Svet 16

mr. noob

Banned
Reaction score
0
NIKNAME daj prosim nehaj vedno eno in isti gonit veš sam dobr kak je KAR se pa tiče Nas kot plemena pa nismo dobri ampak smo dobra klapa in samo to šteje
znamo poslušat (ne vaših budalštin ampak igralce )kjer ste pušnli smo pokvarjeni ja in vedno je v vojni tako da zgube obtožujejo zmagovalce ampak to je vojna IGRA ne okopavanje korenjčka in solate razumte že enkrat da v vojni je vojna
ps
kapo dol spamu tihi in delajo kot mravljice
MITJA dober si

Mr. noob se poslavlja dokonočno.
Lepo igro še naprej vsem, tudi vam ritošpikom.

Mitjo hvalite samo iz enega razloga in to je, da pride k vam, ter spet pridobite par igralcev tam na severu. No sedaj ko mene več ni bo definitivno skočil k vam. Sam se itak ne more borit.

Sedaj bom imel čas in bom začel delat na tem, da motorka dokončno pade. Tudi z osebno dostavo pisma na innogames.

Če bo kdo igral na .net pa vsak ve, kje me najde na skaypu. Seveda sem dosegljiv samo za nekatere.

Hvala vsem, ki me poznajo, za lepo igro in podporo, mi že vemo kaj in kako je bilo ostali si pa lahko govorijo drugo, če potem lahko spijo.
Sandi ne piši po forumu in se osredotoči v igro. S15 je za vas pomemben. Kaj oni ustvarjajo na S16 pa se tebe ne tiče pa tudi mene ne več.

LP
N
 

DeletedUser

Guest
Nik, lepo igro ti želim, kjerkoli boš igral. Kaj bom sam s sabo naredil na S16, ne vem. Svet 16 je majhen, koalicija pivovarjev je močna, ostala plemena smo pa kot nek jebiveter. Tudi sedaj, ko si ti nehal, nebi bilo humano, da grem v BEER in verjemi, da tudi vabila nebi dobil, kar je pa edino pravilno.

Ne vem, najbolje bi bilo, da se na svetu16 postavijo neka nova pravila, mogoče da se karte nekako premešajo, seveda, če bodo pivovarji za to. Kako premešajo, je pa drugo vprašanje. Vem, da je to skoraj nemogoče, predvidevam pa tudi, kako bo šel svet naprej. Najprej bodo potamanili vse, kar ne diši po piru, potem jih bo ostalo tam nekje 40-50 aktivnih v njihovi koaliciji in se bodo moral nekako počt - kako, bomo pa videli.
 

cotl

Member
Reaction score
0
Pač morte pivovarji priznat, da ste imeli tudi srečo s pozicijo na karti! Poznam nekatera plemena, ki so prijavila v predregistraciji in so bila po celem kontinentu razpršena. Ne vidim fore v tem, da se prijavimo v predregistracijo če imamo potem do nekaterih 10 ur s suličarji. Bullshit. Je že mela podpora prste vmes.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Itak, sreča, podpora, sreča, malo več sreče... Še kaj? :D

Noob, škoda da tako dober igralec kot si ti odhaja iz .si :D Pogrešal te bomo <3
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Je že mela podpora prste vmes.
Naslednjič bomo tovrstno zavajanje in laganje sankcionirali. Če menite, da je prišlo do zlorabe s strani podpore lahko pišete na podporo s pripisom za Motorko. Motorka je predstavnik InnoGames-a za Vojno plemen.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Pač morte pivovarji priznat, da ste imeli tudi srečo s pozicijo na karti! Poznam nekatera plemena, ki so prijavila v predregistraciji in so bila po celem kontinentu razpršena. Ne vidim fore v tem, da se prijavimo v predregistracijo če imamo potem do nekaterih 10 ur s suličarji. Bullshit. Je že mela podpora prste vmes.

Ah dobro zdej, to je ze nabijanje v prazno...tok koliko je prednost da so vsi so-plemenjaki skupi, tok je tud slabost....Jaz 100x raj vidim da smo vsi na par ur odaljeni mi saj noben ne bo kradu surovine pa tud siril se bom lahko normalno
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Naslednjič bomo tovrstno zavajanje in laganje sankcionirali. Če menite, da je prišlo do zlorabe s strani podpore lahko pišete na podporo s pripisom za Motorko. Motorka je predstavnik InnoGames-a za Vojno plemen.

