Zaključek sveta !

DeletedUser

Guest
Fanta , dajta se držat teme, ker drugače bom kaznoval, pol pa boste spet grobiju mail spammali... (to ima najraje ;) )

Hehe - saj se držita teme - oba sta pustila določen pečat na S3, ki je v zaključevanju, kaj posebno pametnega pa ne moremo več tule pisat. O zaključku sveta 3 je bilo že toliko povedanega, da vse kar se na novo napiše, je :spam::D - čakamo seveda samo še vas ;) Naj se dogaja, naj igralci kaj pišejo, da ostane forum živ. Če nebi bilo par zagnancev, bi bil ves ta forum eno navadno mrtvilo - živel bi samo hit in miss...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Glede teme hit in miss, nekoč je bila tudi tema "zadnji zmaga" ampak jo je eden zloben osebek, obarvan v modro zaklenil... Drugače pa vi kr pogumno naprej, razumite, da malo morem gnjavit in si tudi sam poste nabirat, drugače bi mi še kdo očital, da sem neaktiven ;) .
 

DeletedUser

Guest
Glede teme hit in miss, nekoč je bila tudi tema "zadnji zmaga" ampak jo je eden zloben osebek, obarvan v modro zaklenil... Drugače pa vi kr pogumno naprej, razumite, da malo morem gnjavit in si tudi sam poste nabirat, drugače bi mi še kdo očital, da sem neaktiven ;) .

ti pa neaktiven sta 2pojma, ki negresta skupaj. Forum je praktično tvoj drugi dom ;) Kako dolgo še je do takrat ko se bo Motorka spet prikazal v tej temi?
 

Flako

Member
Reaction score
0
Motorka je odsoten, do nadaljnega... Zakaj ga rabiš, mogoče ti lahko drugi kaj pomagamo?
 

DeletedUser

Guest
Saj veš kako je, lepo je, če se vsake toliko prikaže in nam vliva vero :p
 

Flako

Member
Reaction score
0
Saj veš kako je, lepo je, če se vsake toliko prikaže in nam vliva vero :p

Jaz sem pa mislil, da sem jaz luč, svetloba in sonce tega foruma. Boste še vi kaj pisali po forumu, v vsakem prispevku bom našel kršitev, si jo bom zmislil, ali edital in ustvaril... Boste vi videli kdo sem jaz! (rofl - joke)
 

DeletedUser

Guest
hehe ... :D ... kaj sem rekel kaj, kar ni res? Glej ... dajma tu zaključit, ker sma si v igri dokazala, da znama oba dosledno klikat ta špil ... ni potrebe, da se žalimo na tak način ...

sej mrbit bomo kdaj še sodeloval sam tkole je fajn poste nabivat:D

Grobi-ju pa res lahko mal posmapamamo se nč ne oglaša...



Hehe - saj se držita teme - oba sta pustila določen pečat na S3, ki je v zaključevanju, kaj posebno pametnega pa ne moremo več tule pisat. O zaključku sveta 3 je bilo že toliko povedanega, da vse kar se na novo napiše, je :spam::D - čakamo seveda samo še vas ;) Naj se dogaja, naj igralci kaj pišejo, da ostane forum živ. Če nebi bilo par zagnancev, bi bil ves ta forum eno navadno mrtvilo - živel bi samo hit in miss...


Sam da ga jst še puščam:D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ka ne bi bilo boljše če bi zaklučl s3 ali čakate da bo pleme zasedlo 95% sveta ...?
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem pa mislil, da sem jaz luč, svetloba in sonce tega foruma. Boste še vi kaj pisali po forumu, v vsakem prispevku bom našel kršitev, si jo bom zmislil, ali edital in ustvaril... Boste vi videli kdo sem jaz! (rofl - joke)

glede na to da je forum skoraj tvoj 2gi dom se bi strinjal glede tega da si luč tega foruma ;),kaj več pa ne. In bdw: glede tega če lahko kdo drug pomaga, če je jasnovidec ali pa ing. admin da, drugače pa ne.
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
flako ves kaj bi se lahko vodstvo naredilo na svetu 3 da bi ukinili ponoven zacetek saj se jih veliko odloci da bodo zaceli se enkrat in nato je kar zavzames spet pride na svet :D
to je zdaj bolj podobno sifilisevumu delu :) IN NE KONCEVANJU SVETA :p

in mi ze eni igralci gredo na zivce :D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
flako ves kaj bi se lahko vodstvo naredilo na svetu 3 da bi ukinili ponoven zacetek saj se jih veliko odloci da bodo zaceli se enkrat in nato je kar zavzames spet pride na svet :D
to je zdaj bolj podobno sifilisevumu delu :) IN NE KONCEVANJU SVETA :p

in mi ze eni igralci gredo na zivce :D

to je beseda!:D

Sam res ukinte kr je to že BV

zasedajo dragocece procente vasi:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
flako ves kaj bi se lahko vodstvo naredilo na svetu 3 da bi ukinili ponoven zacetek saj se jih veliko odloci da bodo zaceli se enkrat in nato je kar zavzames spet pride na svet :D
to je zdaj bolj podobno sifilisevumu delu :) IN NE KONCEVANJU SVETA :p

in mi ze eni igralci gredo na zivce :D

Bom predlog posredoval naprej, vendar bo treba malo počakati, vsi so na dopustu,...
 

lev11

Member
Reaction score
0
to je beseda!:D

Sam res ukinte kr je to že BV

zasedajo dragocece procente vasi:D

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
to je njihov problem
nove se lahko zapre
vsaj tako sem jaz prebral pravila
tisti ki smo tu pa lahko začenjamo z nova
Imate pa možnost da ostale ki imajo več vasi prevzamete

In brez naših vasi - vi nebi nikamor prišli
:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
to je njihov problem
nove se lahko zapre
vsaj tako sem jaz prebral pravila
tisti ki smo tu pa lahko začenjamo z nova
Imate pa možnost da ostale ki imajo več vasi prevzamete

In brez naših vasi - vi nebi nikamor prišli
:rolleyes:

Mene samo zanima, kje se da daleč pridet brez noblanja drugih vasi? Na antaresu? :D
 

lev11

Member
Reaction score
0
No - pa saj me boste mogoče prevzeli - oziroma moje vasi - na 3 se pridem samo nasmejat "velikemu plemenu"
Ste kakor calimero na 4 ki je nabavil nekaj dualov in podkupil administratorje
 
Top