Vojne na svetu 5

bosko1

Member
Reaction score
0
steee-ti bos govoril,da sem nesposoben.poglej na statistiki samo koliko vasic sem ti vzel in koliko ti meni

je pa res,da si najjaci pri noblanju barbarov in svojih soigralcev,saj kaj drugega itak nisi sposoben -poglejte statistiko kak car je,na tvojem mestu se nebi hvalil

pa ne oglasaj se vec z bedarijami in naredi kaj-ne se pa samo hvalit kako si dober-a vsi ze vemo,da nisi
 

Indi

New Member
Reaction score
0
Steee, že zdavnaj bi te močneje noblal, ampak naša Kuningas27 te želi zase - ti že veš zakaj- zato boš imel kmalu priložnost pokazat svoje znanje, sej se ti že počasi približuje...:D
 

DeletedUser

Guest
steee-ti bos govoril,da sem nesposoben.poglej na statistiki samo koliko vasic sem ti vzel in koliko ti meni

je pa res,da si najjaci pri noblanju barbarov in svojih soigralcev,saj kaj drugega itak nisi sposoben -poglejte statistiko kak car je,na tvojem mestu se nebi hvalil

pa ne oglasaj se vec z bedarijami in naredi kaj-ne se pa samo hvalit kako si dober-a vsi ze vemo,da nisi

Saj vsi vemo, da sem jaz najboljši... ah ti šment viola me owna... Če pa me še kdo ne vem :D
 

DeletedUser

Guest
...

Hello all ...I read and I do not understand nothing , but I see that are friends here. :) ...and my best frend stee who blockad me:eek: ...
 

DeletedUser

Guest
I speak English very loše :D

Drugače ste pa že bedni ko en drugega obsojate kdo je noob... Sploh ni noben v stanju obsojat, večina vas igra prvi svet razen Matjaža in pa še koga drugega.
 
Last edited by a moderator:

steee

Member
Reaction score
0
V preteklih tednih sem sam veliko pisal na javnem forumu. Cilj tega je bil predvsem razjeziti BZJV, da bi napadli mene. No, to mi ni uspelo, fantje so udarili drugo taktiko in jo tudi uspesno izvedli. To jim je treba cestitat.

Dodam lahko se zgolj to "Skoda da niste mene!".
 

DeletedUser

Guest
I do not understand the tactics which has recently prevailed at 5 world.Can someone explain to me. :confused:Maybe this a race??? - and winning is....title noob of the year. How I managed ...this game is that - who will take over most barbarek - this wins. It's already all probably know who won the title at 5 in the world :)
 

steee

Member
Reaction score
0
Vojna plemen je slovenska igra. V igri se uporablja samo slovenščina, saj jo vsi igralci razumejo! Vsi profili, opisi, forumi morajo biti napisani v SLOVENŠČINI. Prepovedano je ustanavljanje plemen izključno na nacionalni osnovi. Servisni listki bodo odgovorjeni v slovenščini in angleščini, če bo sporočilu dodan stavek »in English«. Ponavljajoče kršitve teh pravil bodo kaznovane z onemogočenjem računa. Če je sporočilo v igri napisano v jeziku, ki ni slovenščina, in bo to sporočilo nekdo prijavil, lahko sledi kazen.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Vojna plemen je slovenska igra. V igri se uporablja samo slovenščina, saj jo vsi igralci razumejo! Vsi profili, opisi, forumi morajo biti napisani v SLOVENŠČINI. Prepovedano je ustanavljanje plemen izključno na nacionalni osnovi. Servisni listki bodo odgovorjeni v slovenščini in angleščini, če bo sporočilu dodan stavek »in English«. Ponavljajoče kršitve teh pravil bodo kaznovane z onemogočenjem računa. Če je sporočilo v igri napisano v jeziku, ki ni slovenščina, in bo to sporočilo nekdo prijavil, lahko sledi kazen.

ona je pa s poljske steee kako naj ti piše v slovenščini???
 

