Veliki preobrati!

DeletedUser

Guest
Spet je postalo vroče in predvsem ZANIMIVO na s1! Mala revolucija med igralci KaraK F. je poskrbela za nekatere velike nevšečnosti, za druge pa to pomeni zadovoljstvo in veselje! Zgleda da je ta mala revolucija prav tako poskrbela za nesoglasja v plemenu EoW F. Ali se morda motim? Njihova akademija EoWs se je odcepila in se preimenovala v pleme 300. Kaj to pomeni? Nove fronte? Padec EoW F. in KaraK F.? Spodaj napišite svoja mnenja ter vse kar veste o tem kako se je to zgodilo (če seveda hočete podatke deliti z nami;D)

Lp, in boj do zadnje kaplje krvi!
 

DeletedUser

Guest
Spet je postalo vroče in predvsem ZANIMIVO na s1! Mala revolucija med igralci KaraK F. je poskrbela za nekatere velike nevšečnosti, za druge pa to pomeni zadovoljstvo in veselje! Zgleda da je ta mala revolucija prav tako poskrbela za nesoglasja v plemenu EoW F. Ali se morda motim? Njihova akademija EoWs se je odcepila in se preimenovala v pleme 300. Kaj to pomeni? Nove fronte? Padec EoW F. in KaraK F.? Spodaj napišite svoja mnenja ter vse kar veste o tem kako se je to zgodilo (če seveda hočete podatke deliti z nami;D)

Lp, in boj do zadnje kaplje krvi!

Glede EOWs:
Pozor, gora teksta!

[SPOIL]Pozdravljeni.
Sprašujete se kaj se dogaja. Zakaj člani odhajajo, zakaj bo [player]nofear[/player] napisal že deseto okrožnico, da končuje igrati , zakaj dobivate napade z strani EoW... itd... Razložil vam bom vse v par točkah... Zakaj take odločitve in naša dejanja.

1. Če želimo biti natančni vse se je začelo z dnem, ko si je [player]snezka[/player] želela prilastiti nekatere vasi od [player]majdar[/player]-ja čeprav ji to ni bilo dovoljeno. Sledil je izstop iz plemena, upor nekaterih članov, manjši spopad in po temu dolgi pogovori na skype. Obljube so sledile kako se bojo stvari spremenile pristajali so na naše pogoje (res takrat sem celo [player]nofear[/player]-ja spet začel spoštovati) morda je takrat bil tak kot je v resnici ali pa je izvrstno igral in me izigral. Ne vem in me ne briga. Stvar je taka nič se ni spremenilo. Na račun naših članov letijo grožnje [player]nofear[/player]-ja (v nadaljevanju si lahko ogledate).

kalvo dne 08.05. ob 15:55
[coord]416|695[/coord] vas v mojem 2*2 si prevzel brez vprašanja-odobritve,zato bom drugo vas v dvojem 2*2 zavzel jaz--zavzeta jke bila 3.5.

TuXPenguin dne 08.05. ob 18:11
zdej pa me ti kekec posluši če ti nebi jst one vasi praznil ti neb zavzel niti ene vasi ker nimaš pojma o igri in ne pojma kako se tole igra in če misliš bit pametn se bom jst spravil nate in te znoblal. vi boste zdej pametoval k ne znate spucat niti enega. NoFear tle da ne boš spet kej moga bratranca obtožval kdo ti je kej napisal ker te mam počas že dovolj s tvojimi brezveznimi ker si si prav naselil pod tuxa in že to mi ni blo všeč in da pa pametuješ pa mam raje da spizdiš ven iz plemena da te nkol več ne vidim notri.

2. BARBARSKE VASI: Barbarske vasi so prepovedane nam članom normalnim. Tisti kot pa [player]nofear[/player], [player]jances[/player], [player]tuxpenguin[/player] & Co. pa noblajo samo naše člane (EoW, EoWs) in barbarske vasi. Lahko bi jih še omenjal vendar si oglejte sami kartoteke. Sej vemo, da so vse strateškega pomena čeprav so v osrčju EoW poznamo izgovore nismo od včeraj. Mi bi isto rekli.

