Debata o s5

bosko1

Member
Reaction score
0
Ne vem zakaj bi katerokoli osebno mnenje bilo smešno.. Ustvaril sem s kolegom to pleme in ne vem zakaj bi bil za vas šalabajzerje?
Vsi vemo, da so izkušnje in znanje na strani FVA. Kar se pa tiče funkcioniranja in sodelovanja plemen pa ne poznam več situacije.

ti si pa res en cepec
 

DeletedUser

Guest
zdravo

a lahk gdo kaj ukrene za okrožnice v plemenu

Ime plemena: Silver Knights
Oznaka: SK

tu skos pošilajo okrožnice 1 in isti pa gre poslat za suruvine za obrambo za suruvine za plemiča ali za napad pol dobi feke pa spet okrožnica ja pa pizdo nemre vsako min pošilat okrožnice sej pa nebere nišče več in sem lepo in jasno napisal a nišče ne upošteva ali so res tko zabiti usi na s5 ali kaj boga jas ne razumem več tega no nimam časa skos to brat pol pa 1 igralec pošle 5 okrožnic za 1 napako pol v plemenu ni treba foruma bomo vsi okrožnice pošilali ali kaj nej negdo nekaj ukrepa z tem nemore to tak kak bi blo če bi jaz pošilal np po 1 črko 100000 okrožnic v plemenu vsen bi se zmešalo tolk odpirat piše skor prosim za suruvine prosim za obramo imam 25 napadov nerabim ker so bli fejki spet 1 in ista pesem ne res me že jezi to sej pa naj negdo odkine tote okrožnice ali nekaj se najde 1 budalo in postanejo že vsi budale noter in pišejo eh nerazumem več tega kak lahk so tko zabiti celi roman sem jim napisal evo bom tu skopiro zaj noter in preberte



dada dne 02.06.2011 ob 19:25 Citiraj Uredi
dajte pm zaj že men tud grejo tote okrožnice na kurac vsako min pridejo za obrambo ja pa dajte na forum pisat ali pa 1 pošlite okrožnico za obrambo ne pa za vsak napad sej pa nemre to tak drugo nimam ko okrožnice dajte malo se zbrat z tem jas sen tud zgobo glavno vas pa se nebon zaj joko neki pa sen se zlepe z njim zmeno naj neha pa me je neho sej pa proste napadalca lepo naj neha vse se da zmenit ali tko težko poslat mu sporočilo za okrožnice pa lahk pošiljeta taka lah si z njimi riti brišemo res men že tud gre to na kurac kak ostalim in res dajte 1 poslat ne pa na 1000000 okrožnic ko da bi usi mele tote vasi z zlata narete pol bi že razumo ne pa z betona dajte mal razmislit glede okrožnic okrožnice so naj le za NUJNE PRIMERE JEBEMO ne za neke mala pizdinske napade

OKROŽNICE NAJ BI SE PISALE LE ZA NUJNO STVAR KAK JE NP ZA VELIKE NAPADE Z PLEMIČI ne pa prosim pomoč napada me pišta janče imam 2 napada prosim za okrepitve ali pa suruvine ma jebemo pol pa 1 igralec pošilja vsaki 5min okrožnice to ono tretjo četrto nakonc pa 50 jas sen se že naveličo tega brat res brez zamere za pleme nimam nič kaj rečt je kul pleme samo prosimmmmmm manj okrožnic če ne se mi zmeša telko tega brat in je blo že 1 ali kolko bogi krat povedano ne pošilat okrožnic bv le za nujne stvari nakonc bo tak da sploh nebo nišče bral oz niti odpiro nebo ker bo vedo kaj drugo piše kak to res malo razislite glede tega pč se zgodi ka kaj pozabiš ne pol še 1 pisat cele pravlice za okrepitve haloooo ki je tu kaka logika ni je če se bo keri odzval bo pisal nazaj za več informacij




lp dada
Uredil dada dne 02.06. ob 20:47
 

DeletedUser

Guest
to loh ukrenete samo vi...
najbolje da odvzamete možnosti pošiljanja okrožnic večina članom in da jih majo samo še diplomati in višji "predstavniki" plemena...
^To seveda če ne gre drugače;)
 

