Vojne na s7

DeletedUser

Guest
Ja prjatu no :rolleyes:... pa ti si đek najjači ... kaj ti misliš da so se "štami" začeli z slovenskim 1 serverjem :eek: ... oprosti veliki salah, da nisem tak frajer kot ti! ...

in še enkrat, da ti bo mogoče potegnilo in boš nehal žalit in se mogoče držal teme (Flako upam, da se točke pridno nabirajo)
Jaz 5 postov nazaj said:
vsakokor pa vojna ne sodi v to fazo igre ... za boga no, saj še artijerije nimamo, kaj šele noblov ...
 

DeletedUser

Guest
Hah in kje vidiš kako žalitev?? Slike so zgolj za popestritev foruma :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Fantje, držite se teme, v nagrado za takšno lepo popestritev foruma, pa vsi dobite točko zvestobe, priporočam da jih zbirate, ko dosežete določeni število dobite brazplačen oddih v banovcih!
 

nofear

Member
Reaction score
0
A resnica boli? Glede debate o vojni na si7, pa ti moram sporočit da je ta tema brez pomena saj vojn na si7 nebo še kar nekaj časa. Vse kar je pred nobli se nemore štet za vojno, vsaj za mene zaletavanje tistih bogih par sulic v zid ni vojna.

Lahko bi se reklo ogrevanjein priprava na vojno. Drugače pa se prave vojne začenjajo, ko so prisotni nobli, prej pač ne.

Ejej Flako,pa ne v Banovcih...tam mi ni všeč !

Tam ima vojna plemen apartmaje!
 

DeletedUser

Guest
Pleme *European warriors* je plemenu Kingdom of Honor napovedalo vojno!
 

Mitto

New Member
Reaction score
0
KOH čeprav so prvi in imajo dosti točk verjemite nimajo dosti vojske in če bodo vsaj 2 plemena šla v vojno verjemite da bo KOH propado
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Strežnik traja komaj 11 dni. Mislim, da je še prehitro za kakršnekoli špekulacije. Dokler ne pridejo v igro plemiči je vse še brez pomena.
 

janci89

Member
Reaction score
0
Strežnik traja komaj 11 dni. Mislim, da je še prehitro za kakršnekoli špekulacije. Dokler ne pridejo v igro plemiči je vse še brez pomena.

se čist strinjam.
te vojne so sam napihovanje in razkazovanje moči nič drugega učinka pa tko ali tko ni,
 

DeletedUser

Guest
se čist strinjam.
te vojne so sam napihovanje in razkazovanje moči nič drugega učinka pa tko ali tko ni,

Res je. Ceprav tisti ki so nam napovedali vojno dejansko planirajo vse vrste napadov in taktik ze zdaj medtem ko mi pucamo dvorisce, ce razumete.
Res pa je da so KOHovi priskledniki.
 

DeletedUser

Guest
Lej zej je dober napadat ker nekateri delajo na točkah da pridejo do 500 (preimum) in do plemičev za nove vasi.

Sm že izkušu nimajo kohovci tok velik vojske k bi si mislu morda kakšni posamezniki
 

janci89

Member
Reaction score
0
Lej zej je dober napadat ker nekateri delajo na točkah da pridejo do 500 (preimum) in do plemičev za nove vasi.

Sm že izkušu nimajo kohovci tok velik vojske k bi si mislu morda kakšni posamezniki

pa vidim na poročilih katere prejemam da res nimajo kaj vojske za pokazat
 
Top