Vojne na svetu 4

DeletedUser

Guest
spoštovani administratorji
zaradi vas postaja igra zeeeeeelo obupna !!!
 

DeletedUser

Guest
Reče se moderatorji, ker admin je samo eden in še ta vezen na forum in nima zveze z igro. ;) .

sej je vseeno, važno da ste razumeli....lahko pa se posmehuješ kolikor hočeš....to ničesar ne spremeni....adijo
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
A nam lahko nekdo verodostojni prosim napiše pogoje za zaključek serverja? Ne vem, ali res nihče ne pozna pogojev za zaključek, ali pa se ti pogoji namenoma ne upoštevajo in se igro zaradi subjektivnih preferenc vleče v nedogled. Prosim za odgovor. Vračilo denarja pa sem seveda že zahteval na višjo inštanco vp. Ker te mahinacije ki se jih nekateri greste na sv4 so povsem izven konteksta igre vojne plemen.
 

DeletedUser

Guest
q ni tko da mora imeti eno pleme v "oblasti" 90% vasi,pol pa da se po nekaj dneh(večinoma tednih :D ) svet zapre
 

DeletedUser

Guest
q ni tko da mora imeti eno pleme v "oblasti" 90% vasi,pol pa da se po nekaj dneh(večinoma tednih :D ) svet zapre

Tudi sam sem razumel nekaj podobnega. Nekateri so trdili da barbarke ne štejejo ampak mislim da kar lepo štejejo sicer bi bil si4 že zaključen
SPQR si od 29716 vasi kolikor jih je skupno na svetu lasti 14943 vasi, kar je 50,29%. (20.12.2011)
Če barbarke ne bi štele bi imeli zmago že v žepu. Ker jih je pa 11114 - 37,4% pa temu ni tako.

Po tej logiki (zgrešeni) bi nam eow in inkoh najbolj zagodla, če bi obe plemeni postali barbarke.

Kakorkoli pač, preprost pogled na samoposodobitveno karto pove, da nihče več ne more odvzeti dominance plemenu SPQR.
Vse pohvale članom inkoh saj so se pokazali za najbolj dostojnega nasprotnika in se vztrajno in pokončno branijo do zadnjega in predvsem (kar je najbolj pomemgno) z vzgledom prikazujejo kaj je bistvo te igre - sloga, ekipni duh in nenazadnje aktivnost. Kapo dol Fani in njeni ekipi. :bojevnik:
 

DeletedUser

Guest
pravzaprav si napačno predstavljate to o "barbarske vasi se ne štejejo", s tem je mišljeno da se ne štejejo barbarske vasi, ki so bile znoblane. Kar je pri SPQr veliko, že če samo pogledamo gumitwist.
 

DeletedUser

Guest
pravzaprav si napačno predstavljate to o "barbarske vasi se ne štejejo", s tem je mišljeno da se ne štejejo barbarske vasi, ki so bile znoblane. Kar je pri SPQr veliko, že če samo pogledamo gumitwist.

:D Če izvzamemo gumico in njegove barbike... :rolleyes: Kako si potem ti to predstavljaš?:confused:
Večina barbik je itak nastala iz igralcev, ki so obupali.:sekira:
 

DeletedUser

Guest
:D Če izvzamemo gumico in njegove barbike... :rolleyes: Kako si potem ti to predstavljaš?:confused:
Večina barbik je itak nastala iz igralcev, ki so obupali.:sekira:

tiste kaj so nastale iz igralcev se štejejo, ostale ne. Sicer pa Motorka najbolj ve kaj se šteje in kaj ne tako da naj on razjasni.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
no no no no zdaj pa se vidi,da bomo tudi brez prebeznikov zmagali server izkazalo se je,da so pri nam bili prebezniki,prisli z namenom,da nas probajo unicit ni jim uspelo spostujem pa delo motorke,da spremlja kaj se dogaja.To podpiram in tudi spostujem kdor posteno ne igra naj bo banan,pa se to jaz nobenega nisem prijavil,ker sem sveto verjel prebeznikom,ki so v nasem plemenu igrali niti enega nisem kontroliral.V GLAVNEM VSAK IZDAJALEC BO UNICEN LEVCEK TI PA SE MAL UMIRI,PA NE PISI VEC MOJIM CLANOM O NEKI REVOLUCIJI SEM NA TEKOCEM O VSEM.
 

