Svet 15

DeletedUser

Guest
meni je dober ego probiotični malina/rdeča pesa, + dober je za prebavo, priporočam, če te kaj čreviči v trebuhu!
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ja ta vodja ehord je pravi rušilec,strah in trepet VP-ja:cool:.Se že vidi,da niso ehorde nam dorasle-Še pokat ni se začelo,pa so se predali oz.se samounicujejo,pa tko glasni so bili in pluvali po nam.:p
 

bosko1

Member
Reaction score
0
zdravo

2 leti od kaj sem nehal igrat to igro,pa nič novega
igralec zaradi katerega sem nehal igrat šre vedno smeti ta forum-CALIMERO

tako je bilo:dobil je doživljenski ban,mi smo ga resili,igral je z nami-pa je zacel noblat svoje,kar nikakotr ne odobravam.pa pustimo to-brezveze se ukvarjat z njim

vsem igralcem želim veliko srece in uzitkov-življenje brez te igre je lepse življenje

lep pozdrav,pa brez zamere,če sem koga kdaj užalil ali ponoblal
 
Last edited:

underguns

Member
Reaction score
0
Jas osebno nimam nič proti vam, niti nebom jokal če bo vojna izgubljena, konec koncev je samo igra, edino kar me je res razjezlo je, da ko ste bli v kritičnih trenutkih na začetku sveta, ko so eHORDE prav tolkli po vas, ste po celem K55 prosjačli za NNPje. Sem sital račune tudi igralcem iz drugih plemen kot so DragonBorn itd. in vsi so vas imeli med NNP. Iskreno povedano, mi je prav žal, da sem tudi jas sprejel NNP z vami, ker ste pol to izkoristili in si opomogli, čez teden dni pa že tolkli po SeeKeeRju. Pol pa vam vojno napovemo, pa čez par urc že vohuna pošlete v našo pleme. Ko pa ste vidli, da se nič pametnega ne pogovarjamo o forumu in da se nič ne pogovarjamo o vas ali pa česa organiziramo na vas, pa ste ga že poklicali v pleme. Vse kar bom rekel je to, da samo na takšen način znate zmagovat vojne in da ste v vašem plemenu eni sami veliki izdajalci. Isto sranje se je zgodlo na si14, med vojno z LC, ki še vrjetno vedno traja. Vse kar še bom rekel je le srečno v vojni.

Vidim pa tudi da vas je dadl obvestil o najinih pogovorih, da si tudi mene vključil v debato.

Lp
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Jas osebno nimam nič proti vam, niti nebom jokal če bo vojna izgubljena, konec koncev je samo igra, edino kar me je res razjezlo je, da ko ste bli v kritičnih trenutkih na začetku sveta, ko so eHORDE prav tolkli po vas, ste po celem K55 prosjačli za NNPje. Sem sital račune tudi igralcem iz drugih plemen kot so DragonBorn itd. in vsi so vas imeli med NNP. Iskreno povedano, mi je prav žal, da sem tudi jas sprejel NNP z vami, ker ste pol to izkoristili in si opomogli, čez teden dni pa že tolkli po SeeKeeRju. Pol pa vam vojno napovemo, pa čez par urc že vohuna pošlete v našo pleme. Ko pa ste vidli, da se nič pametnega ne pogovarjamo o forumu in da se nič ne pogovarjamo o vas ali pa česa organiziramo na vas, pa ste ga že poklicali v pleme. Vse kar bom rekel je to, da samo na takšen način znate zmagovat vojne in da ste v vašem plemenu eni sami veliki izdajalci. Isto sranje se je zgodlo na si14, med vojno z LC, ki še vrjetno vedno traja. Vse kar še bom rekel je le srečno v vojni.

Vidim pa tudi da vas je dadl obvestil o najinih pogovorih, da si tudi mene vključil v debato.

Lp

+1...:)

Boško, brez zamere ti si ok, ampak tista tvoja ekipca iz s10, za katero si moledoval, da sem jih sprejel v pleme ni tako čista kot solza in kot si ti misliš. Še calimero je bolši od njih, je pa res, da zaenkrat nimam nič proti njemu (sklepam po vašemu pričevanju, ker meni ni naredil popolnoma nič, edino kar me moti pri njemu je to, da se kuje med zvezde, ko premaga igralce kova ehorda(pa ne da so igralci v hordah tako slabi, ampak bi ~E~ morali z njimi pomesti pot preprogo pa ni temu tako in to je še en dokaz več, da z lepo igro ne morejo in nikoli ne bodo dosegli ničesar in se v večini primerih ne da dosežt na slovenski vojni plemen)).

