Statistika vojn na si5

natalija

Member
Reaction score
0
Če mene obtožuješ kraje računov, potem brcaš v temo... če pa obtožuješ koga drugega, napiši koga in ne citiraj pri tem mojega posta...
Hvala
(P.S.: Upam, da ta odgovor še ne šteje kot spam)

Ne smem, me cenzurirajo :D, potem pa druzine trpijo. :rolleyes: Vse zaradi igrice. :eek:

No pa se nekaj, karkoli napisete o Matjazu in Sasotu je banalno, meni osebno je v cast, da sem ju spoznala in da se smela igrati z njima. Vse kar nakladate tukaj je bedno in je plod zavisti. Njima ne sezete niti do gleznjev. Maricesa se morate se nauciti, predvsem pa morate nekje kupiti bonton (npr. na Metelkovi ali kramarskem- sam naj ima vse strani, da vam spet ne spodleti).

Aha, pa kavice ne pijeta s vsakim.:rolleyes:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
natalija, mislim da sta velika fanta in lahko sama odgovorita.

ti pa povem, da me žali tvoj odnos, da ne pijeta kave z "vsakim". Toliko o bontonu, ki ga propagiraš.
 

DeletedUser

Guest
bzjv je v okrepitve poklicau SPQR iz sv4 haha ... še calimero je prilejzel pomagat boskotu vodit njegovo verigo računov ... hja tukaj ti ne bo uspelo lahka noblate mrtvo ribo in barbare poskusi z živo ...
in da ne bomo da člani želijo sami prestopit haha vaši igralci prosjačijo da prestopijo in obljubljate ne vem kakšne privilegije.... se uprašate morda ali vam bodo zvesti ??? hehe vi kr povabljajte nož si sami rinete v prsa ;) kekci
 

DeletedUser

Guest
Kar se ubijalca tiče Vem iz prve roke kaj se je zgodilo ne samo ob, ampak tudi po odhodu bumbarja iz šalabajskov. Ker sem ga jasno in glasno zagovarjal, sem bil deležen najprej fejkanja kasneje pa tudi pravih napadov, ker sem bil obtožen, da sem proti nekomu.... pa sem bil samo za bumbarja, ki je bil sposoben vodja in ne proti nevemkomu. Tega tudi ubijalec ne more zanikat z argumenti ampak samo z besedami.

žal nimam pojma o čem govoriš, če želiš razpravljat o ŠB daj to na forumu od 1ke, sicer pa to ni ne prostor in en čas za razpravo o tem. ŠB ni več in kaj je bilo je bilo.

Se opravičujem ubijalcu, ker sem s svojo debato prekoračil prag virtualnega in ga prizadel tam, kjer ga najbolj boli. Pri njegoven realnem življenju. Še iz šalabajskov na enki mi je dobro znano njegovo netoleriranje štosov na njegov račun. Tudi virualnih, ki z realnostjo nimajo popolnoma ničesar skupnega. Nikoli nisi bil za osebno srečanje in pogovor in nikoli nisi toleriral sproščenosti. Nekako si mi podoben prvemu lastniku Yoškotovega računa, pa s tem nič ne trdim.

Oh... pa smo spet pri meni, nekako se mi zdi da si obseden z mano pa sploh nevem kaj imaš proti meni niti te ne poznam. Glede štosov lahko vsi ki me malo bolje poznajo povedo da jih toleriram dokler ne prekoračijo določene mere. Glede osebnega srečanja, pa ti moram povedat da spet govoriš nekam v 3dni, 1vo kot prvo je o tem bila samo 1X debata in se je zarad določenega razloga kasneje to srečanje opustilo. Pa da še ti glede sproščenosti odgovorim, skyp chat plemena je bil moja idea tak da ne mi o netoleriranju sproščenosti. Preden takšne izjave ven začenš metat se prepričaj kolko so resnične. Sicer pa vidim da ti tudi yoshi gre v nos, mora bit neko ljubusumje dp tistih, ki so boljši od tebe.