DeletedUser

Guest
SPQR ima skoraj 82% kar se mi zdi da je premalo da bi se svet končal, če se prav spomnim je 85%-90%

Na s4 nisem igral je pa škoda da bo SPQR zmagal:(
 

DeletedUser

Guest
no no no no zdaj pa se vidi,da bomo tudi brez prebeznikov zmagali server izkazalo se je,da so pri nam bili prebezniki,prisli z namenom,da nas probajo unicit ni jim uspelo spostujem pa delo motorke,da spremlja kaj se dogaja.To podpiram in tudi spostujem kdor posteno ne igra naj bo banan,pa se to jaz nobenega nisem prijavil,ker sem sveto verjel prebeznikom,ki so v nasem plemenu igrali niti enega nisem kontroliral.V GLAVNEM VSAK IZDAJALEC BO UNICEN LEVCEK TI PA SE MAL UMIRI,PA NE PISI VEC MOJIM CLANOM O NEKI REVOLUCIJI SEM NA TEKOCEM O VSEM.

Calimero, tu pa se moram tudi jaz oglasit.
Noben od nas, ki smo prestopli ni hotel naredit nobene revolucije.
Ti pa si se tricertrt, plemenu zameril.

Zaradi tebe sem tudi jaz koncal z igranjem si4, ker pac enostavno, te mi ni za poslusat.
To mi lahko potrdi 80% clanov plemena SPQR, kajti noben skoraj te ne more vec prenasat. :)

Se vidimo na si5, ali pa na si8, ce ga igras. ;)



Lep pozdrav!
Grega
 

calimero

Banned
Reaction score
0
to tebi govorijo lol,ce se mi nov lastnik racuna ne javi juter do 12 gre racun iz plemena in se ga zcane nooblat
 

DeletedUser

Guest
Hehe, nimam jaz vec poslov z si4, to je zgodba zase.
Si4, sem nehal igrat, zarad tebe.
Enako je bilo z Sanzesom, o meni pomojem ne govori noben nic slabega, o tebi pa cujem da se vsak dan z enim skregas.
Celo z najblizjimi prijatelji. ;)

Sanzes, kot si ti pravo kaki je.... Hmmm, proti tebi je on BOG.

Pa vesel bozic vsem.
Grega
 

calimero

Banned
Reaction score
0
tako sedaj sem dobil dokaz da si v plemenu naredil punt in revolucijo hvala ti za dokaz,mr puntar







