Top 20 plemen

DeletedUser

Guest
Važno da tu samo 'ta pametni' visijo. Pa kaj misliš, da si ti Deni DonSiete?... da veš kaj bo s kom. Daj ne seri tu.
Najslabša celina? Vrjetno Evropa ;)
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Važno da tu samo 'ta pametni' visijo. Pa kaj misliš, da si ti Deni DonSiete?... da veš kaj bo s kom. Daj ne seri tu.
Najslabša celina? Vrjetno Evropa ;)



Kaj si pa mislil? Boš videl da bom še loto jutri zadel ;) ... Predvidevanja so pač taka. Vohuni so tudi v igri. Moram reči da kar dobro trolaš ;)
 

DeletedUser

Guest
Kaj si pa mislil? Boš videl da bom še loto jutri zadel ;) ... Predvidevanja so pač taka. Vohuni so tudi v igri. Moram reči da kar dobro trolaš ;)


A res, ne me basat. Sam a govoriš o vohunih vohunih, a vohunih vohunih enotah? Mater si pa dober, dej mi povej, kolko časa boš držal ti? Gospod Dani, dej povprašaj svoje zvezde ;)
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
ČE pleme S-A zavlada na k45 jih bo še SHOP težko ustavil...... sem pa slišal da se pripravlja tudi nekaj proti SHOP

le gdo ve kaj bo še s tega??
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
S-A če bo premagal ERROR in vsa ostala manjša plemena na svetu 8 na k45 je to sposoben narediti. POglej premagane v 5 dneh so na 12 mestu in se vsak dan dvigajo.
 

DeletedUser

Guest
Ja ampak oni bojo še vedno več vojske porabljali koker SHOP ki nimajo kakšnega resnega nasprotnika na k44...;)

Edino kar jim je treba je farmanje pa vasice si nabirajo...:)

In pri takih igralcih ni ravno pametno da pustiš da se razvijejo:D
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
S tem se strinjam- mogoče pa v hmalu dobijo kakšnega nasprotnika morda lih ne njihovega kova ampak vseno ...
 
Top