Trenutek Resnice.

DeletedUser

Guest
Sem rekel da se nam več oglašal , sam preko tega res ne morem, hvala nejo, sedaj se bom počutil še pomembnega, Aliansa skupnost štirih plemen je šla v vojno z vami, ker jo je ustrahoval en igralec in to kako, posvoje nezaslišano, zapustil je pleme. Res najstrašnejša grožnja, dosedaj nezaslišana na svetu 1, Igralce je to tako prestrašilo da so vas začeli napadat, kajti v nasprotnem primeru bi......, tukaj pa te prosim da nadaljuješ stavek, ker jaz preprosto ne vem, zase vem da sem nepomemben igralec, vrtim se tam med stotim na lestvici, nič psebnega, mogoče se pa ukvarjam s črno magijo ali čim podobnim, vrjetno je vsem zamrznil računalnik in edino kar so lahko naredili je bil napad na škratke ali pa bi vsi povrsti dobili prašičjo gripo, lol, prosim ne piši bedarij, če že pišeš resnico, pa s P4ajotom se zmeni, ker on je že napisal pravo resnico o začetku vojne med nami, pa lahko še tako nakladaš, saj sploh ne vem kaj si mislil s tem, a si me hotel užalit ali me poveličuješ. ne vem, res, večje bedarije pa še nisem prebral na tem forumu, pa sem jih že dosti, pa pazi kako odgovarjaš, ker bom zapustil pleme, pa boš ošpice dobil zaradi tega ali bo pa se server sesul. Eto daj pa že jaz pišem bedarije, lol

Črtomir, tvojega debilnega posta sploh komentirat ne morem... zdej se lahko napihuješ tuki na forumu, ampak vseeno veš kako je bilo. Dokler smo vas tolkli, si bil presran k golob, isto tud vsi tvoji člani. Usazga k smo napadli, se je ponudil, da bo delil informacije v zameno za mir.. heh. Sej se še spomnim tvoje okrožnice, kjer si dobesedno grozil, da boš zapustil pleme, če se ne spravijo v red... škoda, ker sem pred kratkim pucal arhiv, sicer bi ta mail objavil tu... in ne laži sam sebi ter se sprijazni z dejstvom, da do prihoda KOHa, niste imeli za burek, pa še potem je trajalo dolgo, da ste si ga lahko privoščili.

In pa upam, da si ne delaš utvar s tem, da boš lahko še dolgo gradil svoj sim farm tam gor na severu. heh, ko pridejo po vas, se bom smejal.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Črtomir, tvojega debilnega posta sploh komentirat ne morem... zdej se lahko napihuješ tuki na forumu, ampak vseeno veš kako je bilo. Dokler smo vas tolkli, si bil presran k golob, isto tud vsi tvoji člani. Usazga k smo napadli, se je ponudil, da bo delil informacije v zameno za mir.. heh. Sej se še spomnim tvoje okrožnice, kjer si dobesedno grozil, da boš zapustil pleme, če se ne spravijo v red... škoda, ker sem pred kratkim pucal arhiv, sicer bi ta mail objavil tu... in ne laži sam sebi ter se sprijazni z dejstvom, da do prihoda KOHa, niste imeli za burek, pa še potem je trajalo dolgo, da ste si ga lahko privoščili.

In pa upam, da si ne delaš utvar s tem, da boš lahko še dolgo gradil svoj sim farm tam gor na severu. heh, ko pridejo po vas, se bom smejal.

Jah, da pridejo po nas, bo še verjetno dogo časa, saj je sedaj izbrana že nova tarča, s katero pa nismo meli samo mi problemov. (se pa že kaže, da tisto pleme se ne more niti upirat)
 

hawbix

Member
Reaction score
0
tale tvoj AI and company so itak sam leglo vohunov, govorim iz zanesljivih virov.
 

DeletedUser

Guest
Jah, da pridejo po nas, bo še verjetno dogo časa, saj je sedaj izbrana že nova tarča, s katero pa nismo meli samo mi problemov. (se pa že kaže, da tisto pleme se ne more niti upirat)

Kje je tu smisel? Po tvojem postu lahko sklepam da ste s to novo tarčo imeli probleme, tako da bi prosil da mi razložiš kako imate sploh lahko probleme z nekom ki se ne more niti upirat? :)
 

DeletedUser

Guest
Črtomir, tvojega debilnega posta sploh komentirat ne morem...
In pa upam, da si ne delaš utvar s tem, da boš lahko še dolgo gradil svoj sim farm tam gor na severu. heh, ko pridejo po vas, se bom smejal.

Oprosti Nejo, saj samo kažeš svojo kulturo in miselnost, kar se debilnosti kaže nisem imel dosti opravkov na tem svetu, razen kader si mi pisaril in me vabil k škratkom, res ti privoščim da se boš tudi ti nasmejal, mogoče se boš tako rešil travm, mogoče si imel teško otroštvo, upam da te niso zlorabljal, sedaj pa še to na tem svetu.
Kar se tiše smeha sem se jaz že tolko nasmejal, da mi je sedaj že vseskupaj dolgcajt.

