Vojne na svetu 5

steee

Member
Reaction score
0
no...to pa morda ni dalec stran od resnice :D prvic, da nekdo nekaj resnicnega pove :)

sicer pa, sej FF to najbolj vejo, k jih zabavate
 
Last edited by a moderator:

steee

Member
Reaction score
0
haha steee, boš kmalu obiskan, pa da te bomo vidl, če se boš kej bolš znajdu, ko nazadnje ;)

sicer pa, ce bo tko kot nazadnje oba veva kaj bo. Ponovno dobim stavo in mir od celega plemena za 2 tedna. Namrec zid nebo padel v kolker bos ti napadal pa sploh ne :)

Jaz vsakega jebem v glavo...:)

a true assman ;)
 
Last edited by a moderator:

Indi

New Member
Reaction score
0
Ne vem zakaj nas iz FF vsi tko stalno omenjate....Če nas bo kdo j....mu bomo že povedal sami. Saj ni treba da kdo drug govori za nas.....Pa nisem videl še nikogar od FF da bi na široko hodil, smo imeli nekateri že dva piknika skupaj:cool: Torej so ritke še nedotaknjene !
 

steee

Member
Reaction score
0
Zakaj so baterije boljše kot BZJV?
▶Ker imajo najmanj eno pozitivno
stran

Ne vem zakaj nas iz FF vsi tko stalno omenjate....Če nas bo kdo j....mu bomo že povedal sami. Saj ni treba da kdo drug govori za nas.....Pa nisem videl še nikogar od FF da bi na široko hodil, smo imeli nekateri že dva piknika skupaj:cool: Torej so ritke še nedotaknjene !

:D:rolleyes::D:rolleyes:

;)
 
Last edited by a moderator:

steee

Member
Reaction score
0
Pubeci, malo bolj mirno, saj to je le igra ;) .
Drugače pa ta video uprizarja grobija in motorko, tako da... Ne se norčevati iz njuju.

sam ko je tolko dober :D:D se mi je zdel primeren za opis govoricenja s strani bvjv, le da brez podnapisov :)
 

DeletedUser

Guest
Raje te nebi žalil ...:D

Tako,da bosko,žal mi je. ;)
 
Last edited by a moderator:
Top