Plemenaši sedaj vam zadnjič pišem resnico in samo resnico,ker imam dovolj nekih obtožb (grega94 in sanzes).Ko smo ustanovili pleme (lokavcanka,lisjak,sanzes in jaz)ostali so se nam pidruzevali v naslednjih dneh.Kar sedaj pišem lahko potrdijo (Washington,mago lokavcanka,lisjak,harli)in vecina ostalih clanov.Vedno sem bil in ostal le voDja plemena SPQR.Vse akademije je ustanovil Sanzes jaz sem bil strogo proti tem akademijam.Zakaj?Ker nigdar nisem nikomur ponujal nikomur obljubljal zvestobe in ljubezni,kar ni v nasem plemeNU razen sveto mi je bilo zaveznistvo z plemenom EoW.Nikdar se nisem vtikal v akademije,to je ves cas,delal Sanzes,bil je njihov moralni vodja,ki jim je obljubljal nebesa,celo zapustil je maticno pleme,da je naredil iz njih igralce tako imenovane beserje.Akademije so nastajale ko po tekocem traku in to meni ni bilo vsec in se marsikaterem clanu.Tako je to bilo in ko sem Sanzesa vprasal,zakaj toliko akademij,ODGOVOR je bil sedaj jih rabimo,ko pa jih vec ne bomo rabili jih bomo ZNOBLAI.Vzeli smo le par igralcev v pleme ostalo je bilo spucano.V Twstats-u je lepo razvidno,gdo je najvec vasi vzel akademijam,tisti,ki danes me imajo za barabo laznivca in hinavca(Sanzes,vojak00)pa se par bi jih lahko nastel.PRVA RESNICA.Gremo dalje tudi zaveznistva mi nigdar niso disala,sploh pa ne z INKOHOM.To zaveznistvo sta sklenila sanzes in vojak00.Jaz z njimi nisem nigdar kontaktiral,le parkrat Z FANI.Pa se to takrat ko me je vojak z nekateimi izdal in prestopo v inkoh.In poglej ga zlomka inkoh hoce vojno z nami.BIL SEM PROTI VOJNI.Fani je rekla,da popestrimo igro in me prosila,da jim dam cas,da se na vojno lepo pripravijo in so sami dolocili datum vojne ta hinavec in baraba calimero jim je ugodil.Napadali smo le prebeznike in izdajalce,ki so prestopili k njim.DRUGA RESNICA.Sledi zgodba imenovana Eow.Tudi v tem primeru je Sanzes stopil v stik,z romalo.DOLGO JE RABILA,da me preprica v zaveznistvo.Zato zaveznistvo,se dandadanes poslusam ocitke (lisjak,lokavcanka).Ampak roko na srce to zaveznistvo sem spostoval in mi je bilo sveto.Prvo pojasnilo.SHOP SMO bolj kot ne stolkli,aja da ne pozabim dost nam je pomagal sin od mikja,ki nas je zalagal z infomacijami,ja dragi grega obtozujes me,da sem mu grozil(ha ha) ta fantic je z nami igral svet1 bil je nas najmlajsi clan zvest in ponosen igralec,ko se ti vedel nisi kaj je noobel train smo mi bili na visku slave.Tega Robi ni nikdar pozabil ure in ure smo bili z njim na skpu celo sem zahteval,da mi da oceta (mikija) v pogovor da mu povemo,da ni v slabi duzbi da le igramo.Zato sem tudi po razpadu SHOPA PROSIL OSEBNO v lenrtu na pijaci prosil,ghosta da ne noblajo mikija price (mago,viola)sploh ni hotel slisat po mojih ze usmiljenih prosnjah je popustil,vzeli smo le vasi od mikja na nasi strani on pa je prestopil v Eow.Miki k nam nisi prisel takrat le zato,ker si imel vecino vasi na ozemlju eowa in ta prasec baraba calimero je spostoval zaveznistvo in dogovor,ki sma ga sklenla z ghostom in romalo enako je bilo z bracotom.VOJNO z shopom smo izkljucno dobili mi ne eow tudi tu statistika ne laze vzeli smo enkrat vec vasi kot eow.EOW je lepo pobiral barbare,ko smo mi krvavo tolkli shop.Vedno sem bil zato,da se naredi elita sveta in tudi tu so price ze prej omenjene,ki ti lahk grega to potrdijo.EOW JE DOBIVAL KRILA,celo tako dalec se je spustlo,da nas je zacelo obkoljevat.Temu sem moral naredit konec in vojna je bila neizbezna zakaj,zato ker so moji verni clani vredni spostovanja ne pa da jih obkoljuje pleme,ki se je skrivalo za nasimi hrbti.TRETJA RESNICA.Se zadnje dejanje grega z veseljem sem vzel v pleme (mikija matica vilija in tebe )nobenemu nisem drzal gevirja na glavi,celo na zunanjem forumu sm napisal,da vi niste izdajalci bili ste izdani od plemena.CE pa ze govoriva o hinavscini pa dajva kot vsi vemo je SPQR hotel iti na svet8.VSI moji verni clani vsi razen(grega94 maticb in vilija ) so mi potrdili,da bodo igrali za SPQR.Miki je pac se odlocil,da bo igral,za SHOP.Vsak clan,ki je prenehal z igranjem se je od nas in mene poslovil custevno z zahvalo za lepe trenutke v plemenu.IN racun z geslom pustil meni,da ne bi prisel sovragu v roke.

