Splošna debata o svetu 1

primoz58

New Member
Reaction score
0
Verjetno marsikdo ne ve razloga za mojo blokiranje. Ki ste tako pametni tile dokazi na forumu nic ne dokazujejo proti meni. Ne vem kdo me je prijavil ampak vem da se vracam saj prekrsek zaradi katerega sem bil kaznovan ni tako hud. In to kaj se je zgodilo meni se je se vsaj 300 igralcem vojne plemen ampak zal admini ne morejo vcega tega ugotovit. Zaradi pritiskov dolocenih igralcev na Podporo so vendar le mogli ukrepat proti meni.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Verjetno marsikdo ne ve razloga za mojo blokiranje. Ki ste tako pametni tile dokazi na forumu nic ne dokazujejo proti meni. Ne vem kdo me je prijavil ampak vem da se vracam saj prekrsek zaradi katerega sem bil kaznovan ni tako hud. In to kaj se je zgodilo meni se je se vsaj 300 igralcem vojne plemen ampak zal admini ne morejo vcega tega ugotovit. Zaradi pritiskov dolocenih igralcev na Podporo so vendar le mogli ukrepat proti meni.
Do blokade ni prišlo zaradi pritiskov na podporo. Ob pregledih računov so bile ugotovljene nepravilnosti.

Problem, ki ga jaz vidim je da se take debate na forumu sploh dovolijo saj je na vseh serverjih pravilo da se razne in-game kršitve na forumih ne smejo obravnavati.
Tokrat smo izbrali drugačen pristop za dvomim, da ga bomo še kdaj izbrali. Vsaj po mojem mnenju.

In naj vas opozorim, da tema ni bila zaklenjena brez razloga. Vsi nadaljnji komentarji, ki se bodo še navezovali na blokado primoz58-a bodo izbrisani, avtorji pa kaznovani. Napisal sem dovolj jasno, da potem me bodo vsi forumi polni kritik.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Igralci sveta1 prosim pokomentirajte malo dogodke na svetu 1! Kakšni so kaj plani za prihodnjost? Če gledamo statistiko se tehtnica nagiba v eno stran... Kako pa dejansko zgleda na svetu 1 no to pa nam vi povejte!
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Vsi na enega, drugače tko ne bi šlo;)...

Lep pozdrav,

Lily

Statistika pravi drugače pa tudi vi ste imeli svoje priložnosti vendar ste se odločili tako kakor ste se in tu je brez veze sedaj debatirat kaj je bilo in kaj bi bilo lahko.
 

DeletedUser

Guest
Se ti tko dozdeva?:rolleyes:

Ni važno kako, cilj bo dosežen, in to pošteno :p

Tudi sama ne mislim preveč razglabljati, vendar menim, da ste se verjetno tako odločili, ker ste se nečesa bali.....noža v hrbet, TMP prevlade ali pa čisto nekaj drugega....


Statistika pravi drugače pa tudi vi ste imeli svoje priložnosti vendar ste se odločili tako kakor ste se in tu je brez veze sedaj debatirat kaj je bilo in kaj bi bilo lahko.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Noža v hrbet? Mi? Spet obujaš stare teme, za katere že vsi vemo kdo je izdajalec :)
 

DeletedUser

Guest
Bi se lahko reklo, da jih je bilo kar nekaj Salah, kaj praviš?...pa seveda iz katerega zornega kota ali brega gledaš ;)

Noža v hrbet? Mi? Spet obujaš stare teme, za katere že vsi vemo kdo je izdajalec :)
 

DeletedUser

Guest
Kot sem že mnogokrat povedal... Je samo en zorni kot, tisti pravi ;)
 

DeletedUser

Guest
Se ti tko dozdeva?:rolleyes:
Veš da se mi res. Čisto na fer način, pač se nobla brani napada. Če je vam zmanjkalo igralcev čisto vaš problem, tud nam jih je kdaj. Pa še vedno vsi igramo po pravilih. Za nas sem ziher, za vas pa tud vrjamem da, nisem pa ziher. ;)
 

DeletedUser

Guest
lepo vas prosim, sem že večkrat povedal in še bom enkrat poštenost in KOH sta kot voda in olje, noč in dan negre skupaj.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
očitno nekateri iz TMP še vedno ne morejo iz svoje kože in nam podikajo razne zarote in podtikovanja naj vam bo že enkrat jasno vi ste prvi napadli naše zaveznike vaše vodje se niso znali dogovoriti kako naj bi skupaj končali ta svet,vaši vodje so nam prepovedali širjenje na k5x in južno(dokler je bila vojna s karak so se veselili vsake naše vasi tam dol),vaši vodje so določali sive cone na k4x in so lahko samo TMP tam noblali,nato ste nam očitali,da pomagamo JB (našim zaveznikom) in počasi nam je že vsem prekipelo(veliko vlogo pri tem pa je imel xmig,ki me je res na vse načine pripravljal da se odločimo za vojno z vami ker drugače bo nehal igrat........

res nismo nobeni angelčki ampak za vse pa res nismo samo mi krivi ampak ima velik delež vaše vodstvo,ki se je po koncu vojne s karak do nas obnašal arogantno in podcenjevalno
 

DeletedUser

Guest
očitno nekateri iz TMP še vedno ne morejo iz svoje kože in nam podikajo razne zarote in podtikovanja naj vam bo že enkrat jasno vi ste prvi napadli naše zaveznike vaše vodje se niso znali dogovoriti kako naj bi skupaj končali ta svet,vaši vodje so nam prepovedali širjenje na k5x in južno(dokler je bila vojna s karak so se veselili vsake naše vasi tam dol),vaši vodje so določali sive cone na k4x in so lahko samo TMP tam noblali,nato ste nam očitali,da pomagamo JB (našim zaveznikom) in počasi nam je že vsem prekipelo(veliko vlogo pri tem pa je imel xmig,ki me je res na vse načine pripravljal da se odločimo za vojno z vami ker drugače bo nehal igrat........

res nismo nobeni angelčki ampak za vse pa res nismo samo mi krivi ampak ima velik delež vaše vodstvo,ki se je po koncu vojne s karak do nas obnašal arogantno in podcenjevalno

arogantno in podcenjevalno kaj. Kolko se jaz spomnim ste vi tisti arogantni bili, mi smo mogli vam pustit da ste noblali blizu naših članov, medtem pa ko je kater naš član hotel kje blizu vas noblat pa je dokoj bil jok in stok. Glede komu ste pomagali pa nebi, saj vsi vemo da ste zahrbtne barabe še med časom zavezništva pošiljali Praet tone obrambe.
 

Highlander

Member
Reaction score
0
podobne izkušnje z vodstvom TMP, kot jih je opisal rfaric, imam tudi sam.......
vrjetno smo vsi drugi igrali umazane igrce, sam vi v TMP ste bili čisti, mar ne ubijalec :)
 

DeletedUser

Guest
podobne izkušnje z vodstvom TMP, kot jih je opisal rfaric, imam tudi sam.......
vrjetno smo vsi drugi igrali umazane igrce, sam vi v TMP ste bili čisti, mar ne ubijalec :)

smešno, kolko sem jaz slišal si bil 1X na mesec aktiven samo tako da nevem kako lahko govoriš o izkušnjah z vodstvom tmp.
 
Top