Statistika vojn na si5

DeletedUser

Guest
ker sem kekec, bi rabil malo pomoči... 68 + 54... ne znam zračunat, ker nimam šole ;)

Seštevek pove, za koliko osvojenih vasi vodi oljši proti slabšemu in njegovi akademiji. Ne vem zakaj imam občutek, da tudi nihče iz FFja ne zna tega naglas zračunat in mi napisat na tem forumu.

Upam, da rezultat ne bo tak, da me boste obtožili sramotenja ... Tudi obtožbe, da ne pišem na pravo mesto upam da ne bo, glede na to, da je v naslovu tega foruma statistika vojn.

A je kak junak pri FFju, da mi pomaga to izračunat?

skobčevka je upravičena in opravičena, da se tekmovanja v statistiki vojne na si5 ne udeleži iz znanega razloga! (pri meni ima ubi protekcijo ;) )

Morda bi ivan (johnyyy) ali pa model (jasno, da ne tist za puding!!) bila tako prijazna in mi v barvah in v veliko pisavo napisala trenutni rezultat? Namreč nimam očal. A ste že kdaj vidli kekca z očali?

Sam dejte hitr, ker številka drastično raste in rezultat ne bo pravi... Ko bo rezultat znan, bom šele razkril katero pleme ta trenutek tako suvereno in prepričljivo vodi na si5!

No, če pa že veste, pa brez zamere :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Solo mas narjeno, ampak lopovsko!

Vase glavno pleme vodi za 67 vasi, akademija pa zgublja za 36 vsi.....se pravi razlika je kok ?

Ce ze meces statistiko ven, vrzi vsaj pravo, ne se pa zmisljevat neke podatke iz glave.....

Mislim da je vojna se vedno cist odprta, teh par 10 vasi ne pomeni popolnoma nic
 

DeletedUser

Guest
68 vodimo FF + 54 vodimo FF2 = 67 vasi smo v BZJV boljši od FFja in FF" skupaj

zahvala Yoški za res prijazno pomoč v višji matematiki.

veš, jaz, kekec znam štet do 6, ker če ne, ne bi mogel igrati človek ne jezi se. Ne boš verjel sem odličen v tej igri. Jo igram tudi online!
Sem se pa matral s statistiko.... Res, še enktar ti hvala za pomoč.

Si me navdušil in se bom tudi jaz vpisal v tisto lotovsko ali litovsko šolo. Sem se pozanimal, pravijo, da si bil pri njih odličen učenec! Upam, da mi boš pomagal, če mi ne bo šlo tako gladko kot tebi!

Hvala Yoši ;)

zdej pa naslednja statistika... koliko je skupaj članov FF in FF2 na eni strani in BZJV in BZJV69 na drugi strani?

Yoši, prvič si mi res pomagal, a bi šlo tudi tokrat? sej ti ne bom nič zameril, če ti ne bo šlo... bom pa navijal zate. ;)

Za nagrado bom zmagovalca druge naloge javno pohvalil, če morda ni seveda prepovedano...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
evo, da ne boste žalostni.

Sem se potrudu in zračunal za moje prijatelje nasprotnike, da v številu članov vodita FF in FF2 kar za 25 članov!! bravo čestitam. Mi je pa čudno, da se ne znate preštet... ampak ne se sekirat, tudi slepa kura zrno najde!!

Še enkrat vse čestitke za izjemen in odličen uspeh!!

Pa hvala za kompliment prijatelj s kompliciranim imenom!! Ne boš verjel, barbari me prosijo, da bi jih zaščitil, pa jim pošljem plemiča. A tebe tudi? Vprašaj steeeja, tudi on ima prav poseben odnos do teh pomoči potrebnih vasi.

A bi ti tudi rad igral človek ne jezi se? če hočeš te naučim, sam do 6 moraš obvezno znant štet, pa dobro je da ločiš barve. Sem se učil nekaj let, zdej sem pa profi! Pa zelo pomaga, če se sekiraš ali imaš kake druge neuspehe v življenju ... npr če izgubljaš v igri TW, al pa če izgubiš kako ovčko iz črede na paši... meni, Kekcu, se to nikoli ne zgodi!!

vidim, da je pri vas Yoško najboljši matematik, drugim pa matematika ne leži najbolje... Zato je naslednja naloga malo lažja. Samo pazljivo preberte vprašanje iz statistike pa bo hitro jasen tudi odgovor:

Katero pleme je po statistiki na si5 najboljše? mislim, da tole ni pretežko... ali pač? Pokažte fantje in punce iz FF, da ni dobro, če kekec z vami češnje zoba!!
 