Matjazinho, tebi bi rad povedal, da nimam nič proti tebi, le predlagam ti, da priznaš kršenje pravil in greš z dvignjeno glavo naprej. ne bom jokal, če mi praviš kekec, samo potem ne jokat kot ubijalc, če povem kako polkrepko nazaj. Me ne moti tvoja prisotnost na svetu 5, samo na glas priznaj da za tvojo kazen ni kriv BZJV, ampak tvoja napaka. Tudi najboljši grešijo.

zdaj mi pa že kot zalezovalec deluješ. Jaz nevidim nobenega jokanja razen tvoja v celi tej temi.


Če se strinjata, vaju oba povabim na pijačo. Nisem iz LJ, pa se bomo že kako dogovorili in spili kavico... Zate ubijalec vem, da tudi nisi iz LJ. Kaj pravita?

jaz se dobivam na pijači samo z osebami ki jih smantram za prijatelje, ti si kar krepko daleč od tega tak da se lahko kar sam povabiš.

Glede kršenja pravil ste BZJVjevci zadnji, ki se lahko pritožujejo. Če bi se tolko kot se ukvarjate z vašimi zahrbtnimi taktikami ukvarjali z vašimi skillsi bi že bili proji.

bzjv je v okrepitve poklicau SPQR iz sv4 haha ... še calimero je prilejzel pomagat boskotu vodit njegovo verigo računov ... hja tukaj ti ne bo uspelo lahka noblate mrtvo ribo in barbare poskusi z živo ...
in da ne bomo da člani želijo sami prestopit haha vaši igralci prosjačijo da prestopijo in obljubljate ne vem kakšne privilegije.... se uprašate morda ali vam bodo zvesti ??? hehe vi kr povabljajte nož si sami rinete v prsa ;) kekci

jah saj veš, enaki se privlačijo. Calimero in bosko sta skoraj enaka tak da se bosta čist fajn zastopla.
 

DeletedUser

Guest
Sem ze pred 6imi meseci predal Yoshi acc, gdo je pa lopovčina v tej igri pa vsi vemo, tko da se raje ne spuscaj v to debato

če skromno pripomem, jaz kekec... a mi lahko poveš kdo je lopov?
 

DeletedUser

Guest
Opa, S5 se je ornk razvil od takrat, ko sem prenehal špilat na njemu. Je pa tipičen za nas Slovence, v glavnem samo prepiri, podle igre in bog ve še kaj. Matjaža so dobili pri kršitvi in je tudi priznal, da je kršil - vsaka mu čast. Bi bilo pa zanimivo preverit še kakšne druge račune (ne namigujem na nobenega, da ne bo pomote), ker kar ne morem verjeti, da je samo ON kršil, vsi ostali igralci so pa pridni in pošteni. Ne bo šlo čez, sigurno ne.
Zopet pa ne gre brez omenjanja mame in privat življenja - pimpek19880, ali je to potrebno? Ali je potrebno pisati neke zadeve iz S1, katere so že zdavnaj zgodovina? No, to je samo moja dobrohotna opomba, saj niste več stari 5 let, da bi se takole obtoževali.
Lep pozdrav vsem - manj besed, več igre...

Lozano - igral S5 do 20.3.2011
 

DeletedUser

Guest
saj te ne silim, da spiješ pijačo z menoj, ubijalec. Samo roko sem ti ponudil, pa si spet užaljen. Boš že odrastel... Si pač zbolj zaprt... zate nikoli ni bil in ni pravi čas za pijačo s soigralci. Že imaš razlog za to.

Pa vidim, da sem kriv tudi za to, da sem se ti opravičil... pa za to, ker se ti zdi da sem zalezovalec, pa za to ker nisem najboljši igralec...

Upam, da boš kmalu spregledal svojo težavo, da se počutiš enakovrednega drugim šele takrat, ko sogovornika ponižuješ.

Pa da ne bo dvoma, ne morem ti zamerit, ker si še otrok. Pa če se še tako počutiš užaljenga si res še otrok. Upam, da ne boš rekel, da sem tudi za to kriv jaz ;)

povabilo na kavo pa še velja, če ne prej, pa ko odrasteš.
 

DeletedUser

Guest
saj te ne silim, da spiješ pijačo z menoj, ubijalec. Samo roko sem ti ponudil, pa si spet užaljen. Boš že odrastel... Si pač zbolj zaprt... zate nikoli ni bil in ni pravi čas za pijačo s soigralci. Že imaš razlog za to.