Lep pozdrav,
Grobi


Grobi, se pravi ce mas kak sum glede motorkinega postenja se pritozi motorki?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Naslednjič bomo tovrstno zavajanje in laganje sankcionirali. Če menite, da je prišlo do zlorabe s strani podpore lahko pišete na podporo s pripisom za Motorko. Motorka je predstavnik InnoGames-a za Vojno plemen.

Lep pozdrav,
Grobi

Tole je pa zelo nerodno zapisano ali pa se moramo nad napisanim zamislit.

Vsake toliko časa pride tale naša ljuba VP do enih takšnih točk, kot je tale ob tem nesrečnem S16. Namreč - te dni ali pa tedne se mi vedno bolj zdi, da si mi vsi skupaj res preveč domišljamo in imamo očitno čisto napačno predstavo o našem gostovanju na VP. Imamo nek lažen vtis, da imamo pravice, da se nas upošteva ..., ampak vsake toliko časa se pokaže, da demokracije ni - da je avtokracija.

Pa ne me narobe razumet - pravila in red mora bit in nekdo ga mora vzdrževat.

Ampak. Ob dvotedenskem čakanju na odgovor zakaj nastavitve na S16 niso takšne kot so bile najavljene se že malo zamisliš. Ko končno dobiš odgovor, se zamisliš še bolj - nobenega opravičila, nobene razlage - zgolj nek čuden stavek: "Kombinacija, nastavitev, ki jo uporabljamo na tem svetu je izredno redka."
(valjda, da je redka, če pa je nasprotna od edino logične in najavljene)

Potem vzporedno zveš, da je nekdo izključen iz igre na vseh svetovih in ko se poglobiš v pravila vidiš, da do takšnega bana lahko pride zaradi "različnih razlogov" in pa v "ekstremnih primerih" ... vse ostalo je pa megla.

In ko ti potem za piko na i povedo še to, da se zoper Motorko ali pa zoper njegovim odločitvam lahko pritožiš zgolj Motorki, no pol smo pa tam :)

Pa da ne bo pomote - ne puntam - zgolj o sistemu govorim.
 

DeletedUser

Guest
ta svet 16 je pa res pokvarjen. brezveze je igrati,ko sodelujejo najboljša 4 plmena skupaj,to je katastrofa
 

DeletedUser

Guest
Lejga neymar11, ni pokvarjen, to je zgrešena beseda. Če igrajo kot klapa, je razumljivo, da bodo skupaj, ne poznaš ozadja in ne moreš tako pisat. Smo pa ostala plemena tolk šibka ali pa tolk neorganizirana, za to pa niso pivovarji krivi. Pa jim ne lezem u rit, da ne bo pomote, taka so dejstva.
Edino kar me moti, so že tolikokrat omenjene nastavitve. In zopet niso pivovarji krivi. Nehajte vse stvari, ki se dogajajo na S16, metati v isti koš.Tolk pa je potrebno biti pošten.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Grobi, se pravi ce mas kak sum glede motorkinega postenja se pritozi motorki?
Lahko pišeš na InnoGames, vendar vas bodo po vsej verjetnosti obrnili na Community Managerja ali pa bodo sami predali sporočilo naprej. Lahko vam zagotovim, da Motorka nobenega ne blokira zaradi vez in prijateljev oz. nobenega ne favorizira. Težko boš našel že nekoga izven ekipe, ki ga pozna in ima reden stik, če sploh kdo.

Zakaj je tako? Ker ima vsak sistem nekje konec in tudi pritožbe se morejo enkrat razrešiti. Na Vojni plemen je zadnji v vrsti Motorka, konec koncev je tudi on InnoGames in ima svojega "šefa".

Ampak. Ob dvotedenskem čakanju na odgovor zakaj nastavitve na S16 niso takšne kot so bile najavljene se že malo zamisliš. Ko končno dobiš odgovor, se zamisliš še bolj - nobenega opravičila, nobene razlage - zgolj nek čuden stavek: "Kombinacija, nastavitev, ki jo uporabljamo na tem svetu je izredno redka."
(valjda, da je redka, če pa je nasprotna od edino logične in najavljene)
Meni je vedno žal, kadar pride do takšnih ali drugačnih zapletov. In če kaj pomaga, se v imenu ekipe vsem opravičujem.
Naša edina napaka (ni nepristranskost, kot nekateri radi ponavljate) je nerodno in prepočasno reševanje tovrstnih problemov ter obveščanje uporabnikov o le teh. Na tem bomo v prihodnosti še veliko delali.

