Vojne na s7

DeletedUser

Guest
Kaj sploh je s tem obročem?
Je bilo tako mišljeno da se naredi, ali pa je prišlo do napake?

oh dvomim da boš dobil odgovor. Rekel bi da je spet napaka, te so zadnje čase pogoste. Bodo pa zarad tega vojne še zanimive.
 

nofear

Member
Reaction score
0
oh dvomim da boš dobil odgovor. Rekel bi da je spet napaka, te so zadnje čase pogoste. Bodo pa zarad tega vojne še zanimive.

Za to napako sem sicer dobil odgovor, ki ga razumem, a sam bi ravnal drugače. Nekateri so s tem obročem pridobili takšno prednost, da je resničo nekorektna do ostalih igralcev, a kar je je in sedaj se tega ne da več spreminjat.

Jaz bi svet 7 zalaufal šele septembra, ko gre deco v šolo.
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Za to napako sem sicer dobil odgovor, ki ga razumem, a sam bi ravnal drugače. Nekateri so s tem obročem pridobili takšno prednost, da je resničo nekorektna do ostalih igralcev, a kar je je in sedaj se tega ne da več spreminjat.

Jaz bi svet 7 zalaufal šele septembra, ko gre deco v šolo.

In kakšen je ta odgovor?
 

kira27

Member
Reaction score
0
Za to napako sem sicer dobil odgovor, ki ga razumem, a sam bi ravnal drugače. Nekateri so s tem obročem pridobili takšno prednost, da je resničo nekorektna do ostalih igralcev, a kar je je in sedaj se tega ne da več spreminjat.

Jaz bi svet 7 zalaufal šele septembra, ko gre deco v šolo.

Se popolnoma strinjam...me pa zanima vsebina odgovora...???
Se pa v naprej zahvaljujem tebi oz.podpori (gdor bo pač odgovoril).:rolleyes:

L.p.
 

nofear

Member
Reaction score
0
In kakšen je ta odgovor?

Odgovor je bil dovolj dolg in temeljit tako, da jim verjamem zakaj je do tega prišlo. Čeprav mi je žal , da je svet 7 nastal z napakami mi je pa všeč, da so na njemu sami dobri fajteri, ki se bodo žgali med sabo.
Jack je med vami!!!
 

DeletedUser

Guest
Odgovor je bil dovolj dolg in temeljit tako, da jim verjamem zakaj je do tega prišlo. Čeprav mi je žal , da je svet 7 nastal z napakami mi je pa všeč, da so na njemu sami dobri fajteri, ki se bodo žgali med sabo.
Jack je med vami!!!

...ne pozabi na fajterke ;)....
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
Odgovor je bil dovolj dolg in temeljit tako, da jim verjamem zakaj je do tega prišlo. Čeprav mi je žal , da je svet 7 nastal z napakami mi je pa všeč, da so na njemu sami dobri fajteri, ki se bodo žgali med sabo.
Jack je med vami!!!

Če ni ta odgovor ne vem kakšna skrivnost, bi ga lahko tu objavil da ne bomo vsi na podporo pisali in jim še več (nepotrebnega) dela naložili?
 

Flako

Member
Reaction score
0
Situacija s tem "obročen" na si7 je malo bolj zapletena...
Problem je nastal, ko je nekaj dni po odprtju sveta prišlo do tehničnih težav, katerih ni bilo mogoče odpraviti in posledica je, da so igralci v notranjosti "bolj narazen" od ostalih.
Tehnična napaka je bila naključna, in zadeve ni bilo mogoče nikakor popraviti.
Za zadevo se opravičujemo, vendar kot je že bilo povedano, za tehnične napake ne moremo odgovarjati in na njih vplivati, se preprosto zgodijo. Zato tudi naprošam vse uporabnike, da ste strpni.
Za vaše razumevanje se vam zahvaljujemo,

Lep pozdrav,
Flako/Super moderator
 

nofear

Member
Reaction score
0
Situacija s tem "obročen" na si7 je malo bolj zapletena...
Problem je nastal, ko je nekaj dni po odprtju sveta prišlo do tehničnih težav, katerih ni bilo mogoče odpraviti in posledica je, da so igralci v notranjosti "bolj narazen" od ostalih.
Tehnična napaka je bila naključna, in zadeve ni bilo mogoče nikakor popraviti.
Za zadevo se opravičujemo, vendar kot je že bilo povedano, za tehnične napake ne moremo odgovarjati in na njih vplivati, se preprosto zgodijo. Zato tudi naprošam vse uporabnike, da ste strpni.
Za vaše razumevanje se vam zahvaljujemo,

