Vojne na svetu 5

DeletedUser

Guest

Sej to je res...Sploh nevem kaj se kregate ;)Vsak zna igrat svojo igro in igra takšno,ki si jo je naredil na začetku igre ali sveta...Nemoreš zdaj nekomu preprečit noblanje barbarov če mu je to v veselje...Priznam tudi sam sem jih v zadnjem tednu znoblal okoli 5 :)In kaj si moram?Noblal jih bom še naprej,da vam bom šel še bolj na živce... :D

:desno:Glavno,da FF igra umazano igro...Katastrofa?Da,da a znate kaj druga pošiljati kot nuke(obrambne)? :D

~Hotel sem povedati le,da če bo šlo tako naprej bo sveta kaj kmalu "konec" :D
 
Last edited by a moderator:

Indi

New Member
Reaction score
0
Facko, kaj pa ti tako pljuvaš čez naše pleme...A nisi ti tudi začel pri nas ali se motim ? Lepa gesta od tebe.

Kar pa se tiče barbarov, pa naj vsak igra kakor mu paše. Saj je konec koncev za vse isto ! Pa fajn se mejte še naprej :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Facko, kaj pa ti tako pljuvaš čez naše pleme...A nisi ti tudi začel pri nas ali se motim ? Lepa gesta od tebe.

Kar pa se tiče barbarov, pa naj vsak igra kakor mu paše. Saj je konec koncev za vse isto ! Pa fajn se mejte še naprej :)

Misliš reči,da je bil on pri vas,ker zdaj je nov lastnik na računu pa je blo treba mal spremembe ;)

Glede barbarov me pa boli k****. :D
 

Indi

New Member
Reaction score
0
Ja sej se mi je zdelo da je zdaj en primitivec gor..Se opravičujem pravemu Fackotu da mi je prišlo na misel kaj takega :)

Lep pozdrav!
 

steee

Member
Reaction score
0
Kere ma ta matjaz :) jz pravem tkole: v kolker smo na racunu, neznajo ene akcije izpelat, da bi nam kako vas spelal. No to je moje mnenje, ce se motim bodo pa ze sami dokazal (kar pa dvomim)

lp
 

DeletedUser

Guest
Kere ma ta matjaz :) jz pravem tkole: v kolker smo na racunu, neznajo ene akcije izpelat, da bi nam kako vas spelal. No to je moje mnenje, ce se motim bodo pa ze sami dokazal (kar pa dvomim)

lp


Se strinjam 101 % :D

Me pa zanima kako je lahko previous post izginil?
 

steee

Member
Reaction score
0
facko1 sicer moram rect da te nepoznam, pa vendar je tvoj izraz 101% malce premil...jaz sem v to preprican 1000% ker ima pleme za moje pojme napacno zaporedje kratic namesto bzjv bi moralo biti BVJV. Vec koristi bodo naredili ce postanejo barbari :)

oz. sej so pokazal v zadnjih dneh da neznajo napadat :) Kr misljo, da bodo z 20 nuki prebil mene, da jih ni sram. Jaz bi se v zemlo pogreznu da bi bil na njihovem mestu, pa tako so se hvalili in mi na pvt pisali, da so me razbili ko psa... oprostite, vendar jaz vidim samo nezadovoljne otroke, katerim starsi niso morali uresnicit vseh njihovih fantazem, sedaj pa iscejo samo potrditev preko VP, kjer brez dirty play in manipuliranja zaveznikov iz FF-ja tako nemorejo nic storiti. Mene bi bilo sram, da nebi znal ene akcije na mene izpeljat do konca, pa ceprav so vedeli, da sem brez obrambe. Nekako jih je zmanjkalo, zdaj jih pa tko do konca serverja nebo na plano, ker se skrivajo v misji luknjici :) Fantje nc bat, vojska se dela, kmal pridem po svoje vasi. Nesposobneze je uzitek noblat.

Ostalim spremljevalcem VP pa Lep pozdrav,
steee
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
facko1 sicer moram rect da te nepoznam, pa vendar je tvoj izraz 101% malce premil...jaz sem v to preprican 1000% ker ima pleme za moje pojme napacno zaporedje kratic namesto bzjv bi moralo biti BVJV. Vec koristi bodo naredili ce postanejo barbari :)

oz. sej so pokazal v zadnjih dneh da neznajo napadat :) Kr misljo, da bodo z 20 nuki prebil mene, da jih ni sram. Jaz bi se v zemlo pogreznu da bi bil na njihovem mestu, pa tako so se hvalili in mi na pvt pisali, da so me razbili ko psa... oprostite, vendar jaz vidim samo nezadovoljne otroke, katerim starsi niso morali uresnicit vseh njihovih fantazem, sedaj pa iscejo samo potrditev preko VP, kjer brez dirty play in manipuliranja zaveznikov iz FF-ja tako nemorejo nic storiti. Mene bi bilo sram, da nebi znal ene akcije na mene izpeljat do konca, pa ceprav so vedeli, da sem brez obrambe. Nekako jih je zmanjkalo, zdaj jih pa tko do konca serverja nebo na plano, ker se skrivajo v misji luknjici :) Fantje nc bat, vojska se dela, kmal pridem po svoje vasi. Nesposobneze je uzitek noblat.

Ostalim spremljevalcem VP pa Lep pozdrav,
steee


steee.Če me še ne poznaš me boš pa kmalu spoznal :)
 

DeletedUser

Guest
Ma dej nehi no...Ta BZJV so pa tako ali tako že od starta nesposobni...Sam neki v prazno cilajo :D
 

steee

Member
Reaction score
0
Hhahahahahahahah praves, so ko tisti kolesar ki je bil veckrat prvak, samo spremijev pa nima, strelja v prazno :> kaj ces, tut sterilni pimpeki morjo bit :)
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
Steee ima več vasi en teden po akciji kot jih je imel pred njo, tko da ne vem, če ste vi kaj bolj uspešni. :p

True, ima 30 vasi več kot pred akcijo...vendar si pozabil povedat da ima 300k točk manj, ker imajo barbari le 3k pik in ne 10k...:p
 

bosko1

Member
Reaction score
0
haha steee, boš kmalu obiskan, pa da te bomo vidl, če se boš kej bolš znajdu, ko nazadnje ;)
 
Top