Vojna med SPQR in EoW plus akademije

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Ne, ne motiš se. Pa vendar sta inkoh in eow dve različni entiteti, pri čemer ena ne bo igrala vloge pri finalnem spopadu. In medtem, ko se vi ukvarjate z nami, torej z inkoh, hkrati izgubljate prednost pred eow, ker kot pravim, eow proti vam napreduje hitreje, kot vi proti njim, če se izvzame statistiko, ki jo v vaš plus pribije inkoh. Vendar izbire niti nimate. Inkoh morate prvo pospraviti, ker drugače vas bomo začeli pikati nazaj, v to ste lahko prepričani. Fronto imate tako odprto na dveh koncih in temu primerno morate tudi enote prerazporejati na dva konca. Posledica tega pa je, da na nobeni izmed front niste v 100% postavi, kar se na obeh koncih tudi pozna. Nas mlejete dosti bolj počasi, kot ste predvidevali, eow pa vam zavzema več vasi kot vi njim.

Če ne drugega, zelo je zanimivo vse skup :D
 

DeletedUser

Guest
Samo pri tem, ko se SPQR ukvarja z vami in je posledično izgubil 60 vasi, ste vi izgubili 10× toliko vasi. Ponavadi je napadalnih in obrambnih vasi v razmerju 1:1. Se pravi 300 nukov in 300 def vasi. Misliš, da jih ne bodo s pridom uporabljali ? ;)

Počasi postaja zanimivo tole. Mogoče se nekega dne srečamo na s4.


Infra
 

DeletedUser

Guest
Kolk je šele moj heroj zdaj vesel ko so začeli tvoji napadi prihajat. :)

Se pa res nisi pri nobenem napadu zmotil in poslal še plemiča zdravn! Bravo bravo! ;)
 

DeletedUser

Guest
Kolk je šele moj heroj zdaj vesel ko so začeli tvoji napadi prihajat. :)

Se pa res nisi pri nobenem napadu zmotil in poslal še plemiča zdravn! Bravo bravo! ;)

Haha vem ja sploh nisem razumel, poslal si mi 111 napadov pa 1 plemiča jaz sem bil samo :confused::confused::confused::confused:

PS: Hvala kojotek ×D


Kot napadalec si dne 05.08.2011 premagal največ enot na tem svetu (190.382 enot)!
Kot branilec si dne 04.08.2011 premagal največ enot na tem svetu (186.493 enot)!

90% tega je blo tvojega ;)

Moj paladin te je pa srečal v 4 bunkerjih, veš kak sem švical ko sem ga sem pa tja premikal :D
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Nej ne bi blo tko da če je calimero bannan doživljensko nej bi bli tudi njegovi drugi acc-i na forumu?o_O

Ne vem zakaj bi bil nekdo doživljensko banan, ker to nima nobenega smisla... pa čeprav calimero včasih res pretirava s svojim nakladanjem in "žaljenjem" nasprotnikov.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Nej ne bi blo tko da če je calimero bannan doživljensko nej bi bli tudi njegovi drugi acc-i na forumu?o_O

Forum in igra sta ločena stvar, prav tako v igri so svetovi ločeni, lahko si bannan na 1 svetu, vendar normalno naprej igraš na drugem. Izjeme so le težje kršitve, npr. večkratno žaljenje moderatorja, takrat uporabnika kaznujemo z vsemi razpoložljivimi sredstvi, drugače pa za te splošne kršitve, in splošno žaljenje ostalih uporabnikov pa ne.
 
Top