Svet 15

DeletedUser

Guest
Ups hehe, mladen ( calimero ) se ti je zataknilo, ker ti je mr. Noob prekrižal pot ?? :) Pa si ja pravil kakšna " budala " je ? kot si pravil zame ? Ampak žal kot SC, in kot bivši eHORDE se lahko kosa z vami. Oprosti, sem ti rekel da me ne zanimajo tvoj JALAV in predvsem umazan HRAM SLAVE iz s4 s SPQR ;) Češ ponosen, ko si SHOP zmagal in ponosen ko je nina končala igro in še marsi kdo ;) Čeprav sem ponooblan, ti povem da sem zmagovito odšel iz tega sveta in ti vsaj povem da nisem na ime vasi napisal ( ne da se mi branit ) ! Imate srečo da ste predrli bunker. SE boš zdaj tudi izgovarjal na to da so igrali drugi, med tem ko si bil ponoblan. ČEŠ, bil si na furi v nemčiji ? In glede na tvoje reakcije na VP, bi si mislil da si star 13 let, ne pa 40+ :) Se spomneš ko sem ti rekel ?! NE PODCENJUJ NIKOGAR ? Sprijazni se z dejstvnom da nisi na s4 amapak na S15 !!... v IMENU SC in Unicorn ! :) Lp dadl !
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ups hehe, mladen ( calimero ) se ti je zataknilo, ker ti je mr. Noob prekrižal pot ?? Pa si ja pravil kakšna " budala " je ? kot si pravil zame ? Ampak žal kot SC, in kot bivši eHORDE se lahko kosa z vami. Oprosti, sem ti rekel da me ne zanimajo tvoj JALAV in predvsem umazan HRAM SLAVE iz s4 s SPQR Češ ponosen, ko si SHOP zmagal in ponosen ko je nina končala igro in še marsi kdo Čeprav sem ponooblan, ti povem da sem zmagovito odšel iz tega sveta in ti vsaj povem da nisem na ime vasi napisal ( ne da se mi branit ) ! Imate srečo da ste predrli bunker. SE boš zdaj tudi izgovarjal na to da so igrali drugi, med tem ko si bil ponoblan. ČEŠ, bil si na furi v nemčiji ? In glede na tvoje reakcije na VP, bi si mislil da si star 13 let, ne pa 40+ Se spomneš ko sem ti rekel ?! NE PODCENJUJ NIKOGAR ? Sprijazni se z dejstvnom da nisi na s4 amapak na S15 !!... v IMENU SC in Unicorn ! Lp dadl !



Smo še v igri,tko,da malo spremljal igro.Špil bo dolg ne štej mrtvih pred koncem,zgubili smo le bitko vojne se ne.
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Zanimiva debata, kot posledica zanimivih dogodkov na SI15... kar nekaj presenetljivih stvari se je že zgodilo, pa se je svet šele dobro začel. Kar tako naprej!
Vendar pa ZADNJIČ opozarjam: Pripombe na resnično življenje (RL) igralcev VP, v tej debati niso dovoljene! Prosim, da se tega, tako kot raznih žalitev, vzdržite.

Hvala in lep dan.
 

kustos

Member
Reaction score
0
Calimero, cel s13 sem poslušal tvoj gadan SPQR, kako je bilo tam, kako ste bili dobri in nevem kaj... A dejanska slika, se kaže na vsakem svetu, kjer igraš ti, da niste mel pojma, in tista ekipa bi danes gladko popušila vsak svet kot ga bo na tem Expendables al kaj ste... Mogu se boš sprjaznt, da S4 ni bil baš nek svet, kjer bi ti pokazal svoje kvalitete in zmožnosti vodenja ampak svet na katerem si zmagal zaradi notranjih težav SHOPa in posameznikov ki so imeli določene kvalitete v SPQR... Počasi obupaj, ker z vsakim svetom, vsakim posotm tukaj, z vsako spremembo imena vasi si delaš dodatno sramoto :D

Lp
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Calimero, cel s13 sem poslušal tvoj gadan SPQR, kako je bilo tam, kako ste bili dobri in nevem kaj... A dejanska slika, se kaže na vsakem svetu, kjer igraš ti, da niste mel pojma, in tista ekipa bi danes gladko popušila vsak svet kot ga bo na tem Expendables al kaj ste... Mogu se boš sprjaznt, da S4 ni bil baš nek svet, kjer bi ti pokazal svoje kvalitete in zmožnosti vodenja ampak svet na katerem si zmagal zaradi notranjih težav SHOPa in posameznikov ki so imeli določene kvalitete v SPQR... Počasi obupaj, ker z vsakim svetom, vsakim posotm tukaj, z vsako spremembo imena vasi si delaš dodatno sramoto

