Vojne na s7

janci89

Member
Reaction score
0
mah 24h na dan pa tud vsak ni dosegljiv da bi odmikal vojsko....majo pa zato lepo surovinska polja razvita...

no saj ne rečem da nimajo vojske sam glede na njihove pike je premal
 

DeletedUser

Guest
Jap nekateri odmikajo vojsko zgleda jo majo tok da se zano bojijo al je pa nč nimajo.

Mislm za kohovce
 

DeletedUser

Guest
mah 24h na dan pa tud vsak ni dosegljiv da bi odmikal vojsko....majo pa zato lepo surovinska polja razvita...

no saj ne rečem da nimajo vojske sam glede na njihove pike je premal

tudi ti nisi 24/7 dosegljiv razen če si nolifer tako da nebi o tem.
 

janci89

Member
Reaction score
0
tudi ti nisi 24/7 dosegljiv razen če si nolifer tako da nebi o tem.

ja pa kdo reče da sem aktiven 24/7, saj nisem obseden z to igro ima jaz tud redno življenje


jaz sam rečem da tu pa tam naletimo na kako KOHovo vas b kateri je recimo 100 čet in polno skladišče surovin...
sam to sem mislo
 

Highlander

Member
Reaction score
0
lepo počasi, vse pride na vrsto in tud vojsko bo treba enkrat pokazat, ampak šele ko bo čas zato

lp
 

ninja

Member
Reaction score
0
spet vroče, nekateri rabite klimo vklopit ;) ko bo potrebno, bodo tudi vojsko nastavili...to je pa res....mi gremo počasi naprej
 

Highlander

Member
Reaction score
0
ne vem če to treba razpustit pleme, ker sem slišal, da naj bi kar nekaj KOH-ovcev že razmišljajo o brisanju računov :eek:
 

DeletedUser

Guest
Sedaj imajo vojno in so razpršeni po celem svetu tako da si nemorejo dobro pomagati kar je dobro z nas.
 

DeletedUser

Guest
lepo vas prosim, za tiste kaj jih poznam vam lahko povem, da lahko brez težav prenesejo kaj jih noobi napadajo. Vse kar boste dosegli, je da si boste prerani grob skopali.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Pleme JUGOVZHOD je plemenu NightMares napovedalo vojno!

Ime vojne: ~NM~

Pojasnilo:
Ker mislijo da so dobri.
________

Nekaj za pokomentirat :).
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Jap nekateri odmikajo vojsko zgleda jo majo tok da se zano bojijo al je pa nč nimajo.

Mislm za kohovce

jaz cel cas odmikam vojsko ker ce sem dosegljiv ko mi nekdo posle napad grem na njegovo vas pa kliknem napadi pa poslem izvidnike pa vidim da nevedo z drugim napadat kot z izvidniki a ti mislis da mu bom jaz pokazau kaj mam za vojske ????
naj napade z resno vojsko pa bo videl kaj mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

nofear

Member
Reaction score
0
Edina rešitev za vse igralce je da naredijo delavnice notri 50 katapultov in jih skupaj z ostalo napadalno vojsko pošljejo na KOHovce ter jih vsaj malo zaustavijo.
To bi bilo edino učinkovito proti neustrašnemu kraljestvu zvestobe.
Verjetno pa se bo zgodilo prej obratno in bodo KOHovci delali katapulte in rušili nasprotnika, vsaj kolikor jih poznam.

Taktika branjenja. Od začetka seveda se bo umikala vojska in to iz večih razlogov. Prvi je ta da je ne izgubijo drugi je ta da je nasprotnik ne vidi. :)

Skrivališča na 10 tako da bo tudi lov neuspešen. Potem pa kar naenkrat bunker in bye bye napadalna vojska in že ste KOH farma.

Vse te vojne, ki se napovedujejo v teh trenutkih je samo in zgolj samo petelinjenje in ko se bodo pričeli dnevi letanja perja bo vse drugače in bodo vsi šparali vojsko.
 

janci89

Member
Reaction score
0
Pleme JUGOVZHOD je plemenu NightMares napovedalo vojno!

Ime vojne: ~NM~

Pojasnilo:
Ker mislijo da so dobri.
________

Nekaj za pokomentirat :).

ja zato pa zdaj njihov vidja stoka pr nas da jim naj pomagamo...že dva dni se mi joka...
komu načast so pa pol šli zvami v vojno...to pa je res čudno pleme...

če jaz komu napovem vojno je to z ponosom pa magar me uničijo v enem dnevu
 
Top