Svet 16

vojak00

Member
Reaction score
0
Pa to je beseda....BEER ali pivo ali pir pa je okej....hja glede motorke sem skeptik ker je zelo zaseden z VP..;)

Noob pa itak noče it z nami na pivo, ne vem zakaj.....Sem pa vesel da se FA prebuja ... :)

Lahko igramo za gajbo pira na s17 kar je bolje kot kurčev premium in nikolinikdar hram slave:)
 

DeletedUser

Guest
Pa pusti zdaj nooba no...ki si te ti njega najdu...itak veš, da froc ne pijajo pera.

Ne samo z gajbo..lahko gremo s sodi pa pipcami za točenje :p
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Hja dragi FA z vami bi šli v fajt na s17 ni problema ... gremo za špil..kdor zmaga plača kosilo pa se dobimo to je bolje k te kurčeve nagrade iz nesposobnega vodstva k nam itak fila vasi:)

Bolje da se gremo probat na s17 ... pa poraženec plača kosilo pa se spoznamo mamo več od tega kot tole sranje k sami ne vedo kaj delajo:)
 

kustos

Member
Reaction score
0
haha Thorin, mislm da boš dubu ban, tak da te bomo lahko napadal :D sej veš drgač ne znamo, vpraši Nooba in Nikname-a :D
 

Thorin

Member
Reaction score
0
haha Thorin, mislm da boš dubu ban, tak da te bomo lahko napadal :D sej veš drgač ne znamo, vpraši Nooba in Nikname-a :D

Je to mogoce se eno BEER pravilo? :p

Salo na stran, sem igral z dostimi od vas na drugih svetovih in ste mi ostal v spominu kot dobri igralci...ceprav sv16 verjetno ni pravo merilo kok dobri ste, se bojim da je stevilo tistih ki bi se vam lahko uprli premajhno....ostali so pa pac strahopetci ki bi se vam takoj pridruzili ce bi le imeli moznost....No to seveda ni vas problem, je pa zalosna resnica kok poden je .si postal, vcasih sta bla vsaj 2 konkurencna plemena, zdej pa se to ne....Kot je reku ze Gal je ostal tisti mali procent "oslov" ki se vedno ustrajajo v upanju na bolse case :) Ceprav nas vsak let peljejo na novi led

Tko da se bojim da boste mogli pridt na sv17 pa se tam izkazat ;) Ce sploh pride do dogovora z podporo glede nastavitev
 

tyron

Member
Reaction score
0
ceprav sv16 verjetno ni pravo merilo kok dobri ste, se bojim da je stevilo tistih ki bi se vam lahko uprli premajhno....ostali so pa pac strahopetci ki bi se vam takoj pridruzili ce bi le imeli moznost....No to seveda ni vas problem, je pa zalosna resnica kok poden je .si postal,

To je res vendar malo je taksnih,in iskreno BEER ni imel nikoli visokih meril,

Povej en svet na katerem so imeli dostojno nasprotno pleme?

Lp
 

kustos

Member
Reaction score
0
Salo na stran, sem igral z dostimi od vas na drugih svetovih in ste mi ostal v spominu kot dobri igralci...ceprav sv16 verjetno ni pravo merilo kok dobri ste, se bojim da je stevilo tistih ki bi se vam lahko uprli premajhno....ostali so pa pac strahopetci ki bi se vam takoj pridruzili ce bi le imeli moznost....No to seveda ni vas problem, je pa zalosna resnica kok poden je .si postal, vcasih sta bla vsaj 2 konkurencna plemena, zdej pa se to ne....Kot je reku ze Gal je ostal tisti mali procent "oslov" ki se vedno ustrajajo v upanju na bolse case :) Ceprav nas vsak let peljejo na novi led

Tko da se bojim da boste mogli pridt na sv17 pa se tam izkazat ;) Ce sploh pride do dogovora z podporo glede nastavitev

Čista resnica, vsak dan mi pišejo iz plemen, s katerimi smo v vojni za vstop v pleme. In to iz tistih plemen, k so bli najbolj glasni kako dobri so. Pač odraz .si scene.

Tyron, kar se tebe tiče:

S13, je bil cel svet proti nam + niti povezanih kontinentov nismo imel, pa še baje so bili sami top igralci proti nam, vsaj za take se majo, čeprav po tvojem napisanem bi reku da jih ti za take nimaš, kova Noob, Velickov, Masterx, Kravata in podoben plevel, tako da...