DeletedUser

Guest
to loh ukrenete samo vi...
najbolje da odvzamete možnosti pošiljanja okrožnic večina članom in da jih majo samo še diplomati in višji "predstavniki" plemena...
^To seveda če ne gre drugače;)

ja sej sem poslal a še toti so tko zabiti da ne odzamejo naj negdo pride noter in naj je noter kake 3 mesece drugo nebo videl ko okrožnico od 1 in istega igralca po 5x ej nemreš verjet nisem na nobenega hud ker ven da rabijo pomoč samo ne tolk okrožnic
 

DeletedUser

Guest
pol pejt pa vn če te mot in to niti ni prava tema niti se tega neobjavla na forumu vojne plemen saj to je pleme to in noben razn plemena nemore to popravt če veš kaj misnem sploh;)
 

DeletedUser

Guest
pol pejt pa vn če te mot in to niti ni prava tema niti se tega neobjavla na forumu vojne plemen saj to je pleme to in noben razn plemena nemore to popravt če veš kaj misnem sploh;)

popolnoma te jaz razume pač samo sem tu objavil to zmešnjavo kaj se tam dogaja pa sem hoto izvest inf kaj storit tko da brez zamere usem
 

DeletedUser

Guest
popolnoma te jaz razume pač samo sem tu objavil to zmešnjavo kaj se tam dogaja pa sem hoto izvest inf kaj storit tko da brez zamere usem

blokiraj tistega kaj pošilja okrožnice da ti nemore pisat pa boš rešen tega.
 

DeletedUser

Guest
blokiraj tistega kaj pošilja okrožnice da ti nemore pisat pa boš rešen tega.

ja to ven samo to pošiajo vsi člani noter pa fora je v tem ne naredi 1 napako pa gre znova vse pisat ali pa za vsak naad napiše okrožnice ni drugo bi razum jaz da napiše okrožnico pa mir samo pošle jih dost ko da nwm kaj bi blo
 

DeletedUser

Guest
To moraš reči svojim soplemenjakom in ne nam ;)
Aja vidim, da tudi si..
 

DeletedUser

Guest
Statistika nikoli ne pove vsega, dokler ni na tvoji strani, ampak zaenkrat se to še ni zgodilo... in se ne bo.

pa ne se sekirat, mikelus, raje pazi da ti miška ne uide ali da muc ne poje tička ali pa miške... sam po moje je malo čudno, da ves FF vala po rokah eno in isto miško, pri nas ima vsak vsaj eno svojo... pa tudi kaka luštna muca se najde...

ena miška za celo pleme je res nekako fejst slaba statistika.... pa še na sliki ni nevem kaj... ;):cool:

a bom spet bannan?
 

DeletedUser

Guest
pimpek tabi nebi škodilo če bi se umiril. največ pa štejejo razmere v plemenu seveda.
 

DeletedUser

Guest
predlagam, da kar ukinemo statistiko, ker mikelusu ne pove dovolj.:cool::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
predlagam, da si vsako pleme lahko vodi uradno statistiko po svojih željah in po tem, kar mu več pove, ne glede na realno stanje. Uradno statistiko pa dejmo izbrisat, da ne bo zavajala takih kekcev kot sem jaz. :)
 

DeletedUser

Guest
Moram ti povedati da uradne statistike nebodo zbrisali, saj se je dodatek ujel, je pa tvoja stvar kako si to predstavljaš.

Noirmalno je da imamo drugačna mnenja zato res nevem kaj je tu spet narobe? S tam najverjetneje misliš name, ko sem izražal moje mnenje kar pa ni nikjer prepovedato (vsaj v našem demokratičnem svetu saj v sloveniji ne gre za diktaturo).
 

DeletedUser

Guest
seveda, popolnoma svobodno si lahko predstavljate, kaj pomeni, če eno pleme vodi proti drugemu v prav vseh statistikah. To ni vprašanje svobode in demokracije ampak bolj zdrave pameti.
 
Top