Vojne na svetu 5

bosko1

Member
Reaction score
0
pa še kak boli-seljački bzjv nobla fva kot za šalo

salah ti si pa reko, da se ne boš več tuki oglašo, tak da bod rajš tih
 

DeletedUser

Guest
pa še kak boli-seljački bzjv nobla fva kot za šalo

salah ti si pa reko, da se ne boš več tuki oglašo, tak da bod rajš tih


Aja?
Sime naj bi biu vaš battle machine, cutter se je začel po 5ih skautih jokat kako me bo sime zgrizu, vse kar sem pa jst opazil do sedaj je pa ena zgubljena barbarka, pa mrtvi simetovi nobli.
Včeraj sem vam en bunker na severu sesu, lika a baws, danes bo padel še eden, pol si pa ti na vrsti poba ;)
 

DeletedUser

Guest
Steee ima več vasi en teden po akciji kot jih je imel pred njo, tko da ne vem, če ste vi kaj bolj uspešni. :p
 

DeletedUser

Guest
tudi barbark bo kmal zmankal

Jbg, zgleda, da bomo bili prisiljeni noblat vas :)

No saj inovativni ste, ker "bunkerja" z 14k lahkih pa res ne vidiš pogosto :p
 
Last edited by a moderator:

steee

Member
Reaction score
0
Prosim, da se nasi clani vzdrzite komentiranja v nadaljne, saj menim, da nimamo nic za rect igralcem, kateri izsilijo sit od svojih soplemenjakov, v njihovem imenu posljejo napad na nekoga (seveda brez dovoljenja) nato pa ga tudi sami pricno noblat.

Tko da svojim zelim uspesno igranje se naprej, nasprtoniku pa tako kot nas je poducil stari dobri Dr. France Preseren "Le cevlje sodi naj kopitar" oz kot bi rekel n00bom v CSju - GG cu on LAN
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Prosim, da se nasi clani vzdrzite komentiranja v nadaljne, saj menim, da nimamo nic za rect igralcem, kateri izsilijo sit od svojih soplemenjakov, v njihovem imenu posljejo napad na nekoga (seveda brez dovoljenja) nato pa ga tudi sami pricno noblat.

in kdaj se je to zgodil?
 

ciko1

Member
Reaction score
0
Yoshimitsu glede barbark se motiš, pr nas je blo prepovedano jemanje barbark.

Nikakor se ne morete sprijaznit stem, kar se je zgodilo steee-u
 

DeletedUser

Guest
Možno, da je bilo prepovedano samo jih je pol pri vas nooblalo barbare in glede na to, da vas vodstvo ni moglo brzdati tisti čas je jasno zakaj je prišlo do vojne.
 

DeletedUser

Guest
Men je pa prou hecn k sm vidu kok barbark je ponoblu steee:D

Zdej vidte kako je to...:)

Na njegovem mestu bi jih še naprej da živce zgubite:D
 

ciko1

Member
Reaction score
0
Možno, da je bilo prepovedano samo jih je pol pri vas nooblalo barbare in glede na to, da vas vodstvo ni moglo brzdati tisti čas je jasno zakaj je prišlo do vojne.

Tole ni res.
Naše podpleme je začelo napade na FVA, to je bil povod za vojno.
 

DeletedUser

Guest
Ma dej ne seri no pa ja vem, če sem še vodil pleme takrat... Si ti sploh v vodstvu ali so ti to zgodbo prodali?

Napad možno, da je bil končni povod ampak razlogi so bili že prej opredeljeni...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ma dej ne seri no pa ja vem, če sem še vodil pleme takrat... Si ti sploh v vodstvu ali so ti to zgodbo prodali?

Napad možno, da je bil končni povod ampak razlogi so bili že prej opredeljeni...

Razlogi za začetek vojne so bili: napadi podplemena bzjv69 na naše pleme, velika odsotnost se-moe (takrat vodje bzjv) in vse zadeve so se prepočasi reševale, ter vaša vojna z našimi zavezniki Spam!.

Salah ti kot vodja si bil preveč odsoten in smo se ostali dogovorili, da vstopimo v vojno zaradi teh razlogov.
 

DeletedUser

Guest
joj Matjaž a sm ti rekel, da ne nakladaj s to odsotnostjo, odsoten sem bil takrat ko sem tudi odstopil. In ja glavni razlog so bili barbari in Spam.
 

DeletedUser

Guest
Men je pa prou hecn k sm vidu kok barbark je ponoblu steee:D

Zdej vidte kako je to...:)

Na njegovem mestu bi jih še naprej da živce zgubite:D

saj pravim ... ko nimate kaj pametnega za povedat je bolje bit tiho

Steee ima več vasi en teden po akciji kot jih je imel pred njo, tko da ne vem, če ste vi kaj bolj uspešni. :p

barbark misliš ima več :p ... kaki jajcari pocarski ste :D
 
Last edited by a moderator:

ciko1

Member
Reaction score
0
Razlogi za začetek vojne so bili: napadi podplemena bzjv69 na naše pleme, velika odsotnost se-moe (takrat vodje bzjv) in vse zadeve so se prepočasi reševale, ter vaša vojna z našimi zavezniki Spam!.

Salah ti kot vodja si bil preveč odsoten in smo se ostali dogovorili, da vstopimo v vojno zaradi teh razlogov.

Vsaj eden ki napiše po resnici.

lp

joj Matjaž a sm ti rekel, da ne nakladaj s to odsotnostjo, odsoten sem bil takrat ko sem tudi odstopil. In ja glavni razlog so bili barbari in Spam.

ti si obseden z barbari.:)
 
Last edited by a moderator:
Top