DeletedUser

Guest
dragi prijatelji iz FFja, za danes bomo končali pouk o statistiki vojn na si5!

sem malo razočaran nad vašim znanjem. Pa naj bo, ne morete bit v vsem prvi, lahko ste pa vsaj v eni stvari... no v kateri že... aja v številu članov!

Za domačo nalogo pa preštudirajte kolikokrat je bil blokiran v igri naš supermatemetik Yoško. To je pa ja osnova statistike! To obvladam in vem še jaz, ker ni več kot 6X ;

Imam pa veliko prošnjo. A lahko tako, ljubkovalno, imenujem vaše pleme tom in jerry? Pač mam rad risanke... Me pa zanima po komu iz slikce imate ime... po mucki al po miški?

pa pazite nase in lep vikend!

ljUBIjalec je ZAKON!!
 
Last edited by a moderator:

kowalsky

Member
Reaction score
0
Ce ze meces statistiko ven, vrzi vsaj pravo, ne se pa zmisljevat neke podatke iz glave.....

Tu moram reči, da imata dejansko oba prav oz. ni nobeden od vaju objavil celotne statistike...gledati morate statistiko 4 vojn:

FF vs. BZJV
FF vs. BZJV69
FF2 vs. BZJV
FF2 vs. BZJV69
 

DeletedUser

Guest
evo, da ne boste žalostni.

Sem se potrudu in zračunal za moje prijatelje nasprotnike, da v številu članov vodita FF in FF2 kar za 25 članov!!


Prosim nauči se računat;)
Ker vidim da neznaš računat vzemi kalkulator in tam zračunaj ker FF in FF2 imata 15 članov več kot vi:)
Razen če si pr vs odštel račune, ki ga bosko1 igra...:)
 

DeletedUser

Guest
Prosim nauči se računat;)
Ker vidim da neznaš računat vzemi kalkulator in tam zračunaj ker FF in FF2 imata 15 članov več kot vi:)
Razen če si pr vs odštel račune, ki ga bosko1 igra...:)

da nisi kje ti tisti, ki me je par dni nazaj na vsak način hotel prepričati, da sem bosko1?;)
 

DeletedUser

Guest
Prosim nauči se računat;)
Ker vidim da neznaš računat vzemi kalkulator in tam zračunaj ker FF in FF2 imata 15 članov več kot vi:)
Razen če si pr vs odštel račune, ki ga bosko1 igra...:)


No, pa me je le nekdo preveril. Dobiš čisto desetko. Tistega dela, da moj oboževalec ljUBIJALEC šteje vsaj za dva, pa vsak, ki je bil prej ali je še moderator tudi.... ne upoštevaj, ker ni prverjeno.... sem pa vgradil notri res en majhen trik, na katerega si bil samo delno pozoren. Vprašanje se je glasilo koliko članov. Statistično gledano, čLAN ni isto kot RAČUN, čeprav piše na plemenskem forumu ČLANI, so tam navedeni le računi. Pri dualu sta oba igralca ČLANA, le igrata na istem računu. pri yoškotu tako štej dva člana, dokler ne bo račun izbrisan zaradi goljufije. V vsakem primeru pa v številu članov prepričljivo vodi FF. Bravo!!

A mi znaš poiskat napako še pri Yožamicijevem računanju osvojenih vasi? Dejansko sem vprašal, za koliko vasi vodi boljši proti slabšemu in njegovi akademiji.

boljši = A
slabši = B
akademija slabšega, če jo ima = C
Če ne bo šlo, ti lahko pomagam. Sem hvaležen Yožetu, da mi je predlagal lopovsko šolo, ki jo je sam z odliko opravil, in tam se že učimo števil do 1000

Očitno pa je bilo vprašanje katero pleme je statistično najboljše na si5, žal pretežko za FF... res mi je žal, nagrade ne bo.

naslednje vprašanje, če je pri tom in jerryju še kaj zanimanja za statistiko, se glasi:
Katerega člana naprotnika najraje in koga najmanj? lahko navedete tudi razlog.

pri meni sploh ni debate. daleč na prvem mestu je en in edini ljUBIJALEC124. To pa zato, ker je daleč najboljši v vsemu, le skrb za ptička brez perja mu kar ne gre, ampak se pa trudi, kar vem... za mucko in miško od ff pa lepo skrbi. najpomembnejša je ljubezen.

