Veliki preobrati!

nofear

Member
Reaction score
0
Se opravičujem:

Kako bi lahko razdelili igralce na tem svetu 1:

1. rank freak: NoFear
2. rank profi: ( žal še nikogar ni blizu )
3. rank nadpovprečnež: mungo, ninja, xmigx
4. rank kvazi elita: paradox, rfaric, bumbar, highlander
5. rank povprečnež: slovin,
6. rank noob: matjazinho, mahro
7. rank tetris player: marex, alexx

Kmalu bom naredil pravo razpredelnico.
 

DeletedUser

Guest
Haha, NoFear sebe si nekam high pustavu...
Rank tetris si sebe puzabu postavit...
Malo sem popravil razpredelnico...
Kako bi lahko razdelili igralce na tem svetu 1:

1. rank freak: mungo, ninja, xmigx;
2. rank nadpovprečnež: paradox, rfaric, bumbar, highlander;
3. rank kvazi elita: matjazinho, mahro;
4. rank povprečnež: slovin;
5. rank noob: marex, alexx;
6. rank tetris player: NoFear.
No tako nekako trunutno izgleda...
Še dobro, da mene nisi dal gor :p
Ker ranka zame ni...
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Haha, NoFear sebe si nekam high pustavu...
Rank tetris si sebe puzabu postavit...
Malo sem popravil razpredelnico...
Kako bi lahko razdelili igralce na tem svetu 1:

1. rank freak: mungo, ninja, xmigx;
2. rank nadpovprečnež: paradox, rfaric, bumbar, highlander;
3. rank kvazi elita: matjazinho, mahro;
4. rank povprečnež: slovin;
5. rank noob: marex, alexx;
6. rank tetris player: NoFear.
No take nekako trunutno izgleda...
Še dobro, da mene nisi dal gor :p
Ker ranka zame ni...

Kdo si sploh ti denycare?
 

DeletedUser

Guest
Kako bi lahko razdelili igralce na tem svetu 1:

1. rank freak: NoFear
2. rank nadpovprečnež: mungo, ninja, xmigx
3. rank kvazi elita: paradox, rfaric, bumbar, highlander
4. rank povprečnež: slovin,
5. rank noob: matjazinho, mahro
6. rank tetris player: marex, alexx

Kmalu bom naredil pravo razpredelnico.

Hehe. LEpo, da me ne pozabiš omeniti. Očitno ti jaz pa mahro greva kar v nos. Aja tvoj EoW sva uničila... Če sva tako pleme položila na kolena, pleme z najboljšimi igralci, igralci kova nofear... In to sta storila dva noob-a... Potem ne vem kaki loleki ste bli ti in vsi tvoji računi.. :)
Kar se tiče ban-a si jim sigurno ponujal 200€ kot za vohune pa so se te usmilili. Aja, če ponudba velja še vedno za vohune, da na vohuna dobiš 200€ ti jih takoj naštejem 8.:)
Hehe. Kar se tiče piknika pa bi te res rad videl na njem. Me prav zanima, če si isti v rl kot v igrici....:)
 

DeletedUser

Guest
A si še ista oseba?
Meni se več to ne zdi...
Nah, kaj čem to tebi govort...
 

DeletedUser

Guest
Haha, NoFear te povabimo na piknik pa se bomo mal spoznal ipd... :)
 

DeletedUser

Guest
Nofear vidim da se še nisi naveličal tvoje stare igrice, poskusimo spreti TMP,ŠB in KOH, pa čeprav si že 100X sfailal. Kdaj boš razumel da tvojo igrico vsak spregleda, prej ali slej?
Pa tebe, bi iz enega samega razloga povabili na piknik, in ta razloh ni prijeten za tebe.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Potem pa me povabi pa ne govori tja v tri dni kot nekakšen brezveznik. Samo ne vem ali me lahko ti povabiš ali morate organizirat skupni sestanek pa se pomenit in dogovorit pa glasovat... :eek:
 

DeletedUser

Guest
Potem pa me povabi pa ne govori tja v tri dni kot nekakšen brezveznik. Samo ne vem ali me lahko ti povabiš ali morate organizirat skupni sestanek pa se pomenit in dogovorit pa glasovat... :eek:

Ne skrbi tako vabilo boš že dobil. hehe. Že ker takega za v pleme šb najbrž ne boš nikoli.:) Sicer nisem vodja ampak mislim, da tu imajo vsi dovolj v glavi, da te nočejo.:)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Če bi kdo imel tam kaj v glavi neb tebe nikol sprejel v pleme to je tako ali tako prvo.
 

DeletedUser

Guest
Heh. Sej tudi ti si me že enkrat. Pa če sem te takrat imel poln kufer si mislil, da te bom preko noči vzljubil? :)
Kar se pa tiče mojega vabila... Hmmm... Morda pa je bil kak dogovor... Kaj veš...
 

