Svet 16

DeletedUser

Guest
Nik, lepo igro ti želim, kjerkoli boš igral. Kaj bom sam s sabo naredil na S16, ne vem. Svet 16 je majhen, koalicija pivovarjev je močna, ostala plemena smo pa kot nek jebiveter. Tudi sedaj, ko si ti nehal, nebi bilo humano, da grem v BEER in verjemi, da tudi vabila nebi dobil, kar je pa edino pravilno.

Ne vem, najbolje bi bilo, da se na svetu16 postavijo neka nova pravila, mogoče da se karte nekako premešajo, seveda, če bodo pivovarji za to. Kako premešajo, je pa drugo vprašanje. Vem, da je to skoraj nemogoče, predvidevam pa tudi, kako bo šel svet naprej. Najprej bodo potamanili vse, kar ne diši po piru, potem jih bo ostalo tam nekje 40-50 aktivnih v njihovi koaliciji in se bodo moral nekako počt - kako, bomo pa videli.


No tole je bilo samo 4 tedne nazaj ...

Tako da, kapo dol za pokončno držo in igro "do konca" na strani, ki diši po pivu - konec koncev je le poletje in marsikdo pač brez piva ne more, sploh, če ga je navajen piti ... :cool:
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Hehehe.....Mitja nima tukaj nič...bil je postavljen pred dejstvo. Ker smo igrali veliko skupaj pač je to logično, kar se je zgodilo. To ste tudi sami predvidevali. Tudi večino od vas bi žele v našem krogu...vendar ne gre..zoperstavili ste se nam...tudi Mitja je vodu barko do konca tkokot je treba...Torej...če je narobe kar je naredil...razpustim pivovarje danes...To pa zato ker stojim za svojimi " do konca":)
 

DeletedUser

Guest
Hehehe.....Mitja nima tukaj nič...bil je postavljen pred dejstvo. Ker smo igrali veliko skupaj pač je to logično, kar se je zgodilo. To ste tudi sami predvidevali. Tudi večino od vas bi žele v našem krogu...vendar ne gre..zoperstavili ste se nam...tudi Mitja je vodu barko do konca tkokot je treba...Torej...če je narobe kar je naredil...razpustim pivovarje danes...To pa zato ker stojim za svojimi " do konca":)

Ja pol se pa moram opravičiti, naivna kot sem, sem pač mislila, da ima vse skupaj opraviti predvsem in samo z Mitja64. Ampak mozaik se ponavadi res postopoma sestavlja in človek včasih postavi kakšen košček na eno stran, pa pol ugotovi, da je ves čas sodil na drugo stran. Kaj češ ... naivnost pač.. :confused:
 
Last edited by a moderator:

midva

Member
Reaction score
0
važno da se imamo fajn vi se pa kr ukvarjajte z nami kajti važno je druženje ne pa pljuvanje kaj in kdo je kaj rekla kazala
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Sestavljanje mozaikov je tombola....seveda če ne poznaš sestavljanke:)

Kam kdo sodi...in kam kdo ne sodi...je večno vprašanje...važno je kje lahko kdo kaj dopinese...Če si poznala koncept sestavljanke mamato potem ti to zdaj ni tuje...Meni se da mitja sodi k nam, pa četudi bi bila sestavljanka naklonejna Vam...ne bi imel pripomb..

Skratka smo mojstri sestavljank zgleda in to zato, ker vemo kam kakšen koščke sodi:)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Hehehe.....Mitja nima tukaj nič...bil je postavljen pred dejstvo. Ker smo igrali veliko skupaj pač je to logično, kar se je zgodilo. To ste tudi sami predvidevali. Tudi večino od vas bi žele v našem krogu...vendar ne gre..zoperstavili ste se nam...tudi Mitja je vodu barko do konca tkokot je treba...Torej...če je narobe kar je naredil...razpustim pivovarje danes...To pa zato ker stojim za svojimi " do konca":)

