Splošna debata o svetu 1

rfaric

Member
Reaction score
0
o pa kako ste pošiljali Q in jih sitali pol ste pa še tam obupali in igralce vzeli v tmp (ti igralci Q pa so znani da vdirajo na račune) mi nismo pošiljali obrambe dokler nas niste začeli obtoževat pa še to MI SMO POŠILJALI ZAVEZNIKOM, z Q pa pred vojno niste bili zavezniki pa ste jim pomagali
 

DeletedUser

Guest
o pa kako ste pošiljali Q in jih sitali pol ste pa še tam obupali in igralce vzeli v tmp (ti igralci Q pa so znani da vdirajo na račune) mi nismo pošiljali obrambe dokler nas niste začeli obtoževat pa še to MI SMO POŠILJALI ZAVEZNIKOM, z Q pa pred vojno niste bili zavezniki pa ste jim pomagali

še enkrat pred vojno z vami so mogoče 2/3je naši sitali kakšnega igralca iz .Q. ker so se pač poznali in lastniki pač niso imeli časa, obrambe pa nismo pošiljali .Q. pred vojno nikoli, še med vojno nevem če smo kaj. In glede vdiranja v račune, če jim vaš igralec pove kodo to ni vdiranje v račun.

Ahja da ne pozabim neda se mi več debatirat s tabo, ker bo to v neskončnost šlo, in je ta tema že postala namesto splošne debate o si1 debata med mano in KOH, ki pa se nebo tako končala nikoli. Glede prejšnih izjav da je TMP svetnik, tudi TMP ni brez madeža, nobeno pleme ni. A toliko kot jih imaste v KOH sem prepričan da nima nobeno pleme madežev.
 
Last edited by a moderator:

rfaric

Member
Reaction score
0
če resno misliš,da nimaš časa debatirat pol nehaj stalno obtoževat in piši kaj bolj veselega ne pa stalno prepire iskat in obtoževat
 

DeletedUser

Guest
seveda... če bi lagali.



a da nismo imeli nobenega opravka? Samo zavezništvo smo imeli in da ne omenim da je bilo kar nekaj članov SLO po našem ozemlju razporejenih.
Mi smo .Q. jevce rekrutirali ko je bila že z vami vojna, tako da nemi da smo enako naredili.

Niso bili skoraj nič razporejeni se dobro spomnim. SLO je bil na k43 in malce na k53. Ozemlje ŠB-ja je bil jug, sploh pa ne vem kaj bi vas naj bi to motilo, ste imeli druge opravke (EoW). SLO ni bilo slabo pleme in vi se ne bi spravili še na ene vojne, ki je bila tedaj ali pa malce pozneje.

Ne .Q. ste rekrutirali noč ali dve noči pred vojno (je bila ravno ena izmed mnogih kapelj čez rob). ;)
 

DeletedUser

Guest
še enkrat pred vojno z vami so mogoče 2/3je naši sitali kakšnega igralca iz .Q. ker so se pač poznali in lastniki pač niso imeli časa, obrambe pa nismo pošiljali .Q. pred vojno nikoli, še med vojno nevem če smo kaj. In glede vdiranja v račune, če jim vaš igralec pove kodo to ni vdiranje v račun.

O pa še kako ste pošiljali support, saj ne rabiš biti genij za to, da odkriješ. .Q. je mel preveč nasuportane igralce, glede na točke in sploh to, da niso ne vem koliko sodelovali razen kakih igralcev. To ni bil nikakor njihov support pri večini igralcev, ki smo jih nukali.
Ne vem pa v čem je fora zanikat to, itak smo že v vojni :)
 

DeletedUser

Guest
O pa še kako ste pošiljali support, saj ne rabiš biti genij za to, da odkriješ. .Q. je mel preveč nasuportane igralce, glede na točke in sploh to, da niso ne vem koliko sodelovali razen kakih igralcev. To ni bil nikakor njihov support pri večini igralcev, ki smo jih nukali.
Ne vem pa v čem je fora zanikat to, itak smo že v vojni :)

ah ja stara zgodba, če se vam zdi da so preveč nasuportani da bi sami lahko spravili toliko skupaj še ne pomeni da je naša vojska tam. Par igralcev skupaj ki sodelujejo je vse kar je potrebno da se supporta vasi več kot zadost.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
ah ja stara zgodba, če se vam zdi da so preveč nasuportani da bi sami lahko spravili toliko skupaj še ne pomeni da je naša vojska tam.

enako bi rekel za vas če so z iz JB in praeta tam dol na jugu znal dobro organizirat in brani proti samozvani eliti to ni pomenilo da jih mi suportamo (razen 1 člana,ki je res poslal pomoč čez več kot pol sveta brez vednosti vodstva)
 

DeletedUser

Guest
enako bi rekel za vas če so z iz JB in praeta tam dol na jugu znal dobro organizirat in brani proti samozvani eliti to ni pomenilo da jih mi suportamo (razen 1 člana,ki je res poslal pomoč čez več kot pol sveta brez vednosti vodstva)

ta vaš 1n član pa je moral imet zelo zelo dost defa.:rolleyes:
 

rfaric

Member
Reaction score
0
ta vaš 1n član pa je moral imet zelo zelo dost defa

kaj naj naredim očitno več veš o našem plemenu kot jaz in še to ti povem da sem jaz dal ukaz da se lahko pošilja okrepitve zaveznikom ker sem imel dost lažnega obtoževanja koliko jim pomagamo,će bi to vedel bi jim veliko prej poslal in bi vas že oni uničili ker so bili bližje in z dosti naše obrambe ne bi imeli velik dela z vami
 

DeletedUser

Guest
kaj naj naredim očitno več veš o našem plemenu kot jaz in še to ti povem da sem jaz dal ukaz da se lahko pošilja okrepitve zaveznikom ker sem imel dost lažnega obtoževanja koliko jim pomagamo,će bi to vedel bi jim veliko prej poslal in bi vas že oni uničili ker so bili bližje in z dosti naše obrambe ne bi imeli velik dela z vami

Toda potem če bi tole naredili ne bi vi toliko vasi prevzeli:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
tukaj na SLO serverju velik stvari ne razumem ampak saj ni tako hudo smo pač samo SLOVENCI,ki radi zakompliciramo še tako majhno zadevo:D


Sarkazem mode on... No saj izdajanje ni zakomplicirano. To se pa ja dobro naučiš, če si jb ali koh... :)))
 

DeletedUser

Guest
od danes naprej ne igram si1..

če kdo hoče račun na čuvanju računa naj pove.
Imam 18 000 točk, 5 vasi, Lotw (pleme)

Ime v igri: TejKolar
 
Top