LP
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Boško, brez zamere ti si ok, ampak tista tvoja ekipca iz s10, za katero si moledoval, da sem jih sprejel v pleme ni tako čista kot solza in kot si ti misliš. Še calimero je bolši od njih, je pa res, da zaenkrat nimam nič proti njemu (sklepam po vašemu pričevanju, ker meni ni naredil popolnoma nič, edino kar me moti pri njemu je to, da se kuje med zvezde, ko premaga igralce kova ehorda(pa ne da so igralci v hordah tako slabi, ampak bi ~E~ morali z njimi pomesti pot preprogo pa ni temu tako in to je še en dokaz več, da z lepo igro ne morejo in nikoli ne bodo dosegli ničesar in se v večini primerih ne da dosežt na slovenski vojni plemen)).

LP


Noob hvala za kompliment,kar se tiče igramo z pametnjo ne na pamet.Skratka kod sem ze povedal oz.napisal nam se nikamor ne mudi,ta negotovost ki jo čutite je varljiva,ko bomo zaceli ne bo konca nas pa ja poznas.Noob upam,da tokrat bo pravo finale ne da te bodo spet na koncu izdali.
 

DeletedUser

Guest
Nič drugega ne vidiš na forumu kot samo kreg in kreg in še enkrat kreg....:(

Svet je neodločen in brez pomena se je tu kregat kaj je bilo in kaj ne...To kar je zdaj se šteje in raje igrajte in se imejte fajn :)
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
ja maš prov sami eni isti z noob-om na čelu,he he ;)

Hja še vedno ne znaš brat, če bi znal bi ti bilo jasno, da se Noob ne krega z nobenim. Dejstva so pa pač dejstva. O tebi pa itak nebova ane? Je že to dovolj, da si celo osnovno šolo prešprical.

Lahko noč.
 

DeletedUser

Guest
Ne vidim zaenkrat nobenega kreganja,zgolj dejstva. Drugače pa kaj se kaže zdaj, se o koncu sploh nemoremo pogovarjati. Mogoče so pa SPQR zmagal :p
 

DeletedUser

Guest
Saj konec je še čisto ne odločen, na koncu se bo naredilo eno pleme ki sploh ni znano in bo zmagalo...Ali bo pa situacija drugačna, najbolje da prepustimo času svojo pot ;)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Saj konec je še čisto ne odločen, na koncu se bo naredilo eno pleme ki sploh ni znano in bo zmagalo...Ali bo pa situacija drugačna, najbolje da prepustimo času svojo pot

TU pa se motiš prijatelj.
 

DeletedUser

Guest
samo na zadnjih svetovih se dogaja da sta najboljši plemi pleme in podpleme

Najboljše je samo ENO pleme, drugi na lestvici so prvi poraženci! In to poraženci, ki so cel svet delali za zmagovalce in zaman upali, da bodo med njimi. Žalostno! Da niso imeli dovolj poguma za samostojno igro, s katero bi imeli vsaj delček možnosti za zmago. Kot podpleme (podložniki), so se borbi za zmago odpovedali že vnaprej. Born losers, bi dejali angleško govoreči.

Lep dan
 

angryman

Member
Reaction score
0
Zanimivo:)
Nazaj je prišel calimero, ki je pred nekaj časa govoril da se poslavlja od te igre in se bo 'upokojil', očitno brez te igre nemoreš...

xXhunterXx, kako sploh lahko govoriš o takem koncu, ker se ni naredil že vsaj na zadnjih 7mih svetovih :(?
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo:)
Nazaj je prišel calimero, ki je pred nekaj časa govoril da se poslavlja od te igre in se bo 'upokojil', očitno brez te igre nemoreš...

xXhunterXx, kako sploh lahko govoriš o takem koncu, ker se ni naredil že vsaj na zadnjih 7mih svetovih :(?

Modrec št. X . Nekaeri igramo tuje svetove ne slovenske in poznamo tudi drugačne konce. Nismo zaraščeni na slovenskih tleh :)
 
Top