PS. lahko nadaljuješ na primitiven način, sam vedi z takimi sem imel dosti opravka v življenju in se znam spustit tudi na tak nivo
 

DeletedUser

Guest
Kje je tu smisel? Po tvojem postu lahko sklepam da ste s to novo tarčo imeli probleme, tako da bi prosil da mi razložiš kako imate sploh lahko probleme z nekom ki se ne more niti upirat? :)

krump. Mogoče sem se malo čudno izrazil ... BILI SO POLITIČNI PROBLEMI, v vosjki pa se ne upirajo.
 
Last edited by a moderator:

ragnarok

Member
Reaction score
0
v naslednji vojni? hmm. Ta vojna ne bo težka za zmagat.

ps: Lahko pa še napišeš, kaj ti misliš, s katerim plemenom bo ta vojna?

Mater ste dobili zdaj krila ko se je TLAELF pleme razpustilo. Pa saj boste vi dobili svojo porcijo brez skrbi... KOH-u kradete zasluge. Vi nevem če ste naredili 5% toliko škode kot ga je naredil KOH pa še te TMP zraven. Pojdite sami v vojno... na zahodu že imate en tak lep potencial da boste dobili po pi*ki. Pa ne da si želim vaše uničenje ker smo sedaj zavezniki, ampak vam to privoščim samo toliko da vam končno odpadejo krila, in odprete oči ter končno dojamete stvari ki so se dogajale zadnjih par mesecev ;) Da le niste vi tu neki dasa na svetu 1.

Pa na koncu koncov saj je tak vseeno, ne mislim se več s tem ubadat... jaz, pa sir bumbar, pa pepperson itd. vemo kakšen strah pa trepet ste. Kakšno nevarnost predstavljate v samem osrčju AI famije. Pa saj to že marsikdo ve, in se vam smeji na ta račun.

lep pozdrav

tale tvoj AI and company so itak sam leglo vohunov, govorim iz zanesljivih virov.

ooo ja! Se mi zdi da polovico članov nosi informacije na eno stran, ta druga polovica pa na drugo stran. Mislim do informacij res ni blo nikoli težko prit. Kur* še sami so ti pisali :)

Tak kak je blo že 1x prej omenjeno o tistem prenatrpanem "AI balonu" točno to se bo zgodilo. še danes sem se z enim pogovarjal ki je reko da bi odšel ven iz AI familije, ampak se nima kam drugam priključit. Kaj sem nekaj slišal da ste na forumu ukinili temo "zabava" zaradi neke neaktivnosti ali kaj že? ste pravi cari ja da grete članom forum vzet :D

Aja pa črtomir da nebm zdaj 15 postov citiral bom ti kar tukaj nekaj povedal. Te tvoje fore, da je Nejo imel težko otroštvo itd.... Daj si nekaj bolj izvirnega zmisli... al pa če si ostal brez besed raje sploh ne komentiraj, ker z to izjavo si res pokazal na kako nizek nivo se lahko spustiš.

Nejo pa P4jo, vama pa povem samo to da sta bla odlični vodji, da mi je blo v veselje z vama igrat, žal so se stvari tak razvile da smo imeli odprtih več front... ene VEČJE, ene MANJŠE ;) ampak tako pač je če si konkurenčno pleme. Zaradi naše moči smo imeli sovražnike in to ti pove veliko. Za začetek že to da sta ustvarila in vodila vrhunsko pleme, čeprav se zaradi pritiska iz zahoda ni moglo obdržat ... drugače pa upam da še bomo kje skupaj zaigrali
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kaj sem nekaj slišal da ste na forumu ukinili temo "zabava" zaradi neke neaktivnosti ali kaj že? ste pravi cari ja da grete članom forum vzet :D

Ta pa je huda, btw: drugič v en post editaj in ne double postat.
 

DeletedUser

Guest
Da razložim tole z forumom.

Tole se je twix nekaj spomno in na forumu napisal, da ukinja zabavo, dokler ne dobijo tisti na fronti obrambe.
Pol smo se pa o tem menli na skypu, da je vse skup ena volka zajebancija, ki pa bo mogoče spodbudila člane, da pošljejo okreppitve. VSE SKUPAJ JE ENA VOLKA FORA. :)
 

DeletedUser

Guest
Glede ostalega sem svoje mnenje povedal, ampak tu bi pripomnil...

Pleme, ki mora svoje člane spodbujati k pošiljanju pomoči in to z grožnjami IN TO z ukinitvijo rubrike zabava na forumu, je pa res čudno, radikalno pleme...
 

DeletedUser

Guest
Glede ostalega sem svoje mnenje povedal, ampak tu bi pripomnil...

Pleme, ki mora svoje člane spodbujati k pošiljanju pomoči in to z grožnjami IN TO z ukinitvijo rubrike zabava na forumu, je pa res čudno, radikalno pleme...

P4ajo, saj ti pravim da je HEC ;)

Če pa tega ne vidiš v mojem prejšnjem postu, ppotem pa je lahko vse kaj rečem :eek:
 

DeletedUser

Guest
Ja, ampak imate pa tudi zelo resne šale, če jih tudi v praksi izpolnite...