3. V čast pa mi je bilo in mi bo ostalo, da sem se boril z člani in članicami kot so [player]Bosko28[/player] aka Lily, [player]Matomato /player], [player]Hawbix[/player], [player]Harli99[/player] in [player]Tomsa[/player], pa tudi [player]simonn[/player] in [player]žaba[/player] sta kar uredu (bil sem malo v stiku z njimi ampak kar sem bil so bili zelo fer!!!). Takih ljudi ne spoznaš povsod. Res mi je bilo v ponos sodelovati z njimi. Oni bi morali voditi sami pleme ne pa veliki manipulator [player]nofear[/player]. Žal ne najdem ene dobre besede zanj. So igralci, ki te lepo presenetijo in taki, ki te izredno negativno presenetijo en takih je on, pa čeprav nekaj časa mi je deloval zelo uredu. Samo poglejte koliko vasi od naših je prenoblal in koliko so jih ostali... Poglejte kdo se masti z vasmi in kdo ne. Sedaj razumete naše stališče in naš odgovor na to à vojna. Ni nas strah nam je to samo igra ne jemljemo si je tako osebno kot nekateri.

4. Za tiste, ki ne znajo uporabljati Tw stats sem si pa vzel čas in preštel koliko barbarskih in naših so prenoblali v vodstvu pa v ekipi [player]nofear[/player] & co. (Pa, da ne govorim o načelu, da so vasi prevzete pravično, ker predragi nofear nobla vasi v mojem 1x1, čeprav je igralec, ko je nehal meni pustil tiste vasi ampak mi jih on ni dovolil prevzeti zdaj pa mi bo hodil v zelje (če je napad uspel je sedaj vas že moja.).

Statistika [player]Tuxpenguin[/player]
Barbarske vasi: 25 (od tega verjetno kar nekaj bonus ampak ostalim igralcem nofear teži, ko zavzamejo bonus vas od 700 točk- od tega nobena vas ne presega 5500 točk).
Vasi članov EoW: 18 vasi.
Vasi od Šb: 0 (prenoblati vas od šb1 je kot reči, da je mungo prenoblal lord jan-a.)

[player]Nofear[/player]:
Vasi članov EoW : 54
Barbarske vasi: 47
Vasi od šb: 12 prevzel, 5 zgubil (ni slabo)
Ni kaj prenoblal je več barbarskih in naših članov kot vsi naši sovražniki skupaj. Pa govori o fer noblanju in deljenju sosedov. Poglejte kam se je naselil meni in mahrotu: [village] 557|674[/village] in [village]561|678[/village]

[player]Mikmik12[/player]:
Od 26.4 je prevzel 27 barbarskih vasi. Par dni pred tem je lastnik računa postal nofear.

[player]Ben1[/player]:
Vasi članov EoW: 19
Barbarske vasi: 29 ( V EoW je pa dva mesca in pol, prej jih je še 37 ko je bil član TFF: skupaj je 66 od tega 4i, ki presegajo mejo 5500 točk) Za takega igralca je sramota.

[player]Jances[/player]:
Vasi članov EoW: 21
Barbarske vasi: 39
Vasi od šb: 8 prevzetih, eno izgubil (No vsaj jih napada).
Sicer pa 60 vasi je dobil na pladnju. Pa tudi, če je prvi napadalec po točkah pravila so pravila.

[player]Kossa[/player]:
Barbarske vasi: 35
Vasi članov EoW: 15
Potem pa mi piše kako en igralec od 27 tisoč točk ji je prevzel barbarsko vas. Mah...


IGRALVEM, KI GREJO POHVALE GREDE NOBLANJA:
[player]Snezka[/player] ( s težavo rečem ampak, če odštejem naš smrtni spor glede majdarja in to, da je bila tečna je bila ena REDKIH, ki je spoštovala PRAVILA!!!)
Vasi članov EoW: 5 (če dodamo potem majdarja ji moremo dodati še 9 vasi, kar bi skupaj bilo 14-razumem se zakaj se je grebla, če je vidla tudi ona kako egoistično deluje naš GENERAL Nofear)
Barbarske vasi: 19 (od tega je sigurno kaka bonus in 8 vasi, ki presegajo mejo 5500 točk).

