Vojne na s7

DeletedUser

Guest
jaz cel cas odmikam vojsko ker ce sem dosegljiv ko mi nekdo posle napad grem na njegovo vas pa kliknem napadi pa poslem izvidnike pa vidim da nevedo z drugim napadat kot z izvidniki a ti mislis da mu bom jaz pokazau kaj mam za vojske ????
naj napade z resno vojsko pa bo videl kaj mam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TE bo že enkrat ujel ko te ne bo gor pa da vidm to tvojo zlato vojsko.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
ja zato pa zdaj njihov vidja stoka pr nas da jim naj pomagamo...že dva dni se mi joka...
komu načast so pa pol šli zvami v vojno...to pa je res čudno pleme...

če jaz komu napovem vojno je to z ponosom pa magar me uničijo v enem dnevu

Razlog je bil češ da jim krademo člane, a na njihovo žalost sta prestopila 2 člana od njih k nam, pa še to je bila izrecno njijina želja ker se poznamo iz prejšnega sveta. Meddrugim pa njihov vodja tako imenovan junak vidi da nebodo sami sposobni vsega opravit (tega kar so si skuhali) in zato kliče druga plemena da bi stopila nasproti nam.
Jaz pa kot že večkje povdarjam da za tole vojno nismo namenili niti kanček pozornosti, namreč na začetku tako ali tako nima smisla, v končen izid pa verjamem da bodo prevladale izkušnje in zvitost.

Toliko o tem :)
 

janci89

Member
Reaction score
0
Razlog je bil češ da jim krademo člane, a na njihovo žalost sta prestopila 2 člana od njih k nam, pa še to je bila izrecno njijina želja ker se poznamo iz prejšnega sveta. Meddrugim pa njihov vodja tako imenovan junak vidi da nebodo sami sposobni vsega opravit (tega kar so si skuhali) in zato kliče druga plemena da bi stopila nasproti nam.
Jaz pa kot že večkje povdarjam da za tole vojno nismo namenili niti kanček pozornosti, namreč na začetku tako ali tako nima smisla, v končen izid pa verjamem da bodo prevladale izkušnje in zvitost.

Toliko o tem :)

joj kod da nam niste krali igralce...
komaj sem se zmenil z soigralci da naredimo pleme in smo jo ustvrali..takoj ste prišli vi in jih začel povabljat,
in kaj naj zdaj jaz, saj nemorem in nočem nobenga držat v plemenu, to je odločitev vsakega posameznika
 

DeletedUser

Guest
joj kod da nam niste krali igralce...
komaj sem se zmenil z soigralci da naredimo pleme in smo jo ustvrali..takoj ste prišli vi in jih začel povabljat,
in kaj naj zdaj jaz, saj nemorem in nočem nobenga držat v plemenu, to je odločitev vsakega posameznika

tako kot si rekel, je odločitev vsakega posameznika. Tako da jih nemoreš obtoževat da vam kradejo igralce, kradli bi takrat, ko bi jih prisilili da morajo zamenjat pleme.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
joj kod da nam niste krali igralce...
komaj sem se zmenil z soigralci da naredimo pleme in smo jo ustvrali..takoj ste prišli vi in jih začel povabljat,
in kaj naj zdaj jaz, saj nemorem in nočem nobenga držat v plemenu, to je odločitev vsakega posameznika

Nekateri vaši člani so dobili pisno vabilo (3-5 jih je verjetno bilo), in večina teh je vabil T-Thor, ampak to ni bilo kradenje, je bila zgolj ponudba in če se ne motim nimamo trenutno nikogar od vaših v plemenu. Pa mislim da je celo 1 od vaših pisal sam za vstop k nam.
Njihovega člana (JV) nisem niti enega pisno povabil, toliko o njih.

Smo pač širili glas o plemenu po našem kontinentu, nismo pa nikogar kradli oz. podkupovali da bi prišel k nam. Če nekomu daš ponudbo brez kakršne koli vrednosti potem to ni kraja.
Marsikdo vabi naše člane v svoje pleme, pa zato ne delam panike. Je stvar posameznika, vse dokler se ne začne s podkupninami.

Je pa res da so bili poznani člani iz prejšnih svetov v marsikaterem plemenu tukaj, sedaj pa smo pač tile skupaj ponovno.

Besedo kraja si napačno razlagaš, pa brez zamere. :)
 

janci89

Member
Reaction score
0
nisem se izrazil glih na pravi način...saj je vse eno

Pleme CrazY ClownS je plemenu Kingdom of Honor napovedalo vojno!

Ime vojne: Čiščenje

Pojasnilo:
zmanjkalo je farm

[admin=Grobi]§3.2.1 Dvojni komentarji
Dvojni oz. zaporedni komentarji na forumu niso dovoljeni. Če ste kaj pozabili napisati v prejšnjem prispevku, kliknete na gumb »edit« (). Iz tega pravila so izvzeti vsi člani Vojne plemen ekipe.[/admin]
 

DeletedUser

Guest
mah to sem sam tko napiso....mal za hec

Hehe, lahko se je hecat, ko nimaš nobenega blizu - iz tvojega stališča, kot da bi Slovenija napovedala vojno Hondurasu :D Ti kot šef plemena me zanima, koga od Kohovcev boš ščistil :)

Pa vseeno, veliko užitkov v igri, ki naj bi bila samo to.
 

janci89

Member
Reaction score
0
Hehe, lahko se je hecat, ko nimaš nobenega blizu - iz tvojega stališča, kot da bi Slovenija napovedala vojno Hondurasu :D Ti kot šef plemena me zanima, koga od Kohovcev boš ščistil :)

Pa vseeno, veliko užitkov v igri, ki naj bi bila samo to.

koga od kohovcev bom jaz ščitil?

to mi zdaj ni jasn, če mamo vojno pol nobenga...

jah nobenga res nimam ravno blizu...sam to ne pomen da nemorem napadat



veš da so užitki, se sploh ne obremenjujem....
 

