Vojne na svetu 5

DeletedUser

Guest
flako se je majo preveč zapeljal v ta svoj "poklic"..

Zaradi vsakršne napake ali enega spam komentarja ni treba takoj delit opozoril (ali zaklepati foruma), si jih raztalal že pol uporabnikom foruma ;)

Saj nismo pod nekim režimom tukaj, vsi poznamo pravila, samo včasih koga zanese kar pa NOBENEGA NE MOTI. Ni ravno to delo moderatorjev? Ugajati uporabnikov, tako, da se vsem lepo godi? Torej, če nobenega ne moti, ni razloga za kakršnokoli zaklepanje teme.
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Hm, kot sem že svetoval. Če sem tako priljubljen, mi lahko odprete fan club.
Temo začasno zaklepam, ker to več nima nobene povezave z vojnami na svetu 5.
Če vam nisem všeč, lahko pišete grobiju.
Moderator pa skrbi za red in čistočo na forumu. Jaz le sledim pravilom, tako , da če hočeš spremenit kako delam, predlagaj spremembe pravil. Dokler se to ne zgodi, bom delal na tak način. (Seveda, je še možnost B, torej da mi grobi reče, naj delam drugače...)
Drugega pa tu ne vem, kaj komentirati.
Lep sončen dan še naprej ;) .
 

DeletedUser

Guest
Ena redkih tem ko se kaj debatira in še to zapre. Koji luzer!

Ma kakšen luzer - kaj ti je? Saj je odprl temo nazaj, dajte jim vsaj, da zadihajo - če misliš, da bi ti bolje opravljal ta posel, se prijavi za moderatorja. Ne strinjam se zmeraj z njimi, vendar da napišeš tak komentar takrat, ko ponovno odpre to temo, je čisto brez veze.
 

DeletedUser

Guest
Kaj ni to hecno? Ko smo začeli udarjat iz vseh koncev po FVA je nekako nastala neznosna tišina na tem forumu! Kar na enkrat je samo še 10 vasi razlike! Pa le nismo takšni noobi a?
 

DeletedUser

Guest
Kaj ni to hecno? Ko smo začeli udarjat iz vseh koncev po FVA je nekako nastala neznosna tišina na tem forumu! Kar na enkrat je samo še 10 vasi razlike! Pa le nismo takšni noobi a?

malo več kot 10;)

Side 1:
Tribes: FVA
Side 2:
Tribes: BZJV, BZJV69

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 44
Side 2: 28
Difference: 16

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 277,986
Side 2: 209,432
Difference: 68,554

chart
 

DeletedUser

Guest
Kaj ni to hecno? Ko smo začeli udarjat iz vseh koncev po FVA je nekako nastala neznosna tišina na tem forumu! Kar na enkrat je samo še 10 vasi razlike! Pa le nismo takšni noobi a?

Udarjate sam na enem koncu kjer so bivsi SPAMovci in so odrezni od plemena....zato imamo tudi take probleme ker okrepitve potujejo po 40h
 

DeletedUser

Guest
Udarjate sam na enem koncu kjer so bivsi SPAMovci in so odrezni od plemena....zato imamo tudi take probleme ker okrepitve potujejo po 40h

Yoshimitsu sej vidš da tut ta mal bluzi...:D
Tko kot SV. Bruno in Marburg na s3 pa calimero na s4...
 

DeletedUser

Guest
Ok bom kar nalepil tedensko statistiko...
[/b]Side 1:[/b]
Tribes: BZJV
Side 2:
Tribes: FVA

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 110
Side 2: 146
Difference: 36

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 28
Side 2: 13
Difference: 15

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 619,081
Side 2: 789,502
Difference: 170,421

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 220,258
Side 2: 90,033
Difference: 130,225

chart
 

DeletedUser

Guest
res-ratala je tisina,prednost je le se 6 vasi



Bravo, saj niti nocmo da je prelahko....verjetno vi tudi ne....glih zato je ta igra zanimljiva ker se moras borit za vsako vas...na koncu pa nej zmaga najbolsi
 

DeletedUser

Guest
Me prav zanima kako dolgo še boste v takih statih zdržali, ker ko sever pade bodo fronte malo bolj trpele? :D
 

DeletedUser

Guest
Me prav zanima kako dolgo še boste v takih statih zdržali, ker ko sever pade bodo fronte malo bolj trpele? :D

Enako lahko rečem tudi jaz! Ko na jugu še zadnji FVA igralce pade bo fronta ob liniji 500 trpela;):eek:
 

DeletedUser

Guest
Optimizem nikoli ne umre, še posebej pri poražencih ;). Malo vam je šlo na bolje. Samo še zmeraj stavim na FVA. 100%.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
ja FVA in bivši spam ki je seveda razpadel v teh vaših akcijah na ff nekaj časa nazaj še posebno na indija in dougcajta ja ni vak dobro šlo se strinjate? me pa prav zanima kje imate igralca lozano??? in ostale ki so bili na jugu
kai mah nah še tebi eno obvestilo ti veš zakaj je vedno nekdo iz fva na prvem mestu ker je najboljši nehal ko se mu ni več dalo
ps:njegovo vas imaš pod imenom ###4_Mikaaa
 
Top