Veliki preobrati!

nofear

Member
Reaction score
0
Misliš tvoje sanje? Jaz nikoli nisem žalil tvoje ljudi in zato od tebe pričakujem podobno. Vredu vidim da si obupan in zelo rad obtožuješ tukaj okoli. Izgubil si to vojno in to predvsem zaradi svojega ega. Če omenjaš in kriviš izdajalce se malo zamisli nad sabo. Nobeden te ne mara, noben te ni želel sprejeti k sebi a ti res misliš da gre tukaj za zaroto? Pač nobeden te nemara zaradi tega kakršen si. Pa ne mislim te žalit ali podcenjevati, lepo se je bilo bojevati s tabo ampak nevemkako dober nasprotnik pa nisi bil. EoW je bil veliko močnejši od nas in če niste znali izkoristiti svoje moči potem pa res nevem kako lahko nas žališ z retardi.


EoW bi vas pojedel in prav si imel ko si se tudi ti sam pritoževal na številom "dreka" v plemenu. Glede na to, da me nihče ne mara bom rekel samo to. YOU WISH...

Kdo je to danycare...
 

DeletedUser

Guest
Sam si ... NoFear, ne delaj se, da nič ne veš, pa ne uporabljaj ene in iste fore, kot jih uporabljaš pa, če sem zate danycare pa je to še bolje...
Kdo sploh si ti, je tvoja stara stara fora, tak, da sam...
Pa kdo je to ... Je ista fora...
Jbg, nobeden te ne mara pa se greš name spravljat...
Itak ne boš priljubljen, glej še vedno nimaš nobenega fana v clubu...
Ko dobiš člana lahko šele spregovoriš, pa zarad mene je lahko kdor koli od tvojih računov...
Zdaj pa se mi ne da več tebe gledat oz. brat tvojih poezij ali kaj takega, ki jih ustvarjaš in tak dalje...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No vredu saj so posamezniki, ki te imajo radi, naprimer tvoje dekle, pa bratranec pa še kdo bi se našel. V vsakem primeru, če si tako zelo dober in priljubljen ti nebo težko okrog sebe zbrati svoje privržence in spodnesti svoje nasprotnike. Glede tega kdo je to denycare? Pa lahko jaz tudi tebe vprašam, kdo je to Nofear? Do sedaj se aktivno samo oglašaš na forumu in aktivno igraš več računov, kaj več pa še nisi pokazal. Do sedaj si v celotnih 5 mesecih zavzel 10 vasi našim igralcem SB. Če k temu prištejemo da je bilo večina vasi sčiščena od tvojih soigralcev res nevem zakaj se tukaj napihuješ?
 

DeletedUser

Guest
Bumbar pa še to nisem siguren, če njegova punca nima raje njegovega bratranca. :) No no mal heca ne bom se spuščal na življenje izven igre...
Kar se pa tiče igre ti je bumbar vse lepo povedal. Mungo je doktor vojne plemen zate... Pa tudi ostale tolko kolikor podcenjuješ... :)
 

hawbix

Member
Reaction score
0
vse kr lohk rečm je, nofear tud tvoj moment bo pršu :p sicer hvala bogu da zaključujem z igranjem, ker tolk tvojih praznih vasi je okol mene da kr glava peče, tvoj kolega jerneyx bo pa tud kmal ob vojsko :) sam ti pa lohk povem, kar vidim v ŠB-ju od kar sm tam, si jih ti močno podcenjeval, oz to počneš v večini svojih prispevkov na forumu.
 

DeletedUser

Guest
Hehe če nebi blo nf-ja bi teli forumi samevali, tako pa imamo kost za glodanje.

user_image.php
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ali mora res Atasmrk pridt tle na forum, da vam obrazloži vse skupaj.

Krump je moj fan številka 1.
 

DeletedUser

Guest
hehe..ja brez veze je tole že ratal..krump se je pa itak izkazal na začetku pri luise..,hehe:)
 

DeletedUser

Guest
U NoFear ti pa imaš celo enega privrženjca, če lahko tako rečem...
No čistitke, vendar je tole že malo postalo smešno...
 

hawbix

Member
Reaction score
0
jah jst se ne bom nobenmu lizal, ne vidim poante ;) oz jo vidim, ko gledam kaj eni posamezniki delajo
 
Top