človek se že začne spraševat, kje je meja med hecom in resnico...
 

DeletedUser

Guest
Mater ste dobili zdaj krila ko se je TLAELF pleme razpustilo. Pa saj boste vi dobili svojo porcijo brez skrbi... KOH-u kradete zasluge. Vi nevem če ste naredili 5% toliko škode kot ga je naredil KOH pa še te TMP zraven. Pojdite sami v vojno... na zahodu že imate en tak lep potencial da boste dobili po pi*ki. Pa ne da si želim vaše uničenje ker smo sedaj zavezniki, ampak vam to privoščim samo toliko da vam končno odpadejo krila, in odprete oči ter končno dojamete stvari ki so se dogajale zadnjih par mesecev ;) Da le niste vi tu neki dasa na svetu 1.

Smo šli pa je bilo v enem tednu vsega konc, sicer je sedaj na razvalinah nastalo novo pleme, sam ne bo problemov, upam, da te nismo preveč razočaral.
 

DeletedUser

Guest
vid33, preden sem nehal na Svetu 1 sem imel v vašem (kao dobrem) plemenu 5 vohunov. 2 sta prešla v novo pleme. Tako da če je bil razlog za razpust znebitev vohunov potem vam ni uspelo.
Pa kolikor ste vi aktivni na forumi, potem o kvaliteti dvomim. Preden sem nehal sem napadel sosede in zadnji na spisku ste malo dobili tudi v(Ludislav al neki tazga, mi je še temo namenu). No, če je on povprečje potem vas vsak poje. Ker dvomim da znate kaj bolje kot 20 sec traine.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja js lahko samo zase govorim, tako da js zase vem koliko sem sposoben in tudi train znam poslati v dost krajšem času. Kar se pa tiče vohunov mi je pa vseeno,na žalost je pa pri meni bil problem šalabajski in pa velika neaktivnost zaradi dela. Ker jaz bom kmalu končal igro zaradi odhoda v tujino in ne vem ali bom imel možnost interneta ali ne,samo prej bi pa rad videl AI and company,da pokažejo kaj znajo!

:confused: čak čak, kaj mamo pa mi s tabo veze?. Ti si na drugem koncu sveta, oh počakaj 100% sem Sasukeja zaprosil da je nam zmanjšal čas potovanja:rolleyes: Če si že zmišljuješ, si kaj boljšega zmisli.
 

DeletedUser

Guest
Nič si ne zmišljujem bil sem na vaši strani potem sem se moral seliti in šalabajskom predati moje vasi prazne ! Vprašaj bumbarja! Mate samo to veze ker sem moral začeti znova!

to je bila potem tvoja odločitev, ni naša krivda, oz. je naša krivda, ampak to je vojna plemen še zaenkrat.
 

DeletedUser

Guest
Nič si ne zmišljujem bil sem na vaši strani potem sem se moral seliti in šalabajskom predati moje vasi prazne ! Vprašaj bumbarja! Mate samo to veze ker sem moral začeti znova!

Torej so oni krivi, da ne znaš obržati svojih vasi. Samo ena vas tam ni bila barbarska:eek: Nato pa si moral zavzeti neaktivnega igralca pri vas da si lahko potem med svojimi še naprej zavzemal barbarske ter neaktivne. Od AI F. si uspel zavzeti celo 2 vasi. Ampak sta bili od igralcev, katera sta bila sredi vašega ozemlja. Res si dobr:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Torej so oni krivi, da ne znaš obržati svojih vasi. Samo ena vas tam ni bila barbarska:eek: Nato pa si moral zavzeti neaktivnega igralca pri vas da si lahko potem med svojimi še naprej zavzemal barbarske ter neaktivne. Od AI F. si uspel zavzeti celo 2 vasi. Ampak sta bili od igralcev, katera sta bila sredi vašega ozemlja. Res si dobr:rolleyes:

hudo men se niti ni dalo it gledat:D to je l33t veš :D
 

DeletedUser

Guest
Nisem rekel da so oni krivi,kriva je bila predvsem moja služba . Misliš pa da so AI and company kj bolši,tud oni zavzemajo barbarske vasi pa čeprav stalno govorijo da jih ne! Tako da prvo svojo AI potem pa glej druge!!!

:confused: če še neveš je on končal na Si1. In si rekel, da smo mi krivi.
 

DeletedUser

Guest
Nisem rekel da so oni krivi,kriva je bila predvsem moja služba . Misliš pa da so AI and company kj bolši,tud oni zavzemajo barbarske vasi pa čeprav stalno govorijo da jih ne! Tako da prvo svojo AI potem pa glej druge!!!

Ko sem bil še član AI F. smo imeli skupen forum. Črtomir je predlagal nezavzemanje barbarskih. Odgovor vašega vodstva , ki me je pa res nasmejal, je pa bil, da jih moraš ker jih je lažje in izgubiš manj vojske. Tako da prosim, ne mi o tem
In ja, sem 100% da je v AI F. več kvalitete kot pri vam.

@Ubijalec:Saj veš kako to je, nekateri ne znajo priznat poraza
 
Last edited by a moderator:
Top