Ampak glej, to ni naš problem s čim se vi statisti z vsem živim ukvarjate, pač imejte posel z drugimi, namesto, da bi pogledali vase in se vprašali, kaj sem pa jaz narediu? Aja, 2x sem jim pisal za vstop v pleme.
 

nikname

Member
Reaction score
0
itak zabavno zelo deco noblat polomija totalna pol pa še motorkine fore pa se človek vpraša kaj sploh delamo tu na slo vp jao koji polom od igre
 

tyron

Member
Reaction score
0
Nacho,Noob,Jezerc to je tudi vse kar je blo tak da ni treba filozofirat

Povej mi enega iz onega ONE al ka je blo ko je bil zakaj,Tistega deffa smo dobili pa se tisto je blo bogo ko so jih taki kot hemi pa lilijana okrepili,sm slisal da za zjokat, Ne vem kje so tegale Kravato naso,aja pa Velickov rajsi povej kaj si naredo z njegovim racunom

Pa res niste imeli povezanih kontinentov,Dva igralca sta bila na k54,in eden na sredini karte ,tak da ne o neki povezanosti Ki pomojem sploh ni kljucnega pomena, Glavno pa je da jih niste nic mogli dokler niso bili blokirani,Pa na to da jih je podpora pomagala ne,tako kot sedaj vam.

Lp
 

woley837

Member
Reaction score
0
Tyron, rajši se ti vprašaj kaj si naredu za to da bi beer na s13 padu pa boš vidu kdo se lahk s kom primerja, ker ti se z nekaterimi pač ne moreš.

Aja pa lep pozdrav po dolgem času.
 

tyron

Member
Reaction score
0
Kaj si pa ti naredil?

Vem le to da si se nekaj ur prej ko si dal brisat racun prisluzil ban za izbris,in si z tistim nekako resil tvojo "Čast"
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
hahahahaha ampak ste smešni res :D

Matej glede nato da ste sandokana zbrisali niste kaj dosti nardili da bi beer na s13 padu, potem ste se itak razgubili po igralcih v beer tako da mate vi zadnjo besedo o beer in s13.

Drugim pa s13 je zadaj. Tukaj je tema za s16, svet je še mlad, vsako pleme je še lahko poraženo, ampak glede nato da hoče 50% igralcev v beer mislim da je tole končano če se nebote zbrali in začeli igrat :)

lp
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,

Javlja se član odbora protikurupcijkse komisjie v BEER...stvar postaja res zapletena .... nekoč sovražniki zdaj prodajajo riti..TOP že ve o čem pišem pa ne bom naprej....Kakorkoli že glede s16 je tko...beden je. res beden ....edino res kapa dol Spamu(z veliko začetnico)...edinemu plemenu k vztraja v borbi do konca...Kapa dol kar se mene tiče...verjetno bi BEER igral podobno če bi bil v enakem položaju....to je igra fantje SPAMA:)...samo ena beseda BRAVO...ostale adeve iz ŠB pa od podna pa do TOP-a je pa sranje:)...


Kar se tiče prejšnjih svetov je brez veze razpravljat, vsak svet se odvija po svoje...tudi ta še zdaleč ni končan...igra je igra...brez dobrega nasprotnika ni prave igre dragi moji...tko ali drugače:)
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Čista resnica, vsak dan mi pišejo iz plemen, s katerimi smo v vojni za vstop v pleme. In to iz tistih plemen, k so bli najbolj glasni kako dobri so. Pač odraz .si scene.

Tyron, kar se tebe tiče:

S13, je bil cel svet proti nam + niti povezanih kontinentov nismo imel, pa še baje so bili sami top igralci proti nam, vsaj za take se majo, čeprav po tvojem napisanem bi reku da jih ti za take nimaš, kova Noob, Velickov, Masterx, Kravata in podoben plevel, tako da...

Ampak glej, to ni naš problem s čim se vi statisti z vsem živim ukvarjate, pač imejte posel z drugimi, namesto, da bi pogledali vase in se vprašali, kaj sem pa jaz narediu? Aja, 2x sem jim pisal za vstop v pleme.

In podoben plevel:D Hahaha kje spiš, da te ne ukradejo?:D

Kdaj si boš priznal, da vse kar znaš te je tale Noob (plevel) naučil na s10?:D Si pozabil, kdo je tebe in tvojo zvesto družinico sprejel pod okrilje, vam posojal nuke, pošiljal obrambo in vsak teden organiziral celotno akcijo? Pa vsi vemo kako ste nam potem vsem vrnili na 10ki in ne bomo spet o tem. Preberi še enkrat! NE BOMO SPET O TEM, ker se mi ne ljubi z vami preganjat. Se ugotovil, da pač ni efekta. Ste najboljši, vse znate, vsi ostali smo podn in plevel in to je to. Hvala in veselo noblanje plevelov okoli vas. Upam, da zmagate, da vam bo duša na mestu in izpolnjen cilj v RL. Adijo.

