Svet 16

DeletedUser

Guest
Še zmeraj ne vidim komenatja: Poden od podna daj premisli malo ti in ti kaj pišeta
 

woley837

Member
Reaction score
0
Mr. Banshe
Pa kaj ti stalno neki provociraš in se jeziš? Pojdi farmat ali pa kaj bolj produktivnega delat če ti vp ni všeč, če ti pa je in bi se rad pogovarjal se pa pejmo pogovarjat o s16 in ne da neke bedarije pišeš. To kar počnaš je sramota, upam da k pameti prideš.

lp
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Ma ti farmaš ja, kolko 300k pa misliš da si boga za jajca primu? Dej spusti se na realna tla pa nehaj hodit med oblaki. Dokazuje se u igri ne na forumu z besedami(to vsak obvlada).
 

woley837

Member
Reaction score
0
Vsi pustimo mr. bansheja pri miru, ker sam pozornost išče in take je najlažje premagat tako, da jih pustiš pri miru.
 

DeletedUser

Guest
ahhahaha.....dej nobli barbike da razvlečeš vsaj do štarta s17....drgač boste iz forme padl :D :p
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

zanima me kdaj bodo na ogled samoposodobitvene mape za S16 ?
Vem, da je S16 edinstven svet pa me zanima ali bo edinstven in klasičen tudi v tem, da ne bo samoposodobitvenih map ali pa bodo prišle z edinstveno zamudo?

Pristojnim hvala za odgovor.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,

zanima me kdaj bodo na ogled samoposodobitvene mape za S16 ?
Vem, da je S16 edinstven svet pa me zanima ali bo edinstven in klasičen tudi v tem, da ne bo samoposodobitvenih map ali pa bodo prišle z edinstveno zamudo?

Pristojnim hvala za odgovor.


Počasi postajaš prezahtevna za podporo, tako da lahko pričakuješ ban :D
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Lep pozdrav,
sem mislil, da sem karte za S16 že objavil. Sem poslal prošnjo za kreacijo in jih objavim takoj ko bo možno.

Chopper
 

DeletedUser

Guest
Hvala na objavi samoposodobitvenih kart.
Po ogledu pa vendar ne morem brez pripombe. Namreč vse se jasno vidi tudi z aviona!
A se jih res nebi dalo vsaj malček povečat?
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Evo na 16ki so spet spreminjal nastavitve pa ne da bi kaj obvestil ne nic :D

Zdej je pa tko kokr je blo prvotno navedeno da ko igralec prestopi se njegove okrepitve ki jih je imel pri drugih igralcih vrnejo v njegove vasi....

Obvestilo o prvotnih spremembah za sv16 cakamo odkar se je svet pricel tko da bomo najverjetneje obvestilo o sedanjih spremembah dobili 1x ko bo sv25 poteku.....

Sprenevedanje ter malomarnost podpore je naravnost neverjetna.....Ne vidim ne konca ne kraja tej norosti
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

Javlja se član odbora protikurupcijkse komisjie v BEER...stvar postaja res zapletena .... nekoč sovražniki zdaj prodajajo riti..TOP že ve o čem pišem pa ne bom naprej....Kakorkoli že glede s16 je tko...beden je. res beden ....edino res kapa dol Spamu(z veliko začetnico)...edinemu plemenu k vztraja v borbi do konca...Kapa dol kar se mene tiče...verjetno bi BEER igral podobno če bi bil v enakem položaju....to je igra fantje SPAMA:)...samo ena beseda BRAVO...ostale adeve iz ŠB pa od podna pa do TOP-a je pa sranje:)...


Kar se tiče prejšnjih svetov je brez veze razpravljat, vsak svet se odvija po svoje...tudi ta še zdaleč ni končan...igra je igra...brez dobrega nasprotnika ni prave igre dragi moji...tko ali drugače:)

Pozdravljeni,

naj se pridružim tem čestitkam plemenu Spam - edinemu plemenu, ki vztraja do konca in predvsem njegovemu ustanovitelju Mitja64.
Tako da tudi jaz - kapa dol :cool:
 

DeletedUser

Guest
Hehe..no tukaj pa predlagam da se v VP uvede gumbek
Simple-Tip-How-To-Increase-Your-Facebook-Page-Fans-By-1000-percent.jpg


Menim, da bi zmanjšal število komentarjev in z zagotovostjo potrdim, da bi se ga pod mnogo takšnimi ali drugačnimi komentarji uporabilo. Mamato, pravkar si dobila 11 "lajkov" - zakaj ? .... cucek je dvakrat pritisnil na gumb ;)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
No kakorkoli že, če mislite da je narobe če igra združuje, potem pišite še naprej neumnost. Lahko pa tudi dans ta trenutke preneham z igranjem, če misliš mamato, da igramo podlo..Ni problem, problem ustvarjamo samo s tem, ker se ukvarjamo z stvarmi, ki niso pomembne.

Vsako pleme si zamisli scenarij oziroma pot do zmage...Vsak svet postreže z drugačno miselnostjo....Ne vem kaj moti nekatere...če se poznamo določeni med sabo...itak je že dolgo znano na igra na slo sceni ni več zanimiva....Meni osebno samo zaradi ljudi, ki sem jih spoznal..Večji pomen kot sama igra..mogoče ravno to tisti pravi recept v dojemanju igre same.

Kakorkoli že...dragi angeli....če želite povejte in dobite...mejte svet če hočete ni problem...vsakogar od vas spoštujem...naj bo obojestransko to...bodmo ljudje..za spremmbo vsaj na tem svetu:)


Lep pozdrav,

S.
 
Top