No ocitno je to sele zdej ratal logicno :D na zacetku je bil proti "vas" ce se ne motim....Pa tudi nihce ne pravi da je kaj narobe naredil, vsak ma pravico igrat kjer mu je volja, ce mu sede igrat pri vas pa naj bo pri vas...Dejstvo pa je da vam je naredu levjo uslugo ko je razpustil pleme pa spravil tistih par k vam, tko boste pocistili tistih par nesrecnikov ki so ostali brez plemena cez noc prakticno....Pa se majhen popravek pri trditvi da bi vecina nas htela bit v vasem krogu :D Dan ko ste nam napovedal vojno ste vabili kobarida, ko je gal prsu na 16ko ste tud njega vabili, mene ste pa vabili ze pred zacetkom sveta....In glej ga zlomka nismo pri vas, vem da je to vam nasplosno velko presenecenje glede na to da se jacate na ta nacin....Startal ste z 4imi plemeni TQ TQ2 Beer ter Lasko....Potem ste kadriral pleme ONE in zdej pleme SPAM na ta nacin pac osvajate stratesko pomemben teritorij in se 1x ne mecem vam naprej tega enostavno navajam dejstva (ce se motim (mislim da se ne ) me lahko popravite) Zalosno dejstvo pa ostaja da lahko samo 1no pleme osvoji ta svet (razen ce vi veste nekaj kar jaz ne) in v primeru da bo to vasa koalicija bojo srecniki tisti ki so najbol zagreti beer-ovci se pravi 10 igralcev ki je ze na prejsnih svetovih skupaj igralo....te novi prisleki bojo pa ponoblani :D na kaksen nacin bomo vidli v primeru ce vam uspe....Al jih caka ista usoda kot rheo ter ostala 2 ki so bli odstranjeni ter ponoblani (pred poletnimi popusti) ali na kak drugi nacin....Lahko pa popravite ce sem se kje zmotil, rasvetlite me :)

važno da se imamo fajn vi se pa kr ukvarjajte z nami kajti važno je druženje ne pa pljuvanje kaj in kdo je kaj rekla kazala


Oprosti, ampak to zveni zelo osebno....Pac smo na nasprotnih bregovih in normalno da se ukvarjamo z dogajanji na svetu ki se nas tice oziroma na svetu ki ga igramo....Kakega pluvanja pa nisem nikjer zasledil zgol navajanje dejstev....
 
Last edited:

vojak00

Member
Reaction score
0
Hja ogromno se ukvarjate z nami....ni kaj...kaj počnemo mi je verjetno naša zadeva...tukaj ne pišem kaj počnete vi:)....Kako igramo je naša zadeva...verjetno vas moti če uspešno vodimo tako imenovano koalicijo...Kako bo naprej v koaliciji je naša stvar ne tvoja thorin:)....kako bomo noblal svoje ni tvoja zadeva, ane. Glede noblanja internalov je simpl. Cilj je en in edini...in vizija mora biti jasna!

Kakorkoli, če hoče le kdo iskat kamenček spotike ga lahko najde....Dejstvo je da je sodelovanje v plemenih koalicije BEERa premočno za vas.....kot sem rekel...pri nas vse štima...če želite vam odstopimo svet ali pa se borite po svojih zmožnostih:)...

Glede vabil je pa tkole:)...res je nekateri ste imeli možnost ne zaradi strategije, ampak zaradi prave osebnosti...:)...BEER ne igra taktično igra z srcem...zato ste nekateri imeli povabila..ker ste vredu persone.:)


In še nekaj...BEER igramo z veseljem in tudi zaradi vas.

Lp


S.


 
Last edited:

Thorin

Member
Reaction score
0
Oprosti simon, ampak zaenkrat to vaso "premoc" dokazujete samo z rekrutanjem (ONE & SPAM) plemena, ter neuspelim poskusom rekrutanja clanov mojega plemena.....Bi si clovek mislu da pleme ki starta na svet z 4imi plemeni na svet ne rabi novega novacenja :D

Dejansko je vasa taktika do sedaj bila taka da razbijete pleme na ta nacin da najbolse k sebi rekrutate ostale uboščke ki cez noc ostanejo brez plemena pa hitro ponoblate :D (primer SPAM % ONE + neuspelu poskus AID) Ampak najvecji absurd v tem tvojem postu je trditev da igrate z srcem ne pa takticno! Alo, a mi sploh igramo isti svet al kaj? smo vsi nori pa slepi pa kaj jst vem kaj se?

