Vojne na svetu 5

ciko1

Member
Reaction score
0
ne bit jezen steee saj si dober igralec, sam zakaj lažeš sam sebi in se tolažiš?

lp
 

DeletedUser

Guest
Ja,res neveš veliko v tem svetu zato raje bodi tiho:D

-Sploh veš kakšne so nastavitve sveta?:cool:

Mogoče vas,da to pišeš...?

Ps:poglej moje in pa tvoje visitse...Se vidi kdo je bolj ogledan :)
 

DeletedUser

Guest
facko 1 kako rad bi te spoznal v igri na si5 ... praviš da si v FVA dvomim da si tam :D . ne vidim razloga da bi ti komerkoli pod nos metal kaj je zauzel , če sam nisi bil sposoben sploh do 2 ali več vasic pridet.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
steee mi je 3 krat pisal,da naj ga pohvalim na forumu-da je dober igralec.ko pridem iz dopusta in vidim koliko je barbarov zavzel-haha
ivan zidar je-SCT.non stop se je norceval iz nas na koncu sam počne isto-oziroma se pojaca za 40 barbarov
svaka ti cast-izgleda,da moras bit prvi-pa ce je treba vse barbare vzet,barbare je nacastno vzet in to delajo igralci,ki drugega niso sposobni

brez besed sem in se en dokaz,kako so doloceni clani samo ponosni igralci-to kaj pravite,da ste pa najboljsi-haha najslabse je sam sebi lagat,da si najjaci.
steee zamisli se.mene bi bilo sram zavzeti barbare,toliko kot si jih zavzel ti-to bi mi bilo izpod casti.TI PA SE KAR MISLIS,DA SI NAJBOLJSI

PEJT RAJE AVTE ŠRAVFAT PA PSA SETAT-mogoče si tam res najboljsi
 

DeletedUser

Guest
Ah bosko kaj pa take trobezlaš tule. Pa kaj če je prevzel barbare. Sej večina tako ve, kaj te tako mori. Steee-ja se pač še lep čas ne boste rešili to te tare in ja še vedno boš mogu noblat njegove vasi. :)

Veselo na delo ;)
 

steee

Member
Reaction score
0
zdj vids kako je ko nasprotnik samo barbare nobla? :) jebiga nardil ste drek zdj ga pa jejte
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
steee je najboljši. vsi barbari se ga bojijo:D


Čuj nekdo mora biti tudi strah in trepet barbarov :D Je kako odličje za 100 ponoblanih barbarov, da vidimo, če se steee-ju gre za to? :D
 

steee

Member
Reaction score
0
ves kolk je fajn zdj :) noblam, vmes grem vn za par ur, pridem nazaj in vas je moja... sej ves, barbari tko nemorjo deffa nastavit :D
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
ves kolk je fajn zdj :) noblam, vmes grem vn za par ur, pridem nazaj in vas je moja... sej ves, barbari tko nemorjo deffa nastavit :D

v bistvu nisi naredil neumne poteze sedaj te bo skorajda nemogoče prebiti...
 

bosko1

Member
Reaction score
0
sramota je to-noblanje baarbarov.steee-da te ni sram.pa imas se za najboljsega igralca

ja za noblanje barbarov pa morda res-s svojim delom si uničil vso lepoto te igre

sramotno je to
 

DeletedUser

Guest
sramota je to-noblanje baarbarov.steee-da te ni sram.pa imas se za najboljsega igralca

ja za noblanje barbarov pa morda res-s svojim delom si uničil vso lepoto te igre

sramotno je to


A dej ne me j**** pa kaj se ti oglasas, pa poglej kaj je tvoje pleme delalo oziroma kaj se vedno dela, pa na barbarskih vaseh ste se dvignili, zdej si pa tuki najdu pametovat......prav vase neutrudno zavzemanje barbrov je bil povod z vojno ce se prav spomnem.......

Da nebo pomote ne odobravam zavzemanje barbarov oziroma to kar steee trenutno dela, ampak je to verjetno edini nacin da se borijo proti vasi "taktiki"

Tko da vse kar hocem povedat je to da ste vi verjetno zadni ki bi lahko komur kol metal naprej prevzemanja barbarov
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
sramota je to-noblanje baarbarov.steee-da te ni sram.pa imas se za najboljsega igralca

ja za noblanje barbarov pa morda res-s svojim delom si uničil vso lepoto te igre

sramotno je to


Tisto kar je yoshi povedou.
Ne bit jezen, ker smo vam pokazal, da znamo mi tudi tako prljavo igrat, kot vi. Zdaj se pa nehej kregat pa mi pojdi probat tist fortress barbark, ki sem si ga na severu naredil uničt, ene par vaših že probava, pa jim ne kaže preveč dobro, če bodo še naprej pošiljal noble 2 sekunde narazen :p
 
Top