[player]Tomsa[/player]:
Vasi članov EoW: 12 (od tega 6 igralcu honda, ki je bil vohun, če me spomin ne vara)
Barbarske vasi: 5 (nekaj še kot član tff ampak tudi tam ni kaj preveč pretiraval)

[player]ALEXX[/player]:
Barbarske vasi: 18
Vasi članov EoW: 7

In še največja pohvala gre pa igralcu-igralki [player]activals[/player]:
Barbarske vasi: 5
Vasi članov EoW: 13
Vasi od šb: 16 (eno zgubil/a)


Nimam kaj reči. Poglejte v kakem plemenu igrate. Vaši vodilni si noblajo vse in ostali nič ne dobite. Sej veste. Vprašanje časa je samo kdaj si bo nofear zmislil en razlog, da vas bo prenoblal. Žal ampak to je živa resnica. Mislim, da celo če bi si zaželel vasi od kakega igralca v vodstvu bi si postregel z njimi. Če sem kakega zvestega člana pozabil pri pohvalah se mu iskreno opravičujem vendar časa vseh pregledati nisem imel. Par sem jih namerno izbral par sem jih pa naključno.

Torej, če seštejemo račune od nofear dobimo (tux, nofear, mikmik)
Barbarske vasi: 106
Člani EoW: 72
(ni slabo, kdaj boš združil vse tri račune, da boš še ninjo prehitel?)

Aja kar bo omenjal združitev računa z igralcem marko08 (če se ne motim, lahko, da je tudi 88) bi rad dodal, da je vsaj z mojega vidika ista farsa kot sem jaz rekel za majdar-ja, da bova račun združila. Čeprav tukaj naj bi celo obstajala majhna opcija, da bi skupaj zaigrala ampak 99% možnosti bi jaz dobil vse vasi in šel po lestvici gor. Sej za to se mu gre. Za točke, točke in točke... Ne briga ga kje je važno, da ima točke.


Takole. Verjamem, da je to moja smrtna obsodba. Ampak dragi člani in članice soočte se z resnico in rečite temu NE! Vsak od nas ima en ponos v sebi. Če se bojite že v igrici nofear-ja kako lahko greste v življenju sploh na razgovor za službo. Postavte se mu po robu. Ni vreden ničesar več razen, da si pravično njegove vasi razdelite .. Kaj iščete zaščito v plemenu? Sej, ko bo rabil vašo vas bo našel razlog, da vas prenobla. Samo igralce z veliko točkami bo obdržal na svoji strani. Veste zakaj? Ker oni se mu lahko uprejo. Kaj, da ti rečem nofear to je bila moja smrtna obsodba. Čakam tvojih 60 nukov.. Morda kakega ne bo več na kosilo... Večino boš pa moral čakati še 50 ur, da se vrne domov.
Aja pa še nekaj. Veste, da smo vsi držali bunkerje nofear-ju v vaseh (jaz sem mu pri prejšnjem uporu odmaknil kakih 10k obrambe sigurno) v tem času pa nisem enega poročila o napadu prejel in njegove obrambne točke presegajo komaj 600.000 točk (kar bi moralo biti okoli 10-20 nukov, kar pa vsak ki ima 20 vasi mora sam obraniti).

To je to od mene. Upam, da se imate fanj. Pa nofear tokrat se ne boš mogel hvaliti kako si rešil situacijo. Bomo videli sedaj kako boš. Stavim se, da sem ti glavna tarča ampak na drugi strani imaš munga, ki ima prazne vasi. Ne vem koga se boš lotil. Bomo vidli.


Lp Matjaž (Če ostaneš zvest svojemu srcu, tudi če ti ga iztrgajo, boš zmagal.)

