Pogovor o svetu 20

Pixieee

New Member
Reaction score
0
Vidim da je bila napaka tebi sploh probat kaj dopovedat. Ker živiš v svojem svetu. Znam pregovor-po mojem mnenju najboljši pravi: če bi nekateri padli iz višinw svoje inteligence na svoj IQ bi se ubili. V tvojem primeru lahko samo rečem, preveri če se ti bo padalo odprlo.

Vsak ki to igro igra dalj časa ve, da nikoli nisi in nikoli neboš igral lepo pravično, saj ne igraš za zabavo, kar je cilj igre, ampak igraš za to, da bi se na vojni plemen dokazoval . To delaj v realnem življenju. Velika večina igralcev na Slo sceni ti lahko pove da bi bilo veliko lepše igrati brez tebe, saj tej igri ti in tebi podobni puščage velik madež. Malo premisli o mojih besedah im preden me spet napadeš z zate značilnim:noob/-ek premisli kaj je cilj igre.

Ne vtikaj se več v odločitve ki jih sprejemam/-o v igri. Sem ti že napisal, da je nekaj takega bilo planirano, le da se je zaradi spleta okoliščin(ki nimajo popolmoma nobeme veze z tabo) to zgodilo prej.

Sedaj pa sem z teboj res zaključil, ker mi kradeš čas ki ga lahko koristneje porabim. Moje nestrokovno mnenje pa je da bi že pred par leti moral obiskati psihijatra. Ne morem si predstavljati kako bo ko te mama spusti izpod svoje kikle v širni svet kjer boš mogel sprejeti odgovornost za svoja dejanja...

Ps. Če nimaš kaj pametnega za povedag bodi tiho. Mislim da nikomur ni za brat tvojih bedarij.

Lp A
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
E ja taka je ta, ko mislite da ste najbolši, pa da mate dobre vohune potem pa ugotovimo da imam jaz dosti bolše a ne. To o inteligenci ti sploh nemislim odgovarjat ker si daleč za mano po IQ in inteligenci.

Vsak ki igra to igro bi mogel vedet da je to VOJNA plemen, objemanje sosedov probaj poiskat nekje drugje, v vojni se nikoli ni šlo za pravico v vojni se je šlo za zmago na kakšen način jo dosežeš ne rabi nobenega zanimat. Če pa se kdo zaletava v to kako jaz igram ma pa čisto nič nezanima, vsake tolko kej napišem da se taki kot sta ti in skyrim spotikate in me obirate povsod ker je to možno...

Kot pravim o vaših odločitvah me boli taspodnji, sicer pa je bilo to dogovorjeno v zadnjem tednu prej so bile to samo vaše bedarije ki se jih pogovarjate unih 30% ko nisem tema jaz.

Kradem ti čas hmmm, točno tako po računu sodeč vidim da se več ukvarjaš z mano kot z kom drugim, psihijatra bi mogel obiskati ti in nekateri ostali slovenčki, ko je vse kar znate pljuvat po drugih in to je vse, sem ti že parkrat povedal da na forumu lahko gobec vrtiš v igri pa se dokazal še nisi če se pa srečava na kakem pikniku boš pa še tam pokazal kolk si vreden ane če boš sploh upal prit, ker ponavadi taki z gobcem ne upajo kaj dosti...

Forum je odprt lahko ga bere vsak če misliš da si pameten ker si dodal ta zadnji stavek si spet pokazal svojo trdoglavost in prepričanje da te vsi cenijo čeprav je stanje malo drugačno.

lp pa uživaj na dopustu iz foruma, na skypu pa me še kar opravljaš sramota
 

woley837

Member
Reaction score
0
Matic, 18h na dan se o tebi pogovarjajo na skupnem forumu z spank...potem te pa še 6h ponoči sanjata, tko da če me matematika ne vara je to 24/7 ;)
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
e ja, haha namesto z računom se folk ukvarja z tem kako sem jaz slab in kako pojma nimam in kako bom ponoblan, glavna tema foruma GALCEV, NUKA in še kakega drugega plemena, nevem meni če je nekdo ušeč ga stalno opazujem in govorim o njem, najbrž bi radi bili na mojem mestu pa jim nikakor ne rata, žal :D
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Fantje in dekleta,keda bo piknik,dejmo raj to ,da se zrihta,ste zaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!:confused:
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
e ja, haha namesto z računom se folk ukvarja z tem kako sem jaz slab in kako pojma nimam in kako bom ponoblan, glavna tema foruma GALCEV, NUKA in še kakega drugega plemena, nevem meni če je nekdo ušeč ga stalno opazujem in govorim o njem, najbrž bi radi bili na mojem mestu pa jim nikakor ne rata, žal :D

kaj mu sploh pišete nazaj, brez veze, sej vidte da se mu ne da nič dopovedati no, on je nad vsemi:p
 

ruki

Member
Reaction score
0
kaj je skyrim, kaj je Nord? Kje je vsemogočni NUKE? A ste zginli iz tistega TOP plemena a? Pleme NUKE razpada ravčki bogi, spet -Nasikanc- ni padu, po takem šopirjenju...

Res je,pleme je razpadlo ,ker je vodja zbolela-ter ji lahko ogrozi življenje ,če imaš vsaj malo sočutja do človeka se ne norčuj iz tega
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Mojzi pa Vulpi...Pikniki so že...kr nekaj jih je bilo že...samo ne za javno upravo:)

Kako moreš bit tako črnogled,pikniki so bili ja ,na pijači smo tudi bili,sam tebe nisn vidu nikjer ali pa se za pleničkami skrivaš,,,,,:rolleyes:
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hahahahaa touch down za mojzija in vulpi hehehe jah vojakček če bi nas samo par spoznal iz javne uprave bi videl da smo nekateri vsaj pridni in res delamo
 

DeletedUser

Guest
stavek nasikanca-Moja usoda je že od začetka začrtana, uniči najbolše pleme, to mi je več kot ratalo NUKE je razpadel vsi oh in ah in sploh ste popušili...-

dragi nasikanc 1 akcije nisi mogel naredit na nuke in me res zanima kako si ga uničil ? aja sej vem... v vrtenju gobca v tem si najboljši in vsi vemo kako si pridobil določene vasi ubogi paglovc....


in res zanimivo kako te skoraj vsi igralci sovražijo, mogoče te imajo samo 3-4"pa še to so tisti,ki nimajo ravno čiste preteklosti" za poštenega igralca od 10.000 igralcev vp "no mogoče malo pretiravam v številu igralcev" :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
no daj povej mi matic kako si uničil nuke ker zgleda, da nisem zasledoval sveta..... mislim da mene zanima in še koga
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
the phoenix skyrim nerabiš se skrivat, enkrat noob vedno noob




ubogi revček nasikanc :) ampak lahko te tolažim nisem skyrim + orginal sploh ni igral na si 20 :))



in ja imaš prav enkrat noob vedno noob prav si se opisal :) prvič brez laži povedal en stavek haha
 

DeletedUser

Guest
za boljšega kot je naš mali matic :) in prav zanimivo da me nekaj blokira od si 20 ;) prav zanimivo da se ne morem prijavit na ta svet ;)
 
Top