DeletedUser

Guest
Pustite te 13. letnike. Kmalu so bo začela šola in takrat VP adijo. Če jih že ne bote prej ponoblali. :D

Vsi močni s 5 sulicami v vaseh. Ko pošlješ napad pa v jok. :D:D
 

DeletedUser

Guest
Hehe, lahko se je hecat, ko nimaš nobenega blizu - iz tvojega stališča, kot da bi Slovenija napovedala vojno Hondurasu :D Ti kot šef plemena me zanima, koga od Kohovcev boš ščistil :)

Pa vseeno, veliko užitkov v igri, ki naj bi bila samo to.

janci89, narobe si prebral - Š Č I S T I L, spucal, odstranil vojsko z njihovih vasi, naselil tišino k njim... ne Š Č I T I L :p Ta bi bila dobra - napoveš vojno, potem daš cel KOH v svoj profil - kdor njih napada, napada mene :D
 

DeletedUser

Guest
Jaz bom šcistil enega KOH-ovca ki je v mojem 15x15 prostoru, igra pod nickom Lozano, mogoce ga ti mitja poznas ? :p
 

janci89

Member
Reaction score
0
janci89, narobe si prebral - Š Č I S T I L, spucal, odstranil vojsko z njihovih vasi, naselil tišino k njim... ne Š Č I T I L :p Ta bi bila dobra - napoveš vojno, potem daš cel KOH v svoj profil - kdor njih napada, napada mene :D

ups se opravičujem za napako...bomo videl kak se bo odvijalo
samo pa bo tlo zelo zelo zanimivo
 

DeletedUser

Guest
Jaz bom šcistil enega KOH-ovca ki je v mojem 15x15 prostoru, igra pod nickom Lozano, mogoce ga ti mitja poznas ? :p

Ve se, kdo je to - ampak kokr ga jst poznam, nima pojma o tej igri, tako da bo to zate mala malica :D
 

DeletedUser

Guest
ups se opravičujem za napako...bomo videl kak se bo odvijalo
samo pa bo tlo zelo zelo zanimivo

Se mi je zdelo ja, da si se zmotil - to se dogaja tudi pametnejšim od tebe in mene ;). Ja, kr zanimivo bo tule na S7 - prav posebno zanimiv je obroč okoli centra sveta in če si nekje v sredini tega obroča, imaš lahko farm kolko hočeš, samo pazit je potrebno, da se sam ne spremeniš v farmo :D


Yoshimitsu tistega nooba bos takoj ^^

Jaz bom pa Mitjata ker ma noob spoiler >< :D


Hehe - ta spoiler mi ne bo noben vzel, kadar ga odprem, se ornk nasmejim - še zdej vidim unga goloba, kako te straši po tvoji sobi :D Po mojem bi se jst tudi (se oproščam izrazu) usral od strahu. Se kr zamislim, kako bi bilo zdele, če mi en tak prileti čez balkonska vrata v sobo - 100% me pobere :p
Aja, najlažje dva proja na enga nooba - hvala prjatli..Kako že gre tista: če imaš take prijatelje, sovražnikov ne rabiš :rolleyes:
 

janci89

Member
Reaction score
0
Se mi je zdelo ja, da si se zmotil - to se dogaja tudi pametnejšim od tebe in mene ;). Ja, kr zanimivo bo tule na S7 - prav posebno zanimiv je obroč okoli centra sveta in če si nekje v sredini tega obroča, imaš lahko farm kolko hočeš, samo pazit je potrebno, da se sam ne spremeniš v farmo :D

ja jaz sem v tem obroču..in mi je zelo lepo v njem, se počutim kot doma
 

collector

New Member
Reaction score
0
Se mi je zdelo ja, da si se zmotil - to se dogaja tudi pametnejšim od tebe in mene ;). Ja, kr zanimivo bo tule na S7 - prav posebno zanimiv je obroč okoli centra sveta in če si nekje v sredini tega obroča, imaš lahko farm kolko hočeš, samo pazit je potrebno, da se sam ne spremeniš v farmo :D





Hehe - ta spoiler mi ne bo noben vzel, kadar ga odprem, se ornk nasmejim - še zdej vidim unga goloba, kako te straši po tvoji sobi :D Po mojem bi se jst tudi (se oproščam izrazu) usral od strahu. Se kr zamislim, kako bi bilo zdele, če mi en tak prileti čez balkonska vrata v sobo - 100% me pobere :p
Aja, najlažje dva proja na enga nooba - hvala prjatli..Kako že gre tista: če imaš take prijatelje, sovražnikov ne rabiš :rolleyes:

se te boma ponoblala nezno al kak se temo rece haha :p....Dobre prijatle si zbiras :D haha :cool:
 
Top