Vojna napoved

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Jaz to igro igram predvsem za sprostitev,nič me ne vdarijo ti plemiči po žepu ;) glede obrambe pa samo takole:nikoli ni nihče drug delal vojske zame,vse napade na vseh svetovih sem ubranila izključno samo sama z svojo vojsko...

hm... spet si omenila nekaj, česar jaz nisem. Zanimivo.
 

DeletedUser

Guest
Red rose





Datum pridružitve: Sep 2011 #21 pred 1 uro Na vrh
Citiraj:
Originalen komentar od ubijalec124
hm... zanimivo da to omeniš glede na to da to ni tvoj prvi taki napad. Očitno nimaš rada potem napadalne vojske, da jo kar tako vstran mečeš, pa da ne pozabimo plemičev. Ah sem pozabil saj vam je lahko ko delajo v PoR pa Lived samo zato da vam v KOH pošiljajo surovine.

Jaz to igro igram predvsem za sprostitev,nič me ne vdarijo ti plemiči po žepu glede obrambe pa samo takole:nikoli ni nihče drug delal vojske zame,vse napade na vseh svetovih sem ubranila izključno samo sama z svojo vojsko...
tole pa ne držiiiiiiiiiiiiii
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Frankov žal,naj se še tako trudim,mi nikakor ne uspe,se približat tvojemu besednemu nivoju,zato bom tvoje komentarje raje od sedaj naprej ignorirala-pa brez zamere :D
 

DeletedUser

Guest
hm... zgleda da se je KOH odločil pokazat svojo pravo naravno. Grožnje članom da jih boste uničili če ne prestopijo k vam? Bolj nizko nemorete past, mi smo še komaj začeli z našimi akcijami proti vam pa ste že tako nizko stopili. Moram rečt da sem mislil da maste več ponosa. Na drugi strani pa jaz dobivam vse več in več sporočil plemen, ki so zelo nezadovoljna z vami.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hm... zgleda da se je KOH odločil pokazat svojo pravo naravno. Grožnje članom da jih boste uničili če ne prestopijo k vam? Bolj nizko nemorete past, mi smo še komaj začeli z našimi akcijami proti vam pa ste že tako nizko stopili. Moram rečt da sem mislil da maste več ponosa. Na drugi strani pa jaz dobivam vse več in več sporočil plemen, ki so zelo nezadovoljna z vami.


Opa, tole je pa mal preveč. Kdo je komu grozil, to me res zanima. Kakor jst vem, ni nobeden nobenemu nič napisal glede uničenja. In tudi če bi kdo komu kaj napisal (glede groženj mislim o uničenju, ne glede prestopov) - ja saj je vojna, a ne. Ve pa se, da je kar nekaj članov plemena JA prestopilo k vam, pa ni nihče napisal, da ste jim grozili. Tako da ubijalec124, to ti ni bila ravno najbolj pametna poteza z tem postom. In tudi dobro veš, da KOH ni padel nikamor nizko - so borbe, še bodo borbe in to je namen te igre. Par bitk ste dobili - čestitam - vojne še zdaleč ne.
Aja, še glede surovin, ko si nekaj zgoraj omenjal. Kdo je v vaši aliansi za to zadolžen:vi, AIE ali NM? Verjetno vsak zase, predvidevam.Ne hodi s takimi ven, ker nima smisla - v to, kar si napisal glede surovin, še sam ne verjameš.
P.S. Če že hočeš vedet, sem marsikomu poslal kar nekaj surovin, pa sem v KOHu - a ni to čudno?
 

DeletedUser

Guest
Opa, tole je pa mal preveč. Kdo je komu grozil, to me res zanima. Kakor jst vem, ni nobeden nobenemu nič napisal glede uničenja. In tudi če bi kdo komu kaj napisal (glede groženj mislim o uničenju, ne glede prestopov) - ja saj je vojna, a ne. Ve pa se, da je kar nekaj članov plemena JA prestopilo k vam, pa ni nihče napisal, da ste jim grozili. Tako da ubijalec124, to ti ni bila ravno najbolj pametna poteza z tem postom. In tudi dobro veš, da KOH ni padel nikamor nizko - so borbe, še bodo borbe in to je namen te igre. Par bitk ste dobili - čestitam - vojne še zdaleč ne.
Aja, še glede surovin, ko si nekaj zgoraj omenjal. Kdo je v vaši aliansi za to zadolžen:vi, AIE ali NM? Verjetno vsak zase, predvidevam.Ne hodi s takimi ven, ker nima smisla - v to, kar si napisal glede surovin, še sam ne verjameš.
P.S. Če že hočeš vedet, sem marsikomu poslal kar nekaj surovin, pa sem v KOHu - a ni to čudno?

povprašaj trimoža, žal je objava zsjev prepovedana na forumu ampak če dovoli lahko brez problema ga objavim. In glede članov JA ki so prišli k nam, nismo nobenemu grozili, vsak je zase se odločil da pride k nam. Glede surovin možno da se motim, ampak maste pa nekaj druga očitno vsaj glede na to kolko je red rose razkrila tukaj.
 