Seveda je vasa stvar kako igrate pa na kaksen nacin, je gdo trdil nasprotno? Pac imenujem debile ki ritko prodajajo na ta nacin da se vam pridruzujejo brez kakersne koli moznosti da zakljucijo ta svet .... seveda te moti ko to napisem ko pa ves da resnico govorim ..... Mi smo itak taki underdogi v tej vojni da brez veze....vse kar nadimo je + ... ampak ocitno se še tega tok bojite da ste nas hotli razdret, ampak ker vam je srce tako narekovalo ne zarad taktike seveda


čakam na repliko :)

Ves da replika prihaja...so me ucil da ne ostajam dolzan nobenmu
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Čakam na odgovor plemena[ AiD...Kot sem napisal na mizi maste kapitulacijo..samo javite pa podpišem....BEER je naredu ogromno za igro na slo scen,i ki je postalo mrtvilo...če hočete zmagat svet...sam rečte..pa dobite

Zdaj je vse na vas...če smo res takšni bavbavi bomo se umaknal...če pa želite da igramo še prosim:

Ne pisat romanov, itd.....vsako pleme igra zase:)....če je še kakšna nejasnost samo vprašite pa pojasnim:)...ni problema


S.
 

DeletedUser

Guest
Predlagam, da končamo tole debato enkrat za vselej. Eni pač igrajo na način, ki jih ustreza. Pač tko je in tega se pri nas ne da spremenit. Mi bomo pač igrali tako kot smo bili do sedaj vedno navajeni in tega ne bomo spreminjali. Že v naprej pa se oproščam vsem BEER-ovcem, zaradi moje slovnice, predvsem bi dal povdarek na dvojino; + na to da se imam zgleda za nekaj več, ker zahtevam da se me spoštuje, tako kot jaz druge. Res se iskreno opravičujem da sem vam prišel naproti. Ne bom se umikal ampak pač gremo svojo pot. VP scena ima ogromno igralcev in vrjetno bo treba počasi začel delat čistko in oster izbor igralcev. Želim vam lepo igro, druženja ob njej,...za zmago pa vam bom čestital, ko pridete preko, v igri in mentalno vsak pri sebi.

Srečno
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Naj ostane pri igri....še enkrat povem...BEER lahko podpiše kapitulacijo zdaj ....ni problema....Skupina v kateri igramo je naredila dovolj...kreganja ne bom toleriral več....kar se pa mentalnega stanja tiče pa ne bom nič napisal:)...ker vsak noramalen ne bi pisal postov tu gor:)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Gal opravičilo sprejeto. Sem pač alergičen na napačno rabo dvojine. Če želiš moje spoštovanje si ga boš moral prislužit. Z napačno rabo dvojine pri meni že ne bo šlo. Pač blokiraš ZS v igri. Dobro. Jaz nimam nobenih zamer.

Hvala za obiske ;)
 

DeletedUser

Guest
:D Blazno se sekiram... Za tvoje spoštovanje mi je res malo mar. Človek se malo poheca s teboj pa se takoj jeziš kot majhen otrok. :p
Ja hvala na komplimentu, praviš da sem imel tvoje spoštovanje. Tudi prav. Zdaj imam jaz tvoj strah. ;)
Nekam preveč se siliš glede na to kako zatrjuješ da ti dol visi za svet 16. Mogoče imaš pa samo željo predčasno zaključit in mikiju uničit račun. Čudna taktika...
 

canndy

New Member
Reaction score
0
Saj to, da bo Mitja prebegnil k pivovarjem se je vedlo že dolgo. Samo počakal je na pravo priložnost, dal rep med noge in prebegnil,vendar ga za to ne obsojam, saj je to pač na slovenski vojni plemen nekaj običajnega in edina možnoa taktika s katero lahko beer zmaga.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Dragi bonbonček...prosim če se vzdržiš pregrešnih misli..:)

Zmaga plemena na s16 je odvisna tudi od vas...ne samo od hmelja...ni ti treba obsojat...ker si postal tarča ravno zdaj zaradi neumestenga komentarja in lepih vasi na meji:).....glede običajnosti tako imenovane slovenske vojne plemen ti svetujem da si pripraviš budillko vsak dan na 04.00..tko k je žverca rad se prebudil:)


Tvoj S.


 

DeletedUser

Guest
Sestavljanje mozaikov je tombola....seveda če ne poznaš sestavljanke:)

Kam kdo sodi...in kam kdo ne sodi...je večno vprašanje...važno je kje lahko kdo kaj dopinese...Če si poznala koncept sestavljanke mamato potem ti to zdaj ni tuje...Meni se da mitja sodi k nam, pa četudi bi bila sestavljanka naklonejna Vam...ne bi imel pripomb..

Skratka smo mojstri sestavljank zgleda in to zato, ker vemo kam kakšen koščke sodi:)


Vsaka medalja ima dve plati - tudi vaše superiorno mojstrstvo sestavljanja sestavljank in vaš superioren način igranja jo ima. In glede na vso samohvalo prebrano tukaj je jasno, da vidite vi zgolj tisto/zgolj vam - sijočo plat. Kar je normalno.