Lep pozdrav,
Flako/Super moderator

Evo podoben odgovor sem dobil tudi sam in fantom verjamem, ker resn ne vidim prav nobenega razloga zakaj bi nekdo namerno želel zafrkniti server svet 7. Žal se je tako naredilo in tako kot je že flako pozval k strpnosti vas pozivam tudi sam. V končni fazi bo igra postala zelo zanimiva in napeta.
Zame je KOH še vedno favorit čeprav z srcem navijam za NR ker so to moji soborci iz svet 2 drugače pa vsem želim veliko sreče in zabave pri igri.
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je prezgodaj da bi govorili o favoritih, kajti uspeh na enem svetu ne zgotavlja uspeha na drugem.....

Je pa kar nekaj kvalitetnih plemen kot so NR NM AIE pa tudi Ano. ki brez problema parirajo KOH-u
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sami noobi, sam vas bom vse ponoblal... Zapomnite si; strup je v malih flaškah ;) .
Se pa strinjam, da je že sedaj ogromno plemen, ki bi jih lahko smatrali za kvalitetne, tako da napovedati uspeh samo enega plemena je nesmiselno, ker prej ali slej, se bodo začela kvalitetna plemena zdruzevat, določeni igralci bodo nehali ,itd, itd, tako da favorizirati 1 pleme je popoln nesmisel.
No, moje mnenje vsaj...
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je prezgodaj da bi govorili o favoritih, kajti uspeh na enem svetu ne zgotavlja uspeha na drugem.....

Je pa kar nekaj kvalitetnih plemen kot so NR NM AIE pa tudi Ano. ki brez problema parirajo KOH-u


Se strinjam, kar je Yoshi napisal. Bo pa zanimivo zaradi tega, ker se je zbrala dobra druščina iz vseh dosedanjih svetov.
Osebno nimam nobenega favorita med plemeni, je še prezgodaj za to.

P.S. Pleme Anonymous niso ravno tolk anonimni, kakor bi želeli bit :D Yohans, Puding, Rhaego, seocenko, sasokralj, klankon, Perun - samo na hitro sem šel med anonimneže, in so mi tile padli v oko ;)
 

DeletedUser

Guest
P.S. Pleme Anonymous niso ravno tolk anonimni, kakor bi želeli bit :D Yohans, Puding, Rhaego, seocenko, sasokralj, klankon, Perun - samo na hitro sem šel med anonimneže, in so mi tile padli v oko ;)

FAQ sem vedu, da bi mogu drug username nardit ;)
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Torej da malo premešam pogovor..

Junaki JV ki so nam pred nekaj dnevi napovedali vojno, za katero se ni noben praktično posebaj brigal.. So sedaj po nekaj dnevih začeli propadat, in da nebi njihovo pleme dokončno propadlo je njihov zelo zelo zelo izkušen vodja (rock) umislil prav posebno, pametno taktiko, namreč svoje pleme je preimenoval v ~NM~ A -> samo oklicano akademijo našega plemena, med tem pa je v sporočilu dodal naslednje:
rock danes ob 11:54
Saj nas po premaganih čist mal vodite in glede na to koliko bolše člane mate ste velik slabši od nas.
+ nekaj statistike:

Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu
Lastno pleme
3.642
Nasprotnik
395
Razlika
3.247

Kot kaže optimizem na tem svetu res nima meja..
Pa lep pozdrav še naprej. :)
 
Last edited:

janci89

Member
Reaction score
0
T-Rider saj se spomiš kaj sem ti lepo zadnjič rekel,ta rock še vedno čaka na čudež...
 

Flako

Member
Reaction score
0
P.S. Pleme Anonymous niso ravno tolk anonimni, kakor bi želeli bit :D Yohans, Puding, Rhaego, seocenko, sasokralj, klankon, Perun - samo na hitro sem šel med anonimneže, in so mi tile padli v oko ;)
Mene pa nihče ne omenja? očitno sem se dobro zakrinkal ;)
 
Top