Veliki preobrati!

DeletedUser

Guest
Hahahahaha. Tale NoFear pa živi v pravlci :p

"Največje in najboljše pleme je EoW" :D:D:D:D hahahahahahahah

NoFear, ne sanjaj! Še malo in tvojega EoW-ja več ne bo na tem svetu. Potem boš pa TI stisno rep med noge, pa reko, da zaradi pomankanja časa prenehaš z igranjem S1 :D

ps: Zelo zanimiva okrožnica :D Ty ubijalec :)
 

hawbix

Member
Reaction score
0
prebereš že, sam to je tud to...najbolš bi blo ta avtomatično preusmeriš pošto na kšnga zunanjega igralca ;)
 

DeletedUser

Guest
Sam tole bom prilepu..mislim da vse pove..nisi mogu lepše pa boljše se opisat..kaj bo ostalo za tabo

Nofear danes ob 18:19
SREČA DA NEUMNEŽE IN NEPOMEMBNEŽE POZABIJO
 

DeletedUser

Guest
Mislim da se bo gospodič Nofear zaradi obilice dela in poletja kmalu odločil brisati račun.
 

DeletedUser

Guest
Račun se briše sedem dni. Lahko, da ga bo prej konec. Komaj čakam mam nekaj za mu napisati. :)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Pa bodi car prinesi marelo, če te je strah. Lahko pa greš k snezki na kavico in krof.

Lahko pa da se snezka kar sama povabi. lol
 

DeletedUser

Guest
Ne imej takšne populistične izjave da raje ne nalimam tle gor kako ste imeli včasih ideje, da bi šli kot vohuni v TMP ali KaraK itd itd. Bodi raje tiho.

a ni ta izjava smešna slišat prav od tebe k si pisal vsem sovražnikom vse mogoče stvari in jim lezu v rit?? ti se kar delaj lepega tuki na forumu samo saj te vsi poznajo in tudi velik jih je videlo tvoja sporočila sovražnikom...
 

nofear

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni.... ja še vedno sem z vami ... administratorji me ne želijo ban ... :cool:

Tokrat sem sam proti vsem tako, da prosim pošljite mi kaj surovin, da še naredim nekaj poglavarjev.

Enostavno je postalo dolgčas, ker se mi resnično ne da nabijat več ODA točke. ( 1 mio v 1 dnevu )

Kvazi elita le kaj boste zdaj počeli? A lahk pridem zraven na piknik k ga boste imeli? Boste vsaj enkrat lahko

rekli da ste se družili z mano.

www.elitepvpers.de
 

nofear

Member
Reaction score
0
a ni ta izjava smešna slišat prav od tebe k si pisal vsem sovražnikom vse mogoče stvari in jim lezu v rit?? ti se kar delaj lepega tuki na forumu samo saj te vsi poznajo in tudi velik jih je videlo tvoja sporočila sovražnikom...


Kako bi lahko razdelili igralce na tem svetu 1:

1. rank freak: NoFear
2. rank nadpovprečnež: mungo, ninja, xmigx
3. rank kvazi elita: paradox, rfaric, bumbar, highlander
4. rank povprečnež: slovin,
5. rank noob: matjazinho, mahro
6. rank tetris player: marex, alexx

Kmalu bom naredil pravo razpredelnico.
 
Top