Najmanj pa imam rad člana nasprotnega tabora z imenom Dani6 . Se ga bojim in je najbolj nevaren...

se opravičujem če je kdo zaradi moje izbire tako ali drugače prizadet.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hahahah...ob tvojih komentarjih se človek lahko nasmeji. (care)
Kar nadaljuj v takšnem tempu. :D

Pa še malo statistike:
[SPOIL]Side 1:
Tribes: BZJV, BZJV69
Side 2:
Tribes: FF, FF2

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 454
Side 2: 328
Difference: 126

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 137
Side 2: 51
Difference: 86

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 3,029,641
Side 2: 1,896,165
Difference: 1,133,476

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,199,244
Side 2: 457,482
Difference: 741,762

chart


[/SPOIL]

infra
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No, pa me je le nekdo preveril. Dobiš čisto desetko. Tistega dela, da moj oboževalec ljUBIJALEC šteje vsaj za dva, pa vsak, ki je bil prej ali je še moderator tudi.... ne upoštevaj, ker ni prverjeno.... sem pa vgradil notri res en majhen trik, na katerega si bil samo delno pozoren. Vprašanje se je glasilo koliko članov. Statistično gledano, čLAN ni isto kot RAČUN, čeprav piše na plemenskem forumu ČLANI, so tam navedeni le računi. Pri dualu sta oba igralca ČLANA, le igrata na istem računu. pri yoškotu tako štej dva člana, dokler ne bo račun izbrisan zaradi goljufije. V vsakem primeru pa v številu članov prepričljivo vodi FF. Bravo!!

A mi znaš poiskat napako še pri Yožamicijevem računanju osvojenih vasi? Dejansko sem vprašal, za koliko vasi vodi boljši proti slabšemu in njegovi akademiji.

boljši = A
slabši = B
akademija slabšega, če jo ima = C
Če ne bo šlo, ti lahko pomagam. Sem hvaležen Yožetu, da mi je predlagal lopovsko šolo, ki jo je sam z odliko opravil, in tam se že učimo števil do 1000

Očitno pa je bilo vprašanje katero pleme je statistično najboljše na si5, žal pretežko za FF... res mi je žal, nagrade ne bo.

naslednje vprašanje, če je pri tom in jerryju še kaj zanimanja za statistiko, se glasi:
Katerega člana naprotnika najraje in koga najmanj? lahko navedete tudi razlog.

pri meni sploh ni debate. daleč na prvem mestu je en in edini ljUBIJALEC124. To pa zato, ker je daleč najboljši v vsemu, le skrb za ptička brez perja mu kar ne gre, ampak se pa trudi, kar vem... za mucko in miško od ff pa lepo skrbi. najpomembnejša je ljubezen.

Najmanj pa imam rad člana nasprotnega tabora z imenom Dani6 . Se ga bojim in je najbolj nevaren...

se opravičujem če je kdo zaradi moje izbire tako ali drugače prizadet.

Daj malo se umiri...
Nevem ali ti je v otroštvu kaj manjkalo ali podobno, da se klele delaš(nesmem napisat) :)

Smešno se pa zdi tistim, ki so na istem nivoju:)


Upam da te nism užalu saj nočem da bodo BZJV-jevci žalostni, ko neboš pisal več neumnosti po forumu, zaradi tega, ker bi videl da je res kar sem napisal;)
 

DeletedUser

Guest
Dragi prijatelj nasprotnik s čudnim imenom. Vidim, da ti ni vseeno zame in za moje otroštvo. Hvala za lepe in tople misli, Imaš prav, v otroštvu mi je manjkalo pero od ubijalca za klobukom, zdej ga pa imam!

Pa ne bodi tako užaljen, če te nisem izbral za nasprotnika, ki ga imam najraje. sej si imel svoje šanse, sam moj UBI je pač moj UBI še iz si1, ko je bil največji šalabajsek med šalabajski.

Sicer nisem moderator, ampak te prosim, da se držižiš (vsaj formalno) naslovne teme - statistika vojn na si5.

evo, trije smeškoti v tvojem postu že nekaj pomenijo. Verjemi da ti malo smeha ne bo škodilo :) no vsaj upam da ne...