Red rose

Member
Reaction score
0
povprašaj trimoža, žal je objava zsjev prepovedana na forumu ampak če dovoli lahko brez problema ga objavim. In glede članov JA ki so prišli k nam, nismo nobenemu grozili, vsak je zase se odločil da pride k nam. Glede surovin možno da se motim, ampak maste pa nekaj druga očitno vsaj glede na to kolko je red rose razkrila tukaj.

Ubijalec in kaj bi naj jaz razkrila tukaj?
Še enkrat preberi vse moje komentarje na tem forumu in se zamisli nad svojimi besedami....
 

DeletedUser

Guest
redose a se ne smilš sama seb,..............................bravo ERROR,bravo NM-to plemena,huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
zbogom JA,in pribežniki v KOH,...
sem si skusil grenkobo plemena JA,dokler sn bil tiho in pomagu od začetka ,ko so pa zrastl sem in smo bili odveč,hvala vam -----pravjo osel gre samo enkrat na led.
 

DeletedUser

Guest
redose a se ne smilš sama seb,..............................bravo ERROR,bravo NM-to plemena,huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
zbogom JA,in pribežniki v KOH,...
sem si skusil grenkobo plemena JA,dokler sn bil tiho in pomagu od začetka ,ko so pa zrastl sem in smo bili odveč,hvala vam -----pravjo osel gre samo enkrat na led.


Red rose ne sežeš do gležnjev - nikol se ni smilila sama sebi, v to si lahko prepričan. Tudi njen slog pisanja tule na zunanjem forumu je daleč pred tvojim - tudi to nekaj pove o igralcu oz. igralki.

ubijalec124, sem prebral, kaj je pisal trimož. Niti malo ni bilo groženj z njegove strani, napisal je samo dejstva. Nekako podoben slog pisanja je uporabil, kot nekoč ti pri pudingu - se še spomniš? Torej, ne pokvari mojega vtisa o tebi, ker sem ti do sedaj večkrat kot ne dal prav, kar si pisal na zunanjem forumu - naj vsaj približno tako tudi ostane in piši še naprej dejstva, ne pa tako, kot si napisal prej.

Lepo igro želim vsem sodelujočim na S7, s tem sem z moje strani tudi zaključil to temo - pišite, kar vam srce poželi :)
 

DeletedUser

Guest
Red rose ne sežeš do gležnjev - nikol se ni smilila sama sebi, v to si lahko prepričan. Tudi njen slog pisanja tule na zunanjem forumu je daleč pred tvojim - tudi to nekaj pove o igralcu oz. igralki.

ubijalec124, sem prebral, kaj je pisal trimož. Niti malo ni bilo groženj z njegove strani, napisal je samo dejstva. Nekako podoben slog pisanja je uporabil, kot nekoč ti pri pudingu - se še spomniš? Torej, ne pokvari mojega vtisa o tebi, ker sem ti do sedaj večkrat kot ne dal prav, kar si pisal na zunanjem forumu - naj vsaj približno tako tudi ostane in piši še naprej dejstva, ne pa tako, kot si napisal prej.

Lepo igro želim vsem sodelujočim na S7, s tem sem z moje strani tudi zaključil to temo - pišite, kar vam srce poželi :)

to meni zveni kot grožnja da ne omenim drugega dela. Hm... da vidimo puding, zanimivo ampak nikoli mu nisem pisal da mora prestopit, ker ga bomo drugače znoblal, mislim da je več kot očitno da ga v plemenu nismo hoteli imet. Z pudingom sem se odkar sem zapustil njegovo pleme samo enkrat menil in takrat sem ga enostavno posvaril da ga bomo znoblali če bo nadaljeval z napadi na moje člane kar sem tudi uresničil. Glede dejstev pa se obrni na red rose, saj je ona zapisala glede obrambe, ki je jaz nisem nikoli omenil. Pa še to je bila laž, sem dobil od našega vohuna v JA posredovano kako sta z trimožem jokala za okrepitve po plemenu ter KOHu ob namigu da se na vaju pripravlja akcija(red rose in trimož) da nebo pomote kakšne. Sicer pa kar nadaljujte z tem, kater bo prestopil pač ni za naše pleme, mi prihranite čas. Saj si z takim ki prestopi zarad grozilnega pisma in ker je par sovražnih vasi blizu njega nimam kaj začet v plemenu. Sicer dvomim da bi ninja katerega takega sprejel v pleme a pustimo se presenetit.
[mod=Grobi] Prispevek moderiran zaradi:

