Vojne na svetu 5

johnyyy

Member
Reaction score
0
samo res nevem kako si lahko videl poročila sa jih nisem objavlal na forumu ali ji pošilajal
 

DeletedUser

Guest
ja FVA in bivši spam ki je seveda razpadel v teh vaših akcijah na ff nekaj časa nazaj še posebno na indija in dougcajta ja ni vak dobro šlo se strinjate? me pa prav zanima kje imate igralca lozano??? in ostale ki so bili na jugu
kai mah nah še tebi eno obvestilo ti veš zakaj je vedno nekdo iz fva na prvem mestu ker je najboljši nehal ko se mu ni več dalo
ps:njegovo vas imaš pod imenom ###4_Mikaaa

Ker sedanji kai ne ve o čem se tukaj gre ti bom jaz odgovoril. Če bi tisti mikaaa bil tako dober ali dobra bi delal vojsko ne pa samo gradil lepo veliko vas za ponoblati :)) Vojske ni imel skoraj nič, oda še manj... Če ga nebi takrat jaz ponoblal bi ga kdorkoli drug.. Tako, da :)
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Ker sedanji kai ne ve o čem se tukaj gre ti bom jaz odgovoril. Če bi tisti mikaaa bil tako dober ali dobra bi delal vojsko ne pa samo gradil lepo veliko vas za ponoblati :)) Vojske ni imel skoraj nič, oda še manj... Če ga nebi takrat jaz ponoblal bi ga kdorkoli drug.. Tako, da :)

ti nisem povedal da e že prej nehal igrati igrati je nehal že en teden preden si ga ponoblal

ps:si pa dober igralec
 

DeletedUser

Guest
ti nisem povedal da e že prej nehal igrati igrati je nehal že en teden preden si ga ponoblal

ps:si pa dober igralec

Hvala, sicer če pogledaš imam 220 pik mogoče 250 tako, da sem podn :)

Kar se pa tiče vojne verjamem, da FVA bo zmogel in ni še pokazal vsega kar zna, kakor tudi BZJV.. Zanimivo bo... :) Ne dvomim pa v svoje nekdanje soigralce:)
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Ok...

Yoshi izmišljujem si! :D
Ok kako pa pol vem vprašaj me kaj o tvojem plemenu?

Kateri igralec pa sem pa ti nebom odgovoril :D :p

Dokažem samo vprašaj me kaj! (Aja matjazinho je biu dans odslovljen pa nevem zakaj) :D

07.04.
12:34


Dokaz :D

Ka je matjazinho! (revcek)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ja FVA in bivši spam ki je seveda razpadel v teh vaših akcijah na ff nekaj časa nazaj še posebno na indija in dougcajta ja ni vak dobro šlo se strinjate? me pa prav zanima kje imate igralca lozano??? in ostale ki so bili na jugu
kai mah nah še tebi eno obvestilo ti veš zakaj je vedno nekdo iz fva na prvem mestu ker je najboljši nehal ko se mu ni več dalo
ps:njegovo vas imaš pod imenom ###4_Mikaaa

Z 25.3. sem prenehal z igranjem na S5, preprosto tri svetove nisem zmogel špilat.Do takrat nisem izgubil nobene vasi, bilo jih je 14 ali 15, preživel kar nekaj napadov, pobitih je bilo par noblov.Dejstvo je, da je Lozano "še živ", nekdo še igra račun, po OD je na drugem mestu - Premagani nasprotniki: 2.009.755 (2.) in ne vem, kaj ti ni jasno. Si pričakoval, da bo sredi rdečih pik samo prevzemal vasi od drugih, zgubljal pa nič?
Igra na S5 bo še kako zanimiva, moji favoriti so FVA, vendar kot sem že ne vem kolikokrat napisal, je vse povezano z aktivnostjo igralcev.
 

DeletedUser

Guest
Še malo statistike... :

FVA vs. BZJV, BZJV69, FF

[SPOIL]Total conquers against opposite side:

Side 1: 74
Side 2: 43
Difference: 31

chart
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
kako pa to da se je tudi FF obrnil proti FVAju? kokr jz vem so imeli pred FVAjevo zdruzitvjo NAP.g
 

DeletedUser

Guest
Ta statistika ni realna! Saj je vsako pleme posebaj! BZJV smo veliko bližje kot pa prikažuje ta post in ta statistika!
 

DeletedUser

Guest
Total conquers against opposite side:

FVA vs. BZJV, BZJV69

Side 1: 51
Side 2: 37
Difference: 14

chart
 

DeletedUser

Guest
Lopov Jack ti si tipičen noob, par vasic vzamete nasprotniku pa si že cel glasen. Saj vam je dovoljeno veselje in optimizem, samo realni pa ravno niste ^^ Ko boste bili pa ponoblani bodo spet neki drugi izgovori (neaktivnost, mama ni dovolila bedeti za snajpe itd..)
 

bosko1

Member
Reaction score
0
ne razumem,kako doloceni igralci nehate igrati ta svet ravno takrat,ko jm pade prva vas,lozano,colector,piaaa999.kaj vas je sram priznati premoc mocnejsega ali je to cisto nakljucje.ne rabite glumit-ste dobri igralci,toda naleteli ste na močnejsega-glavo gor
ps.se vedno pa se igrajo te racuni?
 

DeletedUser

Guest
ne razumem,kako doloceni igralci nehate igrati ta svet ravno takrat,ko jm pade prva vas,lozano,colector,piaaa999.kaj vas je sram priznati premoc mocnejsega ali je to cisto nakljucje.ne rabite glumit-ste dobri igralci,toda naleteli ste na močnejsega-glavo gor
ps.se vedno pa se igrajo te racuni?

bosko1, nehal sem igrat račun PREDEN je bila zasedena prva vas. 25.3. sem zaključil z S5, prva vas (če pogledaš kartoteko od Lozanota) je bila zasedena 2.4. Colector je imel prometno nesrečo in je bil v bolnici, medtem ko je PIAAA999 (Matepkc...) na S5 zaključil z igranjem iz znanih razlogov - sem že pisal zakaj in nočem se ponavljat, poglej kakšen moj prejšni prispevek, ki govori o dvodnevni (za mene neopravičeni) blokadi - in to ravno takrat, ko je pošiljal noble na nekega igralca iz BZJV. To je bilo še v obdobjo začetkov igre, ko se je dvodnevno farmanje ogromno poznalo - po tem dogodku mu je po domače "vse dol padlo". Upam, da ti je sedaj vse skupaj bolj jasno in da ne gre za nobeno "glumo" in priznavanja premoči močnejšemu plemenu. Aja, komu to že? ;)

P.S.Lozano je aktiven in upam, da bo nasprotniku še delal probleme :)
 

DeletedUser

Guest
FVA ima novo pod pleme! LL! Hahahaha! Jst sm pa noob! Vi noblate naše igralce na severu in imate veliko večje izgube za vsako vas kot smo imeli pa mi pri noblanju vaših igralcev! Pa se zgovarjate na čas potovanja obrambe! Sam imam tud daleč do prve bojne linije tudi do 50ur z katicami pa vseeno pridejo pravočasno!
 

leteči bik

New Member
Reaction score
0
Prava statistika je tole!

Side 1:
Tribes: FVA, OG, Legion
Side 2:
Tribes: BZJV

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 47
Side 2: 59
Difference: 12

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 303,151
Side 2: 414,373
Difference: 111,222

chart
 
Top