Flako

Member
Reaction score
0
Vojna plemen je slovenska igra. V igri se uporablja samo slovenščina, saj jo vsi igralci razumejo! Vsi profili, opisi, forumi morajo biti napisani v SLOVENŠČINI. Prepovedano je ustanavljanje plemen izključno na nacionalni osnovi. Servisni listki bodo odgovorjeni v slovenščini in angleščini, če bo sporočilu dodan stavek »in English«. Ponavljajoče kršitve teh pravil bodo kaznovane z onemogočenjem računa. Če je sporočilo v igri napisano v jeziku, ki ni slovenščina, in bo to sporočilo nekdo prijavil, lahko sledi kazen.

Tukaj obvelja odločitev moderatorja in jaz se odločam, da dovolim uporabo angleškega jezika tujcem.
lp
 

DeletedUser

Guest
Vojna plemen je slovenska igra. V igri se uporablja samo slovenščina, saj jo vsi igralci razumejo! Vsi profili, opisi, forumi morajo biti napisani v SLOVENŠČINI. Prepovedano je ustanavljanje plemen izključno na nacionalni osnovi. Servisni listki bodo odgovorjeni v slovenščini in angleščini, če bo sporočilu dodan stavek »in English«. Ponavljajoče kršitve teh pravil bodo kaznovane z onemogočenjem računa. Če je sporočilo v igri napisano v jeziku, ki ni slovenščina, in bo to sporočilo nekdo prijavil, lahko sledi kazen.


you verry good know that i not speak in sloveński

I do not understand the tactics which has recently prevailed at 5 world.Can someone explain to me. :confused:Maybe this a race??? - and winning is....title noob of the year. How I managed ...this game is that - who will take over most barbarek - this wins. It's already all probably know who won the title at 5 in the world :)

I ask ...so who explain me ???????????????? please ...maybe steee:)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
you verry good know that i not speak in sloveński

And you speak really bad in english too. So use google translator it will be better. It's easyer to understan a broken slovenian language than a broken english. :)

And i'm not moderating this forum so i'm just a normal user.

P.s.: Crossposting is not allowed.
 

DeletedUser

Guest
And you speak really bad in english too. So use google translator it will be better. It's easyer to understan a broken slovenian language than a broken english. :)

And i'm not moderating this forum so i'm just a normal user.

P.s.: Crossposting is not allowed.

I know that I say wrong, but somehow I must speak. Translation: Polish to Slovenian in translator - is terrible, so I sorry
 

DeletedUser

Guest
Tukaj obvelja odločitev moderatorja in jaz se odločam, da dovolim uporabo angleškega jezika tujcem.
lp
odlično..zopet se je eden dvignu v obrambo slovenskega jezika..in prevzel oblast nad pravili..očitno so pravila napisana za nas bedake iz slovenceljev
bi prosu, da potem zbrišete še tole iz pravil..pa še bane lahko delite po prosti presoji kajne
§11) Jezik

Vojna plemen je slovenska igra. V igri se uporablja samo slovenščina, saj jo vsi igralci razumejo! Vsi profili, opisi, forumi morajo biti napisani v SLOVENŠČINI. Prepovedano je ustanavljanje plemen izključno na nacionalni osnovi. Servisni listki bodo odgovorjeni v slovenščini in angleščini, če bo sporočilu dodan stavek »in English«. Ponavljajoče kršitve teh pravil bodo kaznovane z onemogočenjem računa. Če je sporočilo v igri napisano v jeziku, ki ni slovenščina, in bo to sporočilo nekdo prijavil, lahko sledi kazen.
To vključuje:

* imena vasi
* profile
* profile plemena
* sporočila v igri
* plemenske forume

Vse druge vidike, kjer se uporablja jezik, in zgoraj niso vključeni. Dovoljeno pa je imeti fraze iz drugih jezikov, ter profile v drugih jezikih, če so prevedeni tudi v slovenščino. Če boste kršili ta pravila, bomo izbrisali celotne profile in imena vseh vasi.
 