§13. Objava zasebnih sporočil
Objava zasebnih sporočil brez predhodnega dovoljenja vseh vpletenih oseb ni dovoljena. To velja za zasebna sporočila v igri ali na forumu in drugih privatnih pogovorov (Skype, MSN, ICQ, AIM, ....). Pred objavo mora o privolitvi biti obveščen moderator oddelka.[/mod]
 
Last edited by a moderator:

Red rose

Member
Reaction score
0
Lahko me prikazuješ kot jokajočo in ne vem kakšno na temle forumu,a me sploh ne gane.Vsi kateri vedo pod katerim nickom sem igrala svet 3 in z katerimi igram svet 7,vedo kako delujem v igranju,za druge pa se ne obremenjujem.
Dam pa ti en nasvet : pazi,da se gdaj ne zapleteš v svoje zanke laži - kar se boš verjemi slej kot prej....

Prijetno igranje želim še naprej vsem igralcem,tebi ubijalec pa želim čim uspešnejšo kariero pri igranju klovna na tem forumu.
 

DeletedUser

Guest
Mitja64





Datum pridružitve: Feb 2010

#30 pred 2 urami Na vrh
Citiraj:
Originalen komentar od frankov
redose a se ne smilš sama seb,..............................bravo ERROR,bravo NM-to plemena,huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrraaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
zbogom JA,in pribežniki v KOH,...
sem si skusil grenkobo plemena JA,dokler sn bil tiho in pomagu od začetka ,ko so pa zrastl sem in smo bili odveč,hvala vam -----pravjo osel gre samo enkrat na led.


Red rose ne sežeš do gležnjev - nikol se ni smilila sama sebi, v to si lahko prepričan. Tudi njen slog pisanja tule na zunanjem forumu je daleč pred tvojim - tudi to nekaj pove o igralcu oz. igralki.

ubijalec124, sem prebral, kaj je pisal trimož. Niti malo ni bilo groženj z njegove strani, napisal je samo dejstva. Nekako podoben slog pisanja je uporabil, kot nekoč ti pri pudingu - se še spomniš? Torej, ne pokvari mojega vtisa o tebi, ker sem ti do sedaj večkrat kot ne dal prav, kar si pisal na zunanjem forumu - naj vsaj približno tako tudi ostane in piši še naprej dejstva, ne pa tako, kot si napisal prej.

Lepo igro želim vsem sodelujočim na S7, s tem sem z moje strani tudi zaključil to temo - pišite, kar vam srce poželi
__________________
e moj mitja,jaz se v druge zadeve ne spuščam,ker sn bil pa v plemenu JA,pa lahka kaj rečem,nisn bil pa edini tam in vem tud tisti, ki so šli pred mano ven zakaj so šli,
jaz ne sodim človeka po pisanju,tko kot ti,saj so med nami ali smo šolan ljudje ,nekteri to igro igrajo policaji,zdravniki ,otroci,študentje itd,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
pa preberi kakšne narečja uporabljajo nekteri,jaz na to ne dam nič,ampak človeka ki poznam ,sodim po duši in značaju.



l.p.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
cestitke ubijalcu in veliko uspeha v vojni,ninja je pac boga reva,ki rabi cca 500 ljudi,da osvoji server nic novega na zapadu ponavlja se pravljica iz sveta ena ko je na hrbtu hrabrega TMP-ja osvojil server bbbbbbbbbrrrrr kar zmrazmi me kako podlo je izigral AtaSmrka
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
pa preberi kakšne narečja uporabljajo nekteri,jaz na to ne dam nič,ampak človeka ki poznam ,sodim po duši in značaju.



l.p.

Ka pilij nemo nika ? :D

Drugače pa svet 7 je šele začel kazat svojo podobo, ali bo malo ali zelo iznakažena pa bomo videli z časom. :)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
glej no glej očitno le ni vse tako rožanato pri KOHu, kot pa govorijo. Nekoga je motil tisti moj izsek iz zsja, očitno le niste tako nedolžni kot pa si rekel mitja, če bi bili vas nebi smelo motiti.

Bdw: red rose meni se ni treba nad mojimi besedami nič zamislit. Lahko pa še par dejtev tukaj napišem o vodstvu JA, ki so prebegnili v KOH.

PS: tule je še eno dejstvo:
Medtem ko so se vaši zavezniki borili z drugimi plemeni ste se vi lepo širili po njihovem ozemlju in čakali na priložnost. Upali ste da se bomo med sabo oslabili in boste kasneje lahko samo po vseh udarli. Ampak smo vas vsi že razkrinkrali, še tisti, ki so bili del vašega načrta na si1. Zdaj se je situacija obrnila, in ste vi obkoljeni z sovražniki tako kot je bil TMP na si1, seveda ste enako taktiko hoteli uporabit tukaj, a se vam je vrnilo. Kako vam je všeč ko kdo obrne vaš načrt proti vam?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
glej no glej očitno le ni vse tako rožanato pri KOHu, kot pa govorijo. Nekoga je motil tisti moj izsek iz zsja, očitno le niste tako nedolžni kot pa si rekel mitja, če bi bili vas nebi smelo motiti.