Potem vzporedno zveš, da je nekdo izključen iz igre na vseh svetovih in ko se poglobiš v pravila vidiš, da do takšnega bana lahko pride zaradi "različnih razlogov" in pa v "ekstremnih primerih" ... vse ostalo je pa megla.
Žal blokad uporabnikov ne razpravljamo s tretjimi osebami. Globalni ban lahko da CM uporabniku zaradi zelo težkih kršitev pravil igre ali pogojev uporabe in/ali velikem številu ponavljajočih se kršitev. Enako velja za vse jezikovne različice Vojne plemen in drugih InnoGames iger.

Dolgo toleriramo uporabnike in njihove izpade, vendar enkrat je treba potegniti črto.

Upam, da sem vam pojasnil večino vaših vprašanj.

Lep pozdrav,
Grobi
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Mah mitja...BEER je zmeraj kriv ampak pustmo to...rad bi se navezal na besede mamato....kar piše je v bistvu res....ali povedano drugače podpora res nima pojma....Torej draga podpora...še enrakt vprašam kdaj bo hram slave s13:).....aja preveč ste zaposleni...Vsekakor to ni odnos do igralcev kot bi moral bit..Jz vas ne bom poslal nekam...lahko vam pa prišepnem na uho da izgubljate norce k kurjo PP...norce k kliknejo 1000 x na dan najmanj...norce ki majo radi ta špil ki ga podpora draga, preprosto ne furate tko k je treba...Kar je naredil Noob, kapa dol....lahko tudi jaz steram kerga od podpore tukaj, če ma jajca da se oglasi na skajpu ali ZS....Dragi moji moderatorji zamislite se...preden bo prepozno..

Lep večer,

Simon
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Mah mitja...BEER je zmeraj kriv ampak pustmo to...rad bi se navezal na besede mamato....kar piše je v bistvu res....ali povedano drugače podpora res nima pojma....Torej draga podpora...še enrakt vprašam kdaj bo hram slave s13:).....aja preveč ste zaposleni...Vsekakor to ni odnos do igralcev kot bi moral bit..Jz vas ne bom poslal nekam...lahko vam pa prišepnem na uho da izgubljate norce k kurjo PP...norce k kliknejo 1000 x na dan najmanj...norce ki majo radi ta špil ki ga podpora draga, preprosto ne furate tko k je treba...Kar je naredil Noob, kapa dol....lahko tudi jaz steram kerga od podpore tukaj, če ma jajca da se oglasi na skajpu ali ZS....Dragi moji moderatorji zamislite se...preden bo prepozno..

Lep večer,

Simon
Glede hrama slave se še odločamo ali ga bomo še naprej imeli v isti obliki ali naredimo le povezavo do uradnega hrama slave, saj je hram slave v današnji obliki izvira iz časov, ko še ni bilo uradnega. Povezavo do tega imate na prvi strani Vojne plemen in v zgornjem meniju foruma.

Politika InnoGames-a je, da ne delamo nobenih razlik med uporabniki, ki so kupili PP in med ostalimi. Glede blokade mr.noob-a ne bom razpravljal z vami ali z drugimi. To je zadeva med podporo in uporabnikom samim.

Lep pozdrav,
Grobi
 

vojak00

Member
Reaction score
0
pišem z KREPKIMI črkami, ker ste mi dopizdili....dragi grobi in podpora ubijate igro....kapirate kaj mislim...raje preskočite učbenike in vaša pravila. Dejstvo je da interes igranja in predvsem uporabe pp pada...če spremljate statistiko svetov je vsak svet slabši...vsak svet manj kakovosten...kdo ima tukaj čarobno palčko?...ne ga srat fantje...mejte malo improvizacije v glavi in se zamislite pa rešte slo. sceno.....nben k...c vam ne bo naredil dela kar ga morte sami...
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Lahko pišeš na InnoGames, vendar vas bodo po vsej verjetnosti obrnili na Community Managerja ali pa bodo sami predali sporočilo naprej. Lahko vam zagotovim, da Motorka nobenega ne blokira zaradi vez in prijateljev oz. nobenega ne favorizira. Težko boš našel že nekoga izven ekipe, ki ga pozna in ima reden stik, če sploh kdo.