DeletedUser

Guest
odlično..zopet se je eden dvignu v obrambo slovenskega jezika..in prevzel oblast nad pravili..očitno so pravila napisana za nas bedake iz slovenceljev
bi prosu, da potem zbrišete še tole iz pravil..pa še bane lahko delite po prosti presoji kajne
§11) Jezik

Vojna plemen je slovenska igra. V igri se uporablja samo slovenščina, saj jo vsi igralci razumejo! Vsi profili, opisi, forumi morajo biti napisani v SLOVENŠČINI. Prepovedano je ustanavljanje plemen izključno na nacionalni osnovi. Servisni listki bodo odgovorjeni v slovenščini in angleščini, če bo sporočilu dodan stavek »in English«. Ponavljajoče kršitve teh pravil bodo kaznovane z onemogočenjem računa. Če je sporočilo v igri napisano v jeziku, ki ni slovenščina, in bo to sporočilo nekdo prijavil, lahko sledi kazen.
To vključuje:

* imena vasi
* profile
* profile plemena
* sporočila v igri
* plemenske forume

Vse druge vidike, kjer se uporablja jezik, in zgoraj niso vključeni. Dovoljeno pa je imeti fraze iz drugih jezikov, ter profile v drugih jezikih, če so prevedeni tudi v slovenščino. Če boste kršili ta pravila, bomo izbrisali celotne profile in imena vseh vasi.

Čeprav flakota ne maram mu moram stopiti v bran:

§2.3 Jezik
Na forumu je dovoljeno pisanje samo v slovenskem jeziku. Posamezne besede ali izrazi so seveda lahko v tujem jeziku. Moderatorji lahko v nasprotnem primeru spremenijo ali brišejo prispevek in/ali tudi kaznujejo avtorja prispevka. Na forumu je izrecno dovoljena samo angleščina, ki je namenjena tujcem.


Ker naj bi šlo za poljakinjo je potemtakem dovoljeno, da uporablja angleščino. No če temu lahko pravimo angleščina :)
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
odlično..zopet se je eden dvignu v obrambo slovenskega jezika..in prevzel oblast nad pravili..očitno so pravila napisana za nas bedake iz slovenceljev
bi prosu, da potem zbrišete še tole iz pravil..pa še bane lahko delite po prosti presoji kajne
§11) Jezik

Vojna plemen je slovenska igra. V igri se uporablja samo slovenščina, saj jo vsi igralci razumejo! Vsi profili, opisi, forumi morajo biti napisani v SLOVENŠČINI. Prepovedano je ustanavljanje plemen izključno na nacionalni osnovi. Servisni listki bodo odgovorjeni v slovenščini in angleščini, če bo sporočilu dodan stavek »in English«. Ponavljajoče kršitve teh pravil bodo kaznovane z onemogočenjem računa. Če je sporočilo v igri napisano v jeziku, ki ni slovenščina, in bo to sporočilo nekdo prijavil, lahko sledi kazen.
To vključuje:

* imena vasi
* profile
* profile plemena
* sporočila v igri
* plemenske forume

Vse druge vidike, kjer se uporablja jezik, in zgoraj niso vključeni. Dovoljeno pa je imeti fraze iz drugih jezikov, ter profile v drugih jezikih, če so prevedeni tudi v slovenščino. Če boste kršili ta pravila, bomo izbrisali celotne profile in imena vseh vasi.
ma kaj ti sanjaš no logično da bo pisala v angleščini če je z poljske halo
matjaž nemoremo imeti vsi popolne angleščine se ti ne zdi? to pomeni da drugega zaradi slabe angleščine nemoreš obsojati saj ni njen materni jezik
 

Flako

Member
Reaction score
0
fantje držite se teme, jaz sem odobril uporabo angleškega jezika in konec, vsak naslednji komentar o tem bo kaznovan.
 

DeletedUser

Guest
Maybe I'm not good at languages ​​- but at least I play well.
 
Top