DeletedUser

Guest
Nofear nevem zakaj se tako veliko ceniš. Vredu si aktiven igralec ampak do sedaj nisi dosegel praktično nič. Začel si vojni z nami, ki na dolgi rok ni bila za vas uspešna in uničil si eno izmed najboljših plemen na temu svetu. realno gledano ste bili igralci EoW zelo kvalitetni nasprotniki. Največja prednost SB pred EoWjem je bila ta da v našem plemenu ni bilo tebe. Če bi bil bi tudi našo pleme razpadlo. Imaš se za nekega viteza ampak hkrati gledaš samo za svojo rit. VILIN ste samo gledali ko so jih napadali KOH, hkrati pa ste s KOH sprejeli NAP kljub temu da so oni tolkli po Karak. Toliko glede tvoje zvestobe.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Nofear nevem zakaj se tako veliko ceniš. Vredu si aktiven igralec ampak do sedaj nisi dosegel praktično nič. Začel si vojni z nami, ki na dolgi rok ni bila za vas uspešna in uničil si eno izmed najboljših plemen na temu svetu. realno gledano ste bili igralci EoW zelo kvalitetni nasprotniki. Največja prednost SB pred EoWjem je bila ta da v našem plemenu ni bilo tebe. Če bi bil bi tudi našo pleme razpadlo. Imaš se za nekega viteza ampak hkrati gledaš samo za svojo rit. VILIN ste samo gledali ko so jih napadali KOH, hkrati pa ste s KOH sprejeli NAP kljub temu da so oni tolkli po Karak. Toliko glede tvoje zvestobe.

SANJE MALEGA ČLOVEKA, DA BI NEKOČ BIL VELIK. Vprašaj raje svoje retardkote kaj se dogaja in koga vse ste že obtožili da je vohun. Zadnja tarča je bil mali Artur ki ste ga zjebal. Kakor ima kdo od vas dovolj plemičev obtožite nekoga, da je vohun in ga že farmate. ŠB style.

NoFear --- >>
 

DeletedUser

Guest
hehe..zdej pa res ne vem ali si tolk prpalen al se delaš bedaka..to je prvo kot prvo stil bivšega EoW..oziroma tebe in ožje žlahte..naj te spomnim na Hondo..pa ..dorde..in še kakšnega..ki so kao vohunli zame. dej sprijazni se da si pač na tem svetu zaključu..pač si se sam zafrknu..kakor si se obnašal.. če pa ne zastopiš da si sam kriv potem pač ti ne more noben pomagat

no pa še nekaj prišepnem..ne rabmo nobenga ven metat zarad plemičev..imamo zdej dost drugih tarč,,ehehe
 

nofear

Member
Reaction score
0
hehe..zdej pa res ne vem ali si tolk prpalen al se delaš bedaka..to je prvo kot prvo stil bivšega EoW..oziroma tebe in ožje žlahte..naj te spomnim na Hondo..pa ..dorde..in še kakšnega..ki so kao vohunli zame. dej sprijazni se da si pač na tem svetu zaključu..pač si se sam zafrknu..kakor si se obnašal.. če pa ne zastopiš da si sam kriv potem pač ti ne more noben pomagat

no pa še nekaj prišepnem..ne rabmo nobenga ven metat zarad plemičev..imamo zdej dost drugih tarč,,ehehe

Ja glede na to kje vse je imel honda vojsko mislim da so ravno igralci tomsa, rookec1... opazili, da te je na polno zalagal. Glede igralca dorde nisem jaz odredil da se ga prenobla in tudi nisem jaz razdelil tistih vasi, ampak lily tako, da prosim prepričaj se preden govoriš. Da ne bo pomote...

O prpaljenosti ne bova govorila, ker sva si že na to temo vse povedala in škoda težkih besed prijatelj.
 

DeletedUser

Guest
SANJE MALEGA ČLOVEKA, DA BI NEKOČ BIL VELIK. Vprašaj raje svoje retardkote kaj se dogaja in koga vse ste že obtožili da je vohun. Zadnja tarča je bil mali Artur ki ste ga zjebal. Kakor ima kdo od vas dovolj plemičev obtožite nekoga, da je vohun in ga že farmate. ŠB style.

NoFear --- >>

Misliš tvoje sanje? Jaz nikoli nisem žalil tvoje ljudi in zato od tebe pričakujem podobno. Vredu vidim da si obupan in zelo rad obtožuješ tukaj okoli. Izgubil si to vojno in to predvsem zaradi svojega ega. Če omenjaš in kriviš izdajalce se malo zamisli nad sabo. Nobeden te ne mara, noben te ni želel sprejeti k sebi a ti res misliš da gre tukaj za zaroto? Pač nobeden te nemara zaradi tega kakršen si. Pa ne mislim te žalit ali podcenjevati, lepo se je bilo bojevati s tabo ampak nevemkako dober nasprotnik pa nisi bil. EoW je bil veliko močnejši od nas in če niste znali izkoristiti svoje moči potem pa res nevem kako lahko nas žališ z retardi.
 

DeletedUser

Guest
denycare
se podpišem pod besedam bumber-ja...
Res je in NoFear zdaj tega ne moreš zanikat...
 
Top