P.s.: Če je kak član, ki se je tega naveličal in se ne boji za svoje vasi naj se nam pridruži. Ne obljubljam zmage obljubljam pa boj do zadnjega vojaka!!! Poleg tega raje padem z ponosom kakor, da zmagujem v sramoti. [/SPOIL]

Za tiste kaj se jim ni dalo brat je tu kratka verzija, EOWs so prišli k pameti in spregledali upamo da tokrat za vselej nofearja in se odcepili od EOW ter so zdaj z njimi sovražniki.
 

DeletedUser

Guest
Hahahahahah nofear ? :)

ta je od nekoga iz akademije kolko mi je znano, mam pa veliko dokumentacije od nofearja drugače tudi kot naprimer to:

[SPOIL]Naj vam povem v EoWju je preveč noobov retardov kretenov in idiotov. Ponavadi se jih da obvladat ampak ko enkrat dosežejo določeno število točk jim slava stopi v glavo in potem saj veste kako to gre.

1 upor je bil dober teden preden bi naredili BLITZ akcijo s JamskimRokom na čelu pa je šlo vse skup po gobe zaradi nekaj retardov.

2. Akcija POISON ARROW napad vsaj 350 nukov na ŠB je očitno spet ogrožena in bo odpadla zaradi 2 upora. .[/SPOIL]

zdaj pa še naj nekdo reče da nima talenta za vodenje:D

to:

[SPOIL]Vsakdo izmed nas je prejel nekaj napadov zato mislim da še ni potrebno ustvarjanje nepotrebne panike ali prosjačenje okrepitev. Najprej je potrebno vzeti na znanje da vasi v zaledju niso v nevarnosti ker vam itak morejo poslat vsaj 4 plemiče in če vam kakšno vas prevamejo jo morajo tudi obdržat kar pa bo misija nemogoče če imate v bližini kakega plemiča. Torej izklopite vsakršno paniko. Napada vas trop idiotekov, ki imajo itak samo fejke in pravo vojsko malce šparajo. Vsi vedo, ko napade NoFear ni šparanja napadalne vojske in vedno pošiljam tudi prave napade. Nekaj bunkerjev smo že postavili nekatere še bomo zato je pomembno da držimo skupaj.

Pošljite nekaj obrambne vojske na linijo ker tam jo resnično potrebujejo in si ne delajte utvar da ste v nevarnosti.

Andra prosim če za svojo 700 točk veliko vas ne pošiljaš prošenj za okrepitve pa če gre 300 napadov na njo.

NoFear is BACK in moji nuki so dokončani 90% tako da še malo in operacija POISON ARRROW se bo začela. Do petka mi naj vsakdo napiše koliko nukov ima na voljo jaz pa mu bom določil cilje in napadli bomo skupaj. Pričakujem vsaj 300 nukov in 1000 fejkov na sovražnika. Dan in uro bom sporočil v naslednji okrožnici. lp[/SPOIL]

in to:

[SPOIL]
Z napadi na Munga smo očitno nekoliko razjezili ŠBjevce... Ata Mungo pravi, da je to šele ogrevanje... Svetujem, da ne brezglavo prosit za obrambo, tudi ne brezglavo pošiljat obrambe... Ne naredimo si zmede po nepotrebnem, ker bomo morda obrambo kasneje zares potrebovali, pa je ne bo na voljo... !

Preverjajte čas, ki ga potrebuje napad na vas... Če ne letijo proti vam 4je plemiči v sekundi, je včasih zadosti že vojsko umaknit... Če letijo 4 plemiči je dovolj skenslat samo enega :) Malo se je traba naučit od Munga...

Kot je bilo omenjeno je to najbrž samo preusmerjanje pozornosti... Ne nasedat... Imejte pa pripravljeno obrambo...[/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Zanimivo branje :) Torej končno so videli, da je nofear pra**c.

Upam, da se čim več plemen na jugu pridruži plemenu 300, ki upam, da skupaj s ŠB premagajo EoW-jevce!



ta je od nekoga iz akademije kolko mi je znano, mam pa veliko dokumentacije od nofearja drugače tudi kot naprimer to:

[SPOIL]Naj vam povem v EoWju je preveč noobov retardov kretenov in idiotov. Ponavadi se jih da obvladat ampak ko enkrat dosežejo določeno število točk jim slava stopi v glavo in potem saj veste kako to gre.