Pa vidim, da sem kriv tudi za to, da sem se ti opravičil... pa za to, ker se ti zdi da sem zalezovalec, pa za to ker nisem najboljši igralec...

Upam, da boš kmalu spregledal svojo težavo, da se počutiš enakovrednega drugim šele takrat, ko sogovornika ponižuješ.

Pa da ne bo dvoma, ne morem ti zamerit, ker si še otrok. Pa če se še tako počutiš užaljenga si res še otrok. Upam, da ne boš rekel, da sem tudi za to kriv jaz ;)

povabilo na kavo pa še velja, če ne prej, pa ko odrasteš.

pa smo spet pri meni in mojem RL, če si ti v tako smer usmerjen še ne pomeni da smo drugi. Glede starosti pa nebi debatirali, ker bi po tvojih postih v tej temi rekel da si 5let star. Če nimaš nič pametnega za povedat bodi raje tiho, ker sam iz sebe norca delaš in si jamo koplješ. Očitno res nemoreš mimo tega da bi omenjal RL in druge zadeve tistih ki so boljši od tebe, zgleda da je to nek tvoj inferiorni kompleks ali pa je to kot pravijo da ko mački stopiš na rep zacvili. Če že misliš govorit kot da me poznaš se prvo predstavi kdo sploh si, te bo mogoče kdo celo resno vzel.

Če bi tolko kot tu zapraviš časa posvetil igranju mogoče nebi bil neka zguba iz BZJV kot si zdaj. http://si.twstats.com/si5/index.php?page=player&mode=conquers&id=88771&type=gain&pn=-1 ah se opravičujem mora bit težko noblat barbare, neaktivne igralce in internale se skoraj lahko z gumico primerjaš.
 

DeletedUser

Guest
oprosti ubijalec, da sem zguba . Očitno te res vse moti. a tudi barbarke, ki jih je zasedel steee?

Bi lahko tudi kaj o tebi tudi dobil, pa si skrit sam pred sabo in ne upaš javno razkriti svoje vloge v FF, prej v FVA.

Ker me niti ne zanima tvoja statistika, ne tvoja vloga, ne tvoje mnenje bom olajšal delo flakotu in te ne bom več motil v tvojem svetu.

Pa ostaniva vsak na svojem, je bolje kot da se ti opravičujem za vsako mojo besedo, dejanje, misel... ker te več kot očitno prav vse moti.

če boš pa kdaj sposoben sprejti sebe in boš nasprotnika v igri videl kot nasprotnika in ne sovražnika, te pa res vabim na pijačo. Morda bova takrat lahko prijatelja. Pa ne zato ker bi si to želel zaradi tebe, ampak zato da dokažemo predvsem sebi, da smo zreli in in ločimo nasprotnika v virtualni igri od sovražnika v RL.

Očitno s tvoje strani ta čas še ni prišel. Morda nekoč pa le....
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Potem je sledila ponižnost Sašota in Matjaža in od tistega trenutka nismo bili več kekci bi smo celo tako dobri da bi si veliki FVA hotel z nami deliti pleme. No status kekca smo na žalost dobili nazaj takoj po tem ko smo jih po domače '*****i'. Se opravičujem moderatorji ampak lepše slovenske besede za to naše podlo dejanje ne poznam
Za kakršna koli pojasnila sem vedno na voljo. Zdaj če je smisel slovencev da se ***** med sabo potem je zdaj čas da začnemo strelati na polno in vrjamite municije imamo dosti eni in drugi kdo je pa v tej zgodbi tisti pravi hudobnež bo pa počakal čas jasno pa je da zgodovino bodo pisali zmagovalci. Če bomo zmagali mi potem boste za nas dostojen nasprotnik, če pa bo zmagu FF in FVA potem bomo mi največja ***** kar je premore slovenija.

:rolleyes:

lp


O akademiji kokr vem je bila vaša ponudba. Oziroma dragon killer me je kontaktiral. Sicer dolgo časa nazaj in nima smisla obujati starih tem. Namesto pozitivnega odgovora ste dobili napoved vojne.
V tisti fazi sveta je bilo premalo vasi, da bi vas lahko noblali 30 ur daleč. Zato smo imeli isti cilj kot prej osvojitev k44... Če je kater vaš prečkal mejo smo ga skušali prevzeti...