Tako hinavec baraba calimero sedaj javno naznanuje,da vas bom vodil do koncne zmage,ker to ni moja zmaga ampak vasa.Ko to koncamo sem se vceri zaklel,da vec ne igram VP dovolj so me ponizevali in sirili lazi o meni to mi ni potrebno imam svoj jaz in ponos.Moji clani,ki jih osebno poznam bomo v rl se dalje prijateljevali,ker jih imam zelo rad in jih spostujem.Hinavec baraba calimero vas ima rad in mi je cast vodit pleME SPQR





to je bilo pojasnilo cca 14 dni nazaj plemenu ko je grega94 po narocilu sanzesa zacel delat v plemenu SPQR upor zal nisem poslusal vasih kritik na racun grega94 ko ste rekli izdajelec ostane izdajalec in hudicevo prav ste imeli sedaj to vem lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ti se delas norca?
Pol tega besedila, ki je bilo ze nekdaj spisanega,
Je laznega, vprasi malo okoli, pol pa se meni. ;)

Za si8, ti je 15% celotnega plemena reklo, da nebojo sli z tabo....

to je bilo pojasnilo cca 14 dni nazaj plemenu ko je grega94 po narocilu sanzesa zacel delat v plemenu SPQR upor zal nisem poslusal vasih kritik na racun grega94 ko ste rekli izdajelec ostane izdajalec in hudicevo prav ste imeli sedaj to vem

Spet, mlatis prazno slamo...

Grega
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
sem ti na zs poslal,kako si puntal in kako so te zavedli,gdo bo pa puntarju verjel,boljs da si odnehal,ker bi te znoblali za salo:D:D:D:D:D in tudi na svetu5 bos izdal BZVJ sam,da veter pihne v drugo smer.
 

DeletedUser

Guest
Zal, tam se ne bom predal...
Nisem jaz ko ti, ko se ti moremo drugi opero nastavit, da lahko sploh igras...


Grega
 

calimero

Banned
Reaction score
0
1 lisjak67 [SPQR] 80,49 Mio. kot napadalec:napad::napad::napad::plemic::plemic:
2 kojot83 [SPQR] 78,68 Mio.
3 Mago [SPQR] 74,53 Mio.
4 mali miki [SPQR] 64,45 Mio.
5 harli99 [SPQR] 63,38 Mio.
6 calimero [SPQR] 62,37 Mio.
7 gox063 [SPQR] 62,10 Mio.
8 lokavcanka [SPQR] 56,88 Mio.
9 xman [SPQR] 53,53 Mio.
10 sm0ki [SPQR] 46,93 Mio.
11 Milko [SPQR] 41,14 Mio.
12 grega94 [SPQR] 40,39 Mio.
13 L0K0 [SPQR] 36,88 Mio.
14 dedeky [SPQR] 30,26 Mio.
15 Fruc [SPQR] 30,13 Mio.
16 detelj [SPQR] 27,80 Mio.
17 makisan [SPQR] 24,35 Mio.
18 maticb [SPQR] 23,83 Mio.
19 braco [~SPQR~] 22,41 Mio.
20 Lukezio 22,36 Mio.


teh 40 miljonov si naredil,ko si prisel sroti k nam,ko si se lahk izivljal,prej pa tako in tako ni bilo haska od tebe puntar,obrambnih tock pa tak nimas tvoja statistika poraz nad porazi:eek::eek::eek::eek::eek::eek:


grega94
Točke: 3.796.196
Uvrstitev: 18
Premagani nasprotniki: 56.561.388 (13.)
Pleme: SPQR:confused::confused::confused::confused:



calimero
Točke: 6.941.220
Uvrstitev: 6
Premagani nasprotniki: 130.606.285 (2.)
Pleme: SPQR :D:D:D:D:D:D:D
 
Last edited:
Top