi si želel pomagat:(

A ja pa sem slišal da ga 16 letno dekle nobla na s16 ;) hahaha
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni
Ponovno pojasnilo glede brisanih postov.

Tu je prostor namenjen objavi prispevkov, ki se nanašajo na dogajanje na Svetu 16. Noblanje internalov na SI6, pobiranje barbark na SI14, prepiranje o tem kdo je bil boljši in zakaj ne, osebne žalitve in vpletanje RL (resnično življenje) igralcev, tu ni dovoljeno in vsi takšni prispevki bodo tudi v bodoče izbrisani. (Pravila foruma; Prepovedana vsebina na forumu; člen 2 in člen 6)
 

DeletedUser

Guest
Vredu,pol te bomo pa nadzirali ,ob vsakem postu ,ki ne bo sodil sem,bo sledila prijava naprej.hvala na razumevanju.

noob,kako kaj s16,..............he he:p
 
Top