Zakaj je tako? Ker ima vsak sistem nekje konec in tudi pritožbe se morejo enkrat razrešiti. Na Vojni plemen je zadnji v vrsti Motorka, konec koncev je tudi on InnoGames in ima svojega "šefa".

Recmo da ti verjamem na besedo da motorka nikogar ne blokira za brez veze, no vsaj jaz nisem v svojem igranju zasledil da bi bil negdo cisto za brez veze banan, vedno je bila kaka krsitev ki je bila na meji dovoljenega....Sem pa zasledil da si razlaga pravila milo receno "po svoje" ter da za isto krsitev daje drugacne kazni...Kar verjetno ni vredu ali pac?

Meni je vedno žal, kadar pride do takšnih ali drugačnih zapletov. In če kaj pomaga, se v imenu ekipe vsem opravičujem.
Naša edina napaka (ni nepristranskost, kot nekateri radi ponavljate) je nerodno in prepočasno reševanje tovrstnih problemov ter obveščanje uporabnikov o le teh. Na tem bomo v prihodnosti še veliko delali.

To da je treba cakat 2 tedna na odgovor zakaj je prislo do spremenjenih nastavitev je po domac povedan "jebanje v zdrav mozak"

I pol se frajer motorka pojavi z bullshit razlago kako uporabljamo neke specificne nastavitve ter ponuja se eno butasto spremembo ki pol kurca ne spremeni....Pa valda je vedu a so take nastavitve mozne oziroma izvedljive al ne....

Pa opravicilo ne pomaga veliko, ga je pa lepo slisat....Ce ga ze od motorke nismo

Žal blokad uporabnikov ne razpravljamo s tretjimi osebami. Globalni ban lahko da CM uporabniku zaradi zelo težkih kršitev pravil igre ali pogojev uporabe in/ali velikem številu ponavljajočih se kršitev. Enako velja za vse jezikovne različice Vojne plemen in drugih InnoGames iger.

No to seveda ni res! Ne bom reku da poznam veliko primerov kjer ste razpravlal, ampak 1ega sem videl na svoje oci kjer je igralec ki je prijavil krsitelja bil obvescen o banu se preden se je dejanski ban izvrsil...

Pa ne me narobe razumet grobi, moje frustracije niso usmerjene proti tebi ali drugim forum modih, kar se mene tice vi nimate nic z tem

Ps: Ne vem zakaj ne razmislite o tem da se .si zdruzi z hr svetom...bi vsaj malo bol konkurencno rata pa mogoce clo pritegnete kake starega igralca .si, sej ves to so tisti "prisebni" ki so zdavni popihal na .net ali kake druge serverje
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Grobi,

najprej hvala za korekten odgovor in opravičilo.

Jaz se tukaj nisem želela pogovarjati o tej konkretni blokadi - ampak, če ste že omenili, da :

"Žal blokad uporabnikov ne razpravljamo s tretjimi osebami."

in pa

"To je zadeva med podporo in uporabnikom samim."

naj vam v razmislek dam še eno področje na katerem boste morali malo več narediti: že včeraj so med nami zaokrožili scani iz katerih je bilo razvidno, da je član podpore tretji osebi podal podatek o tej prihajajoči blokadi še preden je vodja plemena videl ta ban pri svojem članu (?). Mogoče gre zgolj za naključje in bi se ključavnica itak pokazala v roku 5ih minut. Ampak informacija je že zaokrožila in pricurljala od vas - sicer v uradnem odgovoru na neko vzporedno temo. In to - definitivno ni v redu.

Že svet je mali, kaj šele .si.
 

cotl

Member
Reaction score
0
Grobi,

najprej hvala za korekten odgovor in opravičilo.

Jaz se tukaj nisem želela pogovarjati o tej konkretni blokadi - ampak, če ste že omenili, da :

"Žal blokad uporabnikov ne razpravljamo s tretjimi osebami."

in pa

"To je zadeva med podporo in uporabnikom samim."

naj vam v razmislek dam še eno področje na katerem boste morali malo več narediti: že včeraj so med nami zaokrožili scani iz katerih je bilo razvidno, da je član podpore tretji osebi podal podatek o tej prihajajoči blokadi še preden je vodja plemena videl ta ban pri svojem članu (?). Mogoče gre zgolj za naključje in bi se ključavnica itak pokazala v roku 5ih minut. Ampak informacija je že zaokrožila in pricurljala od vas - sicer v uradnem odgovoru na neko vzporedno temo. In to - definitivno ni v redu.