1 upor je bil dober teden preden bi naredili BLITZ akcijo s JamskimRokom na čelu pa je šlo vse skup po gobe zaradi nekaj retardov.

2. Akcija POISON ARROW napad vsaj 350 nukov na ŠB je očitno spet ogrožena in bo odpadla zaradi 2 upora. .[/SPOIL]

zdaj pa še naj nekdo reče da nima talenta za vodenje:D



HAHAHAHAHA. Tole pa me je nasmejalo :p Dol z NoFear-jem! :p


ps: Ubijalec, če že govoriš o dokumentaciji ... :D Prilepi nam še kaj :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hehe :) jah zdj majo še enga sovražnika več in to je pleme 300 :)
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
P dej no karak ne bo razpadu po vojski lahko se morda zgodi,da bodo vsi odšli ampak ne dvomim!Upam,da sem se držal teme!

Ne bom banan ha ne bom!
 

DeletedUser

Guest
P dej no karak ne bo razpadu po vojski lahko se morda zgodi,da bodo vsi odšli ampak ne dvomim!Upam,da sem se držal teme!

Ne bom banan ha ne bom!

Ko EOW pade, mu zadaj sledi KaraK, in obratno. Tega se tudi obojni zavedajo.:rolleyes:
 

gistro

Member
Reaction score
0
zdaj bi bil zanimiv intervju u Anubisom. končno, tukaj ni nobenega iz Karak-a, vsa ostala večja plemena so zastopljena, KOH celo dvakrat.
 

DeletedUser

Guest
ta je od nekoga iz akademije kolko mi je znano, mam pa veliko dokumentacije od nofearja drugače tudi kot naprimer to:

Naj vam povem v EoWju je preveč noobov retardov kretenov in idiotov. Ponavadi se jih da obvladat ampak ko enkrat dosežejo določeno število točk jim slava stopi v glavo in potem saj veste kako to gre.

1 upor je bil dober teden preden bi naredili BLITZ akcijo s JamskimRokom na čelu pa je šlo vse skup po gobe zaradi nekaj retardov.

2. Akcija POISON ARROW napad vsaj 350 nukov na ŠB je očitno spet ogrožena in bo odpadla zaradi 2 upora. .


Pozdravljeni vsi na forumu. Do sedaj sem samo spremljal od daleč in bral kaj se dogaja. Ampak morem reči, da mi je prvi stavek zelo všeč. Ugibam, da je to bila samokritika? Ne vem... Od generala in obrambnega ministra kaj takega izreči članom plemena "za katerega je toliko naredil in toliko truda vložil".
 

DeletedUser

Guest
KaraKovc se ni noben ponudil, silim pa jst tut ne (preveč)

Če se greš "novinarske objektivnosti", bi moral sigurno koga iz KaraKa interjuvat. Je pa res da je sedaj situacija zelo zelo drugačna kot še pred recimo dvemi tedni (dvema tednoma? nikdar ne vem, lol)
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni vsi na forumu. Do sedaj sem samo spremljal od daleč in bral kaj se dogaja. Ampak morem reči, da mi je prvi stavek zelo všeč. Ugibam, da je to bila samokritika? Ne vem... Od generala in obrambnega ministra kaj takega izreči članom plemena "za katerega je toliko naredil in toliko truda vložil".

Matjazinho, kolko sem opazil, si ti vodja tega upora. SVAKA TI ČAST! Dajte jih zrušit! Da bo končno NoFear vido, da z tiranskim načinom vodenja ne more nič dosečt.
To, da pa tak grdo govori o članih, za katere je "toliko storil", PA NIMAM BESED! Upam, da se vam čimveč članov pridruži in da mu za vedno pokažete, da pač tak ne gre naprej!
Aja, pa še to. MATJAZINHO ŽE PREVZEMA NoFear-ja (1 vas je že padla :D-včeraj sem gledal)

ps: Ubijalec, hvala, da si vsaj te 4 spise delil z nami :D Najbolj se mi dopade tista "gora teksta" od matjazinha :D
 

DeletedUser

Guest
ps: Ubijalec, hvala, da si vsaj te 4 spise delil z nami :D Najbolj se mi dopade tista "gora teksta" od matjazinha :D

np, bom še delil kaj kar bo za na forum primerno, če pride kaj novega.