Bodi brez skrbi, mene ne moreš užalit. no, edino če bi me povabli v FF, bi se vprašal, če je bilo res kaj naobe v mojem otroštvu... :)
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Dragi prijatelj nasprotnik s čudnim imenom. Vidim, da ti ni vseeno zame in za moje otroštvo. Hvala za lepe in tople misli, Imaš prav, v otroštvu mi je manjkalo pero od ubijalca za klobukom, zdej ga pa imam!

Pa ne bodi tako užaljen, če te nisem izbral za nasprotnika, ki ga imam najraje. sej si imel svoje šanse, sam moj UBI je pač moj UBI še iz si1, ko je bil največji šalabajsek med šalabajski.

Sicer nisem moderator, ampak te prosim, da se držižiš (vsaj formalno) naslovne teme - statistika vojn na si5.

evo, trije smeškoti v tvojem postu že nekaj pomenijo. Verjemi da ti malo smeha ne bo škodilo :) no vsaj upam da ne...

Bodi brez skrbi, mene ne moreš užalit. no, edino če bi me povabli v FF, bi se vprašal, če je bilo res kaj naobe v mojem otroštvu... :)
[/SPOIL]

Berem tvoje prispevke in ne vem, ali se delaš norca, ali to si, ali pa nimaš vse počiščeno pod svojo streho - to je definitivno tvoj problem. Postavljaš se v vlogo moderatorja in nekoga prosiš, naj se drži teme, sam pa kar naprej vijugaš daleč stran od statistike - statistiko popaš zraven samo zaradi tega, da lahko svoj bolni humor stresaš tule gor po forumu. Tvoja satira je všeč tvojim soigralcem, ostali jo preberemo in si mislimo svoje.Če je meni kaj znan svet 5, so bili FF, po katerih tako rad pljuvaš z statistiko, do pred kratkim tvoji (vaši) zavezniki - in verjemi, brez njih danes ti nebi mogel tako svalopevno peti in žvrgoleti po forumu, kakor to delaš sedaj. BZJV in BZJV69 so se v začetku dvignili predvsem z noblanjem barbarov in to je bila vaša taktika, ki se vam je obrestovala. In ker imaš tako rad statistike, ti bom prilepil dve statistiki, ki sta sicer res že stari, sta pa zanimivi za tiste bralce, ki niso v vašem plemenu ali podplemenu. Prilepil jo bom zato, da boš pokazal vsaj malo spoštovanja do plemena FF - če oni v tistem času nebi bili vaši zavezniki, bi se vam slabo pisalo. Vaša uspešnost je seveda tudi pogojena z aktivnostjo, čuvanjem računov igralcev, ki ne igrajo več - tu ste sigurno boljši, kot so pri FF. To je ključ do uspeha - aktivnost in ne neko full znanje igre VP, kot bi hoteli nekateri prikazati. Kdor ima več aktivnih igralcev, ta bo zmagovalec, to je dejstvo.

http://si.twstats.com/si5/index.php...oldtribe=-1&newtribe=183&min=&max=&timerange=

http://si.twstats.com/si5/index.php...oldtribe=-1&newtribe=183&min=&max=&timerange=

P.S. [NICK]pimpek19880[/NICK], pokaži malo spoštovanja do nasprotnikov v igri in piši njihova imena pravilno. Norčevanje iz njihovih imen ti ni v ponos, razen če sam sebi s tem nabijaš svoj ego v višave - zdaj, ko si član vodilnega plemena na S5 ti je to vsekakor lažje. V začetku sveta 5 nisi bil tako glasen, kot si sedaj. Igralec pokaže svojo pravo vrednost takrat, ko zgublja in je to pripravljen priznat - in seveda obratno, ko zmaguje, da je še zmeraj prizemljen in da svojo pot k zmagi ne poveličuje z takšnimi prispevki, kot jih pišeš ti.
 