P.S: Forum administratorji že 14dni brišejo en bogi račun, res se je za vprašat kam smo prišli. Verjetno morajo vlogo na vlado RS poslat, da bo Noob brisal račun na forumu. Če ga nebi imel bi se že zdavnaj nehal ukvarjat z vami (najboljšimi in največjimi igralci). Ki mene plevel pokosite kot nič. Ampak mama manka pravi, da je tud plevel roža, sm priložnost ji moreš dat:D hahahah...res je tudi jaz poslušam radio 1. Jea!
 

vojak00

Member
Reaction score
0
NOOBič


Dal sem pohvalu plemenu Spam..ampak ti maš še vedno prizadeto srce glede s10....nerad ampak okej da ti odgovorim....na žalost tu javno ker na skajpu sta itak pobegnila ... in se skrila:)....

Mej enkrat tolk razuma pa skapiraj da pleme ni edn človk...četudi je tko vsemogočni kot ti:)....mej rad ljudi ..igralce...so tvoje vrste veš...hehehe...bodi človk bo šlo...?

Če si upaš te tu javno povabim na pivo..in bobipalčke ..... če se boš pridno obnašal greva na pico še:)...lej
je samo igra, fanjte dajte se skulirat...


p.s.

povabilo na pivo velja od danes 09.06.2014 so 12.09.2014 ... če boš preveč okleval dal ti pijačo:)(lahko tudi frutek)
 
Last edited:

vojak00

Member
Reaction score
0
In Duša je mestu in cilj izpolnjen:)....al kako boš samo sikal al kaj pametnega povedal:)....ma daj....;)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
hahahahaha ampak ste smešni res :D

Matej glede nato da ste sandokana zbrisali niste kaj dosti nardili da bi beer na s13 padu, potem ste se itak razgubili po igralcih v beer tako da mate vi zadnjo besedo o beer in s13.

Drugim pa s13 je zadaj. Tukaj je tema za s16, svet je še mlad, vsako pleme je še lahko poraženo, ampak glede nato da hoče 50% igralcev v beer mislim da je tole končano če se nebote zbrali in začeli igrat :)

lp


Ej sploh nisem vedu a ti kaj odpisem na to al ne :) Ampak ajd, sem reku, verjetno je to se eden tvojih "sarkasticnih" postov v katerem si seveda pozabil povedat da vi niste eno pleme ampak 4 plemena + zaveznistvo z one ter one1....Se pravi 6 plemen ampak ajde, dejmo govorit o enem plemenu (ker je omejitev po 10 clanov) ce ti je tko lazji....


Vojak00....To je to kar sem govoril, svet poln strahopetcev ter skrivacev ki bi se ritko nastavili pod pogojem da si se malo igro podalsajo...Boste verjetno zmagal se prej kot si mislite sami, ampak to zato ker gre enim lazje pol metra v rito kot 1mm v glavo :) Pa ne me narobe razumet, zmaga je zmaga, ce se pa drugi niso/nismo uspel organizirat smo si pa sami krivi

Tyron....Kako konkurenco so mel BEERovci na drugih svetovih jaz ne vem, nisem igral na nobenem dosedanjem svetu kjer je bil BEER....ampak sodec po drugih svetovih kjer smo v vecini primerov bili soplemenjaki lahko zakljucim da so dobri igralci, vsaj tisti kere jaz poznam...
 

nikname

Member
Reaction score
0
vojakec noobti je vreji povedal kako ste vi nastali tudi vaša igra skozi serverje se opazi uničevanje računov pol pa7 dni ban hahahaha koje fore
jas semdobo 7 dni ban ker smo na 10 igrali trialna 11 pA vsak svoj račun
noob je zej dobo ban k je podpori svoje povedal

kak je teto pravična igra dejte no dobri igralci se poslužujete takih fint škoda besed zatolekej se tu gor piše spam mi je zabaven samo ko vidim da beerpiše politično ko da kakega janšo in podobne poslušam
 

midva

Member
Reaction score
0
NIKNAME daj prosim nehaj vedno eno in isti gonit veš sam dobr kak je KAR se pa tiče Nas kot plemena pa nismo dobri ampak smo dobra klapa in samo to šteje
znamo poslušat (ne vaših budalštin ampak igralce )kjer ste pušnli smo pokvarjeni ja in vedno je v vojni tako da zgube obtožujejo zmagovalce ampak to je vojna IGRA ne okopavanje korenjčka in solate razumte že enkrat da v vojni je vojna
ps
kapo dol spamu tihi in delajo kot mravljice
MITJA dober si
 
Top