Če že pišeš na forum piši vsaj resnico. Nikoli pogovor o združitvi je potekal med SAŠOTOM in BOSKOTOM. Dodan sem bil naknadno v skupino malo pred vami. Predstavil sem tam svoje mnenje in bil tudi proti. Če pa te je toliko v hlačah, da boš tole priznal ali ne mi je vseeno. Ter koliko veljam v tvojih očeh mi je prav vseeno.


Če misliš, da vas žalim z Kekci se pa motiš. Imel sem tudi zase in za steee-ja v ironičnem smislu napisano na profilu plemena FVA - kekec pa rožle... Ti pa glede na to, da kmalu boš diplomiral, če že nisi bi moral imeti malo več kulture in ne pisati žaljivk na forum (čeprav v zvezdicah). Ampak stvar posameznika...



Pimpek nobena izjava na moj račun me ne moti, ter tudi ko sem bil bannan se nisem pritožil, ker očitno ko sem sprejel novega duala na svoj račun sem pozabil naštimati skupno povezavo, če je on že imel račun, kar sem včeraj izvedel. Pač moja napaka in zato tudi ban ni sporen, saj je račun bil smatran za multiacc, ker se je dual logiral na 2 računa hkrati.

Kar se tiče pjač pa bom takole rekel: v ljubljani sem malo in ko bom gor bil jih bom preživel raje z osebami, ki jih poznam in z sošolci z faksa.. Tako, da pjača odpade. Ni me strah prit vendar tudi nimava kaj tam početi.
Pimpek ali krjavelj... zase vem, da sem vedno igral en račun tako, da niso me imeli možnosti zakaj kaznovati. Še ko sem prešel z računa matjazinho na račun yoshi sem prvega dal na brisanje na drugemu naročil pa (original yoshiju), da naštima skupno, da ne bo karkoli narobe dokler ne bo račun izbrisan.

To je to iz moje strani. Kršil sem čeprav nenamerno in zato sem sankcioniran bil. Kar se tiče predhodnega bana ki je trajal pa 3-4 dni je dual nekomu zaupal geslo le tisti pa je žalil podporo.

Lp M.
 

DeletedUser

Guest
bzjv je v okrepitve poklicau SPQR iz sv4 haha ... še calimero je prilejzel pomagat boskotu vodit njegovo verigo računov ... hja tukaj ti ne bo uspelo lahka noblate mrtvo ribo in barbare poskusi z živo ...
in da ne bomo da člani želijo sami prestopit haha vaši igralci prosjačijo da prestopijo in obljubljate ne vem kakšne privilegije.... se uprašate morda ali vam bodo zvesti ??? hehe vi kr povabljajte nož si sami rinete v prsa ;) kekci

Kva je model ? :)

To niso nobene okrepitve in ne dolgovezi v brez veze. Kdorkoli je že prišel igrat se to tebe ne tiče. Sploh pa da boš ti govoril kdo koga nobla. Pobec, ko boš preigral toliko, kot smo mi se pa oglašej, kdo lahko koga ponobla. Čeprav si drznem rečt, da lahko takšnega modela, kot si ti ponobla vsak 10letnik, ki si vzame 5min časa. :D

Sam osebno nisem zasledil nobenega pregovarjanja glede prestopa. Vrjetno si sproti izmišljujete in javno blatite po nepotrebnem ljudi katerim ne morete do živega. :rolleyes:

r.i.p.
 

DeletedUser

Guest
pimpek ali krjavelj..... me ne moti, če misliš da sem igral račun krjavlja, ti pa povem da nimaš prav. Vem pa, da so se na tem računu, po original krjavlju, nekaj časa menjavali igralci.

Moti me ko praviš, da te ni strah spiti kave z menoj, ker ne gre za strah. Hkrati pa razumem, da je pametno biti v teh časih previden z neznanci iz neta. Do tebe nimam zamere in mislim da si OK kot človek. Mislim da razumeš da smo nasprotniki in ne sovražniki. Si se pač po svojih močeh boril za svoje ideje in pri tem izgubil. Pa tudi če si vede ali nevede kršil pravila. Verjamem, da boš na kakem drugem svetu dosegel kaj več. Na tem pa je zmaga oddana BZJV-ju.

