Vojne na s7

Red rose

Member
Reaction score
0
pozdravljeni fantje :)
vidim,da imate ogromno dela z klepetanjem o našem plemenu,hmm torej več hrane za vas?Kar pridite na obisk v moje vasice-komaj čakam na tale spopad :D Ne se bat,saj če vi ne boste upali prit,bom pa jaz obiskala vas ;)
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni fantje :)
vidim,da imate ogromno dela z klepetanjem o našem plemenu,hmm torej več hrane za vas?Kar pridite na obisk v moje vasice-komaj čakam na tale spopad :D Ne se bat,saj če vi ne boste upali prit,bom pa jaz obiskala vas ;)

ne skrbi, ko bomo prišli na obisk neboš več govorila komaj čakam. Mi te bomo pričakali z odprtimi rokami, še pojedino bomo tvoji vojski pripravili. Sam če se nebo noben kasneje vrnil nas ne krivi. Tak da ti kar.
 

DeletedUser

Guest
T-Rider



Datum pridružitve: Jul 2011 #260 pred 3 urami Na vrh
Saj vidiš da rabijo prostor za prihajajoče C-C igralce, ampak v opisu še vedno sprejemajo "samo" igralce iz k45.
Zanimivo postaja .




ja saj je zanimivo,spremljam na tole pleme JA,kako se bo obrnilo in koga bojo sprejel v pleme ali spremenil ime,mogoče,,,,,,,,,,združitev,znal so ta glavni okrepitve kseb,tamal smo pa nasrkal ,k nismo imel obrambe.
 

DeletedUser

Guest
pozdravljeni fantje :)
vidim,da imate ogromno dela z klepetanjem o našem plemenu,hmm torej več hrane za vas?Kar pridite na obisk v moje vasice-komaj čakam na tale spopad :D Ne se bat,saj če vi ne boste upali prit,bom pa jaz obiskala vas ;)



Verjetno bo obisk spet prsu v nocni bonus :) ane?

PS: Se je vojska ze obnovila :p
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
pozdravljeni fantje :)
vidim,da imate ogromno dela z klepetanjem o našem plemenu,hmm torej več hrane za vas?Kar pridite na obisk v moje vasice-komaj čakam na tale spopad :D Ne se bat,saj če vi ne boste upali prit,bom pa jaz obiskala vas ;)

Posladek je vedno na koncu. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
T-Rider



Datum pridružitve: Jul 2011 #260 pred 3 urami Na vrh
Saj vidiš da rabijo prostor za prihajajoče C-C igralce, ampak v opisu še vedno sprejemajo "samo" igralce iz k45.
Zanimivo postaja .




ja saj je zanimivo,spremljam na tole pleme JA,kako se bo obrnilo in koga bojo sprejel v pleme ali spremenil ime,mogoče,,,,,,,,,,združitev,znal so ta glavni okrepitve kseb,tamal smo pa nasrkal ,k nismo imel obrambe.

frankov, koliko si ti sploh star? spremljam tvoje poste na forumu, pa take slovenščine še na sredini OŠ ne srečaš... da ne govorim o skropucalih, ki si jih užaljeno meni pisal, po tem, ko sem rihtal obrambo zate, ker nisi bil sposoben sam se organizirati.
koga bomo sprejeli, kakšno ime bomo imeli, s kom se bomo združili, to na našo srečo ni več tvoj problem. lagati pa ti ni treba več po forumih. ta glavni vsekakor niso nikoli okrepitve zase držali v škodo malih. malo se sam vprašaj, zakaj si danes tam, kjer si...
pa lepo, sončno, prvo oktobrsko soboto želim vsem, tudi sovragu, ki misli, da je Bog... ti že veš, koga mislim... :cool:
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Po 7 svetovih bi pa človek že pričakoval malo več znanja o igri in obnašanja na forumu in bi lahko znali razlikovat svetove med sabo in ne prenašat besa iz sveta v svet.
 