Že svet je mali, kaj šele .si.

Kdo je sploh bil baniran in na katerem svetu?
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Čakam na odgovor grobi...ker mam še kr neki za povedat
Žal nimam odgovora. Generalno se strinjam s sporočilom komentarja. Vendar za vse nismo oz. ne moremo biti odgovorni mi. Po moji oceni lahko veliko naredite tudi uporabniki. Mi bomo vaše projekte podpirali, vendar ne moremo biti vedno samo mi nosilci vsega. Zelo podpiram tudi sodelovanje med podpro in uporabniki.
To pa je že za kakšno drugo temo in/ali moj nabiralnik na forumu. Odprti smo do vseh vaših predlogov.

Recmo da ti verjamem na besedo da motorka nikogar ne blokira za brez veze, no vsaj jaz nisem v svojem igranju zasledil da bi bil negdo cisto za brez veze banan, vedno je bila kaka krsitev ki je bila na meji dovoljenega....Sem pa zasledil da si razlaga pravila milo receno "po svoje" ter da za isto krsitev daje drugacne kazni...Kar verjetno ni vredu ali pac?
Vsak primer se razlikuje, saj je treba upoštevati vse okoliščine prekrška, ki nikoli niso enake. Vseh igralcev niti ne blokira Motorka. Vsi moderatorji kaznujejo znotraj smernic kaznovanja, ki dopuščajo manevrski prostor moderatorju za njegovo lastno oceno in razsodbo. Obstajajo interna pravila, ki veljajo za vse člane ekipe na vseh različicah.

naj vam v razmislek dam še eno področje na katerem boste morali malo več narediti: že včeraj so med nami zaokrožili scani iz katerih je bilo razvidno, da je član podpore tretji osebi podal podatek o tej prihajajoči blokadi še preden je vodja plemena videl ta ban pri svojem članu (?). Mogoče gre zgolj za naključje in bi se ključavnica itak pokazala v roku 5ih minut. Ampak informacija je že zaokrožila in pricurljala od vas - sicer v uradnem odgovoru na neko vzporedno temo. In to - definitivno ni v redu.

Že svet je mali, kaj šele .si.
Tega si ne upam komentirat, ker ne poznam zadeve.

Lep pozdrav,
Grobi
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Žal nimam odgovora. Generalno se strinjam s sporočilom komentarja. Vendar za vse nismo oz. ne moremo biti odgovorni mi. Po moji oceni lahko veliko naredite tudi uporabniki. Mi bomo vaše projekte podpirali, vendar ne moremo biti vedno samo mi nosilci vsega. Zelo podpiram tudi sodelovanje med podpro in uporabniki.
To pa je že za kakšno drugo temo in/ali moj nabiralnik na forumu. Odprti smo do vseh vaših predlogov.



Dragi grobi,


Potem prvo začnite z ažurnostjo, kaj več tako imenovani uporabniki ne moremo storiti kot da vam težimo ane....Ne mi pisat jebenih pesmi....tukaj maš predloge in pritožbe...ni anonimno je na tabli videno vsem...preko ZS ... ne mi pravt pravlic ... vse ignorirate...ali pač...


Tukaj je za moje pojme prav naslov k se rešuje ta zadeva....Hmmmm projekti...stari moj to so vaši projekti, mi samo igramo za vaše ali žepe drugih kaj vem....Ne mi z projekti če nimaš pojma...Igra je igra...to ni projekt to je zabava...in še plačamo zato ... ti mej svoje projekte...to ni naša skrb to je VAŠA SKRB...zdaj se pa nehite zajebavat mater....prave mone ste ratal....če maste jajca povejte kolk dnevno prleti dnarja iz klikov in pp v denarnico...ma ne se jebat ... dej pali ti mulce ... sam k boš pa ostal brez uporabnikov in projektov po tvoje k trošji dnar za vašo zajebancijo pol ti bo zgleda jasno....dej skulirite se prosim.....sej je pa tko en pa en pa boste sami igrali ane:)
 
Last edited:
Top