Vojne na s7

DeletedUser

Guest
psenička said:
Sam lepo statistiko kažeš kaj?

Pejt na Tw stats in daj War stats in KOH vs AIE

Jah ... nimamo vojne ... nočem bit offtopic :)

drugače pa ni tak hudo:

[SPOIL]Side 1:
Tribes: AIE
Side 2:
Tribes: KOH

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 1
Side 2: 3
Difference: 2

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 2,293
Side 2: 11,938
Difference: 9,645

chart
[/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ko ste čist na jugu-.-'

Originalen komentar od psenička...:D

^Sploh nevem če sm se z tem nick-om prijavil na forum:)
:D
 

DeletedUser

Guest
jaz bi dal pa grajo na svet7,plemenu JA,tam vladata človeka, ki se imata za bogove,stakim vedenjem ..................................ne vem ,pohvalit pa treba ženski del vodstva,vsa čast jim.
 

DeletedUser

Guest
[admin=Grobi]§7 Objava zasebnih pogovorov
Prepovedano je objaviti zasebne pogovore z moderatorji ali administratorji brez predhodnega dogovora in njihovega dovoljenja, četudi bi pri tem odstranili ime moderatorja ali administratorja. Neupoštevanje tega pravila in objava pogovorov bo kaznovana z opominom in, v primeru ponovitve, celo z izključitvijo.
Objavljanje necenzuriranih sporočil iz igre je prav tako prepovedano.[/admin]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Trimož mislim da nista ne ti, ne črtomir pravice drugih za primitivce označevat. Če je pljuval po plemenu in vodstvu je že mel razlog, glede na to da vas je kar nekaj članov zapustilo, drugi pa čakajo v vrsti da bodo znoblani. V takem primeru bi jaz malo pogledal kaj sem kje narobe naredil in poskušal to popravit. Sicer pa če smo že pri frankovu:
http://si7.vojnaplemen.si/public_report/a55b4374b1c5c72b6056ee8a30a89df2

Bdw: kot sem ti že enkrat povedal, vi za nas niste sovražniki, ampak ste samo hrana za nas.
 

DeletedUser

Guest
Trimož mislim da nista ne ti, ne črtomir pravice drugih za primitivce označevat. Če je pljuval po plemenu in vodstvu je že mel razlog, glede na to da vas je kar nekaj članov zapustilo, drugi pa čakajo v vrsti da bodo znoblani. V takem primeru bi jaz malo pogledal kaj sem kje narobe naredil in poskušal to popravit. Sicer pa če smo že pri frankovu:
http://si7.vojnaplemen.si/public_report/a55b4374b1c5c72b6056ee8a30a89df2

Bdw: kot sem ti že enkrat povedal, vi za nas niste sovražniki, ampak ste samo hrana za nas.

dokler nekdo piše take, kot jih je frankov, in na tak način, kotjih je, je zame in za marsikoga drugega primitivec.
ti si pa poln samega sebe...
 

DeletedUser

Guest
zle se bom mogoč prjavu in bom v 1 mesecu prvi!Bote vidl pjebi

katerega leta? Če se to zgodi osebno brišem račun. Sicer pa bi morali zato vsi drugi igralci prej brisat račune, da bi ti lahko bil prvi.

ti si pa poln samega sebe...

[SPOIL]Side 1:
Tribes: ERROR
Side 2:
Tribes: ~JA~

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 1
Difference: 9

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 34,387
Side 2: 4,215
Difference: 30,172

chart


Side 1:
Players: klankon
Side 2:
Tribes: ~JA~

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 1
Side 2: 0
Difference: 1

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,786
Side 2: 0
Difference: 3,786

chart

[/SPOIL]
hm.... statsi govorijo drugače, ne skrbi saj bom še v kratkem katerega vašega obiskal, da se nebo zapostavljenega počutil. :sekira::sekira::sekira:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Duhoviti ste. Ne razumem zakaj se tako med sabo tepete, medtem ko je tako ali tako ocitno da bo KOH zmagal server v ne tako dolgem casu kot si kdo misli, razen ce se enostavno vsi ne spravite nanj.
 