DeletedUser

Guest
saj to ni bes,sam, ko se nemre branti tale trimož,pol pa kvasi neumnosti,tale slovenščina ni za oceno pisat --oprost primož,v svojmu plemenu poglej kok ti pišejo. si pač jezen, če nekdo resnico pove,moje obrambne enote so bile pr drugih v obrambi in bunker,men je pa rebotko napav,zahvala gre še gturko ki je jemu razumevanje do drugih,je pač trimož napačen v vodstvu,,kok se pa naj pol branim če nimam vojske doma,prvič si mi res zrihtu bunker ,vsaka ti čast,ko sn pa v drugo rabo ste pa vsi pisal nimam ,taglavn pa ste itak bli tiho,SKELAni nkol poslal pomoči-še napadu me je, ko sn zapusto pleme pa je imev kolk točk več,edin ženski svet je sodeloval,kako naj pol igravci zdržijo pr vas.pa še to,sem danes tasm kjer sem v živlenjuresničnem,v igri me pa ni,čeprav sn prvo mislu,čakam pa na svet 8.pa to:::::::::::::::tukaj se menda lahka kaj zmenmo,da se vprašaš če je slučajno steboj kaj narobe al smo ostali krivi.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ti, dečko, si res neverjeten! po 18-tih letih šolanja komaj razumem, kaj probaš povedat...
v plemenu pišejo dokaj lepo, ker je to, kako nekaj napšieš, tvoje ogledalo. in ti se kažeš za moje pojme v zelo slabi luči.
jaz se branim?! pred kom? zakaj? ne duhoviči!
s tabo ne bom več polemiziral, si pač užaljen otrok, ker smo te 2x vrgli iz plemena.
 

DeletedUser

Guest
mal se zamisli in preštudiri kaj pišeš,neresničnosti,seveda te razumem,morš se brant-logika.naj še drugi, ki so nekoč bili v plemenu še kaj napišejo,seveda ,ker se bojijo ali nočejo diskusije o teb.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
katero neresničnost sem napisal kdaj?! povej! citiraj me!
pred kom se moram branit? pred tabo?! a misliš, da ima kdo v plemenu o tebi dobro mnenje?
kdo se mene boji?! zakaj bi se, razen zaradi vojske? sem komu v plemenu prepovedal kdaj pisati ali glasno povedati svoje mnenje?

in malo si se zaštrikal - če so šli iz plemena, potem bi si verjetno upali pisati o meni, ker jih ščiti novo pleme, ali si mislil te, ki so še ostali?

tole mi tudi ni jasno - naj še drugi, ki so nekoč bili v plemenu še kaj napišejo,seveda ,ker se bojijo ali nočejo diskusije o teb. a tu kaj manjka? prvi del je ok, naj še drugi kaj o meni napišejo, naj, ni problema, imam čisto vest; potem si me pa izgubil - seveda, ker se bojijo... nekaj ne štima, dragi frankov...
bom ponovil prvo vprašanje danes - koliko si star sploh? :D
 

DeletedUser

Guest
logično,ker si me vrgu iz plemena,te ostali morajo ubogat ,če ne še njih vržeš ven bo isto kot zmano,pol pa seč po sromaku,---vse grehi za naprej in nazaj so njegovi,veš jaz sem pač ti povedu zato nis odgovarjal na forum.ti pač maš vsacga za 10letnika,to je tvoj problem tudi,ne ne ne bom ti tih.vedi to izbrisu sn račun zarad tebe in ne bom igrav več,hvala za to tvojo potrpežlivost in nepotrpežljivost, ki si jo imel do mene v plemenu,igravcu potolčeš še tisto veselje ,ki ga misli igrat,pa vem in se zavedam, da je to igra.drugi pa bojo spoznal kak si.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
pa lepo, sončno, prvo oktobrsko soboto želim vsem, tudi sovragu, ki misli, da je Bog... ti že veš, koga mislim... :cool:
Za tebe je lahko 50% mojega plemna bog tak da nebi o tem.

Če kdo kaj piše o tebi ali ne, ni važno. Večina jih ne spremlja foruma tako da četudi bi hoteli nemorejo.
 

DeletedUser

Guest
logično,ker si me vrgu iz plemena,te ostali morajo ubogat ,če ne še njih vržeš ven bo isto kot zmano,pol pa seč po sromaku,---vse grehi za naprej in nazaj so njegovi,veš jaz sem pač ti povedu zato nis odgovarjal na forum.ti pač maš vsacga za 10letnika,to je tvoj problem tudi,ne ne ne bom ti tih.vedi to izbrisu sn račun zarad tebe in ne bom igrav več,hvala za to tvojo potrpežlivost in nepotrpežljivost, ki si jo imel do mene v plemenu,igravcu potolčeš še tisto veselje ,ki ga misli igrat,pa vem in se zavedam, da je to igra.drugi pa bojo spoznal kak si.

še vedno nisi povedal, koliko si star...:cool:

v prvo te nisem jaz izločil, pač pa si sam odšel! želiš dokaz?
ostalo napisano ne bi komentiral...

Za tebe je lahko 50% mojega plemna bog tak da nebi o tem.