DeletedUser

Guest
Če se nekdo dela norca s tebe, mu boš ti to v enaki meri vrnil. Je pa res, da pimpek to vrača na zanimiv način, ki je meni po pravici povedano všeč. Vrača ljudem, ki so se pod drugimi temami bahali in se poviševali. Pa da jih zdaj vidim kje so pristali.
Čeprav je to tema s5 naj omenim samo norčevanje iz SPQR-ovih igralcev. In predvsem omenjanje neke pomoči, ko so prišli na s5. Nihče pa ni povedal za koliko se je s tem zmanjšalo noblanje FF-ja.
Marsikdo do nasprotnika ni nikoli pokazal spoštovanja. Poleg tega pa vojna še zdaleč ni dobljena in namigovanja o zmagi s5 so brez predmetna. ;)

Če bi bili nekateri igralci še za časa FVA malo bolj pošteni, če bi imeli voljo do neke timske igre bi danes mnogi od nas še bili bitko med njimi. Ampak ne dobesedno sem bil izigran in ja, kot mnogi drugi sem se odločil, da grem na drugo stran. :devil:

Tu sta sodelovanje in medsebojna pomoč na nivoju timskega plemena. Mnogi se lahko pri tem skrijejo! :cool:

infra
 

Flako

Member
Reaction score
0
Tukaj se bom samo oglasil in povedal, da se ne rabite bati, pimpek(nekaj) je za vsako kršitev pošteno kaznovan. Res pa je, da njegova provukacija/smisel za humor nista prepovedana in vsaj moje osebno mnenje je, da če ga opozoriš, kje je meja, nekako ohranja mejo zdravega humorja...
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Tukaj se bom samo oglasil in povedal, da se ne rabite bati, pimpek(nekaj) je za vsako kršitev pošteno kaznovan. Res pa je, da njegova provukacija/smisel za humor nista prepovedana in vsaj moje osebno mnenje je, da če ga opozoriš, kje je meja, nekako ohranja mejo zdravega humorja...
[/SPOIL]

Moj namen ni bil, da naj bo pimpek19880 kaznovan, daleč od tega. Poredko se oglašam na zunanjem forumu, vendar v tem njegovem pisanju, podcenjevanju nasprotnika je šel predaleč - to je moje mišljenje in sem ga napisal.

[SPOIL]
Če se nekdo dela norca s tebe, mu boš ti to v enaki meri vrnil. Je pa res, da pimpek to vrača na zanimiv način, ki je meni po pravici povedano všeč. Vrača ljudem, ki so se pod drugimi temami bahali in se poviševali. Pa da jih zdaj vidim kje so pristali.
Čeprav je to tema s5 naj omenim samo norčevanje iz SPQR-ovih igralcev. In predvsem omenjanje neke pomoči, ko so prišli na s5. Nihče pa ni povedal za koliko se je s tem zmanjšalo noblanje FF-ja.
Marsikdo do nasprotnika ni nikoli pokazal spoštovanja. Poleg tega pa vojna še zdaleč ni dobljena in namigovanja o zmagi s5 so brez predmetna. ;)

Če bi bili nekateri igralci še za časa FVA malo bolj pošteni, če bi imeli voljo do neke timske igre bi danes mnogi od nas še bili bitko med njimi. Ampak ne dobesedno sem bil izigran in ja, kot mnogi drugi sem se odločil, da grem na drugo stran. :devil:

Tu sta sodelovanje in medsebojna pomoč na nivoju timskega plemena. Mnogi se lahko pri tem skrijejo! :cool:

infra
[/SPOIL]

infra, nisem napisal, da je kdo že zmagal, pisal sem o poti k zmagi, to je razlika ;) Se spomniš tekme Slovenija:Jugoslavija, ko smo bili Slovenci na lepi poti do zmage? Vodili smo 3:0 in še Mihajlovič je bil izključen. Na koncu je bilo 3:3 in malo je manjkalo, da nismo izgubili. Pot do zmage še ne pomeni same zmage ;)
Poštenost v tej igri je za nekatere zelo širok pojem, za druge bolj ozek. Pri nas v družini smo v nekem časovnem obdobju trije igrali to igro, ti verjetno celo veš, kateri trije. Nekje drugje tudi igrajo trije, pa še pes, mačka, papagaj in pajek v zgornjem levem kotu. Kje je tu poštenost? Pustimo to, ker ne bo nikoli boljše...
Ti si pač zamenjal stran, kar ni neka redkost v tej igri - to nisem nič omenjal, to je tvoja osebna odločitev. O timskem delu plemena BZJV sem se lahko sam prepričal - ni bilo slabo in dokler sem igral na S5, je bilo kr zanimivo. Ravno zaradi tega, ker vem, kako je bilo, sem tudi napisal zgornji prispevek. Še enkrat - če nebi FF bil zaveznik BZJV in BZJV69 v tistem času, ko smo v Spamu zasedli nekaj vaših vasi, bi tudi tile prispevki bili drugačni. Žal so v FF prišli (pre)pozno (??) do tega spoznanja....
 
Top