Zaključek sveta !

Flako

Member
Reaction score
0
in podkupil administratorje

Za to trditev pa predloži dokaze, ali pa kaj takega več ne trdi.
V nasprotnem primeru se bodo takšne izjave smatrale za blatenje dobrega imena celotnega vodstva VP.si in boš kaznovan z onemogočenim dostopom na forumu in tudi v igri.
 

DeletedUser

Guest
[NICK]flako[/NICK], ne mi rečt, da nisi videl modrih kuvert, ko so mimo tebe hodile!? :eek: :D:D:D

Vidiš vse kuverta sta si [NICK]Grobi[/NICK] in [NICK]Motorka[/NICK] razdelila. :D:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
[NICK]flako[/NICK], ne mi rečt, da nisi videl modrih kuvert, ko so mimo tebe hodile!? :eek: :D:D:D

Vidiš vse kuverta sta si [NICK]Grobi[/NICK] in [NICK]Motorka[/NICK] razdelila. :D:D

Vem takšna sta... Motorka mi je pivo obljubil, ko me je potreboval za neko pomoč,... Sedaj pa ko je prišel čas, da ta dolg poplača pa na skypu niti ne odpiše... Eni se pač nikoli ne bodo spremenili.
:cool::cool::cool:
 

akasha

New Member
Reaction score
0
Ma lev11 ti si raje pojdi pa naredi en solatni kroznik, ko mesa tk ne ješ... Ti bolj koristi kot pa spamanje po forumu, znoblali so te pa konec zgodbe, ne moreš bit povsod nekje na top 10.. SV4 si imel le srečo pa še tam ne boš končal med zmagovalci si si izbral napačno pleme...
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Ma lev11 ti si raje pojdi pa naredi en solatni kroznik, ko mesa tk ne ješ... Ti bolj koristi kot pa spamanje po forumu, znoblali so te pa konec zgodbe, ne moreš bit povsod nekje na top 10.. SV4 si imel le srečo pa še tam ne boš končal med zmagovalci si si izbral napačno pleme...

joj si pa napacnemu to napisau !!! on nebo nikoli prenesel poraza :D
 

DeletedUser

Guest
Ma kaj poraza se na sv4 ga bomo znoblali... se vidi da pojma nima... misli ko ima 5M točk da je dober zdaj povsod ne gre to tak... solata se bo ohladila :p

Jah njega se zmeraj znobla:)
tudi na s3 je že bil ko je bil se mi zdi da top 20 smo ga znoblal:)
 

lev11

Member
Reaction score
0
Samo nesposobni igrate na vsakem svetu z drugim imenom
Če se najdete vsi skupaj vam tudi uspe nateg samega sebe
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
nesposobni a ne ti si tak ali tak najboljsi !!! :D da ti se zavzamem eno vas v svetu 3 sam me se mal morala j*** :)


vse cete si mel v eni vasi zakaj ????
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Samo nesposobni igrate na vsakem svetu z drugim imenom
Če se najdete vsi skupaj vam tudi uspe nateg samega sebe

Jaz imam drugo ime ampak vsak ki hoče lahko izve da sem psenicka tega neskrivam saj me ni strah:)

Lahko je pa drugih strah:eek:
 

DeletedUser

Guest
jao pa sej nemoreš verjet da me je redbul blokiru... S tem si sam potrdil tisto kar ti je bilo namenjeno v odgovoru...
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Svety[/NICK]. Pazi zdejle. Do jutri zjutraj boš imel pasje utice. (bemtiš, to je gumica oz. calimero uporabljal na si1 :D). Že pošiljam :katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult:
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Svety[/NICK]. Pazi zdejle. Do jutri zjutraj boš imel pasje utice. (bemtiš, to je gumica oz. calimero uporabljal na si1 :D). Že pošiljam :katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult:

haha... strah me je ka mi pošleš okrepitve ? lool... ti kr pošl no problemo .... lahk tud pobereš vse, pa bo pol redbul teb pošilju :katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult::katapult: al pa mogoče ti njemu če slučajno on pobere vse..
drugače pa lepo igranje oz. noblanje vsem ki še nimate dovolj
P.S.; To je samo igra ne pa dokazovanje... pa upam da bo svet3 kmalu zaključen...


Hm, poglej, glede zakon in podobnega, se ne obračaš na pravo osebo. Jaz ti lahko le povem, da po MEDNARODNIH pravilih TW (vojna plemen) , Se svet konča ko ima 1 pleme oz. 1 igralec v lastni večino sveta (80%) , in ko administratorji več ne vidijo možnosti, da bi se na svetu karkoli spremenilo, in takrat se "aktivira" 2 ali 3 mesečni rok, v katerem ne sme biti nobenih vidnejših sprememb in če je vse OK se svet zaključi. Evo povedano kratko in preprosto.
lp

Kaj pa se zgodi če po enem mesecu, večinsko prevladuje eno pleme, ter je več kot očitno da veliko drugih igralcev ne igra več, razen plemena ki prevladuje?
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kaj pa se zgodi če po enem mesecu, večinsko prevladuje eno pleme, ter je več kot očitno da veliko drugih igralcev ne igra več, razen plemena ki prevladuje?

Nič. Vseeno se čaka, neglede kaj se zgodi. Mora steči formalni postopek in konec.
 

DeletedUser

Guest
14.7. je bilo rečeno da se čez 1 mesec izve končni datum če ne bo sprememb.
Sprememb ni oz imamo le še večji procent tako da bi bilo lepo da se končno določi zadnji datum.

Lp
 

Flako

Member
Reaction score
0
14.7. je bilo rečeno da se čez 1 mesec izve končni datum če ne bo sprememb.
Sprememb ni oz imamo le še večji procent tako da bi bilo lepo da se končno določi zadnji datum.

Lp

Boste obveščeni v kratkem.
lp
 
Top