DeletedUser

Guest
Duhoviti ste. Ne razumem zakaj se tako med sabo tepete, medtem ko je tako ali tako ocitno da bo KOH zmagal server v ne tako dolgem casu kot si kdo misli, razen ce se enostavno vsi ne spravite nanj.

oh... KOH bo prišel na vrsto tudi. Sicer pa lahko to vodstvu od ~JA~ poskušaš razložit, a nebodo dojeli, pa če imaš 9življenj nebo zadost. Mi enostavno noblamo kar je blizu nas in ima zadost razvite vasi, KOHovci niso nobena izjema.
 

DeletedUser

Guest
Če se pa to zgodi pa osebno celotnemu forumu častim 200PP. Osebju pa pir :D

okej torej grem mu pomagat hehe

glede koh-a pride še navrsto že sedaj se je kar nekajkrat zlomil pri napadih saj nekateri igralci

koh-vci napadajo bolj sami ne skupinsko zato se pa lomijo eheh
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
A se lahko lepo prosim javi tisti pogumneš, ki se je odločil, da bi rad nadaljeval mojo "slavo" iz si4 in si na čedno "sposodil" moj nickname? Opazil sem namreč, da na si2 in si7 igra nekdo, ki ima enak nick kot jaz, le da z dvema l-jema.

Kakorkoli, samo, da vam dam na znanje, igralec CriticallMass, ki se pojavlja na si7 in si2, NI isti igralec kot CriticalMass iz si4.

Saj ne vem, če naj bom polaskan, naj se smejim, jočem ali kaj :D Kakorkoli, želim vam dobro in pošteno igro. Lp.
 

DeletedUser

Guest
A se lahko lepo prosim javi tisti pogumneš, ki se je odločil, da bi rad nadaljeval mojo "slavo" iz si4 in si na čedno "sposodil" moj nickname? Opazil sem namreč, da na si2 in si7 igra nekdo, ki ima enak nick kot jaz, le da z dvema l-jema.

Kakorkoli, samo, da vam dam na znanje, igralec CriticallMass, ki se pojavlja na si7 in si2, NI isti igralec kot CriticalMass iz si4.

Saj ne vem, če naj bom polaskan, naj se smejim, jočem ali kaj :D Kakorkoli, želim vam dobro in pošteno igro. Lp.

Jaz nisem ker sem malihudicek
 

DeletedUser

Guest
dokler nekdo piše take, kot jih je frankov, in na tak način, kotjih je, je zame in za marsikoga drugega primitivec.
ti si pa poln samega sebe...








tole je komentar primoža(trimoža),naj pove rajš ,kaj se v plemenu dogajalo nasploh,zaj govori, da sem jaz krivec,kriv za pleme,kdo je pa kriv, da je šov hudobca pred menoj,par dni,a sn tudi jaz kriv,imam in sem kanček kriv mi je pač ušlo priznam ,a upajo tole dat v javnost trimož ,skela in podobni ,ki so ignoriral ostale,resnica naj pride na dan.zaj bo reku daostali ki so šli pred mano ,da zarad mene,!!!!!!!!!!!!!ko sn odšel iz plemena ,me sploh ni hotu poslušat in me ignoriral,lady mi je prisluhnila vsaka ji čast,skela pa me je napadav ,seveda takega, ki ima mal točk,tam naj rebotkota napade ,ne upa.pa še bi bilo za povedat,a sn zaj tudi jaz kriv ,ko ne igram več.aloooooooooooooooooooooooo
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Saj vidiš da rabijo prostor za prihajajoče C-C igralce, ampak v opisu še vedno sprejemajo "samo" igralce iz k45.
Zanimivo postaja :).
 
Top