Bdw: red rose meni se ni treba nad mojimi besedami nič zamislit. Lahko pa še par dejtev tukaj napišem o vodstvu JA, ki so prebegnili v KOH.

PS: tule je še eno dejstvo:
Medtem ko so se vaši zavezniki borili z drugimi plemeni ste se vi lepo širili po njihovem ozemlju in čakali na priložnost. Upali ste da se bomo med sabo oslabili in boste kasneje lahko samo po vseh udarli. Ampak smo vas vsi že razkrinkrali, še tisti, ki so bili del vašega načrta na si1. Zdaj se je situacija obrnila, in ste vi obkoljeni z sovražniki tako kot je bil TMP na si1, seveda ste enako taktiko hoteli uporabit tukaj, a se vam je vrnilo. Kako vam je všeč ko kdo obrne vaš načrt proti vam?
[/SPOIL]

Moram se oglasit, čeprav sem napisal, da se ne bom. Nobeden ni nedolžen, to nisem rekel. Mene tvoj izsek ni motil, lahko je moderator to sam od sebe naredil, ali je kdo drug javil, to ne vem in da ti po pravici povem, me niti ne zanima. Da smo obkoljeni z sovražniki, ni nič čudnega, 3/4 igralcev je bilo znoblanih iz strani Koha na S1 in Slovenci smo zelo maščevalen narod. Ubijalec124, to je ja normalen pojav :) Moti me, da primerjaš S1 z S7, tu na S7 je vseeno malce drugače, se ti ne zdi? Ta obroč okoli centra je velika prednost za igralce, ki so v njemu. Nekako mi je ta svet bolj podoben svetu 3, kjer je na začetku prevladovalo pleme TEAM, ki je imelo tudi skoraj ves svet proti sebi. Vojna se je na S7 šele dobro začela - in vse je odvisno, kakšna bo aktivnost. Pri vas ste zelo aktivni tudi ponoči, no pri nas imamo drugi dan službo, šolo, fax itd - uporabljam tvoje besede izpred parih mesecev ;) Aha - po katerem ozemlju smo se mi širili, ubijalec? Tega ne razumem najbolj - K44 je bil od vsega začetka naš in tam smo se največ razširili - razen, če ti ne misliš kaj drugega.

Še odgovor frankovu... Takole sem napisal: Tudi njen slog pisanja tule na zunanjem forumu je daleč pred tvojim - tudi to nekaj pove o igralcu oz. igralki. Nekaj še ne pomeni vse in vem, kdo vse špila to igro - od policajev do upokojencev, od šolarjev do študentov - in prav je tako.

Provokacijo od calimerota na račun ninje niti ne bom komentiral - ni vredno izgubljati besed.
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Nihče od vodstva JA ni prebegnil-če to slučajno leti name v tem trenutku zapuščam pleme.Proti vam se bom borila sama,kolikor mi bo pač uspevalo,če pa ne,pa pohopsajte vas za vasjo,jaz imam dovolj tega tvojega natolcevanja.
Žal igram jaz to igro za sprostitev in ne za to,da me bo negdo kot ti vlačil po zobeh.....

Lp
 

DeletedUser

Guest
cestitke ubijalcu in veliko uspeha v vojni,ninja je pac boga reva,ki rabi cca 500 ljudi,da osvoji server nic novega na zapadu ponavlja se pravljica iz sveta ena ko je na hrbtu hrabrega TMP-ja osvojil server bbbbbbbbbrrrrr kar zmrazmi me kako podlo je izigral AtaSmrka


Kaj si pa ti naredil na si4 ko si ožel vsako možno pleme v svoj prid oz. grozil vsakemu možnemu članu?? Daj bodi že tiho s temi tvojimi bedarijami, ker tvoje svinjarije smrdijo do neba.
 

DeletedUser

Guest
cestitke ubijalcu in veliko uspeha v vojni,ninja je pac boga reva,ki rabi cca 500 ljudi,da osvoji server nic novega na zapadu ponavlja se pravljica iz sveta ena ko je na hrbtu hrabrega TMP-ja osvojil server bbbbbbbbbrrrrr kar zmrazmi me kako podlo je izigral AtaSmrka


haha..precej hrabri ste bili ja..kot mirko z radirko:cool: nekateri so bili ja..samo tebe ni bilo vmes..

hehe..spet se pregovarjate kot otroci v vrtcu za liziko..dejte na temo vojne rajši kaj povedat,,ne pa kar neki..
 
Status
Not open for further replies.
Top