Ti pa povem, da je moje mnenje, ki ne spremeni ničesar, da si vsaj delno zavestno kršil pravila. 100 "napačnih" povezav, meja blokiranja naj bi bila za ostale pri 30, tudi meče senco dvoma na admine, ki te poznajo osebno (MrShadow). Nikogar pa ne obtožujem, ker nimam dokazov. Lahko pa priznaš, da bi se svet 5 morda razvijal drugače, če bil blokiran pred prestopom k FF.

Mislim, da si dovolj zrel in da me ne boš zdaj na forumu popljuval.

Pa srečno, kekec! ;)
 

belinček

New Member
Reaction score
0
O akademiji kokr vem je bila vaša ponudba. Oziroma dragon killer me je kontaktiral. Sicer dolgo časa nazaj in nima smisla obujati starih tem. Namesto pozitivnega odgovora ste dobili napoved vojne.
V tisti fazi sveta je bilo premalo vasi, da bi vas lahko noblali 30 ur daleč. Zato smo imeli isti cilj kot prej osvojitev k44... Če je kater vaš prečkal mejo smo ga skušali prevzeti...

To se nanaša na začetek vojne med nami. Pa toliko o vaši ponudbi poslali ste 10 povabil 10 našim najboljšim igralcem takrat in sprejel ga je samo illskill ki smo ga tudi prvega odstranili. Ta ki ti je pisu iz računa Dragon kiler je imel pod deljeno povezavo nastavljenga dadl. Tako da kaj se je na tem računu dogajajo sam bog ve. Še zdaj je račun dadl sumljiv kdo vse tuki gor igra je treba vprašat moderatorje. Mogoče se na tem računu tolerira n+1 prijav. 'Spet se morem opravičit ker vas tišim v ta drek delam samo to kar delajo drugi meni. Nekako ga kidamo sem in tja. Če bi bil drek zlato bi ...'

Če že pišeš na forum piši vsaj resnico. Nikoli pogovor o združitvi je potekal med SAŠOTOM in BOSKOTOM. Dodan sem bil naknadno v skupino malo pred vami. Predstavil sem tam svoje mnenje in bil tudi proti. Če pa te je toliko v hlačah, da boš tole priznal ali ne mi je vseeno. Ter koliko veljam v tvojih očeh mi je prav vseeno.

Pišem samo resnico, govor o združitvi je potekal med mano (Anže), tabo (Matjaž),Boštjan, Alešom in Sašotom, kar se je menilo prej je bilo bolj spoznavanje. Vsi smo bili prisotni boštjan ni zadolžen za diplomacijo in nobene odločitve ne more sprejeti sam, brez moje vednosti in podpore vodstva. Če mislite da lahko samo 2 igralca odločata o usodi sveta se motite. Kar se tiče mojih očeh morem rečti da neki kemije med nama ni nikoli tudi ko smo bili se medvedki. Sem pa siguren da nisi slaba osebna mogoče samo zavedena slaba družba in ostalo. Tako kot ti pa ti js tudi raje pijem v družbi prijateljev. Zdaj če vas zanimajo pikantne podrobnosti ima jih punu ampak ker je pleme FVA dostojno razpuščeno nima smisla zdaj neki blatit te člane. Vi ste razpustili pleme obrnali ste novi list in vse je pozabljeno. Mi pa ker imamo še isto pleme nam pa lahko mečete polena pod noge. Naredili ste to in ono. Nobeden ne upa primerjat VP z RL ampak dejstvo je da VP odraža RL. To se zavedajte.

Če misliš, da vas žalim z Kekci se pa motiš. Imel sem tudi zase in za steee-ja v ironičnem smislu napisano na profilu plemena FVA - kekec pa rožle... Ti pa glede na to, da kmalu boš diplomiral, če že nisi bi moral imeti malo več kulture in ne pisati žaljivk na forum (čeprav v zvezdicah). Ampak stvar posameznika...