Lp



Sramota si ti izdajalćek, pejt k noobu in ga še enkrat izdaj.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Izdajalci so (legitimen!) del te igre, tako kot so del vsake vojne. Osebno mi niso všeč ne eni, ne drugi. Edina rešitev je biti pazljiv, ko jemlješ nove člane v pleme. Če jih ne poznaš, jim daj samo toliko informacij, kot jih potrebujejo. Pa saj večina vodij plemen to tako že ve.
Kar mi je všeč še manj od običajnih izdajalcev, pa so vodje plemen, ki izdajo svoje pleme... ko postane nevarno, zapustijo svoje pleme, prestopijo k sovražniku in potem noblajo bivše soborce... Za takšne je res bolje, da na vsakem svetu zamenjajo svoj nick, saj drugače nihče več ne bi hotel igrati z njimi...
Takšna je človeška narava, ta igra samo poudari dobre in slabe lastnosti, ki jih imamo. In tudi zato mi je všeč Vojna plemen.
 

nikname

Member
Reaction score
0
:poročilo::poročilo::eek::eek::eek::eek::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D te se lahk z veseljem poroča tule za oba zgoraj glsna kalimerota da mata vse vrline tega nelepega igranja izdaje svaje in noblanje soplemenjakov sta jima pod A,B,C,D HEHEHE ŠPASNO PA JE
 

DeletedUser

Guest
Izdajalci so (legitimen!) del te igre, tako kot so del vsake vojne. Osebno mi niso všeč ne eni, ne drugi. Edina rešitev je biti pazljiv, ko jemlješ nove člane v pleme. Če jih ne poznaš, jim daj samo toliko informacij, kot jih potrebujejo. Pa saj večina vodij plemen to tako že ve.
Kar mi je všeč še manj od običajnih izdajalcev, pa so vodje plemen, ki izdajo svoje pleme... ko postane nevarno, zapustijo svoje pleme, prestopijo k sovražniku in potem noblajo bivše soborce... Za takšne je res bolje, da na vsakem svetu zamenjajo svoj nick, saj drugače nihče več ne bi hotel igrati z njimi...
Takšna je človeška narava, ta igra samo poudari dobre in slabe lastnosti, ki jih imamo. In tudi zato mi je všeč Vojna plemen.

vse čestitke,tko kot si to napisov,si jih dobro v do dna duše pošlato,kdo so pa sami vedo. bravooooooooooooo
 

DeletedUser

Guest
seveda postaja zanimivo,recimo rovadus na 14 svet je kupo račun od žverce,pol se pa baha in ustrahuje igravce v plemenu,nazadnje pa je pobegnil v lamo,saj to ve večina igravcev pa nočjo spregovort,tako ,da v lami more motorka red nardit ,pa sej vemo kok je,!!!!!!!!!!!
drugi imajo več računov,pa tudi nič,nekatere ,ki ima pa manjšo napako pa je bananal za stalno,imamo dokaze,še kak svet ali dva pa bo,!!!!!!!!!!!!!!!. tudi tuki se bo nekoč nekaj spremenil,fantje in dekleta verjemte. lp
 

DeletedUser

Guest
tale extreme je ziher sestavlen iz M in E

Se strinjam.. in vsebuje 3krat več E kot M, poleg tega pa še R, T in X :p Brez zamere? Je pa zelo tiho tule.. upam da se vsaj v borbi na SI15 dogaja kaj več... in da niste že vsi zaspali. Na začetku je kazalo na "hudo" debato, saj je bilo kar nekaj igralcev, ki to res obvladajo.. sedaj pa nič. :( Kaj res ni nobenih zanimivih prevzemov, nenavadnih zavezništev, "pristranske" vojne sreče ?
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam.. in vsebuje 3krat več E kot M, poleg tega pa še R, T in X :p Brez zamere? Je pa zelo tiho tule.. upam da se vsaj v borbi na SI15 dogaja kaj več... in da niste že vsi zaspali. Na začetku je kazalo na "hudo" debato, saj je bilo kar nekaj igralcev, ki to res obvladajo.. sedaj pa nič. :( Kaj res ni nobenih zanimivih prevzemov, nenavadnih zavezništev, "pristranske" vojne sreče ?

Vsaka vojna se je zgubila zato ker je bila velesila željna več in več. Tako da počakajmo pa bomo vidli kaj bo:p

Odvisno kolko ste se kaj zgo nučili :D
 

midva

Member
Reaction score
0
kje pa je veliki dadl- calimero je kr tuga k se tu nič ne javi in poroča o uspehih njegovega plemena tako da smo na suhem z informacijami
lp
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
kje pa je veliki dadl- calimero je kr tuga k se tu nič ne javi in poroča o uspehih njegovega plemena tako da smo na suhem z informacijami
lp

Pleme E je zdej pleme EX , calimero je vasico glavno zgubu, .......... :)
 

DeletedUser

Guest
SC ima zmago v rokah slišo sem da je "Celi svet" prot njim hehe zanimivo sigurno je ;)
 
Top