Torej, tu je najnovejša mojstrovina od noferja:
Opozorilo!
Spodnje besedilo vsebuje veliko če jev.


[SPOIL]
Nofear danes ob 02:50 Zadnje dni je bilo znova veliko pretresov v plemenu. Vprašanje je Z A K A J? Vsi tisti, ki ste podrobno spremljali kaj se dogaja ste lahko že pred časom opazili določene anomalije v plemenu. Pričelo se je ko so določeni člani plemena zavzemali vasi na K63 in so jih bili čudežno sposobni obranit. [player]klopčš[/player], [player]lojze bih[/player], [player]aj1983[/player], [player]andra[/player]... Vasi so čudežno ostajale globoko na področju K63 in sem si rekel hvala bogu fantje in dekleta nekaj znajo, čeprav sem dvomil, ampak nisem želel biti nergač in jih jemati v posmeh. Pred [ally]ŠB[/ally] napadi se zgodijo določene predrznosti igralca [player]kalvo[/player], ki sicer nima osnovnih pojmov o igranju, ampak je po naklučju prišel do tolikšnega števila vasi. Poteza leta je bila ko je [player]andra[/player]na veliko prosil za okrepitve v vas z manj kot 700 ( ja 700 se nisem zmotil ) in seveda nas je večina velikodušno poslala. Vas je imela zid na stopnji 7 in ni bila v cerkvenem območju igralca kar bi pomenilo da gredo naše okrepitve na 25% moči ( 50% ker ni v naši cerkvi in 25 ker ni obzidja ) se pravi okrepitve smo poslali direktno v klavnico in samo vprašanje časa je bilo kdaj jih bi potolkli, če nebi sam v okrožnici tega napisal. [player]ALEXX[/player] je posebna zgodba zase. Nekoč smo bili skupaj veliki prijatelji in je prejemal ogromno napadov in tudi pomagal nam je zavzemat sovražnikove vasi. V zadnjih 4 mesecih ni prejel niti enega napada ( kolikor jaz vem niti enega fejka ) in skoraj vse njegove vasi so bile na bojni liniji. Seveda je logično da si je kupil mir v zameno za kakšno dobro informacijo zato sem mu tudi večkrat poslal kako ponarejeno okrožnico z drugačnimi koordinatami ali sem ga testiral ( dokaza da je izdajal nimam ampak preveč je imel mir v primerjavi z ostalimi ) Denycare, brajdič, popski, vidmarjoe Že veliki izdajalci prve runde, ki so napol skesani prišli nazaj so se seveda logično zopet obrnili proti nam. Podobno je storil Bronksson, ki sem ga napizdil ker je zavzemal samo bonus vasi in sem mu rekel da človeka, ki bo na K74 in K75 zavzemal samo bonus vasi ne potrebujemo v plemenu. Potem so tukaj barbarske vasi. Moje navodilo je bilo, da se lahko zavzemajo barbari na področju igralca ( vsaj 70% ) članov nima svojega področja. Določilo se je da bodo nekateri lahko zavzemali barbare z nalogo da delajo notri samo obrambo in jo pošiljajo na linijo. Nihče drug se ni javil tako da sem zadevo kako priti do masovnih obrambnih enot vzel v svoje roke in jo tudi nekako uredil in sem postavil kar nekaj bunkerjev lahko preverite pri [player]hajici4[/player], [player]igor61[/player]in [player]crni[/player], ki so bili deležni dela obrambnega procesa. In res je tudi sam sem moral zavzeti kakega barbara ker ni šlo drugače. Del se jih zavzel pri širjenju na ozemlje ŠB kot ste tudi bili obveščeni del pa izključno za obrambo in za postavitve cerkva in velika večina jih je bila na mojem ozemlju med mojimi vasmi. Seveda ker nekateri ne poznate vse zgodovine vam