Kekec gor kekec dol podcenjevali ste nas in govorite eno delate drugo. Prvo nas obtožujete kako se mass recruting ne obnese in kako smo vse obrnali proti vam, poglejte se kje ste oz. so tvoji bivši člani danes imate 2 večji plemeni vsaj po številu članov. Nevem zakaj te dejstvo da lahko js uspešno studiram in zravem še igram VP tako moti da ga tuki omenjaš a tebi šola ne gre. Pa nekdo ki tudi hodi v šolo ze 15 let bi lahko ločil kulturo in sarkazem.

lp
 

DeletedUser

Guest
Pimpek smatral sem te za krjavlja le ko si omenil, da original yoshi ne mara pitja kavic. Nastal je spor med njima, ko sta si kavice omenjala... + tega, da je tudi krjavelj iz okolice lj. Smatral sem te za original krjavlja ne nobenega drugega. Kdorkoli si, če nisi on pa ne vem in nima pomena.
Pravil nisem konstantno kršil.. Sem jih le 2x. Enkrat ko je šlo za udor oziroma zaupanje računa 12letnemu dualu, ki je žalil podporo in prejel 3 dnevni ban, ter sedaj ko očitno nisem razmišljal, da dual že ima račun. Pač napaka, ki me je stala računa. Če ne bi vsaj 20 vasic ohranil. Kakorkoli poražen sem bil tako ali drugače.



Torej belinček ne bom te citiral.. Bom le odgovor napisal...

Da smo poslali 10 vabil ne drži. Povabljen je bil le illskill, ki je že dlje časa vohunil v vašemu plemenu, saj ga je podedoval en igralec, ki mu niste bili prav pri srcu. Čeprav kasneje je menda bil vohun tudi pri nas. Enkrat vohun vselej vohun pravim jaz... Kalvotu sem pa ponudil, če bi prestopil k nam z skupino igralcev, ki jih on pozna.. Pogovori o tem so potekali saj sva se zelo dobro ujela na s1, ko smo bili v plemenu EoW kasneje ŠB. Vendar sem preden je prišlo do tega moral zaradi določenih težav zapustiti igro in nikoli nismo zaključili pogovora..
Ciljal sem na Magota, ki je sprva igral račun dragon killer pri vas. Govorila sva jaz pa mago. Pogovor ni potekal preko vp, tako, da ni važno kdo igra tisti račun. Sem pa očitno navedel napačnega oziroma mislil sem, da mago igra tisti račun, zato sem omenil račun ne pa mago-ta.
Kaj dadl igra in ne žal ne vem... 100 ljudi 100 čudi... Sedaj je pri vas boste že sami ugotovili...



V kolikor je Aleš psyho potem tole drži. Vendar pravim, da pogovor ni prišel kot moja ideja ampak kakor Sašotova in Boštjanova. Nakar so dodali tudi nas noter (no mene že malo prej) in smo poklepetali. Eden poglavitnih razlogov, da sem bil tudi proti je bil najina nekompatibilnost biti v istem plemenu. Saj Boštjan in Sašo se nista odločila le pripravila sta sestanek med nami na katerem smo pomoje vsi imeli enako mnenje z izjemo Sašota. Žal sva takrat bila edina člana vodstva zato sva tudi sama bila v pogovoru.
Kar se tiče vp in RL se strinjam s teboj. Vendar ni nujno, da če je nekdo zmagovalec v VP je tole tudi v RL. Za zmagat v VP moreš se veliko odreči RL-ju... Kar pa ni pametno...


Podcenjevali smo vas, ker sem mislil, da imam boljše pleme.. Vendar je bilo predvsem problem v temu, da jih je premalo sodelovalo.. Vi pa ste kar dobro. Zato ste tudi zasluženo premagali FVA.
Kaj menim o vašem mass recruit stilu veš... Vendar v postu, ko vam čestitam za zmago sem navedel, da mi tale stil ni všeč je pa uspešen. Tukaj ga imaš, če nisi še prebral... ---> http://forum.vojnaplemen.si/showpost.php?p=46384&postcount=52, če pa si ga veš, da sem napisal, da je bil žal uspešen vaš stil, naš pa ne...
Omenil sem le študij, ker te smatram študirano osebo (neglede al si mi simpatičen al ne) in me je presenetil tvoj komentar, ki ni bil na nivoju študirane osebe. Moj študij pa gre kar dobro ne skrbi.. Lahko bi šel še boljše ampak potem bi mogli zapreti kmš...:)
aja žal v šolo ne hodim še 15 let. Tako, da ko bom bom morda razumel. Pri nas se je šlo z sedmimi leti v šolo.. torej še kako leto-dve fore imam.