Zanimivo je, kako se vedno dvigne število vaših postov, ko se takole načne neka tema. Takoj ste hiteli razlagat, kako določeni prestopi sploh niso del vaše instant/kadrovske igre, ampak zgolj vračanje "izgubljenih" sinov domov ... ali pa zgolj želja, da določene "vredu persone" vidite v svojih vrstah ..., da ni taktike, da je zgolj "igra s srcem" ...

Če bi vam kdo na tem mestu - bog ne daj - omenjal še sodelovanje s podporo, bi tako, kot ste nekaj strani te debate nazaj, takoj skočili in opletali s sarkazmom v stilu kako vam polnijo skladišča in štancajo cekine ...

No, ampak v temi, kjer vas je skupnost igralcev S16 najbolj potrebovala - v vzporedni temi "Spreminjanje najavljenih nastavitev na S16" - tam vas pa ni bilo za zaslediti. Ko smo ostali končno zbezljali na plan odgovor podpore, ki nas je vse skupaj pozvala k predlogom za spremembe, ki bi vsaj malo popravile škodo "edinstvenih nastavitev S16" - no tam - pa od vas - najštevilčnejše in najmočnejše skupnosti od začetka S16, ni bilo čisto nobenega predloga (?). Itak vsi vemo, da tam zapisani predlogi, pri nastavitvah, ne bi prinesli nobenih sprememb - ampak zgolj zaradi lepšega - sem upala, da me boste demantirali in se oglasili vsaj z enim konstruktivnim predlogom. Ampak ga ni bilo.

Oziroma, ponovno se opravičujem ... edini vaš, ki se je tam oglasil je bil Mitja64. Ampak verjetno je bila to tudi ena od vaših mojstrovin, s katero ste prikrito oddali konstruktiven predlog ... :p
 

DeletedUser

Guest
Ma ne vem no tile AID imajo res čudno taktiko zoperstavljanja BEER.
Če je del vaše taktike noblanje barbark...
Vam res ni pomoči!
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Vsaka medalja ima dve plati - tudi vaše superiorno mojstrstvo sestavljanja sestavljank in vaš superioren način igranja jo ima. In glede na vso samohvalo prebrano tukaj je jasno, da vidite vi zgolj tisto/zgolj vam - sijočo plat. Kar je normalno.

Zanimivo je, kako se vedno dvigne število vaših postov, ko se takole načne neka tema. Takoj ste hiteli razlagat, kako določeni prestopi sploh niso del vaše instant/kadrovske igre, ampak zgolj vračanje "izgubljenih" sinov domov ... ali pa zgolj želja, da določene "vredu persone" vidite v svojih vrstah ..., da ni taktike, da je zgolj "igra s srcem" ...

Če bi vam kdo na tem mestu - bog ne daj - omenjal še sodelovanje s podporo, bi tako, kot ste nekaj strani te debate nazaj, takoj skočili in opletali s sarkazmom v stilu kako vam polnijo skladišča in štancajo cekine ...

No, ampak v temi, kjer vas je skupnost igralcev S16 najbolj potrebovala - v vzporedni temi "Spreminjanje najavljenih nastavitev na S16" - tam vas pa ni bilo za zaslediti. Ko smo ostali končno zbezljali na plan odgovor podpore, ki nas je vse skupaj pozvala k predlogom za spremembe, ki bi vsaj malo popravile škodo "edinstvenih nastavitev S16" - no tam - pa od vas - najštevilčnejše in najmočnejše skupnosti od začetka S16, ni bilo čisto nobenega predloga (?). Itak vsi vemo, da tam zapisani predlogi, pri nastavitvah, ne bi prinesli nobenih sprememb - ampak zgolj zaradi lepšega - sem upala, da me boste demantirali in se oglasili vsaj z enim konstruktivnim predlogom. Ampak ga ni bilo.

Oziroma, ponovno se opravičujem ... edini vaš, ki se je tam oglasil je bil Mitja64. Ampak verjetno je bila to tudi ena od vaših mojstrovin, s katero ste prikrito oddali konstruktiven predlog ... :p



Zelo lepo napisano, nimam kaj za dodat. Iz tega razloga se mojstrsko umikam:)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Ma ne vem no tile AID imajo res čudno taktiko zoperstavljanja BEER.
Če je del vaše taktike noblanje barbark...
Vam res ni pomoči!

Za razliko od vase taktike ki bol temelji na novacenju ....Z "srcem" da se razumemo
 
Last edited:
Top