Če kdo kaj piše o tebi ali ne, ni važno. Večina jih ne spremlja foruma tako da četudi bi hoteli nemorejo.

ja lejga, poba, kaj si sebe videl v zapisanem? opa, ego do vrha nosu! pazi, da ti ne stopi v glav(c)o! pazi... :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
tole je komentar primoža(trimoža),naj pove rajš ,kaj se v plemenu dogajalo nasploh,zaj govori, da sem jaz krivec,kriv za pleme,kdo je pa kriv, da je šov hudobca pred menoj,par dni,a sn tudi jaz kriv,imam in sem kanček kriv mi je pač ušlo priznam ,a upajo tole dat v javnost trimož ,skela in podobni ,ki so ignoriral ostale,resnica naj pride na dan.zaj bo reku daostali ki so šli pred mano ,da zarad mene,!!!!!!!!!!!!!ko sn odšel iz plemena ,me sploh ni hotu poslušat in me ignoriral,lady mi je prisluhnila vsaka ji čast,skela pa me je napadav ,seveda takega, ki ima mal točk,tam naj rebotkota napade ,ne upa.pa še bi bilo za povedat,a sn zaj tudi jaz kriv ,ko ne igram več.aloooooooooooooooooooooooo


aloooooooooooooooo a ti pa res ne znaš brat,ti tovarišica za slovenski jezik umrla---kaj primožek



pa še nazaj sn napisu ,da sn šov v prvo sam ven.si pač čuden ,zato je pleme problem





DAJTE VSA PLEMENA ČIM PREJ ZBRISAT TEGA PRIMOŽEKA,PLAČAM ZA PIJAČO,PA ŠE PRIMOŽA POVABIM NA PIR,ME ZANIMA GDO V BISTVU JE TA ČLOVK. pa JA TUDI.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ja lejga, poba, kaj si sebe videl v zapisanem? opa, ego do vrha nosu! pazi, da ti ne stopi v glav(c)o! pazi... :D

hm... očitno ti tudi moraš nazaj v OŠ in ne samo frankov kot mu pišeš. Moj ego je čist vredu hvala za skrb, ne da se te kaj tiče. Sicer pa če napišeš sovraga, jaz nevidim nobenega drugega plemena, ki bi vas noblalo, kot 5letne otroke. Mislim da ti frankov ni čisto nič dolžen razlagat kolko je star, če bi se tolko, kot se njemu posvečaš, se posvetil plemenu, bi mogoče bil razultat noblanja drugačen.
 

DeletedUser

Guest
hm... očitno ti tudi moraš nazaj v OŠ in ne samo frankov kot mu pišeš. Moj ego je čist vredu hvala za skrb, ne da se te kaj tiče. Sicer pa če napišeš sovraga, jaz nevidim nobenega drugega plemena, ki bi vas noblalo, kot 5letne otroke. Mislim da ti frankov ni čisto nič dolžen razlagat kolko je star, če bi se tolko, kot se njemu posvečaš, se posvetil plemenu, bi mogoče bil razultat noblanja drugačen.

tvoj ego je zelo nabit, kar se vidi po pisanju in po tem, da se vtakneš v vsakega in v vsako sporočilo na forumu... ja? že iz tegale zapisa - ki bi vas noblalo, kot 5letne otroke - se vidi, da si poln samega sebe!
in ne boš verjel, pod sovraga se lahko misli tudi samo 1 igralca, ne pleme. ja? ok?

kar imava s frankotom, je med nama, ti si se kot velik ego in poznavalec seveda vključil... žal debate ne moreva imeti preko ZS, ker me je dečko blokiral... seveda mi ni dolžan razlagati okoli svoje starosti, ali pa izobrazbe, kot, Bog ne daj o usmerjenosti ali veri, pove pa lahko, če ga vprašam, ker me pač zanima glede na stil pisanja...

a sva se razumela, klankon?! :rolleyes:

aloooooooooooooooo a ti pa res ne znaš brat,ti tovarišica za slovenski jezik umrla---kaj primožek



pa še nazaj sn napisu ,da sn šov v prvo sam ven.si pač čuden ,zato je pleme problem





DAJTE VSA PLEMENA ČIM PREJ ZBRISAT TEGA PRIMOŽEKA,PLAČAM ZA PIJAČO,PA ŠE PRIMOŽA POVABIM NA PIR,ME ZANIMA GDO V BISTVU JE TA ČLOVK. pa JA TUDI.

nikjer nisi napisal, da si šel SAM ven. je tako?!
če mi napišeš Primožek, me čisto nič ne užališ ali prizadeneš. mi laska! se počutim mlajšega. ha ha :D

mene ni treba vabit na pir, pijem samo s prijatelji in pa z ljudmi, ki jih želim spoznati. tebe ne želim. tako da, hvala, povabilo sem zavrnil.
 
Last edited by a moderator:
Top