je Matjazinho nametal nekaj jabolk in hrušk in vse skupaj dobro premešal, a stvari niso čisto takšne, če jih gledamo iz zornega kota razvoja plemena. Pri prvem problemu ( razdoru ) sem načrtno izgubil vse obrambne enote in sem zaradi tega izgubil eno vas sedaj me niso mogli presenetit. Očitek zakaj so bile potrebne enote v mojih vasi je bil povsem odveč. Napadali niso ker so vedeli da ne bodo prišli čez bunker!! Seveda sem si zadaj omislil še dodatno zaščito za core centre in premikajočo se bazo obrambe ( da ne bom preveč natančen ) odpovedal sem se 4 napadalnim vasem in notri posavil obrambo. Se opravičujem če sem bil kdaj do koga nesramen ali pa mu nisem česa dovolil. Za vsako stvar sem tudi imel odgovor. Pač igramo vojno plemen in v vojni so tudi vojne razmere. Potrebno je igrati kot ekipa in ne nabirati točke kot pristaniška kurba marince. V vojni ne morejo biti vsi glavni in vsi ne morejo ukazovat in če se kdaj kdorkoli ni strinjal z mano bi mi lahko povedal ali pa bi se dalo na glasovanje in poslalo okrožnico. Ne bom trdil da sem najboljši, ampak kar nekaj mi je uspelo in če nebi KOH pobral vilinov, s-l-o, north star alliance in če nebi ŠB pobrali vso golazen na K63 bi pleme EoW bilo najmočnejše pleme. Glede Ironmana in Sanzesa je pa tako. Jst jim verjamem da nista povezana z ŠB, ampak plemena se ne zapusti tedaj ko mu teče voda v grlo. Če bi mi napisala vsaj 1-2 dni pred razdorom da bi rada šla na svoje in se poiskusila kot vodje bi bil žalosten ampak jima nebi zameril verjetno bi bili celo zavezniki. Ko pa gre človek v času ko ti je najtežje in stisne rep med noge in potem pričakuje, da ga boš razumel je pa velik IZDAJALEC in neumnež. Seveda je Ironman takoj pristal na zavezništvo z izdajalci [ally]300[/ally] namesto da bi jih pomagal prenoblati. Sovražnikov imamo toliko, da jih niti ne štejem več. Pač tako je v tej igri in ne morem tega spremeniti. Naivno bi bilo pričakovati da bomo lahko dolgo obstajali, ampak igre še ni konec in mogoče še vedno ni vse izgubljeno. Od začetka smo imeli 3 sovražnike KOH TMP SP ( slovenski pirati ) sedaj jih imamo preko 10. in vsi so del velike trojice pa čeprav imamo načelen NAP z KOH ki nikomur ne koristi. Na žalost v tej igri ne zmagujejo vedno najboljši ampak tudi najbolj aktivni. Gremo fantje in dekleta veliko dela je pred nami ponoblati moramo skoraj 1500 vasi in nato bomo lahko mirno spali. Če se zadeve pravilno lotimo se bodo sesuli kot hišica iz kart. Strategija se že pripravlja. Se opravičujem za dolgi monolog ampak treba je povedat kako in kaj se je zgodilo da ne bo kdo prikrajšan za resnico. PS: Če kdo ne misli sodelovat ali napadat izdajalcev se jim lahko pridruži!!
[/SPOIL]

Torej Nofear prijetne sanje še naprej o tem da je/bo EOW najmogočnejše pleme in svetujem ti da ne obtožuješ vsakega 2gega člana da je izdajalec/spy še posebaj če nimaš dokazov. :rolleyes:

PS:Naj me nekdo spomni, če bom pozabil kje, da ko Nofear zapusti si1 napišem njegovo zgodovino :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Upam da se zaveda da takšnih gor tekstov od njega nihče v plemenu vrjetno niti ne bere :eek:, če bi, bi bil eow sedaj z 3Člani. :eek:
 
Top