Vprašanja o vaseh!

DeletedUser

Guest
imam vprašanje ko dobim sporočilo mi kaže da je prišlo sporočilo potem pa kliknem notri pa ni novega sporočila sam ogovorjene.
če se da to kako rešit bi vas prosil
lp
 

DeletedUser

Guest
imam vprašanje ko dobim sporočilo mi kaže da je prišlo sporočilo potem pa kliknem notri pa ni novega sporočila sam ogovorjene.
če se da to kako rešit bi vas prosil
lp

poglej zgoraj, kjer ti piše filter, kaj maš kliknjeno. Po moje maš kliknjeno da ti samo prebrane kaže.
 

DeletedUser

Guest
ponovn imam vprašanje ko vpišem geslo in username potem pa klikneš login pa se odpre kvadratek na katerem je do včeraj pisalo kateri svet boš izbral danes pa se lahko prijavm samo na svet 3
 

DeletedUser

Guest
ponovn imam vprašanje ko vpišem geslo in username potem pa klikneš login pa se odpre kvadratek na katerem je do včeraj pisalo kateri svet boš izbral danes pa se lahko prijavm samo na svet 3

to je od nadgradnje strežnika, samo klikni spodaj, kjer piše prikaži vse svete, in se boš lahko prijavil na vse 3.
 

vojko

New Member
Reaction score
0
kako prideš do nove vasi v istem svetu in kdaj bodo tabori nastavljeni na vseh svetovih upam da bo to kmalu ter da se bo igra odvijala hitreje kot sedaj tudi brez premium računa
 

vojko

New Member
Reaction score
0
kdaj bodo vsi svetovi nadgrajeni kot svet 3 da bo igranje bolj zanimivo lahko pa bi bilo tudi hitreje tudi brez premium računa lp vojko
 

DeletedUser

Guest
ne verjamem, da bodo na si1 in na si2 vojaški tabori... razen če se motim... igra pa tudi ne bo hitrejša... oz. premium BO....
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
kdaj bodo vsi svetovi nadgrajeni kot svet 3 da bo igranje bolj zanimivo lahko pa bi bilo tudi hitreje tudi brez premium računa lp vojko

Samo na svetu 3 so vojaški tabori. Na ostale svetove bi vojaški tabori preveč vplivali.
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
tam so samo načrtovalci zavzemanja vasi. a to pomeni, da bodo na svetu 3 bomo tudi kdaj drez taborov?
 

DeletedUser

Guest
Ej ljudje. A morš tut v drugi vasi če dvor postaviš naredit recimo 20 kovancov če hočeš novo vas al gre od 1 naprej spet?
 
Top