Lp M.
 

DeletedUser

Guest
Če prav razumem, je ubijalec124, s sliko skobčevke res originalni Yoško? Se opravičujem za kasno paljenje... sem že v letih.

Vse moje izjave je komentiral in so ga motile, le mojo prošnjo naj pove, kako je povezan s FF in FVA pa kar ni slišal...

No, če se motim ali pa ne, se mu vnaprej opravičujem, ker ga bo zagotovo spet kaj motilo.
 

DeletedUser

Guest
Če prav razumem, je ubijalec124, s sliko skobčevke res originalni Yoško? Se opravičujem za kasno paljenje... sem že v letih.

yoshi je yoshi, jaz pa sem jaz.

Vse moje izjave je komentiral in so ga motile, le mojo prošnjo naj pove, kako je povezan s FF in FVA pa kar ni slišal...

oh nevem kaj te znaima kako sem povezan z FF in FVA, kaj ti bo če boš vedel?, mogoče bi premislil če bi povedal kdo sploh si. Če veš ali ne, se nebo nič spremenilo.
 

DeletedUser

Guest
Ne se sekirat, skobčevka, me je res minilo, da bi vedel kdo si. Vidim, da ničesar ne zamujam ker te ne poznam. Oprosti, da sem precenil tvoje zmožnosti in te zamenjal za Yoškota. Za pomoto se ti iskreno opravičujem.
Če si sploh na svetu 5, si gotovo kak manjši igralec. Res se ne bo prav nič spremenilo, če ne bi skrival svojega skrivnega imena. Ti dajem prav, da ostaneš skrit in anonimen, tako bo za vse bolje.

nekatera perjad nese zlata jajca, druga pač ne. , Pimpek, oktober 2011

Ker pa vidim, da te pa zanima kdo sem, se ti bom predstavil. Ugotovi čigav citat je tole, pa bi ti moralo biti hitro jasno:
Če hočeš imeti znanje, vsak dan dodaj kaj. Če te mika postati moder, vsak dan kaj odvzemi

pa en LP!
 

DeletedUser

Guest
Ne se sekirat, skobčevka, me je res minilo, da bi vedel kdo si. Vidim, da ničesar ne zamujam ker te ne poznam. Oprosti, da sem precenil tvoje zmožnosti in te zamenjal za Yoškota. Za pomoto se ti iskreno opravičujem.
Če si sploh na svetu 5, si gotovo kak manjši igralec. Res se ne bo prav nič spremenilo, če ne bi skrival svojega skrivnega imena. Ti dajem prav, da ostaneš skrit in anonimen, tako bo za vse bolje.



Hahaha me pa vedno nasmejiš. Glede mojih zmožnosti se lahko oglašajo samo tisti, ki so igrali z mano ali pa proti meni kdaj, sem pa prepričan da so 1000X nad tvojimi. Z manjšim igrlcem si mislil nekoga kot sebe http://si.twstats.com/si5/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=88771? Samo sem prepričan da ma večina drugih manjših igralcev boljše statse kot ti http://si.twstats.com/si5/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=88771 g. calimero #2.
 

DeletedUser

Guest
sej sem te samo provociral, skobčevka, in spet si reagiral točno tako, kot sem predvideval - kot povprečen otrok.

Upam, da se boš še napihoval, tako kot upam, da mi res ne bo potrebno nikoli izvedeti pod katerim imenom igraš na si5, če si sploh zraven.

Predvidljiv si, skobčevka, in neskončno prepričan v svojo superiornost. Igra VP je pa timska, potrebno je sodelovanje. Zato si majhen igralec.

Verjamem, da ne razumeš in zato se ti opravičujem.

****cenzura****
 
Last edited by a moderator:
Top